Batai

„Nike“ sportbačiai

„Nike“ sportbačiai

prisijungti prie diskusijos

 

Batai (sportbačiai) - išversti iš anglų čempionų ar sportbačių. Neseniai šis terminas vis dažniau vadinamas bet kokiu patogiu, o ne visada netgi sportiniu bateliu su įmontuota platforma. Laisvalaikio bateliai turi guminę padą, jie yra patvarūs, lengvi ir „kvėpuoja“. Šis batas priskiriamas „kasdien“ ir yra populiarus abiejų lyčių atžvilgiu.

Nors snickers turi sportišką išvaizdą, jie dažnai yra nepatogūs rimtam sportui, bet tinkami miesto gyvenimo būdui. Jie dažnai dėvimi gatvės riedlentininkų ar krepšininkų, taip pat muzikinių kultūrų atstovų.

„Nike“ buvo viena pirmųjų kompanijų, kurios tokį modelį pateikė rinkai, o nuo to laiko „Nike“ bateliai pelnytai tapo vienu populiariausių visame pasaulyje.

Savybės

Šio tipo avalynės savybės - tai platforma su sportiniu dizainu, minkštu amortizatoriumi ir dideliu išoriniu padu. Šiuo metu sportinių batelių rinka yra tokia didelė, kad galite pasiimti batus sau, tiek šventei, tiek paprasta vaikščioti po miestą.

Merginos vertins sportinius batelius už tai, kad jie tapo patogiu pakaitalu. Šis batas gerai tinka džinsams, sijonams, atsitiktinėms kelnėms ir moteriškoms suknelėms. Ir jauni žmonės bus patenkinti originaliomis spalvomis ir platų modelių pasirinkimu.

Modeliai ir medžiagos

Įvairūs sportinių batelių modeliai gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų. Iš pradžių jie buvo pagaminti iš odos, bet vėliau odą pakeitė oda, sintetinės medžiagos ir zomšas.

„Nike Air Force“ modelis gimė 1982 m. Oro technologija yra ta, kad geresnėms amortizacijoms suspaustų dujų kapsulės dedamos į sportinių batelių dugną.

Iš pradžių sportinių batelių modelis buvo gana aukštas, nes jis buvo sukurtas krepšininkams ir turėjo gerai pritvirtinti kulkšnį. Tik po maždaug 12 metų pasirodė vidutinio aukščio ir net mažų modelių.

„Nike Air Force“ modelis yra žinomas dėl vienintelio ir patogaus silueto ilgaamžiškumo, todėl visus metus jis turi didelę paklausą ir turi daug gerbėjų.

Dunk modelis iš pradžių buvo suprojektuoti kaip krepšinio bateliai.

Jis pasirodė rinkoje 1985 m. Ir dar nebuvo nutrauktas. Metams bėgant šis modelis buvo smarkiai patobulintas ir patobulintas, todėl dabar pirkėjai to reikalauja.

Pirmąjį Nike Dunk leidimą sudarė 8 kolekcijos, kurių kiekviena atitiko tam tikros kolegijos sporto komandos formos spalvas. Tai buvo puiki reklamos kampanija, skirta reklamuoti modelį rinkoje.

Pirmieji klausimai buvo skirti tik studentams, o palaipsniui tarp jaunų žmonių tapo madinga ne tik universitetų komandai turėti klubo spalvos batus, bet ir kitus studentus, pabrėžiant jų priklausomybę tam tikrai grupei. Ir kadangi „Nike Dunk“ sportbačiai buvo labai patogūs ir madingi, „dunk“ kultūra labai greitai išgyveno.

Spalva

Pirmasis, kuris vėliau tapo klasikiniu „Nike Air Force“ sportinių batelių modeliu - tai gryni balti bateliai. Aštuntajame dešimtmetyje - devintajame dešimtmetyje galima pamatyti mėlynos, bordo, mėlynos, rudos ir sidabro spalvos.

Palaipsniui, po mėnesio, „Nike“ pradėjo gaminti įvairias kitas spalvas.

Šiuo metu bet koks sportinių batelių modelis Nike galima rasti beveik bet kokia spalva. ir pasiimkite porą kiekvienam skoniui ir kiekvienai nuotaikai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys