Siuvimo maišai

„Cooler Bag“ ir „DIY Thermos“ maišelis

„Cooler Bag“ ir „DIY Thermos“ maišelis

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Šaltas akumuliatorius
 3. Kaip sukurti savo putų namus?
 4. Automobilyje
 5. Mes didiname efektyvumą
 6. Meistrų klasė
 7. Produktas iš karematinio

Vasara yra puikus laikas, kai daugelis žmonių išeina į kaimą su savo šeimomis ar draugais. Daugelis susiduria su viena problema: kaip išsaugoti produktus. Su tokia užduotimi galėsite lengvai valdyti maišelio termosą, aušintuvą.

Vasaros gyventojai nėra įpratę palikti parduotuvėse visą atlyginimą. Daugelis priemiesčių zonoje yra pagamintos su savo rankomis. Čia ir aušintuvo maišelį galima pagaminti atskirai. Tačiau pirmiausia būtina suprasti, kas yra stebuklingas šaldytuvas, galintis padėti daugeliui keliautojų.

Kas tai?

Aušintuvo maišelis - tai elementas, kuris padeda išlaikyti maistą 12 valandų. Išoriškai maišelis nesiskiria nuo kito „kolegos“. Tačiau šis produktas vis dar turi šiek tiek triukų.

Šaltas akumuliatorius

Daugelis žmonių, paminėdami frazę „baterija šalta“, mano galvoje pasirodo viena nuotrauka: jums reikia specialaus prietaiso, kuris atliks šalčio gamybos funkciją.

Tačiau šaltas akumuliatorius gali būti pagamintas iš laužo medžiagų, esančių visuose namuose.

Ledo pakuotės

Norėdami jį gauti, užpilkite ledo į ledo formą ir įdėkite į šaldiklį. Kai tik vanduo sukietėja, bus galima pradėti gaminti ledo maišus.

Pakuotėje su skląsčiu reikia uždėti ledo kubelius, uždarykite pakuotę. Antrasis paketas bus apsaugoti nuo nuotėkio, todėl pirmasis paketas turės būti dar vienas.

Ledo buteliai

Jų gamybai reikės:

 • tuščias konteineriskur buvo gazuotų gėrimų;
 • vanduo (skysčio kiekis priklauso nuo butelio dydžio);
 • druska (6 šaukštai 1 litrui vandens).

Jums reikia padaryti stiprią tirpalą su druska. Druska turi būti ištirpinta vandenyje, po to gautas tirpalas turi būti užšaldytas. Druska greitai neištirpsta ledo. Tai reiškia, kad maišelis ilgiau išliks šaltas.

Langai ir akumuliatoriai

Šį šaldymo įrenginio kūrimo būdą rekomenduojama naudoti šeimoms su mažais vaikais. Vidinėje vystyklų pusėje reikia užpilti vandens. Turėtumėte palaukti, kol skystis gerai įsisavins saulę. Kūdikių higieną reikės sumažinti. Gelio svoris turi būti dedamas į plastikinį maišelį su užsegimu ir įdėtas į antrą maišelį. Po to - išsiųskite užbaigtą paketą įšaldyti.

Gelio akumuliatorius

Jis sukurtas druskos pagrindu. Tirpalas turi būti koncentruotas, kuris vėliau padidins jo tūrį iki 3 litrų. Į atskiestą 3 litro skystį įpilkite tapetų klijų ar želatinos. Dėkite gelio masę į paruoštą indą ir įdėkite į šaldiklį. Gelio akumuliatorius lydosi daug ilgiau nei įprastas ledas.

Remiantis amonio nitratu

Patyrę sodininkai savo priemiesčių zonose naudoja šį įrankį kaip trąšą. Nuo tokio asistento šalyje lengva gauti kokybišką aušinimo elementą.

Iš nitratų oro temperatūra gali sumažėti dvidešimt tris laipsnius.

Šios dvi sudedamosios dalys (vanduo ir amonio nitratas) yra paimtos proporcingai. Paruoštame butelyje reikia užpilti trąšų ir praskiesti vandeniu. Paruoštas aušinimo skystis.

Yra antras būdas sukurti šį aušinimo elementą. Į šaldytą vandenį įpilama druskos.Tokiu būdu trąšų akumuliatoriaus aušinimo poveikis kelis kartus padidės.

Putų polietilenas

Atvėsinti maisto produktai nešilti maišelyje su folija, o karšti užkandžiai nebus atvėsti. Bet kokioje parduotuvės statybinėje medžiagoje visada yra jos asortimentas.

Aliuminis arba metalizuotas folija ir temperatūra maišelyje. Toks polietilenas yra su vienpusiu arba dvišaliu sluoksniu. Dvišaliai polietilenas turi geriausias savybes.

Remiantis išvardytais šaldymo įrankiais, galite pagaminti nešiojamą šaldymo kamerą.

Kaip sukurti savo putų namus?

Putų termoizoliacinės savybės leidžia daugeliui meistrų jį naudoti nešiojamam šaldytuvui sukurti. „Polyfoam“ gaminamas skirtingų tipų, todėl kai kurios savybės yra skirtingos. DŠiluminis indas yra tinkamas tradiciniam putų plastikui, sudarytam iš presuotų mažų granulių.

Jis nepakeis polietileno, kurio polietilenas yra dėl savo storio ir plastiškumo stokos, tačiau yra visiškai įmanoma sukurti rezervuarą, kuris gali tilpti automobilio bagažinėje.

Taigi, jums reikia parengti šiuos veiksmus:

 • putplasčio plastikas;
 • faneros;
 • aliuminio juosta;
 • baldų vyriai, skirti dangčiai;
 • būtini šaltkalvio įrankiai.

Pirmiausia reikia padaryti faneros dėžutę. Kokio dydžio ir formos bus dėžutė - tai nustato pats šeimininkas. Turėsite pridėti dangtelį prie dėžutės su kilpų pagalba. Gautos dėžutės kampai ir galai yra vietos, kurias reikia apdoroti aliuminio juosta.

„Polyfoam“ supjaustoma iki būsimo konteinerio dydžio. Baigtą dalį reikės įdėti į dėžutę ir įklijuoti. Dėžę uždenkite folija ir sustiprinkite lipnia juosta.

Ant dėžutės dangčio - pritvirtinkite putas ir klijus. Apdailos medžiagos ant dangčio matmenys turėtų būti nustatomi atsižvelgiant į beveik baigtos dėžutės sienas.

Langų izoliacinė juosta padarys gaminį hermetišką, jei jis bus uždėtas aplink dangtelio perimetrą.

Galutinės dėžutės apačioje reikia įdėti šaltas baterijas (kurios jau minėtos anksčiau).

Automobilyje

Asmeninis automobilis jau seniai laikomas ne prabanga, bet patogia transporto priemone. Jei priemiesčio teritorija yra ne toli nuo miesto ar šeima yra maža, kaimo namuose nėra didelių produktų. Toms šeimoms, kuriose yra vaikų, pagyvenusių tėvų, sunkiau, jei atostogos šalyje planuojamos tam tikrą laikotarpį.

Tik vienas išeitis - padaryti patogų šaldytuvą automobiliui. Jis gali būti pagamintas iš nešiojamojo arba dėžutės, kuri visada bus automobilio bagažinėje.

Kaip pagaminti šaldytuvą, galite sužinoti iš ankstesnės dalies. Verta parengti nešiojamą šaldymo įrenginį.

Reikia virti:

 • polietilenas;
 • aliuminio juosta;
 • sporto krepšys.

Sporto krepšys paprastai yra stačiakampio formos.

Iškirpkite dalis iš folijos dviem būdais:

 • Padarykite vieną tuščią pagal maišelio dydį (jei tai leidžia polietileno matmenys).
 • Išimkite visų maišelių sienelių matmenis atskirai ir išimkite juos iš folijos.

Aušintuvo dėklas turėtų būti mažesnis už maišelį. Tai leis jums lengvai įdėti dėklą į maišelį.

Pirmojoje šaldytuvo versijoje reikia supjaustyti gatavas dalis - kaip dizainerį. Jums reikia imtis reguliaraus ar specialios juostos ir sustiprinti folijos dėklo kampus.

Antroji dalių dalis supjaustyta dalimis. Lipni juosta ant šoninių siūlių yra naudojama viduje ir išorėje.

Konteinerio sienos turi būti tvirtai susiliečiančios viena su kita, kitaip „termosas“ neužtikrins sukurto mikroklimato.

Jei termo folija yra blogai sulenkta, dangtelis gali būti pagamintas atskirai. Jūs turite nukirpti jį nuo pagrindo ir pridėti jį prie maišelio viršaus su lipnia juosta.

Mes didiname efektyvumą

Atsižvelgiant į rekomendacijas, namuose be jokių problemų galite padaryti šaldytuvo maišelį.

Tačiau nedaugelis žino, kaip dauginti nešiojamojo šaldytuvo efektyvumą:

 • Pirmieji patarimai yra naudingi tiems, kurie daug keliauja automobiliu. Antklodė bus puikus pagalbininkas, leidžiantis išlaikyti norimą temperatūrą maišelyje. Tiesiog apvyniokite jį nešiojamame šaldytuve.
 • Tiesioginiai saulės spinduliai sumažins maišelio efektyvumą. Jis turi būti laikomas atokiau nuo saulės spindulių.
 • Geriausia baterijų vieta yra maišelio apačia. Jei tokie akumuliatorių padėties produktai nėra tinkami maišui, tai yra atsarginė: galite pridėti produktus.
 • Geras, jei produktai yra atšaldyti.
 • Kuo arčiau produktų yra viena kitai, tuo lėčiau šaldytuvo temperatūra pakils. Tuščia erdvė maiše turi būti užpildyta bet kokiu indu su vandeniu arba susukta antklode.
 • Prieš atvykstant į poilsio vietą dažnai būna geriau ne atidaryti maišelį (jei tai neįmanoma, tai turėtų būti daroma kuo mažiau).

Meistrų klasė

Pirmiausia reikia pasirinkti maišelį, skirtą mažam šaldytuvui sukurti. Tinkamas ir paplūdimio pasirinkimas. Tik tada gauti medžiagą į parduotuvę šaldytuvui. Nuspręskite, kiek termo folijos. Pjovimo dalys turi būti be rankenų pjaustymo.

Po pjovimo jis pasirodys:

 • sienos - 2 dalys;
 • apačioje - 1 detalė.

Jei maišelyje nėra didelio apvalaus dugno, folijos sienos gali būti sujungtos siuvimo mašina (jei leidžiama apdailos medžiagos storis). Kitais atvejais reikia naudoti juostą.

Ne mažiau įdomi šaldytuvo versija, kur galite gėrimus atvėsti, bus gauta iš šių medžiagų:

 • Kibiras, kuriame buvo dažų (iš bet kurios medžiagos).
 • Metalo tinklelis (skaičiavimas atliekamas atskirai).
 • Mažos kabelių jungtys (apie 30 vnt.).
 • Apsauginė juosta

Visų darbų seka:

 • Pašalinkite senus dažus į kibirą ir dažykite jį balta spalva.
 • Konteinerio atveju nubrėžkite tris eilučių eilutes, kurių skersmuo yra 3–3,5 cm, ir jas reikia išdėstyti tam tikru atstumu vienas nuo kito.
 • Naudojant skylę pjūklą, išgręžkite skyles iš pažymėtų apskritimų linijų.
 • Dabar jums reikia padaryti gėrimų skyrelius. Įdėkite įprastą buteliuką (skardinę) 2-3 kartus naudodami puikų tinklą, bet ne labai griežtai. Sluoksniai turi būti tvirtinami. Išoriškai tinklelis turėtų būti panašus į cilindrą - butelio dydį.
 • Į cilindrą reikia įdėti servetėlę iš frotinio audinio. Apatinėje pusėje reikia įdėti putų arba sugeriančio audinio gabalą.
 • Į kibirą gali tilpti kelios ląstelės. Tai bus parametras, pagal kurį galite nustatyti, kiek butelių bus atvėsintas. Jei ketinate panaudoti kibirą vėsinimui, reikia jį sudrėkinti vandeniu.

Baltos spalvos dažai, kurie padengė kibiro sienas, atspindės saulės spindulius, todėl temperatūra patiekalų viduje nepadidės. Vanduo išgaruos per skyles, dėl kurių išliks norimas mikroklimatas.

Produktas iš karematinio

Dauguma žmonių, kurie žino apie žygius, žino apie karematą. Karemat primena kilimėlį su gera šilumos izoliacija. Jis naudojamas kaip patalynė miegmaišyje.

Pirmiausia reikia paruošti mišinį, sudarytą iš vandens ir amonio nitrato. Pastarasis gali būti paimtas į žygį sausu pavidalu. Buteliuko dangtelį reikia atidžiai priveržti.

Karemat veiks kaip šilumos izoliatorius. Jis turi būti sukamas į vamzdį. Viduje reikia įdėti gėrimų ir šaltos baterijos. Vamzdyje esančios skylės turi būti prijungtos prie drabužių (tai leis palaikyti temperatūrą šaldytuvo viduje).

Tvarkant amonio nitratą, bus išvengta gaisrų ir sprogimų. Kontaktas su valgomosiomis atsargomis gali sukelti stiprų apsinuodijimą.

Naudojant šį šaldytuvo kūrimo būdą, reikia atmesti kontaktą su produktais. Po tirpalo kruopščiai nuplaukite rankas.

Gamtoje esantis piknikas yra įvykis, kuris sušvelnins darbo nuovargį suaugusiems.Vaikai groja gryname ore ir paraguos skanius mamos ir tėvo gaminius. Rankomis pagamintas šaldytuvas iš improvizuotų priemonių atliks savo funkcijas ir išsaugos šeimos biudžetą.

Kaip ir visi darbo krepšelio gamybos momentai, šaldytuvas atrodo kaip jūs galite jį pamatyti pridedamame vaizdo įraše

Šaltos baterijos yra būtinas elementas šaldytuvo maišui. O kas turi įprastų vystyklų? Visi atsakymai į vaizdo įrašo pamoką.

Putų dėžutė yra naudinga bet kur. Kaip tai padaryti - viską galite pamatyti savo akimis.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys