Stalo įrankiai

Grotelių rinkiniai: tipai ir pasirinkimai

Grotelių rinkiniai: tipai ir pasirinkimai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra įtraukta į paketą?
 2. Komplektų privalumai ir trūkumai
 3. Populiarūs prekės ženklai
 4. Kaip pasirinkti?
 5. Naudojimo ir saugojimo sąlygos

Neatsiejama lauko poilsio dalis yra mėsos ir daržovių kepimas ant ugnies. Kas gali būti geriau nei piknikas šviežiame ore linksmai kompanijoje ant ežero ar net savo kieme. Užtikrinamas apetitas ir gera nuotaika. Tačiau kepsninė yra ne tik virėjo įgūdis, bet ir patiekalų bei aksesuarų kokybė.

Kas yra įtraukta į paketą?

Šiandien parduodami įvairūs rinkiniai. Daugelis sužinos apie jos būtinybę, nes kiekvienas virtuvėje turi peilius, šakutes, menteles ir tt, be to, galite įsigyti trūkstamų prietaisų atskirai, kodėl taupyti papildomus pinigus. Gamintojai, gaminantys įrankius, skirtus virti ant atviros ugnies, siūlo ne tik patiekalus, bet ir puikiai suprojektuotus bei atrinktus priedų rinkinius patogiam naudojimui, nes visų pirma susiduriame su aukšta temperatūra. Poilsis turėtų būti malonus galas, o ne galų gale nuvalyti rankas.

Verta išsamiau apsvarstyti, ką sudaro rinkinys.

 • Nebrangus ekonomiškas apima visus būtinus dalykus: keletą skewers, grotelių, mentelę, šakutę. Tokie rinkiniai supakuoti plastikiniame korpuse su rankena arba mediniu krepšiu, kuris atrodo labiau ekologiškas.
 • Premium rinkinys Jis skirtas skaičiui nuo 4 iki 12 asmenų, kuriuose yra viskas, kas tinkama gaminti gaminti. Į jį įeina ankstesnis prekių sąrašas, pridedami vienkartiniai arba keraminiai indai, stalo įrankiai, žnyplės grotelių pašalinimui, padėkliukai, įvairūs virtuvės reikmenys ir plaidiniai. Visa tai baigiama lagaminu arba dėklu. Siekiant didesnio komforto, jį galima pakabinti ant peties.

  Svarbu! Priklausomai nuo jūsų poreikių, rinkinyje gali būti šepetys, skirtas valyti maisto produktus iš maisto likučių, pokerio, puodų laikiklių, užsidegimo priemonių, spjaudymo ir daug daugiau.

  Grilis yra ne tik naudingas dalykas šalyje, bet ir puiki dovana. Toks dovanų rinkinys visada stilingas ir praktiškas.

  Komplektų privalumai ir trūkumai

  Patyrę lauko rekreacijos mėgėjai žino, kad pikniko pakėlimas visada yra varginantis. Kas nepriėmė savo mąstymo - kad pasiektų visus neatimamus ir atvykusius, sužinok, kad šis svarbus, paaiškėja, paliekamas namuose. Gelbėjimo darbus atlieka grotelių rinkiniai. Mes suprasime jų privalumus ir trūkumus.

  Rinkinių privalumai:

  • mažas svoris (iki 1,5 kg) - rinkinių lagaminai nėra didelių gabaritų, sukurti taip, kad nedidelėje erdvėje būtų kiek įmanoma daugiau;
  • įvairus priedų pasirinkimas - nuo standartinių iki universalių išskirtinių prekių;
  • patogumas - Visi kepimo įrankiai visada yra prieinami;
  • ilgas tarnavimo laikas;
  • už prieinamą kainą - Kaina skiriasi nuo rinkinio elementų skaičiaus.

   Kalbant apie trūkumus, praktiškai nėra, jei, žinoma, perkate sertifikuotus rinkinius didelėse parduotuvėse ir iš patikimų tiekėjų.

   Populiarūs prekės ženklai

   Dauguma patiekalų mėgėjams, turintiems mirksėjimą, yra įsitikinę, kad produktai yra labai svarbūs kebabams ir mėsai gaminti ant grotelių, o ne ant jų virimo. Tiesą sakant, tai yra didžiulė klaida. Skanus patiekalas tiekiamas per trumpą laiką ir be rizikos yra įmanomas tik naudojant saugius ir kokybiškus patiekalus bei virtuvės reikmenis.

   Šiandien aparatūros parduotuvėse ir firminiuose parduotuvėse siūlomi įvairūs skewers dizaino ir stiliaus stiliai, grotelių grotelės, kepsnių kepsniai ir kt. Bet rasti tinkamą rinkinį nėra lengva. Mes suprasime populiarius barbekiu rinkinių ženklus.

   Gipfel (Vokietija)

   Vokietijos gamintojas vartotojams siūlo gana daug virtuvės įrangos. Specialią liniją sudaro grotelių, grilių ir kepsninių rinkiniai, pasižymintys aukšta kokybe, originalumu ir neįprastu dizainu.

   Tokie indai nerūdija ir beveik nepatenka į įbrėžimus.

   Kompanija „Gipfel“ rekomenduoja klasikinį paketą nuo 3 vienetų iki didelių 6 žmonėms. Tai yra įvairios grotelės, valymo šepečiai, skewers, tekinimo peiliai, perforuoti keptuvės, trident šakės, tekstilės ir silikono lazdelės ir daug daugiau. Diapazonas yra gana turtingas. Elementai dedami į aliuminio korpusus, kad jie būtų tvarkingi ir patogūs. Visa medžiaga sukurta iš ekologiškų žaliavų - anglies plieno, nerūdijančio plieno, silikono ir medienos. Kiekvienas produktas yra sertifikuotas.

   Forester (Rusija)

   Tai vidaus grilių įrangos gamintojas. Pagrindinis įmonės šūkis yra detalės, todėl šios įmonės produktas pasižymi maksimaliu patogumu naudotis. Tuo pačiu metu, Forester nebijo eksperimentuoti kuriant naujus daiktus ir elementus grilis. Rusijos prekės ženklą atstovauja 3 kolekcijos: „Expert“, „Mobil“, „Kids“, kurie atsižvelgia į šalies poilsio mėgėjų poreikius.

   Atskiroje vaikų linijoje galite pritraukti vaiką į įdomų virtuvės pasaulį. Savo ruožtu ant grotelių naudojami priedai gali žymiai supaprastinti sąveikos su produktais procesą virimo metu.

   Grun Gras (Vokietija)

   Kompanija siūlo nuostabius nerūdijančio plieno komplektus, kurie skiriasi nuo neįprastos išvaizdos ir praktiškumo. Kiekvienas komplektas yra įrengtas aliuminio lagaminą su rankenėlėmis, kuri turi viską, kas reikalinga sėkmingam iškylai: skewers, airiai, šakės, druskos purtuvai ir kt. Jis yra lengvas ir atrodo įspūdingas, matyt, jis net neatrodo kaip iškylų ​​rinkinys, bet atrodo kaip verslo atvejis. Pjaustymas, kepimas, greiferiavimas, šaudymas tokiomis priemonėmis yra neįprastai patogus ir paprastas.

   BergHOFF (Belgija)

   Tarptautinis prekės ženklas, užsiimantis aukščiausios kokybės virtuvės reikmenų ir priedų kūrimu, turintis didelį populiarumą tarp profesionalų ir paprastų vartotojų. Ypatinga vieta nusipelno tarptautinių apdovanojimų apdovanotų kepsnių rinkinių gamybos linijos.

   Tokiuose rinkiniuose yra viskas, kas būtina puikiems patiekalams sukurti.

   Kaip pasirinkti?

   Daugelis mėgsta kepti kepsnius, žuvies filė, daržovių patiekalus. Kad maistas būtų virinamas ne tik skaniu, bet ir naudingu, turite sukurti tinkamas sąlygas ir pasirinkti reikiamus priedus. Norėdami tai padaryti, yra įvairių kasdienių ir dovanų rinkinių, skirtų kepsninėms ir griliams, kurie gali patenkinti visų poreikius. Simboliškai galima pasakyti, kad kepsninės gali būti suskirstytos į tris grupes:

   • supaprastinti virimo procesą;
   • palengvinti ugnies užsidegimą;
   • apskaičiuotas jau paruoštam maistui.

   Renkantis šiuos rinkinius apsvarstykite šias rekomendacijas:

   • Svarbu nustatyti pirkimo tikslą ir naudojimo dažnumą - jei esate profesionalus, tada pageidaujate patikimumo; jei tai yra dovanų parinktis, tada pasirinkite neįprastą priedų dizainą;
   • Paprastai rinkiniai siūlomi pakuotėje: dėklas, lagaminas, dėklas, kuris yra tinkamas ir praktiškas; kiekvienas įrankis turi savo vietą (niekas nėra sumaišytas, neprarandamas, nereikia ieškoti reikiamo dalyko, kai ruošiatės);
   • kadangi indai virinami ant ugnies su anglimis, kastuvai ir šakės turi būti ilgai valdomi, kad jie neužšyla; be to, medžiaga, iš kurios jie pagaminti, turi būti atsparus karščiui; prastos kokybės metalas greitai taps juodas ir deformuojasi;
   • Jūs neturėtumėte pirkti rinkinio, kuriame yra per daug įrankių; 3–4 priedai bus pakankami kebabui ant grotelių;
   • barbekiu atributai nėra pigiausi - taupysite pinigus, jei perkate vieną rinkinį, kuriame viskas yra, o ne už kiekvieną atskirą įrankį;
   • Atkreipkite dėmesį į tai, kokia medžiaga yra pagaminta iš visų - visi metaliniai elementai turi būti pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. plastiko, silikono ar medienos dalys turi būti pagamintos iš saugių, netoksiškų žaliavų;
   • ergonomiškas - kepsninių rinkinys turi būti lengvai naudojamas, kad galėtumėte gauti daugiau malonumo nuo virimo proceso;
   • Grilis, grilis ir kepsninės turi būti lengvai valomos.

   Naudojimo ir saugojimo sąlygos

   Įsigiję naują iškylą, visi skaičiuoja daugelį metų dirbdami inventoriuje be vargo. Gražus ir nuostabus naujų daiktų išvaizda tik patinka. Pirmoji programa sukelia tik teigiamas emocijas ir norą ruošti dar skanesnius patiekalus. Norint, kad kepsninė išliktų nepakartojamomis savybėmis, būtina ją rūpintis, vadovaujantis tokiomis pagrindinėmis priežiūros ir laikymo taisyklėmis:

   • laikyti tokius įrankius sausoje vietoje, paprastai jie parduodami odos ar tekstilės dėžėse, metalinėse dėkluose ir lagaminuose;
   • nuo atviros liepsnos laikykite groteles su medinėmis rankenomis, orkaitės pirštinėmis ir prijuostėmis;
   • kepimo metu nelieskite mentelės metalinių dalių, šakės, žnyplės, nes grotelės virimo metu virimo metu;
   • skalbimo metu nepalikite metalų ir medinių daiktų ilgą laiką vandenyje, nes tai žymiai sumažina jų tarnavimo laiką;
   • po kiekvieno naudojimo būtinai nuplaukite kiekvieną elementą - tiesiog nuplaukite šiltu vandeniu skystu plovikliu;
   • Niekada nenaudokite metalinių šepečių, kad nepažeistumėte viršutinio gaminio sluoksnio.

   Kulinarija yra tikras menas, kuris netoleruoja skubėjimo. Visas procesas yra labai įdomus ir ilgas, todėl jūs galite pritraukti visus šeimos narius. Žinoma, mes visi negalime laukti, kol išbandysime tik keptą mėsą ar žuvį. Naudojamų grotelių rinkinys leis visiems etapams saugiai ir tikrai maloniai. Verta atkreipti dėmesį į šiuos mažus triukus:

   • kepant maistą, palikite šalia butelio vandens, kad užgesintumėte staiga atsiradusią liepsną;
   • nesukratykite pernelyg didelio marinato per ugnį, dėl to jis gali užsidegti;
   • jei naudojate klasikinį grilis ant anglių, palaukite, kol jie sudegs, - galite kepti 30–60 min.
   • Negalima sandariai uždėti mėsos ant slydimo, nes ji turėtų būti skrudinta ir ne garinama; tas pats principas taikomas grotelėms;
   • Naudojant medinius vynus pirmiausia sudrėkinkite juos vandeniu, kad jie neužsidegtų;
   • kepti mėsos gaminius ant grotelių, nenuostabu, jei jie prilipo prie paviršiaus beveik iš karto; palaukite, kol atsiras plutos formos, po to galite saugiai juos paversti.

   Kitame vaizdo įraše žiūrėkite grotelių rinkinio apžvalgą.

   Parašykite komentarą
   Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

   Mada

   Grožis

   Ryšys