Batai

Moteriški sportbačiai „Adidas“

Moteriški sportbačiai „Adidas“

prisijungti prie diskusijos

 

Nors iš pradžių sportiniai bateliai buvo skirti tik treniruotėms, ji jau seniai laikėsi vertingos vietos šiuolaikinės moters garderoboje. Batai tas pats, kuris sėkmingai derina batų ir batų privalumus, pastaraisiais metais ypač populiarus. Jų gamina pasaulyje pirmaujančius prekių ženklus, tarp kurių yra gerai žinomas sporto prekės ženklas „Adidas“.

Savybės ir privalumai

Visi „Adidas“ produktai, pagaminti bendradarbiaujant su visame pasaulyje žinomais dizaineriais, atitinka aukščiausius reikalavimus. Taigi, originalūs sportbačiai ir sportbačiai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų. Patogumas yra ypač svarbus - šiame bate, net jei visą dieną praleidžiate kojomis, jūs beveik nesijaustumėte. Sporto modeliai turi patogią anatominę padėklą, jie nepalieka odos, netinkamai prisirišę prie kojos dėl rišimo ar velcro.

Beje, „Velcro“ ant batų taip pat gali atlikti tik dekoratyvinę funkciją, apimančią nėrinius.

Produktų dizainas yra labai įvairus, kiekvienas klientas gali pasirinkti stilingą variantą. „Fashionistas“ negali, bet džiaugtis įvairiais batų spalvų spektrais. Tai stilingi klasikiniai juodos ir baltos spalvos sportiniai bateliai bei ryškūs kontrastiniai modeliai. Toks platus spalvų asortimentas suteikia daug galimybių madingiems eksperimentams.

Veislės

Be įprastų sportinių sportinių sportinių sportinių batelių, populiarus „Adidas“ prekės ženklo variantas yra sportiniai bateliai. Jų pagrindinis privalumas yra tai, kad miniatiūrinės trumpos mergaitės, naudodamos šią sportinę avalynę, gali vizualiai padidinti jų aukštį. Paslėpto tanketo aukštis gali siekti net dešimt centimetrų. Šiandien Stella McCartney suprojektuoti pleištai yra ypač populiarūs.

Taigi, šiandien populiarumo viršūnėje „Adidas“ batai yra pleištai, kuriuos sukūrė „Stella McCartney“.

Atskirai verta apsigyventi „Adidas SUPER WEDGE“ (AW4853) sportinių čempionatų prekės ženklo modeliu. Tai neįtikėtinai patogus (vertinant pagal daugelio klientų atsiliepimus) batus, kuriuose patogu vaikščioti su mažais vaikais, vairuoti automobilį. Aukštas pleištas visiškai nejaučiamas. Be to, šie stilingi sportiniai bateliai vis dar nešlapia - jie gali būti dėvimi net pilant lietui. Jie yra labai šilti - jie gali būti naudojami kaip žieminiai batai.

Ką dėvėti?

„Adidas“ sportbačiai geriausiai derinami su tvirtomis džinsais, kelnėmis ir antblauzdžiais. Ansamblio viršuje pasirinkite madingą marškinėlį, megztinį, megztinį ar raištelį. Šaltu oru įdėkite parką. Šis batų tipas puikiai derinamas su medvilnės krovinių kelnėmis, pasižyminčiomis smėlio, pilkos ar kamufliažinės spalvos. Jūs sukursite ne tik stilingą, bet ir jaukų vaizdą.

Atkreipkite dėmesį, kad „Adidas“ sportinių batelių, kurių spalvos yra kontrastingos, atrodo ypač įspūdingos bet kokio stiliaus džinsams. Gerai pridėti šį duetą su viršūnėmis arba marškinėliais, turinčiais nekaltą spaudą. Lengvi sportinių sportinių batelių variantai gali būti dėvimi šortais.

Batai, antblauzdžiai ir ilgas megztinis tunika kartu pabrėžs plono figūros privalumus ir sukuria viliojančią vaizdą. Kaip viršutiniai drabužiai, tai gali papildyti avikailio kailį, apatinę striukę arba vidurio šlaunies ilgį. Būtų net ir trumpas kailis, pagamintas iš natūralių kailių.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys