Batai

Sportbačiai loriblu

Sportbačiai loriblu

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Įmonės istorija
  2. Modeliai
  3. Medžiaga ir spalva

Įmonės istorija

Italijos batai yra ypatingas poreikis. Ir ne be priežasties, nes italai garsėja savo gebėjimu kurti patogius, gražius ir, svarbiausia, aukštos kokybės batus. Net Italijos šalis savo kontūre žemėlapyje primena įkrovą, simbolizuojančią garsiausių batų prekių ženklų koncentraciją pasaulyje.

Vienas iš šių prekių ženklų yra Loriblu, atsiradęs XX a. Aštuntojo dešimtmečio mažojoje Italijos provincijoje Le Marche.

Vieną kartą, likimo valia, vienas meistras Graziano Kukku ir jo brolis atidarė mažą batų parduotuvę savo rūsyje.

Broliai norėjo gaminti tik aukščiausios kokybės, rankų darbo produktus.

Pirmoji šlovės banga užfiksuoja „Loriblu“ prekės ženklą 1978 m., Nes „Maestro“ išrado „Mignon“ sandalai yra elegantiškas odos juostelių pynimas.

Nuo to laiko gamykla tapo vis garsesnė, o šeimos verslas - šeimininko Annarita Pilotti žmona, kuri šiuo metu vadovauja gamyklai. Rusijos rinkoje prekės ženklas pasirodė devintojo dešimtmečio viduryje ir iki šiol išlieka viena iš mūsų mėgstamiausių batų prekių ženklų tarp mūsų moterų.

Nepaisant to, kad nedidelis šeimos verslas šiandien išaugo į galingą pasaulinį prekės ženklą, jo batų kokybė iki šiol yra ypač svarbi.

Per metus gamykla gamina vidutiniškai šešis šimtus batų porų, nes beveik visas gamybos procesas vyksta rankiniu būdu.

Modeliai

Kadangi uždarieji batai yra ypač populiarūs mūsų klimatui, vienas iš geriausiai parduodamų „Loriblu“ prekių ženklų tapo madingais batais, kurie tapo pastaraisiais metais. Šios neįprastos moteriškos sportinės avalynės yra pagamintos iš natūralios odos ir turi stiprią gumos padangą, patikimai apsaugančią nuo drėgmės ir drėgmės.

„Loriblu“ sportbačiai yra prie pleišto ar plokščiojo pado. Pleišto parinktis tinka mergaitėms, norinčioms derinti sportinę ir elegantišką aprangą.

Tokie sportbačiai gali tapti jūsų įvaizdžio centru, nes „Loriblu“ prekės ženklas sukuria įvairius modelius:

  • Laisvalaikio bateliai su užtrauktukais arba užtrauktukais.
  • Paprastas klasikinis sportinis batelis su perforuota oda.
  • Dizainerių sportbačiai puošia rhinestones, aukso ar sidabro kniedės, aukso grandinės ar sagtys.

Medžiaga ir spalva

Batai „Loriblya“, kaip ir visi kiti prekės ženklai, tradiciškai pasižymi nepriekaištingu apsirengimu, unikaliu dizainu ir 100% aplinkai nekenksmingu ir visų naudojamų medžiagų saugumu.

Gaminant batus, ypatingas dėmesys visada skiriamas medžiagos kokybei. Tokių sportinių batelių viršuje visada yra natūrali oda, priklausomai nuo dizaino, gali būti naudojamas audinio įdėklas. Tokia svarbi avalynės, kaip vidpadžio, detalė visada gaminama iš natūralios odos, kad pėdos oda galėtų kvėpuoti.

Platformos gamybai prekės ženklas naudoja patvarų poliuretaną, kuris leidžia moteriai jaustis patogiai tokiuose batuose visą dieną.

Kolekcijoje pateiktų modelių spalvos, tradicinės iš tų, kurios pagal mados žinovus būtinai turi būti moteriškoje spintoje - juoda, balta, smėlio spalvos.

Šie dizainerių sportbačiai puikiai tinka atsitiktiniams drabužiams.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys