Siuvimo maišai

Krepšiai, naudojant makrą

„Macrame“ krepšiai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Modeliai
  3. Ką dėvėti?
  4. Meistrų klasė audimo krepšiams
  5. Krepšys užsegimas

Ateina vasara, daugelis iš mūsų galvoja apie savo spintos atnaujinimą. Naujo krepšio pirkimas yra viliojanti idėja. Bet jei norite kažką įdomaus ir neįprasto, tada maišelis, pagamintas naudojant „Macrame“ techniką, yra puikus.

Savybės

„Macrame“ maišeliai yra labai ekstravagantiški. Tai verta prisiminti, jei ketinate juos dėvėti. Visų pirma, nesvarbu, kaip gražus vytelių krepšys, jis netinka verslo kostiumui, kad galėtumėte dėvėti biure ar ceremonijoje. Jūs neturėtumėte dėvėti šalto sezono, nes siūlai lengvai patenka į vandenį - visas turinys gali labai greitai sudrėkti.

„Macrame“ stilius puikiai tinka boho suknelei arba paprasta šortų ir marškinių apranga.

Modeliai

Macrame krepšiai turi daug modelių, jie lengvai skiriasi nuo jūsų noro, nes juos sukuriate. Parodykite savo fantaziją!

Mes išvardijame pagrindines galimas parinktis, kurias galite vėl šiek tiek keisti.

Krepšelio krepšelis

Tai paprasčiausias modelis. Tikriausiai prisimenate kažką panašaus su savo mama ar močiute. Jie vertino styginių krepšius dėl jų patvarumo ir patikimumo. Jis gali turėti produktų ar knygų. Skirtingai nei paprastas plastikinis maišelis, jis nesudarys labiausiai netinkamo momento.

Pjaukite jį lengvai, nes jums nereikia visiškai padengti maišelio paviršiaus su mazgeliais.

Nedaug patarimų: nepamirškite padaryti plačių rankenų. Taigi styginių maišelis nebus sužeistas patekti į rankas.

Mažai

Rankinė, pagaminta iš makramės technikos, bus stilingas jūsų paveikslo priedas. Visi būtini daiktai moterims lengvai įsitvirtins ten: raktai, pinigai, veidrodis.

Jei pynsite ją iš plonų šilko siūlų, tai bus tvarkingas ir atsitiktinis. O jei norite didesnių modelių, turėtumėte rinktis iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, lino ar medvilnės, storus siūlus.

Didelis

Kitas puikus variantas būtų didelis macrame krepšys. Dažniausiai tai yra dėvimi paplūdimyje, ir tai pateisinama, nes ji yra lengva, ji tinka rankšluosčiui, saulės spinduliams ir pan. Toks maišas neturėtų būti ažūrinis, geriau priimti storas siūlus.

Nepamirškite rašiklių! Apskaičiuokite ilgį, kad jūs galite įdėti maišą ant peties ir ne tik nešioti rankose. Tačiau pernelyg ilgas rašiklis taip pat nebus patogus.

Ką dėvėti?

„Macrame“ krepšys yra labai originalus ir gražus, yra pagunda dėvėti be kilimo, su visais drabužiais. Tačiau nedarykite to, nepamirškite stilių derinio! Tokiu maišu negalima dėvėti su verslo kostiumais ar klasikiniais sijonais. Jis neveiks elegantiškoms suknelėms.

Paimkite džinsinio šortai, sandalai ir lengvas medvilnės palaidinė - makrokotė maišui tinka tik tokiam lankui. Šį aprangą galima įdėti į parką arba pasivaikščioti netoli jūros karštą vasaros dieną.

Kitas variantas būtų lengva vasaros suknelė šalyje arba boho stiliaus. Gėlių spaudos ar Indijos modeliai "agurkai" - pasirinkimas yra jūsų. Tai atrodys įdomiau, jei rankinės spalva sutampa su sundreso spalva arba kai kuriomis jo detalėmis. Jei jūsų gebėjimas austi macrame modelius yra gerai išvystytas, tada galėsite savarankiškai gaminti kelis maišus kiekvienam aprangai.

Jei ketinate dėvėti ne tik vasarą, bet ir šaltesnį sezoną, pvz., Ankstyvą rudenį, turėtumėte pagalvoti apie daugiau pašildytų drabužių. Paimkite savo mėgstamus džinsus ar kitus (siuvinėtus ar dažytus modelius mados metu) ir mielą džemperį.

Meistrų klasė audimo krepšiams

Audimo maišelis nėra taip paprasta.Ir tie, kurie kada nors bandė kažką pynti (ypač puodus), sutiks su šiuo teiginiu! Čia pateikiame vieną iš paprasčiausių būdų sukurti „Macrame“.

Visų pirma, mes peržiūrėsime reikalingas medžiagas:

  • Lynas yra 3-4 mm storio, 100 metrų ilgio. Iš medžiagų yra gera sintetika arba džiutas.
  • Žirklės

Pirma, pasiruoškite pasiruošti: jums reikia 17 krypčių ilgio, kažkur maždaug po keturių ar penkių metrų, o vieną - vieną. Jis turėtų būti ilgesnis už likusį sriegį apie pusę metro. Sulenkite pagrindą į pusę ir atsargiai pritvirtinkite ant stalo. Likusieji sriegiai taip pat sulankstomi per pusę ir tvirtinami pagrinde. Jis pasuks 36 galus (įskaitant du sulankstyto pagrindo galus).

Paskirstykite visus siūlų galus į grupes, kiekvienas turi turėti keturis. Po pynimo kvadratinių mazgų tinklelį (nesijaudinkite, iš tikrųjų tai yra paprastas dvigubas). Ilgis ir plotis gali skirtis priklausomai nuo jūsų noro, tačiau vidutiniškai jis yra apie 40-50 centimetrų.

Iš vidaus iš išorės išgarinkite gautą tinklą (mazgai priekinėje pusėje yra išgaubti) ir pradėkite audimo „maišus“.

Sulenkite audinį į vidų. Iškirpkite tris keturias su puse metrų eilutes. Kai sriegiai yra sulenkti, pritvirtinkite lynus. „Šonai“ bus šeši siūlai.

Padarykite tris siūlus iš dvigubo mazgo krašto. Kitoje keturių sriegių eilutėje padarykite trigubą mazgą (pageidautina plokščią) tiksliai viduryje. Apsaugokite kraštinius sriegius prie pagrindo ir padarykite du mazgus. Taigi jums reikia pynti į maišą. Taip pat pynkite kitą pusę. Šis metodas leis jums tvirtai sujungti šalis.

Audimo kraštai galų gale taps dalių, skirtų būsimoms rankoms. Pynkite rankenėlę (kad ją būtų galima mesti per petį), modelis ir technologija gali skirtis.

Čia yra paprasčiausias aštuonių sriegių schemos: naudokite šešis siūlus, kad galėtumėte pynti likusius du su paprastais dvigubais mazgais.

Krepšys užsegimas

Galbūt ši dalis bus dar sunkiau nei pagrindinis darbas. Pasirinkite, kuri dalis bus nugaros ir suraskite vidurį. Paimkite 2 eilutes (20 ir 40 centimetrų), pritvirtinkite viršuje. Mažas siūlas yra pagrindas, kitas - darbinis. Pjaukite pagrindinį sriegį mazgeliais ir nukirpkite galą. Tada sulenkite virvę į pusę ir pritvirtinkite galą.

Vadovaukitės tuo pačiu būdu. Išimkite likusias temas, užsukite kairę dalį į maišelio paviršių ir užklijuokite (ilgoji dalis turi būti trumpa ant viršaus). Saugokite jį ir sukurkite kitą tą patį ir vėl trumpą antgalį po ilgu. Sriegkite ilgą siūlą per visas kilpas ir tinkamai priveržkite baigtą mazgą. Rezultatas bus didelis ir masinis. Pritvirtinkite jį prie savo maišelio. Tai viskas!

Yra antras variantas.

9 nuotrauka
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys