Moterų drabužių stiliai

Spalvų bloko stilius drabužiuose

Spalvų bloko stilius drabužiuose

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Jame yra spalvoto bloko stilius
 2. Kaip sujungti spalvas
 3. Kaip pasirinkti makiažas
 4. Mados lanko pavyzdžiai

Kiekviena ponia nori atrodyti stilingai ir patraukli. Svarbu teisingai derinti drabužius, ne tik tekstūrą, bet ir spalvų atspalvius. Šiame straipsnyje apžvelgsime spalvų bloko stilių, kaip jį naudoti kuriant individualų lanką.

Jame yra spalvoto bloko stilius

Spalvų blokavimas yra originalus ryškių spalvų derinimo menas. Tai yra tikras atradimas toms moterims, kurios netoleruoja nuobodu ir yra pasirengusios išsiskirti iš minios, skelbdamos savo individualumą. „Spalvų blokas“ vertimui iš anglų kalbos reiškia „spalvos blokus“. Ši parinktis suteikia drąsių spalvų akcentų.

Apsvarstykite jos savybes.

 • Ryškios ir ryškios spalvos. Tiesa, čia reikia pasakyti, kad verta naudoti paprastus drabužių stilius. Nereikia papuošti atvaizdo su spaudiniais, papildomais piešiniais, užrašais. Visa tai neatitiks stilistinės orientacijos.
 • Suderinkite ansamblio 2-3 spalvas. Tai padės išlaikyti harmoniją ir palaikyti stilių.
 • Žemyn su sudėtingais dizainais ir pernelyg intriguojančiomis detalėmis. Geriau teikti pirmenybę nedideliems geometriniams stiliams. Pavyzdžiui, pasirinkite suknelę su tiesiu siluetu, A-siluetu arba apvalkalu.
 • Šios krypties akcentas yra šviesių atspalvių geometriniai intarpai, suskirstyti į blokus. Beje, tokie drabužiai gali būti sėkmingai naudojami optinėms iliuzijoms kurti. Pavyzdžiui, visi žino, kad vertikalūs intarpai gali vizualiai ištiesti žmogišką figūrą. Taigi kiekviena ponia atrodys net plonesnė.
 • Puiki nuotaika. Šis stilius reiškia, kad viskas yra ryški, o tai reiškia, kad galėsite sugauti teigiamą bangą, pilką kasdienį gyvenimą, papildyti energiją ir teigiamą.
 • Gebėjimas atskleisti savo individualumą. Daugelis moterų nori pritraukti kitų, taip pat ir priešingos lyties, dėmesį. Tai galima padaryti stilingai ir kūrybiškai. Tačiau atminkite, kad ši priemonė yra svarbi viskas.

Spalvų blokavimas yra gana populiarus visose šalyse. Galų gale, norint būti tendencija, nereikia pirkti brangių daiktų. Reikia tik atidžiai pasirinkti paprastus drabužius. Svarbiausia yra rasti tarp grožio ir absurdo liniją. Galite sustoti vienoje ryškesnėje spalvoje, o kiti atsipalaiduoja.

Ekspertai rekomenduoja pasirinkti savo mėgstamą raktą drabužiams ir aksesuarams. Tada pajusite pasitikėjimą ir patrauklumą.

Pasirinkdami tinkamas geometrines figūras, galite pabrėžti jų privalumus. Verta prisiminti, kad „spalvų blokas“ ne visada tinkamas. Pavyzdžiui, yra nedaug biurų, kur leidžiama naudoti ryškius daugiaspalvius drabužius.

Kaip sujungti spalvas

Ryškios spalvos darys tam tikrą įspūdį kitiems. Jei norite būti suvokiamas kaip kūrybingas žmogus, kuris galvoja kūrybiškai, tuomet turėtumėte teisingai pasirinkti spalvų atspalvius. Leiskite būti dviejų ar trijų spalvų diapazonais. Galite pasirinkti gretimus arba priešingus tonus.

Sėkmingiausios parinktys: raudona - žalia, mėlyna - geltona, oranžinė - žalia ir kitos.

Verta prisiminti, kaip sureguliuotos vaivorykštės spalvos. Tai bus geras patarimas pasirinkti spalvingus drabužius. Pvz., Paprasčiausias būdas yra sujungti kaimyninius spalvos žiedo tonus. Pavyzdžiui, raudona su oranžine ir pan. Taigi galite išlaikyti stilių ir atrodyti harmoningai.

Taip pat geras variantas būtų naudoti papildomus atspalvius: geltona - violetinė, raudona - žalia. Čia galite parodyti vaizduotę ir sukurti savo individualų lanką.

Galite naudoti tris atspalvius, kurie yra įsivaizduotame trikampyje. Pavyzdžiui, mėlyna - geltona - oranžinė, geltona - žalia - raudona. Ryškūs kailio, džemperio ir kitų drabužių elementų atspalviai sukels įspūdį apie linksmumą.

Verta naudoti pagrindinę taisyklę:

 • 60% turėtų būti pagrindinė spalva;
 • 30% - papildomas atspalvis;
 • 10% - akcentas.

Jei išlaikysite šias proporcijas, jūsų lankas bus stilingas ir madingas. Verta prisiminti, kad spalvos blokai padalins formą. Todėl, jei turite kokių nors problemų su proporcijomis, ypač atidžiai kreipkitės į drabužių pasirinkimą. Geriau paslėpti problemines sritis paslėptais tonais, turtingais tamsiais atspalviais. Šis stilius su sumaniu naudojimu padės ištaisyti visus figūros niuansus.

Pavyzdžiui, galite dėvėti tamsios spalvos suknelę, o ant viršaus - megztinį, megztinį ar striukę, O-marškinėlį (jei tai yra sporto pasirinkimas), striukę (ne tvirtinimą). Kriaušių formos gabaliukams apačioje dėvėkite tamsias spalvas. Jei turite obuolio formos figūrą, venkite horizontalių blokų pilvo srityje. Jūs galite sėkmingai paryškinti kojas, dėvėdami ryškias pėdkelnes. Dėl smėlio laikrodžio skaičiaus gali būti patartina pabrėžti juosmens plotą, kad atkreiptumėte dėmesį į moteriškumą.

Pirmas ir svarbiausias dalykas yra nuspręsti dėl norimos spalvų paletės. Pasirinkite savo mėgstamas spalvas, kurios jus džiugins kiekvieną dieną. Jei tik pradėsite suprasti spalvų blokavimo pagrindus, tai geriau sustoti dviem tonais. Pasirinkite neutralią ir šviesią. Su jais galėsite jaustis patogiau. Galite naudoti smėlio spalvos tonus, juodą, pilką, baltą.

Tada palaipsniui pridėti trečią ir ketvirtą atspalvius. Nebijokite eksperimentuoti. Pavyzdžiui, jei drabužiais naudojate baltą ir oranžinę spalvą, galite pridėti šiek tiek koralų. Tai gali būti krepšys, apyrankė, manikiūras. Svarbiausia yra sujungti viską ekologiškai.

Sėkmingai galima sujungti rausvus raktus su geltona, raudona, mėlyna. Tačiau drabužiai su modeliu neturėtų būti naudojami. Ji sugadins visą vaizdą. Atkreipkite dėmesį į priedus. Kai apranga apima tris atspalvius, turėtumėte pasirinkti vieną iš jų ir įtraukti tokius elementus į paveikslėlį kaip diržas, maišeliai, nosinės, tvarsčiai.

Kaip pasirinkti makiažas

Taip pat turėtume pasakyti apie makiažą. Daugelis žmonių mano, kad jei naudojate ryškią marškinėlę, rudą megztinį ir kitą tonas, galite saugiai pasirinkti spalvingus makiažo elementus. Tačiau taip nėra. Nepriklausomai nuo to, kokią kryptį pasirinkote „spalvotame bloke“ - sportišką, moterišką datą, biuro aprangos kodą (jei įmonė leidžia „gyvesnes“ spalvas) - tai verta apsiriboti makiažas.

Šviesos, ryškių šešėlių, spalvingų lūpų dažų nėra. Pagrindinė tendencija yra pasiimti daugiau raminančių natūralių tonų. Pirmenybė teikiama smėlio, rudo, minkšto persiko, kad pabrėžtumėte natūralų veido grožį. Taigi jūs galite efektyviai įdėti visus akcentus, atrodyti stilingai ir madingai, bet ne įžūliai.

Mados lanko pavyzdžiai

Norėdami pabrėžti stilių, turėtumėte pasirinkti tinkamą raktą, aksesuarus ir visus drabužių elementus. Apsvarstykite populiarius vaizdus.

 • Suknelės Aiškios ir kontrastingos linijos rodo minimalų dekorą. Galite sujungti sukneles su batus tiesiu kulnu, bet ne su stiletais. Pasirinkite monofoninį maišelį, kad vaizdas neatrastų pernelyg mažai. Sėkmingai naudokite šoninio kontrasto intarpus ant suknelės. Jie padės vizualiai padaryti juosmens plonesnius.
 • Sijonai. Originalus sijonas gali būti sujungtas su paprastu viršumi. Tai gali būti baltas arba neutralus. Jis sėkmingai pabrėžia vaizdą. Modelis gali būti papildytas neįprastu apdaila.
 • Kepurės ir megztiniai. Vaizdas su tokių drabužių naudojimu bus atsitiktinis ir madingas. Jūs galite sėkmingai sukurti rinkinius su kelnėmis, džinsais ir paprastais sijonais.
 • Vakaro lankas Oficialioms progoms ilgos suknelės ir net kombinezonai.Tokius komplektus gali naudoti savimi pasitikintys ir drąsios mergaitės, kurios nebijo pritraukti dėmesio. Jūs galite papuošti lanką su vienos spalvos kieta sankaba.
 • Kailis Viršutiniai drabužiai turėtų būti paprasti ir patogūs. Modelius galima pasirinkti ant platformos ar pleišto. Leidžiama naudoti ryškią rankinę, kuri taps viso lanko akcentu. Tuo pačiu metu visų drabužių tonalumas turėtų būti mažesnis ir suderintas su priedu.

Peržiūrėjome spalvų bloko stiliaus ypatybes. Dabar žinote, kaip tinkamai pasirinkti ir derinti drabužių spalvas, kaip galite paslėpti savo figūrų trūkumus ir pabrėžti privalumus. Nebijokite eksperimentuoti, bet nepersistenkite spalva.

Pradėkite nuo dviejų atspalvių ir palaipsniui pridėkite trečią. Sukurkite savo stilių, leiskite savo nuotaikai visada būti šviesus, kaip ir jūsų drabužiai spalvoto bloko stiliaus.

Kaip sujungti drabužių spalvas, žr. Šį vaizdo įrašą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys