Kepimo keptuvės

Viskas apie ketaus keptuves

Viskas apie ketaus keptuves

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Privalumai ir trūkumai
 3. Rūšis
 4. Matmenys
 5. Populiarių modelių įvertinimas
 6. Atrankos kriterijai
 7. Naudojimo patarimai
 8. Apžvalgos

Ketaus keptuvės yra esminis bet kurios virtuvės bruožas, nes jos turi pranašumų, palyginti su kitų rūšių indais kepti. Siekiant, kad ši priemonė ilgą laiką prašytų šeimininkės, būtina žinoti, kaip ją tinkamai naudoti ir rūpintis.

Savybės

Pagrindinis dalykas, kuris skiria ketaus iš kitų metalų - įspūdingas svoris. Nepaisant to, kad indas yra nepretenzingas ir universalus įrankis virtuvėje, jis turi būti tinkamai naudojamas.

Naujasis ketaus keptuvė yra būtinai kalcinuotas, kitaip jis sugadins pirmąjį ant jo pagaminto patiekalo skonį. Svarbu tai ketaus yra akytoji medžiaga, kai ji kaitinama, ji plečiasi ir patenka į poras. Gaminant patiekalus, naudojamas produktas, reikalingas patrauklioms išvaizdoms išlaikyti ir apsaugo nuo rūdžių atsiradimo.

Pirmojo maisto ruošimo metu išsiskiria techninė alyva ir patenka į maistą, taip sugadindama jo skonį ir kvapą. Kalcinavimas leidžia jums gauti reikiamą nelipnius sluoksnį, kuris išsaugomas net tada, jei šeimininkė tinkamai plauna keptuvę ir nenaudoja valymo priemonių su didelėmis kietomis dalelėmis kompozicijoje.

Ketus yra populiarus kaip medžiaga keptuvėms gaminti, nes ant jo pagamintas maistas nedega. Svarbi sąlyga yra išlaikyti dangos vientisumą ir tinkamą produkto priežiūrą per visą veikimo laikotarpį.

Kepant keptuvėje, pagrindinė šeimininko užduotis yra apdoroti ją aliejumi, kuris, kaitinant, įsiskverbia į poras ir išlieka ten. Jei keptuvėje nėra įtrūkimų, net ir senus patiekalus galima užtaisyti. Pirma, rūdis pašalinamas iš jo paviršiaus, tada ketaus šildomas ir jam pripilama saulėgrąžų aliejaus. Virtuvės indai atvėsti.

Daugelis namų šeimininkų abejoja, ar ketaus tinka jų krosnims. Iš tiesų, kiekviena virimo plokštė turi keletą savybių ir puikių šildymo parametrų. Universalūs prietaisai apima elektrines virykles, nes jos gali naudoti bet kokius keptuvės. Šiuo atveju vienintelis reikalavimas yra sienų storis. Šis rodiklis turi būti ne mažesnis kaip 3,5 mm. Jis užtikrina vienodą patiekalų šildymą, kad bet kuris produktas būtų paruoštas greičiau ir išsaugotų naudingus vitaminus.

Naudojant dujinę viryklę verta prisiminti, kad atviros ugnies naudojimas maisto gaminimui turi savų savybių. Jei naudojate keptuvę su sklandžia dugnu, liepsna tiesiog nieko nepasieks. Todėl tokiais atvejais geriau pasirinkti indai su grioveliu, nes jis įkaista greičiau.

Virtuviniai indai su lygiu dugnu puikiai tinka stiklo keraminėms plokštelėms. Indukcinėse plokštėse galite naudoti tik specialius konteinerius, kurie yra atitinkamai pažymėti.

Kiekviena keptuvė turi atitinkamą ženklas, ant kurio lengva nustatyti gaminio suderinamumą su virykle. Jei jis nėra tiesiogiai ant keptuvės, jis turi būti nurodytas ant dėžutės.

Ne visada patiekiami indai iš karto su dangčiu. Kaip rodo praktika, tai yra naudingas priedas prie keptuvės, nes jo dėka purslai ant kepimo nepatenka ant aplinkinės plokštės ir ant paties paviršiaus.

Privalumai ir trūkumai

Kepėjai savo darbe atsižvelgia į kaitinimo temperatūrą, medžiagą, kurioje patiekalas yra paruoštas.Pavyzdžiui, keraminiuose induose idealiai gaunamas troškinys ir troškinys. Ketaus indai dažnai naudojami pilafui, nes ryžiai sugeria reikiamą skonį ir nevirsta minkštu.

Ketaus naudojimas namų ūkyje yra neginčytinas, nes nė vienas iš kitų metalų pakartoja savo unikalių savybių. Tarp svarbiausių privalumų yra:

 • vienodas šilumos pasiskirstymas po šildymo patiekalų, ir produktai keptuvėje paruošiami tokiu pačiu būdu;
 • ketaus šiluma trunka ilgiau, todėl maistas ilgą laiką išlieka karštas;
 • tokie patiekalai idealiai tinka troškinimui;
 • saugumas, nes geležies sudėtyje nėra toksinų, kurie gali išsiskirti šildant;
 • be deformacijos, net ir ilgą laiką;
 • ilgaamžiškumas tinkamai prižiūrint;
 • natūralaus nelipno sluoksnio buvimas.

Bet, kaip ir bet kuri kita medžiaga, ketaus turi tam tikrų trūkumų. Jie nėra tokie reikšmingi, kad atsisakytų iš jo patiekalų, tačiau į juos reikėtų atsižvelgti:

 • jis įkaista ilgą laiką;
 • turi daug svorio;
 • reikalauja tinkamos priežiūros;
 • viduje jo negalima laikyti ilgą laiką.

Rūšis

Ketaus kepimo indai tiekiami į rinką dideliame asortimente. Išlieti giliai ir plokšti, naudojami tik kepimui. Toks patiekalas patiekalas puikiai skanus ir gerai deginamas be degimo.

Populiarūs vartotojai modeliai su dangčiupirkėjas gauna maksimalų patogumą gaminant. Yra medinių stendų variantai, kurie idealiai tinka tiekiant karštus patiekalus tiesiai prie stalo.

Tokių virtuvės reikmenų įvairovė negali patikti šeimininkui. Jei prieš kelis dešimtmečius vienoje versijoje buvo pateikta ketaus keptuvė, tuomet šiandien yra modelių su nelipniąja danga ir nuimamomis rankenomis. Šiuolaikinės technologijos nuolat vystosi, kiekvienas gamintojas siekia atsižvelgti į vartotojo norus.

Rinkoje yra vis daugiau modelių, kurie naudojami konkrečiu atveju, pavyzdžiui, kepimo kepsnys, skirtas kepsninei arba kepsninei. „Enamelware“ taip pat išeina iš mados.

Pažymėtina, kad ketaus tinka naudoti indukcinėse krosnyse, nes tai yra puikus feromagnetas. Indukcinis dugnas yra vienas iš moderniausių gamintojų pokyčių. Puoduose su gofruotu dugnu negalima naudoti aliejaus. Tokie patiekalai puikiai tinka indaplovei. Vienintelis trūkumas gali būti laikomas metaline rankena, kurią lengva sudeginti, ir dangčio trūkumas.

Universalūs ketaus gaminiai gaminami be dangos. Ant gryno metalo leidžiama gaminti bet kokius patiekalus, o jie nepraranda skonio. Tokie patiekalai gali atlaikyti šildymą net per atvirą ugnį. Parduodant yra nedideli 500 mm skersmens blynai.

Yra ką pasirinkti ne tik tarp importuojamų modelių, bet ir platų produktų asortimentą pateikia vietiniai gamintojai.

Kepant karštus padažus, virtuvėje tikrai turėtų būti nedidelis ketus. troškinys. Virtuvės gaminiai pasižymi storomis sienomis (apie 7 mm) ir snapeliu konstrukcijoje. Tokios keptuvės svoris, nepaisant jo nedidelio dydžio, yra 1 kilogramas. Kepimo metu padažas nedega, nes šiluma yra tolygiai paskirstyta.

Švelnus dengimas šiandien sėkmingai taikomas ketaus gaminiams. Nors šiuose keptuvuose yra daug privalumų, jie labai sudėtingi ant stalo įrankių, kurie liečiasi su jų paviršiaus. Riebalus ir sudegusius maisto produktus galima lengvai valyti tiesiog užpildant baką verdančiu vandeniu. Kvapai ne patenka į patiekalus.

Galima rasti parduotuvių lentynose emalio kepimo keptuvėsant kurių patogu kepti skirtingus maisto produktus. Jei išorėje yra emalio sluoksnis, tada patiekalai įkaista greičiau. Tokios dangos trūkumas yra tai, kad jis nėra atsparus smūgiams.Laikui bėgant emalis pradeda skilti, produktas praranda patrauklią išvaizdą.

Kai tik atsiranda nedidelis įtrūkimas arba lustas, apsauginė danga pradeda sudrėkti ir patekti į maistą, todėl keptuvė tampa netinkama naudoti toliau.

Matmenys

Ketaus keptuvės yra didelės ir mažos, gilios ir ne. Viskas priklauso nuo patiekalų tikslo. Skersmuo nėra matuojamas išilgai apačios, bet išilgai viršutinio krašto, nes kai kurie modeliai išsiplečia. Ant dėžutės arba patiekalų instrukcijose taip pat nurodomas dydis. Jei produktas yra 28 cm, tada dangtelis turi būti toks pat.

Prieš kalbant apie tokio tipo indų dydį, verta paminėti viryklės, kurių pagrindiniai degikliai turi standartinį dydį. Vidutinis - 180 mm, mažas - 145 mm ir didelis - 225 mm. Pannų apačioje yra tie patys matmenys.

Šiuolaikinės plokštės gaminamos priešingai anksčiau nustatytoms taisyklėms, kurios turėtų būti vertinamos perkant keptuvę. Kuo mažesnė viryklė, tuo daugiau vietos, todėl indai gali būti naudojami platesniais, didesniais skersmenimis nei pati viryklė. Voksferiniai keptuvės pasižymi plokščia, maža dugne, tačiau jų sienos yra didesnės, todėl tokie patiekalai užima daug vietos.

Populiariausi modeliai yra tokie (mm):

 • 18;
 • 20;
 • 22;
 • 24;
 • 26;
 • 28;
 • 30;
 • 32.

Kiekviena šeimininkė pasirenka tai, kas jai patogi. Jame atsižvelgiama ne tik į plokštės dydį, bet ir į paruoštų patiekalų specifiškumą. Mažose keptuvėse labai patogu ruošti porcijas arba tiesiog pašildyti pusryčius. Vidutinės ir plokščios talpyklos idealiai tinka blynams.

Populiariausios yra 26 ir 28 cm skersmens keptuvės. Profesionalūs virėjai žino, kad patiekalų kokybė priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant masyvaus dugno buvimą ir viryklės dydžio atitikimą naudojamų indų matmenims.

Naudodami dujinę viryklę ir didelę keptuvę galite kreiptis liepsnos pertraukiklis. Pagrindinis šio prietaiso tikslas - tolygiai paskirstykite šilumą.

Populiarių modelių įvertinimas

Gera ketaus keptuvės yra užsienio ir vidaus. Geriausi gamintojai yra tie, kurie sugebėjo sukurti produktą, visiškai atitinkantį vartotojų reikalavimus ir derinant saugumą, stiprumą, patvarumą ir patrauklų dizainą.

Rinkoje yra nežinomų gamintojų modelių, tačiau ekspertai pataria rinktis visame pasaulyje žinomų prekių ženklus, nes jis atitinka būtinus tarptautinių standartų reikalavimus.

 • Berghoffas. Belgijos prekės ženklas tiekia savo indus visame pasaulyje. Padaro ne tik keptuves, bet ir kitus virtuvės reikmenis. Kalbant apie keptuves, valdovas atstovauja kelioms serijoms. Yra modeliai, skirti keptuvėms kepti ir kepti. Gamintojas yra labai įsitikinęs tiekiamų prekių kokybe, kuri suteikia jam 10 metų garantiją.
 • Fissman. Tai vis dar yra jaunas ženklas, turintis daug ambicijų. Vos per 5 metus rinkoje, gamintojas galėjo laimėti vartotojo dėmesį ir sustiprino savo poziciją. Kinijos geros kokybės produktai, turintys prieinamą kainą. Augalai, turintys didelį gamybos pajėgumą, gamina įvairių dydžių ir aukščių keptuves.
 • KitchenAid. Ne visi žino amerikietišką prekės ženklą, kuris nepraranda pozicijų geriausiuose reitinguose. Jis gamina viską, kas gali būti naudinga virtuvės šeimininkei. Jis turi prastą puodų pasirinkimą, tačiau jie yra puikios kokybės. Yra emaliuoti modeliai ir grotelių presai.
 • Le creuset. Kaip žinote, prancūzai mano, kad ruošia specialius menus, jie žino ir sugeba sukurti unikalius šedevrus. Šis prekės ženklas siūlo didžiulį asortimentą, linijoje yra netgi produktai, skirti kepimui. Jei ankstesni gamintojai bando pristatyti prekes už priimtiną kainą realiąja kaina, už tai turėsite sumokėti.Pigiausio modelio kaina prasideda nuo 9400 rublių. Ši kaina nurodyta atitinkamai oficialioje svetainėje, o parduotuvėse visos vertės bus verta.
 • "Biol". Prekės ženklas, gaminantis patiekalus Ukrainos teritorijoje. Rinkoje jau yra 17 metų, o per šį laiką nebuvo jokių klausimų apie pristatytų prekių kokybę. Diapazonas yra tikrai elegantiškas - yra bet kokio dydžio, formos, padengtos ir be jo. Prekių savikaina - per vidutinį kainų intervalą.
 • „Seaton“: Bendrovė visada specializuojasi ketaus virtuvės gaminių gamyboje, todėl per daugelį metų ji sugebėjo pasiekti aukščiausią kokybę. Tuo pačiu metu sąnaudos išliko prieinamos kainos. Jei užsakote prekes su pristatymu, vienas produktas kainuos vidutiniškai 1000 rublių. Didesni keptuvės yra brangesni, nuo 2000 rublių. Tai gera alternatyva Vakarų kolegoms, bent jau ji gali su jais konkuruoti.

Kartais patiekalų gamykloje yra defektas, tačiau taip pat atsitinka ir su kitais gamintojais.

 • Rondell. Prekinis ženklas turi turtingą istoriją, tačiau bendrovė nėra įpratusi pasilikti pasiektų rezultatų, todėl kiekvienais metais rinkoje atsiranda naujų modelių. Gaminant naudojamas ketaus lydinys, kuris netgi gali užkariauti Europos rinką.
 • Dobrynya. Tai vidaus gamintojas, kuris gamina ne tik keptuves, bet ir buitinius prietaisus. Geros kokybės produktai, tačiau yra santuoka. Tai brangesnis nei Ukrainos ir Kinijos prekių ženklai.
 • Baumalu. Geriami 360 mm skersmens vokai. Kad būtų lengviau naudoti, dizainas turi dvi rankenas. Sienos 8 mm storio - idealus sprendimas kepimui ir troškinimui. Modeliuose yra grilis, naudojamas garų ruošimui.

Taip pat turėtume apsvarstyti konkrečius ketaus kepimo indų modelius.

 • "Kelli KL-0131-28." Wok su plonomis sienomis. Jūs netgi galite jį naudoti sriuboms ruošti. Panelio skersmuo yra 280 mm, abiejose pusėse yra emalio danga. Viduje maisto greitai įkaista, po virimo, jo liekanos gali būti lengvai nuplaunamos nuo paviršiaus. Gamintojas apsvarstė rankenos formą ir formą. Jo paviršius puikiai dera į ranką ir neslysta. Produkto kaina prasideda nuo 1800 rublių.

Jis negali būti naudojamas ant indukcinio paviršiaus.

 • „KitchenAid KCI10GPOB“. Grilis - nestandartinis sprendimas tiems, kurie yra įpratę greitai organizuoti iškylą. Į paketą įeina silikoninės rankenos. Ši medžiaga nekyla, net jei įdėjote indus į orkaitę. Galima parduoti su dangtelio spauda. Parduodant galima rasti trimis spalvomis. Iš privalumų galite pasirinkti aukštos kokybės emalį, galimybę naudoti bet kurioje plokštelėje. Indus galite nustatyti orkaitėje, kuri yra pašildyta iki 250 laipsnių temperatūros. Modelio trūkumai - daug svorio ir išlaidų.
 • „Regent Inox Linea Ferro“. Blynų keptuvėje yra standartinis dviejų centimetrų ratas ir 260 mm skersmuo. Rankena pagaminta iš medžio, jei reikia, lengvai nuimama. Jei reikia, keptuvė yra kepimo indas, turintis indukcinę dugną. Modelis yra užsidegęs gamyboje, todėl jūs galite pradėti savo mėgstamų patiekalų ruošimą iškart po to, kai jį įsigysite. Tai gana sunkus produktas, sveriantis 2,6 kilogramus, todėl geriau ant jo gaminti blynus mentele.
 • Myron Cook Evolution GR24SET. Modelio keptuvė su spaudos dangteliu. Produkto skersmuo yra 240 mm. Konfigūracijoje yra dangtelis, jo dydis yra šiek tiek mažesnis. Ši funkcija leidžia spausti kepsnį į karštą paviršių ir gauti jį su būdingu grioveliu. Panelio rankenos yra plačios, monolitinės. Produktas gali būti naudojamas kepimui orkaitėje.

Atrankos kriterijai

Norėdami teisingai pasirinkti ketaus keptuvę ir nebūti nusivylęs pirkimu, turite žinoti, kokiais kriterijais pirmiausia turite atkreipti dėmesį. Didelis asortimentas kartais supainioja paprastą pirkėją.Ne visada aišku, kokie gaminiai naudojami. Šiuolaikiniai prekės ženklai dedami ant lentynų stewpans, blynų keptuvės ir grotelės. Kai kurie modeliai tinka specifiniams patiekalams ruošti, o kiti - universalūs.

Komplikuoja atrankos procesą ir įvairias dangas, kurios gali būti:

 • teflonas;
 • keramika;
 • emalio;
 • titano;
 • Excalibur;
 • be aprėpties.

Jei pasirinksite savo pasirinkimą ant visos paskirties vietos, tada universalus produktas, tinkantis kepti, troškinti, kepti blynus, bus naudingas. Jūs galite nusipirkti modelį ir kiekvienu atveju atskirai - kepimo skardos, kepimo kepimo indai taip pat parduodami.

Gilūs produktai nepraranda savo populiarumo, nes jie puikiai tinka paruošti pilafą ir daugelį kitų Azijos patiekalų.

Yra rinkoje ir vadinamasis aukščiausios klasės segmentas kuri yra skirta grotelių keptuvėms-presams gaminti. Tokie produktai nėra pigūs, tačiau jie leidžia keisti meniu.

Svarbus yra ir visos keptuvės skersmuo, kuris turi būti parinktas atsižvelgiant į specifinius šeimininko poreikius. Pernelyg dideli modeliai negali būti plaunami indaplovėje, tačiau jie yra patogūs kepti bulves didelėje šeimoje. Geras variantas būtų indai, kurių skersmuo svyruoja nuo 40 iki 50 cm.

Blynai turi mažas puses, dėl kurių galima lengvai nuimti indą iš visos. Standartinis tokio produkto skersmuo yra 250 mm. Parduodamas specialus lazdas, naudojamas tešlos valcavimui.

Tinkamai naudojant, blynas yra labai plonas, beveik skaidrus.

Jei mes vertiname keptuvę su danga arba be jos, du produktai nesiskiria nuo kepimo savybių, tačiau švariam metalui reikia daugiau priežiūros. Bet koks neužklijuotas purškalas gali būti lengvai valomas karštu vandeniu ir muilo tirpalu, su atviru ketus, viskas skiriasi.

Nepadengtus indus galima atkurti, jei atsiranda rūdis, o su įtrūkusiais emaliais, keramika ar kita danga - produktas gali būti išmestas į šiukšles.

Paskutinis parametras, į kurį reikia atsižvelgti perkant keptuvę, yra dugno ir sienų storis. Parduodami produktai, kuriuose jie turi tą patį rodiklį. Dažniausiai tai yra 3 mm, bet parduoda indus ir storesnius. Kuo didesnis šis parametras, tuo ilgiau produktas įkaista. Plonos sienelės modeliai, naudojami padažams, stora sienelė - kepimui.

Naudojimo patarimai

Produktai, pagaminti iš ketaus, reikalauja ypatingos priežiūros. Tokius patiekalus būtina naudoti ir ant stiklo keramikos plokštės labai atsargiai, nes jis sveria daug ir gali netyčia sugadinti paviršių.

Reguliarus profilaktika yra pirmas dalykas, kurį rūpinanti meilė turėtų atkreipti dėmesį. Po virimo keptuvėje reikia kruopščiai išvalyti maisto likučius. Ketaus yra žinomas dėl to, kad maisto produktai patenka į poras, kai jie patenka į temperatūrą, todėl yra kvapas, kurį reikia tinkamai utilizuoti.

Pakanka tam tikrą laiką panardinti indus į karštą vandenį ir naudoti muilo tirpalą. Stiprus cheminių medžiagų, ypač didelių abrazyvinių dalelių, naudojimas yra griežtai draudžiamas. Paprasta kempinė labai pašalina minkštinto maisto likučius. Kartais jie imasi valymui druska arba soda.

Pašalinus nešvarumus, indai turi būti užsidegę, tepami ir paliekami atvėsti. Apsauginis sluoksnis susidaro pats. Kuo ilgiau jūs naudojate keptuvę, tuo storesnė natūrali nelipni danga. Dauguma namų šeimininkių nežino, ar jį pašalinti.

Vis daugiau ir daugiau ekspertų sutinka, kad toks sluoksnis yra sudarytas iš riebalų ir maisto likučių, kurie kiekvieną kartą šildydami pradeda skleisti nemalonų kvapą ir išskiria kancerogenus, todėl būtina pašalinti tokią „šiukšles“.

Yra keletas būdų tai padaryti.. Keptuvę galima išsiųsti į krosnį kelias valandas, tačiau svarbu, kad induose nebūtų plastikinės rankenos, kitaip jis tiesiog pablogės. Išimant metalinę talpyklą iš orkaitės, jis negali būti apipurkštas šaltu vandeniu, dėl to ant paviršiaus atsiras mikrokristalų, o pan bus negrįžtamai pažeistas. Gaminys turi būti atvėsintas atskirai ant viryklės. Nagar atsilieka ir jį bus galima atskirti.

Jūs galite efektyviai pašalinti sluoksnį mirkant keptuvėje karštame vandenyje su nedideliu kiekiu skysto muilo. Kai ketaus galima valyti, galite nuvalyti rankšluosčiu ir tepkite saulėgrąžų aliejumi. Būtina laikyti indus gerai vėdinamoje spintelėje, nes pelėsiai ir rūdys gali susidaryti keptuvėje esant aukštai drėgmei.

Paprastas acto ir vandens tirpalas, sumaišytas santykiu nuo 1 iki 1 ir padengiamas paviršiuje 30 minučių, padės išvalyti apelsiną nuo apelsinų sluoksnio. Po to rūdys lengvai pašalinamas paprastu minkštu kempine. Metalas vėl kalcinuojamas ir tepamas.

Jei valote ketaus su paruoštais gaminiais, reikia imtis tų, kurie yra pagaminti specialiai viryklės paviršiaus valymui. Tokiose kompozicijose nėra abrazyvų, todėl metalas padarė minimalią žalą.

Reikalavimas ketaus yra jo prieš uždegimą prieš naudojimą. Ši procedūra netaikoma tik tiems modeliams, kuriems taikomas emalio sluoksnis.

Nesvarbu, kurioje šalyje ir kokia markė patiekiami. Gamybos procese metalas visada padengiamas technine alyva. Jis skirtas apsauginiam sluoksniui, apsaugančiam nuo rūdžių. Jei bandysite gaminti maistą iš karto po įsigijimo, patiekalas gaus variklio alyvos skonį.

Kalcinavimui galite naudoti įprastą druską arba augalinį aliejų. Jei naudojate pirmąjį variantą, jums reikės pilti storą druskos sluoksnį ir uždėti ant mažos ugnies. Kai keptuvė yra visiškai ketaus, be apsauginės dangos ar plastikinių įdėklų, ją galima įdėti į orkaitę. Modeliai su apsauginiu sluoksniu nėra karšti.

Kiekvienu atveju laikas atrenkamas individualiai. Kuo storesnės sienos ir dugnas, tuo ilgiau užtrunka patiekalai. Verta vadovautis druskos spalva, laikui bėgant ji ją pakeis. Kai tik druska tampa geltona, keptuvė pašalinama ir leidžiama atvėsti. Druska nebenaudojama, ji sugeria kenksmingą techninę alyvą, todėl ją išmeta. Kai produktas nėra labai karštas, jis gali būti tepamas.

Šiame procese kalcinavimas baigėsi. Indai vėl ant ugnies ir leidžiama gerai sušilti. Atviri porai ir į juos patenka tepalas. 15 minučių pakanka norimo rezultato.

Kai kepimui naudojama tik alyva, naujasis indas nuplaunamas šiltu vandeniu, tada jis uždedamas ant ugnies ir skystis pilamas į jį taip, kad jis visiškai padengtų apačią. Net su vidutine šiluma patiekiami 10 minučių.

Keptuvė turi atvėsti, drenažas nusausinamas ir produktas nuvalomas. Šiam tikslui geriausia naudoti popierinį rankšluostį.

Yra kitas kalcinavimo metodas, tačiau jis tinka tuo atveju, kai šeimininkė neturi abejonių dėl geležies, naudojamos indų gamyboje, kokybės. Puodelis uždedamas ant ugnies ir šildomas, kol pradeda ryškėti. Spalvos pakeitimas rodo, kad techninė alyva deginama visiškai. Dėl to atsiranda nemalonus aštrus kvapas geriau atidaryti namo langus arba įjungti gaubtą.

Konteineris išimamas iš šilumos ir panardinamas į vandenį, po to vėl šildomas.Kai jis yra visiškai sausas, jis tepamas aliejumi, įpilkite druskos sluoksnį į vieną centimetrą ir dar kartą šildykite. Prieš įdėdami indą į spintą, reikia tik nuvalyti jį popieriniu rankšluosčiu.

Apžvalgos

Remiantis daugybe nuomonių, ketaus keptuvė turi būti kiekvienos šeimininkės namuose. Tokioje patiekaloje mėsa yra puikiai kepta, o pilafas yra ypač kvapni.

Jei norite ilgai tarnauti keptuvei, reikia tinkamai rūpintis ja. Būtina sukurti apsauginį alyvos sluoksnį, kitaip ant indų atsiras rūdys.

Ketaus nelaikoma drėgnoje patalpoje, nes viryklė pradeda formuotis. Indai visada turi būti nuvalomi sausai.

Be to, nuvalykite emalinius ir kitus modelius su apsaugine danga valymo priemonėmis, kuriose yra didelių abrazyvinių dalelių. Negalima subraižyti paviršiaus peiliu ar šakute.

Sugadinus emalį, indai taps nenaudojami.

Daugiau informacijos apie tai, kaip paruošti ketaus keptuvę naudojimui, žr.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys