Striukės

Demi sezono kūdikių striukės

Demi sezono kūdikių striukės

prisijungti prie diskusijos

 

„Slingokurtki“ yra specialios striukės, kurias galima dėvėti tiesiai ant diržų arba ergo kuprinės. Jie buvo skirti motinoms, norinčioms būti neatsiejamai su savo vaikais ir tuo pačiu metu nenori dalyvauti su savo mobilumu. Jūs galite mėgautis visais šliuzo privalumais. Slingokurtka susideda iš motinos striukės ir nuimamos slingovstavki, esančios priekyje. Būdamas motinos švarku, kūdikis yra saugus nuo rudens ar pavasario orų, vaiko kūnas striukės striukėje yra natūraliai, jis yra gana patogus ir šiltas.

Slingokurtka - puiki galimybė nėščiai moteriai, kurios paskutinį trimestrą patenka į rudenį arba pavasarį. Slingokurtke, nėščia motina atrodo patraukli ir elegantiška net paskutinį nėštumo mėnesį. Ir labai patogu būti su vaikais viename slingokurtka, pirma, jam nereikia pirkti atskirų viršutinių drabužių, ir, antra, skausminga jį įdėti prieš kiekvieną išėjimą iš namų. Slingokurtka reikia motinų, kurių vaikai jau gali sėdėti dirželyje, ir kad vaikai nėra jaunesni nei 3-4 mėnesiai. Tai naudinga ir vyresni vaikai maždaug vienerių metų amžiaus. Taigi dviem ar net trims sezonams įsigyjama demi sezono kūdikių striukė.

Daugiausia demi sezono slingokurtki skirta temperatūrai nuo -7 iki +15. Daugelis slingokurtki yra transformatoriai, 2in1 striukėse galite nuimti slinginą ir dėvėti produktą be vaiko, 3in1 striukės, be vaiko įdėklų, taip pat turi skirtuką nėščiajam pilvui, o 4v1 švarkuose galite nešioti kūdikį ne tik priekyje, bet ir ant nugaros.

Savybės

Įdėklo viršuje, kai vežamas vaikas, yra skylė - galvos kaklas, taip pat nuimamas gaubtas, įrengtas su užtrauktuku. Įdėklo dizainas yra toks, kad, jei reikia, galite užspausti vaiko galvą ir tuo pačiu metu motina neužšąla. Patogios kūdikio kišenės leis jums nuslysti rankas, smūgis, apkabinti, nuraminti arba ištiesinti diržą.

Niekas nenuostabu, kad daugelis demi sezono kūdikių striukių modelių atrodo labai ploni, tačiau tuo pačiu metu jie puikiai atlieka savo funkcijas. Šiuolaikinės aukštųjų technologijų medžiagos, pvz., Membraninis audinys, sudaro viršutinius drabužius atsparius vandeniui, vėjui ir karščiui. Toks slingokurtki gali atlaikyti net mažas šalmas.

Daugelis demi-sezono slingokurtki yra universalūs produktai, jie gali būti neišsiuvę pamušalai, rankovėmis, gaubtu arba ilgais kraštais. Ištisinis demi sezono slingokurtki, pagamintas iš vėjo ir vandeniui atsparaus audinio, ir vilna arba Polar veikia kaip pamušalas. Vėlyvą pavasarį - ankstyvą rudenį galite nusipirkti šviesią vilnonę slingokurtka. Jis gali būti naudojamas kaip padirbtas žiemą arba dėvėti namuose, kai jis yra kietas. Be slingokurtok, taip pat yra slingokofty, slingonakidky, slinodozhdeviki, slingoplasch, slingozhilet ir mamaponcho. Paprastai jie siūti iš dviejų audinio sluoksnių - išorinio ir vidinio.

Prieš pirkdami slingokurtku reikia pabandyti, jei užsakote internetinę parduotuvę, paprašykite kurjerio pareikšti keletą modelių. Pasirenkant demi sezoną slingokurku atkreipkite dėmesį į jo išvaizdą ir stilių, patikrinkite gaminio pritaikymo kokybę, atkreipkite ypatingą dėmesį į siūles. Nesivaržykite šnipinėti švarką, nes jis bus ne tik jums, bet ir jūsų vaikui.

Verta atkreipti dėmesį į įvairių rūšių utyazhka, rezinochek, tempimo virvių ir nėrinių buvimą, kad būtų lengva sureguliuoti, kad motina su kūdikiu būtų šilta ir patogi, niekada nebūžtų ar trinamas.Kišenės taip pat bus pranašumas, jie gali būti sulankstyti raktai, nosinės ir telefonai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys