Batai

Batai

Batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Stiliai
  2. Medžiagos
  3. Kaip pasirinkti?
  4. Ką dėvėti?

Jei iš pradžių sportiniai bateliai buvo laikomi sportiniais bateliais, šiandien jie puikiai tinka kasdieniam drabužiui ir sėkmingai prisitaiko prie moteriško įvaizdžio. Vienas iš populiariausių mados modelių yra originalūs ir praktiški bateliai.

Stiliai

Šis batas yra aukšto pločio pleištas. Tokių sportbačių asortimentas yra gana įvairus. Apskritai modelis gali būti suskirstytas į sportiškesnes ir moteriškesnes galimybes.

Be to, produktai skiriasi spalvų paletėmis ir dekoratyviniais elementais.

Stilingi batų batai skirtingiems sezonams skiriasi. Vasaros ir ne sezono modeliai paprastai turi pleištą, plokščią arba su ryškiu kilimu. Žiemos galimybės dažnai atliekamos ant platformos, kurioje yra aukštas kulnas.

Kalbant apie išorinį dizainą (priekį ir veleną), kiekviena mados moteris ras savo batus pagal skonį. Tai gali būti tradicinis sportinis pasirodymas, panašus į sportinius batelius, arba elegantiškas modelis, panašus į kulkšnies batus (nėriniai ir liežuviai atrodo čia).

Sneaker batai dekoruoti žaibo ir kitų metalinių detalių, rhinestones ir siuvinėjimu.

Atsižvelgiant į modelių spalvų asortimentą, pastebime, kad parduotuvių skaitikliai kartu su kontrastingais modeliais egzistuoja kietos spalvos batai. Jaunimo galimybės dažnai puošiamos spaudiniu.

Medžiagos

Kurdami mados batus, dizaineriai naudoja skirtingas medžiagas. Visada prabangus ir elegantiškas zomšas, kuris yra tinkamesnis žiemos orui.

Kaip visada, odos gaminiai yra populiarūs (kaip daugiau biudžeto variantas - dirbtinė oda). Lakuotos odos taip pat aktyviai naudojamos rudens-pavasario modeliams. Kai kurie ypatingi modeliai yra pagaminti iš organinio plastiko.

Šilti žieminiai batai, pagaminti iš avalynės, paprastai yra su natūralių ar sintetinių kailių arba šiuolaikinių šiluminių medžiagų pamušalu. Batai ir viršuje gali būti dekoruoti kailio apdaila.

Kaip pasirinkti?

Pasirinkite tinkamą modelį sau batai nėra sunku. Vienas iš svarbiausių veiksnių šiuo atveju yra amžius. Suaugusiųjų modeliai, skirtingai nei vaikai, turi didelį pastebimą pleištą, nors kitaip abi versijos gali kopijuoti viena kitą.

Prieš perkant batus, analizuokite savo figūrą. Kriaušių formos silueto savininkai turėtų pasirinkti batus ant gana aukšto pleišto, be viršutinių apdailų (apdailos).

Iš esmės tos pačios rekomendacijos turėtų būti taikomos moterims su smėlio laikrodžio figūra. Mergaitėms, kurių forma yra panaši į stačiakampį, rekomenduojama rinktis sportinius sportinius batelius su gražiomis platformomis, kad apatinė dalis nebūtų matoma.

Batai, bet kokio dizaino sportbačiai, bet visuomet didėja - puikus sprendimas „obuolio“ siluetui (jis taip pat vadinamas „apverstu trikampiu“).

Žinoma, batų pasirinkimas tiesiogiai veikia metų laiką. Vasarą galite įvairinti savo garderobą su perforuotais batus arba daugybe pjūvių, jie paprastai dėvimi ant jų pliko kojos. Žiemą ir ne sezono metu dėvėkite labiausiai uždarytas parinktis.

Pasirinkę batus, sportinius batelius, turite galvoti apie tai, kokio stiliaus atvaizdas juos įtrauks. Pavyzdžiui, zomšiniai ir lakuoti modeliai tinka miesto ansambliui. Sportiniai elegantiški yra odos variantai.

Ką dėvėti?

Sneaker batai puikiai derinami su tvirtomis kelnėmis ar džinsais. Toks duetas tikrai padės jums priaugti aukštį. Tačiau, jei įdėti trumpintus kelnės, efektas bus pakeistas - siluetas vizualiai sumažės. „Curvy“ moterys gali papildyti sportinius batelius su laisvu dugnu su marškiniais ar palaidinėmis.

Labai drąsus derinys gaunamas su labai skirtingo ilgio sijonais. Tačiau, kad išvengtumėte vulgarios išvaizdos, pasirinkite laisvo arba išpjaustyto pjūvio modelį. Eksperimentų mėgėjai gali pabandyti dėvėti tokius batus su moterišku subtiliu sukneliu arba sundress - jūs gaunate pikantišką ir paslaptingą vaizdą (tik drabužių ilgis neturi būti žemiau kelio).

Kaip viršutiniai drabužiai, sportbačiai puikiai papildys megztinį megztinį, striukę, švarką, apkarpytą kailį. Ir nepamirškite atnešti miniatiūrinės rankinės ant grandinės ar plonos juostos, nes alternatyva gali būti kuprinė.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys