Vestuvės

Vestuvių nuotraukų knyga: kas tai yra ir kaip tai padaryti?

Vestuvių nuotraukų knyga: kas tai yra ir kaip tai padaryti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Dizaino idėjos
 3. Originalūs sklypai
 4. Kaip sukurti savo rankas?
 5. Dizaino pavyzdžiai

Bet kuriai porai vestuvės yra vienas iš įsimintiniausių ir svarbiausių įvykių gyvenime. Tačiau laikui bėgant atmintyje ištrinami net ir reikšmingi įvykiai, ir toks garbingas ir paliečiantis momentas, kaip ir mūsų pačios vestuvės, pradeda pamiršti. Šiuo metu paprastai prisiminkite apie vestuvių nuotraukų knygą.

Kas tai?

Į vestuvių nuotraukų knygą galite įtraukti įvairius renginius: kaip jaunavedžiai susitiko, kaip vyko vestuvės ir medaus mėnuo. Po daugelio metų, peržengiant šios knygos puslapius, kartu su giminaičiais ir draugais, galite prisiminti laimingas akimirkas, kurios buvo patirtos praeityje. Geriau iš anksto galvoti apie nuotraukų knygos pavadinimą ir jo dizainą. Atkreipkite dėmesį į kai kuriuos punktus.

 • Daugelis jaunavedžių fotografuoja ilgai prieš vestuves net pažinčių laikotarpiu. Rekomenduojama pradėti kurti nuotraukų knygą su tokiomis nuotraukomis, nes jie gali tapti bendradarbiavimo santykių pradžios tašku. Su jais galite pradėti istoriją, pridėti šiltų prisiminimų apie praėjusius susitikimus, datas, dovanas.
 • Geriau atkreipti dėmesį į labiausiai įsimintinus santykių laikotarpius, pabandykite juos atspindėti per nuotraukas.
 • Gera idėja: į nuotraukų knygą įtraukti lauko rekreacijos nuotraukas. Gėlė, žvakidė, permatoma užuolaida, kuri veda į šviesų vėją - tokios detalės sukuria teigiamą požiūrį.
 • Geriausias šūvis yra spontaniškas.

Baigę darbus su nuotraukomis, padarytomis prieš vestuves, galite eiti į vestuvių ceremonijoje nufotografuotas nuotraukastaip pat per medaus mėnesį. Žinoma, pirmiausia jie prideda nuotraukas, kurios užfiksuoja rankos ir širdies sakinio momentą. Jei dėl kokios nors priežasties nėra išsaugota originali šios iškilmingos minutės nuotrauka, galite nugalėti šią situaciją. Tėvai taip pat pašalino vieną iš pirmųjų. Pramogos, pramogos, puokštės, nuotraukų zona, gražus rėmas, užfiksuota vestuvių salė - viskas gali būti įdėta į nuotraukų knygą. Galų gale, kai peržiūrimos vestuvių nuotraukos, sukuriamas išsamus įvykių vaizdas.

Jei norite, kad vestuvių nuotraukų knyga būtų iš tikrųjų išskirtinė ir originali, nereikia sustoti tik vestuvių ceremonijoje. Be dovanų po vestuvių paprastai randama daugybė skirtingų atvirukų ir atvirukų. Jie gali prarasti laikui bėgant.

Sveikiname brangius širdis ir papildykite vestuvių nuotraukų knygą. Frazės, pageidavimai, skrudintuvai, išreikšti atostogų lentelėje, bus tinkami kaip atitinkamų paveikslėlių užrašai. Nuotraukų albume galite įdėti įvairius giminystės žodžius iš giminaičių ir svečių, išsakytų vestuvėse.

Populiarus vestuvių nuotraukų knygos priedas buvo vestuvių vaizdo įrašymas kompaktiniame arba DVD diske. Pastaruoju metu, plėtojant kompiuterių technologijas, plačiai naudojamos „flash“ atminties kortelės, kurios taip pat gali būti įrengtos vestuvių stiliaus. Toks vaizdo įrašas gali būti puikus nuotraukų papildymas, jei į albumą įdėsite diską ar „flash“ diską. Užbaigti vestuvių nuotraukų knygą gali būti medaus mėnesio nuotraukos.

Dizaino idėjos

Jei norite sukurti vestuvių knygą su profesionaliu dizainu, bendradarbiavimas su profesionaliu fotografu padės jį išversti į realybę. Specialistas padės sukurti tokią nuotraukų knygą, kuri net ir daugelį metų bus malonu žiūrėti. Reikėtų nepamiršti, kad viršelio dizainas turi atitikti puslapių dizainą.

Esant bendram mėgstamam literatūros kūriniui ar filmui apie meilę, knygos dizainas gali būti sukurtas atitinkamai formuojant jį.

 • Kaip įrėminti padengti, kokia medžiaga ji pagaminta - tai labai svarbu. Šiuolaikinio spausdinimo galimybės yra labai plačios, todėl mažai tikėtina, kad turėsite susidurti su bet kokiais jo gamybos apribojimais. Dangtis padengtas įvairiomis galimybėmis - taip pat plačiai naudojamas užrašai ir iliustracijos. Dangtis gali būti oda, medis, plastikas arba, ypatingais atvejais, net metalas.
 • Gaminant gali būti naudojamas dangtelis aukso ir sidabro įspaudas, juostelės, curlicues, monogramos, ažūriniai nėriniai. Toks vestuvių nuotraukų knygos dizainas daro jį unikalią, išskirtinę, todėl dangčio dizainas nusipelno didžiausio dėmesio.
 • Teisingas pasirinkimas yra svarbus fotoknygos formatas. Variantai yra skirtingi: nuo labai didelio, seno tūrio dydžio iki mažų kišeninių formatų. Populiariausi vestuvių formatai yra 20x30 cm, manoma, kad šis dydis yra optimalus aukštos kokybės nuotraukų pateikimui ir leidžia įvairias dizaino parinktis.
 • Svarbu aptarti vestuvių nuotraukų knygos puslapių skaičius, kadangi kai kurios susituokusios poros turi norą užfiksuoti maksimalų vaizdą, o kitoms reikia tik dešimčių nuotraukų.
 • Tai svarbu koks popierius bus pagamintas iš puslapių. Naudojami taurieji matiniai ir blizgūs lakštai. Puslapiai gali būti iš dalies austi su šilko arba metalizuotu siūlu arba kitomis neįprastomis medžiagomis.

Knygos forma gali būti bet kokia.

Vienas iš sėkmingų dizainerių atradimų gali būti vadinamas dėlionė Idėja yra ta, kad viena iš nuotraukų perkeliama į plokštelę, supjaustyta netaisyklingos formos gabalėliais. Užduotis - surinkti šias dalis taip, kad būtų galima fotografuoti. Dėl šios idėjos yra puiki nuotrauka, kurioje jaunavedžiai keičiasi žiedais. Dėl galvosūkio plokštelės galo jaunikliams galite pridėti tam tikrus pageidavimus.

Originalūs sklypai

Sklypai, scenarijai, kuriuos planuojama atspindėti nuotraukų knygoje, taip pat puslapių fonas, turi būti iš anksto apgalvoti. Vestuvių knygos fonas taip pat turėtų būti pasirinktas ne mažiau atsargiai - jis turi būti nepaprastas (reikia atsižvelgti į vestuvių stilių). Būtina vengti pernelyg didelės įvairovės. Apskritai, nuotraukų knyga sukurta tuo pačiu stiliumi, bet jei kiekvienas puslapis yra ypatingas, jis bus labai originalus.

Pavyzdžiui, fono sprendimas su gėlių laukais arba prancūzų kaime yra tinkamas prancūzų stiliaus vestuvėms. Galite sukurti foną su saule, primenančiu šviežiai nupjautos žolės kvapą ir gėlių kvapą. Vestuvių knygą „Gotikos“ stiliuje jaunavedžiams paprašius galima suskirstyti į tamsias spalvas: su vaizdais iš filmų apie vampyrus, naudojant senovines akmenines sienas, voratinklius ir kitus, susijusius su šia tema. Jei sutuoktinis ir sutuoktinis yra dviratininkai, albumo dizaino metu galite naudoti motociklus, brutalias dviratininkų nuotraukas, scenos su jaunavedžių draugais varžybose ir biker ralių nuotraukomis.

Kaip sukurti savo rankas?

Nuotraukų albumas yra tam tikras kelias, iš kurio atmintis perkelia žmogų į tuos laimingus laikus, kai visi aplinkui atrodė jauni, laimingi, ir visi turėjo vilčių laimingai ateičiai. Galbūt dėl ​​šios priežasties neturėtumėte pasirinkti standartinių dizaino parinkčių, kurios siūlomos nuotraukų studijose. Geriau sukurti savo ypatingą, ypatingą nuotraukų albumą. Štai keletas patarimų, kaip savarankiškai gaminti ir kurti originalias vestuvių nuotraukų knygas:

 • Priekinė lapo pusė kartais pakeičiama audiniu.
 • Nebūtina, kad fotoknyga atrodytų kaip paprastas albumo žiedas gali būti naudojamas kaip privalomas, nes jis įgyvendinamas, pavyzdžiui, flip kalendoriuose.
 • „Flyleaf“ gali būti ir turi būti išdėstytas tuo pačiu stiliumi su fotoknygos puslapiais - tai išplės naudingą plotą dizaino elementams. Rekomenduojama naudoti dviejų ar trijų spalvų derinį, judant iš labiau sočiųjų ir labiau atsipalaidavusių, o sočiųjų spalvų neturėtų būti vyraujančios.
 • Jei medienos ar medienos fanera yra pasirinkta dengiamajai medžiagai, ji atrodys labai naudinga, jei akcentuojama medienos struktūra. Taip pat ant medžio dažnai naudojama deginimo technika; Gaminant odos dangtelius, dirbtinio senėjimo technologija visada yra naudinga - tai taip pat bus nuoroda pastaraisiais metais.
 • Pirmasis puslapis gali būti išdėstytas kaip titulinis puslapis arba vokų forma - bet kuriuo atveju jis atrodys neįprastas.
 • Vestuvių nuotraukų knygos langelis yra labai naudingas priedas. Jis bus ne tik papildoma apsauga nuo dulkių saugojimo metu, bet ir padės knygai išsaugoti savo pradinę išvaizdą ilgą laiką, tačiau jis taip pat gali būti išdėstytas pagal vestuvių nuotraukų knygos dizainą. Vietoj dėžutės galite naudoti audinio maišelį, specialią dėžutę - jie visi bus papildoma priemonė, leidžianti saugoti nuotraukų knygą.
 • Matinio naudojimas fotografijos knygos kūrime yra labai sėkmingas ir neįprastas sprendimas. Toks rėmelis įkvepia praeities mintis ir knygų originalumą.
 • Nuotraukų knyga skiriasi nuo didesnio patvarumo nuotraukų albumo, tačiau vargu ar verta ginčyti, kad net gražiausios vestuvių nuotraukų knygos puslapiai gali prarasti savo pradinį blizgesį. Nuo dažno žiūrėjimo jos nusidėvėjo, dangtelis yra įbrėžtas, o nuotraukos praranda spalvą. Kad tai būtų išvengta, padės padengti lakštus specialiu tvirtinamuoju apsauginiu junginiu.

Pažvelgus į albumą, kurį sukūrė jaunavedžių rankos, ateina vienybės jausmas, bendri interesai, tikri, nuoširdūs jausmai, kuriuos sutuoktiniai gali pergyventi per metus ir „neprarasti“ po gyvenimo bandymų ir klaidų, iš kurių niekas nėra apdraustas.

Dizaino pavyzdžiai

Apibendrinant galima pasakyti, kad galite paminėti gražių puslapių, viršelių, stilių ir vestuvių nuotraukų knygų dizaino pavyzdžius.

Labai įdomus yra albumas su neįprastu viršeliu koliažu su „Enjoybook“ minkštuoju užkandžiu. Labai malonu jį parodyti svečiams: jis atrodo stilingas ir dar neįprasta.

Kaip padaryti vestuvių nuotraukų knygą, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys