Kirpimas

Gavroso šukuosena trumpiems plaukams

Gavroso šukuosena trumpiems plaukams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Veislės
 3. Stiprybės ir trūkumai
 4. Kaip pasirinkti?
 5. Stilistų parinktys
 6. Įdomūs pavyzdžiai

Keletą dešimtmečių vienas iš stilingiausių ir šiuolaikiškiausių moterų šukuosenų laikomas gavroche. Jis harmoningai derinamas su absoliučiai bet kokiu plaukų ilgiu, veido kontūra ir juostos struktūra. Šukuosena atrodo gerai tiek labai jaunoms mergaitėms, tiek ir elegantiško amžiaus moterims, tačiau kiekvienu atveju šis neįprastas šukuosena atrodo kitaip, formuoja individualų stilių ir pabrėžia nepriekaištingą jo savininko skonį.

Savybės

Iš tiesų drąsios žavingų sukilėlių moterų šukuosenos ne tik gavo pavadinimą iš pasaulio garsaus epo Viktoro Hugo herojaus „The Miserable“ - ji iš tikrųjų suteikia moteriai išskirtinį Turkijos pasiryžimą kartu su drąsumu ir tikru Prancūzijos žavesiu.

Kas išrado šią šukuoseną nežinoma, tačiau mados istorikai mano, kad jis atsirado praėjusio amžiaus 60-ųjų metų Prancūzijoje. Vienintelis dalykas, kurį galima teigti, yra tai, kad pradžioje šukuosena buvo suvokiama kaip žmogaus plaukai, bet po kelių metų ji pradėjo aktyviai įsitraukti į moterų madą.

„Gavroche“ yra šukuosena, turinti gana nevienodą ribinę liniją, trumpi apkirpti plaukai šventyklose, kartu su šiek tiek pailgos užraktais galvos gale.

Šio šukuosenos įgyvendinimas apima būtiną principų laikymąsi.

 • Keli ilgiai - nepriklausomai nuo tipo ir struktūros, plaukai skirtingose ​​galvos dalyse yra nukirpti kitaip. Taigi, galų gale jie paliekami ilgai, šonuose jie yra vidutiniškai, o priešais jie kiek įmanoma sutrumpinami.
 • Filirovka - būtinas pjovimo etapas. Taigi, prie plaukų pridedamas chaosas ir daugiasluoksnumas, susidaro kūrybinė netvarka ir nedidelis aplaidumas.
 • Bangų dizainas - Gavrosas be sprogimo nėra nukirptas, bet priekinių juostų forma gali būti skirtinga: trikampis, su šonais išilgai, įstrižai, asimetriškai, išlenkta. Bangs veikia kaip dangtelis, o kaip ir ilgio, čia galima pasirinkti visas galimybes - nuo pailgos iki apkarpytų beveik iki plaukų šaknų. Viena iš naujausių kirpyklų tendencijų buvo krypties apdirbimas su ašmenimis, o tai sukuria įsilaužimo efektą, kuris atrodo labai stilingas gerai apgalvotoms, skoningai apsirengusioms moterims. Ši parinktis derinama su ryškiomis ir spalvomis.

Veislės

Priklausomai nuo plaukų ilgio, galimi Gavroso šukuosenos temos variantai.

Trumpi plaukai

Šiame spektaklyje, laikiname regione, plaukai supjaustomi vidutinio ilgio, todėl šiek tiek smailūs, suplėšyti patarimai. Visos kryptys atliekamos gradiento technikoje. Paprastai sprogimas yra įstrižai, jį galima uždėti ant šono arba nukreipti į nosį.

Viršutiniai viršutiniai plaukai supjaustyti gana trumpi, suteikiant maksimalų tūrį ir pompą. Tokia daugiasluoksnė galimybė tampa įmanoma, suskystinus kiekvieną dalį.

Užpakalinėje galvos dalyje trumpiausi garbanos.

Ilgi plaukai

Ilgą laiką buvo manoma, kad Gavrosas buvo šukuosena griežtai sutrumpintiems plaukams, bet ilgo garbanos grožis sunaikino šį stereotipą.

Ilgoje versijoje Gavrosas prisiima dalį virvių iš apačios, o pakraščio regione plaukai supjaustomi asimetriškai, atsitiktine tvarka, o šventyklų srityje jie sudaro kelias nepalankias plunksnas.

Šio modifikavimo sprogimai gali būti labai skirtingi pagal moters asmeninius pageidavimus.

Stiprybės ir trūkumai

„Gavrosh“ šukuosenos privalumai yra šie:

 • gebėjimas greitai ir lengvai pakeisti plaukų ilgį ir užsakymo dizainą;
 • paprastas montavimas;
 • galimybė sukurti įvairius šukuosena pagal šukuoseną;
 • Puikus suderinamumas su bet kokia plaukų spalva ir struktūra.

Be abejonės, naudos gavėjas turi tai, kad šukuosena atrodo labai stilinga, suteikia elegantišką ir rafinuotą vaizdą, pabrėžia akių gylį ir kitus išvaizdos privalumus.

  Šukuosena turi nemažai galimybių. Todėl kiekviena moteris gali pasirinkti tą, kuri jai bus tinkama.

  Taip pat yra trūkumų, būtent: Labai sunku supjaustyti plaukus ant itin trumpų plaukų, nes tai reiškia, kad siūlai prilimpa skirtingomis kryptimis, geriausias šukuosenos stilius yra garbanos, kurios yra nuo trumpo iki vidutinio ilgio.

  Be to, plaukai neužgožia atskirų trūkumų.

  Kaip pasirinkti?

  Pirmiausia, mes sutelksime dėmesį į išorės savybes, kuriose gavrosh nerekomenduojama. Šukuosena nevyksta moterims:

  • didelių savybių - šiuo atveju įmanoma vizualiai proporcingai trikdyti;
  • rimtų valstybinių struktūrų darbuotojams - tai nėra ilgai čia ir turi būti pareikšta už nusikaltimo kodekso pažeidimą;
  • moterims, kurios mėgsta ryškios spalvos makiažą - šiuo atveju ponia atrodys tiesiog vulgariška;
  • mergaitėms, turinčioms šiurkštų kaklo formą - tai tik pabrėžs jos bjaurias kreives;
  • moterys, turinčios plačius skruostikaulius - gavrosh vizualiai dar labiau padidina savybes.

  Veido forma

   Merginos su apvaliais veidais turėtų pirmenybę teikti asimetriškoms sutrumpintoms Gavroso versijoms, pageidautina, kad tuo pačiu metu plaukai būtų apšviesti ir išsikišę skirtingomis kryptimis. Bangs turėtų būti visomis priemonėmis - visa tai išlygins veido apvalumą.

   Moterims su trikampiais veidais gavrosh yra optimalus trumpoms ir ilgoms bei vidutinėms garbanoms, kirpčiukai taip pat bus būtinas atributas, išlyginantis smailią apatinę veido dalį. Tačiau jis neturėtų būti per storas, jam nereikia net tiesių pjūvių ir pernelyg asimetrijos.

   Ovaliniai veidai harmoningai derinami su bet kokiais gavrosha modifikacijomis, šukuosena tinka bet kokiam plaukų ilgiui ir sprogimo formai.

   Kvadratinių veidų savininkai turėtų atkreipti dėmesį į klasikinę šukuosenos versiją - vidutinio ilgio plaukai su tempimo tempeliais gali sušvelninti pernelyg sunkias kampines formas.

   Plaukų tipas

   Turėkite omenyje, kad šukuosena ant storų plaukų atrodo šiek tiek mažiau didelė, todėl kastuvų savininkai yra geriau ne naudoti klasikinius, bet kai kuriuos originalius variantus gavrosh temoje. Be to, garbanos turi būti būtinai profiliuojamos. Visi madingi eksperimentai su spalvomis yra labai gerai išnagrinėti - ar tai paryškina, spalvos viename tone, ar šiuolaikinės atspalvių spalvos technologijos.

   Moterims, turinčioms susilpnėjusius plonus plaukus, gavrosh gali būti tikras išgelbėjimas, nes jis vizualiai padidina pernelyg išblukusių plaukų kiekį ir lengvumą. Šios moterys gali būti papildytos stiliaus paryškinimu, kuris suteiks gilią atspalvį ir vizualiai prideda pompą.

   Stilistų parinktys

   Gavrosh yra dėkingi moterims už paprastumą ir paprastumą. Jūs galite gauti įspūdingą šukuoseną pažodžiui 5-10 minučių namuose, viskas, ko jums reikia, yra plaukų džiovintuvas, šepetys ir kai kurie stiliaus gaminiai.

   Yra keletas populiariausių būdų, kuriais mažesne nei rinkos verte galima suteikti stilingesnę išvaizdą, kuri labiausiai atitiks tam tikrą įvykį konkrečioje gyvenimo situacijoje.

   • Dienos stilius - šukuotos švarios ir šiek tiek džiovintos sruogos, šiek tiek putų ar putų, džiovinamos plaukų džiovintuvu, truputį sukant apvaliu šepečiu.Jei džiovinant mažas kėlimo kryptis prie šaknų, tada plaukai gaus papildomą pompą.
   • Verslo moteris - šis variantas suteikia šukuosenos savininkui tikrą griežtą verslo moterį, o norimą efektą galima pasiekti tik keliomis šukomis - švarūs plaukai tiesiog susieti ir purškiami laku.
   • Vakaro stilius leidžia jums parodyti didžiausią bet kokio ilgio plaukų kiekį, šiam tikslui jie naudoja stilių ir pelėsiai, be to, garbanos gali būti papuoštos įspūdingu kirpikliu arba šviežiomis gėlėmis.
   • Atsargus - pastaruoju metu sukurtas labai madingas galvos smarkiai sutrikęs poveikis: šiek tiek sudrėkintoms sruogoms taikomas stiliaus agentas, susmulkintas su „susmulkinimo“ judesiais ir galiausiai išdžiovinamas plaukų džiovintuvu.
   • Ekstremalus - šiuo atveju jūs galite sukurti kažką panašaus į savo galvos mohawk, šiam tikslui naudokite stipriausius fiksavimo gelius ir tada purškite „struktūrą“ laku.

   Įdomūs pavyzdžiai

    „Gavrosh“ yra neįprastas šukuosena nepaprastiems žmonėms, todėl jis jau daugelį dešimtmečių išėjo iš mados. Dėl lengvo stiliaus ir daugelio įvairių stiliaus technikų kiekviena moteris gali pakeisti savo įvaizdį ir atrodo kitaip. Šis kirpimas yra geras ir tiesiems, ir garbaniems, banguotiems plaukams - schemos gali būti labai įvairios.

    Tai nėra atsitiktinumas, kad šią garsiąją šukuoseną pasirinko tokie garsūs asmenys kaip Viktorija Bekhamas, Rihanna, Scarlett Johansson ir Keira Knightley.

    Na, Sharon Stone ir Jane Fonda padarė tokį kirpimą viena iš labiausiai mėgstamų.

    Keletas patarimų iš stilistų dėl trumpų plaukų formavimo padės mergaitėms visada atrodyti nuostabiais.

    Parašykite komentarą
    Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

    Mada

    Grožis

    Ryšys