Drabužiai nutukusioms moterims

Kailių paltai didelių dydžių moterims

Kailių paltai didelių dydžių moterims

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Modeliai ir stiliai
  3. Kailių rūšys
  4. Spalva
  5. Kaip pasirinkti?

Teigė, kad moterys, turinčios įspūdingų proporcijų, žiemos kailių drabužiai yra beveik kontraindikuotinos: ji vizualiai prideda šias damas keletą metų ir papildomų svarų. Taip linkę apsvarstyti tik tuos, kurie nesupranta, kokios rūšies kailiai ir kokie kailiniai kailiai turėtų būti dėvimi didelėje ponia.

Kailiai ir papuošalai teisingai vadinami vienu iš geriausių būdų pabrėžti moters grožį. Tačiau, skirtingai nei juvelyriniai dirbiniai, kurių pasirinkimo metu mergaitės paprastai neturi problemų, perkant kailį, jums reikia parodyti šiek tiek daugiau sąmoningumo - nesėkmingai pasirinktas kailio stilius ar struktūra gali padaryti kruopščiai paruoštą vaizdą.

Savybės

Jei aukštos ir plonos merginos pažodžiui pritaiko visus kailių kailių modelius, pradedant nuo amžinojo klasikos iki dizainerio eksperimentinių šedevrų, tada „pyshechkam“ turėtų kruopščiai išanalizuoti visus jų laimėjimus ir trūkumus. Atsižvelgiant į rezultatus, aiškiai aprašykite modelių, kailių tipų ir spalvų asortimentą, kuriame galite pradėti ieškoti tobulo kailio.

Prieš pasirenkant faktą, kad „tai įmanoma“, reikia nuspręsti, ar tokios moterys ryžtingai yra kontraindikuotos. Svarbiausias dalykas, kurį reikia nedelsiant atsisakyti, yra negabaritinių stilių paltai: be matmenų, maišeliniai modeliai nebus paslėpti pernelyg didelio svorio ir apvalumo, bet tik vizualiai pridės keletą papildomų kilogramų.

Pjaustymas, kuris reiškia susiaurintą krūtinę ar siauras rankoves, neveiks - tokiuose paltuose didelės moterys atrodys dar masyvesnės. Pagal uždraudimą ir frills ant rankovių arba apačios apačioje - tokie malonumai vizualiai tampa silueto sunkesniu.

Taip pat geriausias variantas būtų nupirkti kailio kailį, pagamintą iš ilgaplaukių kailių rūšių. Ši tekstūra vizualiai padidins jau įspūdingus kiekius ir matmenis. Pastaraisiais metais vis labiau populiarėja visokeriopai - visai moterims nerekomenduojama įsitraukti. Faktas yra tas, kad horizontalus kailių odos rodymo metodas nėra naudingas labiausiai ploniems siluetams. Bet jei jūs tikrai norite papildyti savo drabužių spinta su skersinio pjūvio elementais, galite pasirinkti kailį, kur horizontalios juostelės yra dekoratyvios, greta vertikalių arba įstrižinių.

Modeliai ir stiliai

Klausimas apie optimalų kailio priauginimą nutukusių moterų ilgiui tebėra prieštaringas. Kai kurie stilistai yra įsitikinę, kad tokios moterys yra kontraindikuotinos kaip ilgas modelis „ant grindų“ ir sutrumpinti variantai.

Jų priešininkai prieštarauja tam, kad ilgos kailių paltai yra gana priimtini, jei „spurgos“ pasižymi didele augimu. Tačiau mini formatas tikrai nėra geriau įsitraukti, ypač jei paveiksle yra probleminė klubo sritis.

Ginčas yra „aukso vidurkis“: midi ilgis, kurio pjovimas reiškia, kad kailių apvalkalas vos užima kelius. Tačiau paltai gali būti šiek tiek aukštesni, bet tik tada, kai ilgos ir lieknas kojos yra moters pasididžiavimas. Tarp midi stiliaus „kelio gelmių“ tiesios, A formos ir blizgios variacijos laikomos labiausiai pageidautina pilnoms moterims.

Tiesiai supjaustytas kailis (su gaubtu arba be jo) garantuoja, kad kiekviena ponia atrodys gerai, nesvarbu, kokią proporciją ji gali turėti.Priklausomai nuo figūros rūšies, reikia atkreipti dėmesį į „diržo tipo“ modelį (tikrasis privalumas turi puikių krūtinės ir smėlio laikrodžių figūrų savininkams) arba minimalistinę paprastą versiją, kuri rekomenduojama moterims, turinčioms maždaug tokį pat plotį, kaip ir juosmens, klubo ir krūtinėje.

A formos kailiniai kailiai - geriausias variantas, puikiai pabrėžiant bet kokio kūno dydžio moterų orumą ir tvarkingai užmaskavus. Šviesus varpas, pradedant nuo krūtinės linijos arba netgi pečių, leis kailių savininkui jaustis patogiai ir elegantiškai.

Individualesnio stiliaus rėmėjams nėra nieko geriau, nei iškirpti pjūviai - įvairūs dizaino sprendimai šiame modelių kategorijoje netgi patys reikliausių madų. Drąsios paltai, siuvami „drugelio“ ar „šikšnosparnio“ stiliaus, tuo pačiu metu gali būti tiek moteriški, tiek ironiški.

Kailiai, skirti pilnoms moterims, gali būti aprūpinti kailiu ir apykakle. Pirmuoju atveju šis drabužis neturėtų būti stambus ir per didelis. Jei pageidautina rinktis su apykakle, papildomi tūriai čia bus nereikšmingi - geriau rinktis kailį su standžiu apykakle, klasikiniu skara arba vadinamuoju „Chanel“.

Kalbant apie rankovių stiliaus pasirinkimą vis labiau demokratiškai - klasikinio pjaustymo, šviesos ugnies ir raglano prioritetu. Tinkamas yra rankovių ilgis, tiek standartinis, tiek ketvirtadalis. Jei moteris yra patenkinta rankomis, galite atkreipti dėmesį į kailinius kailius su rankovėmis, kurios pasiekia alkūnę. Tokiu atveju geriau dėvėti kailių paltą su aukštos odos pirštinėmis - gausite puikų produkcijos ansamblį.

Kailių rūšys

Pirmoji taisyklė, pagal kurią pasirenkama kailių paltai pilnai moteriai, nėra flirtuojama su ilgais kailiais. Todėl reikėtų būti atsargiems nuo usūrinių, reguliarių ar juodųjų lapių, bebrų ir lūšių. Jei ponia yra pamišusi apie ilgą kailį, leidžiama jį naudoti kaip dekoratyvinį komponentą - apykaklę ar gaubtą.

Tačiau trumpaplaukiai kailių tipai ne tik nepadidins perteklinio tūrio silueto, bet ir smulkiai paslėps perteklių.

Toliau pateikiami tinkamiausi tipai:

  • Mink. Amžina klasikinė kailio rinka. Ypatingos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos moteriškos kailės.
  • Mouton. Šis kailis - tai specialiai apdorotos avių odos, turinčios vertingų veislių. Pastaraisiais metais „Mouton“ paltai tapo vis populiaresni. Riebalų ponia reikia pažvelgti į tokį mutoną, kaip astraganą. Apdorojant plaukus, šis kailis yra supjaustytas daug trumpiau nei įprastas „Mouton“, o tai naudingas galutinio produkto siluetui.
  • Karakul Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas baltiems, pilkiems ir juodiems astrachanės ir astrachanijos atspalviams, taip pat elito įvairovei, kuri yra paplitusi pietvakarinėje Afrikoje.
  • Ožkos ir ūdra. Jų kailiai nėra tokie populiarūs, tačiau tinkamai apdorojant yra labai veiksminga.

Spalva

Kailio spalvos priėmimas palankioje diapazone gali vizualiai „statyti“ 5-10 kilogramų didelę merginą. Šiuo atveju įprasta schema veikia: baltas ir šviesus bus baigtas, tamsus ir juodas - atvirkščiai. Reikia suprasti, kad leidžiama paletė neapsiriboja tik juodais arba rudais atspalviais.

Pastelinės spalvos yra visiškai pilnos moterys. Taip pat rekomenduojama sausainių atspalviai ir šiek tiek spalvos aukso spalvos. Tačiau rudos spalvos spektre lengvai bus rastas tikras smūgis - pavyzdžiui, raudonmedis su ryškiai skersine juostele tamsesnis nei pagrindinė spalva, spalva.

Dizaineriai, kuriantys kailių kailių modelius, ypač pilnoms moterims, nori naudoti natūralius spalvų sprendimus.Net jei kailis yra siuvamas iš dažytų kailių, jo atspalvis bus panašus į lauke randamą paletę.

Tačiau nuo ryškių spalvų riaušių, pavyzdžiui, violetinės, žalios, raudonos ir mėlynos kailių, geriau susilaikyti. Jei norite kažką „edakogo“, galite apsvarstyti dekoratyvinių kailio spalvų spalvą.

Kaip pasirinkti?

Pagrindinė rekomendacija, kad stilistai suteikia moterims, kurios linkusios būti antsvoriu, yra kruopščiai išanalizuoti jų kūno struktūros ypatumus, išryškinti visus jo privalumus ir trūkumus ir šiuo pagrindu pradėti pasirinkti tinkamą kailio modelį.

Taip pat nepamirškite, kad kai kurios taisyklės buvo sukurtos specialiai jų pažeidimui. Gali atsitikti taip, kad pilna spalva „uždraustos“ stiliaus ar spalvos kailis bus kvapą gniaužiantis. Bet kuriuo atveju galutinis sprendimas dėl to, ar kailis yra „sėdi“, bus subjektyvus - daug kas priklauso nuo būsimo kailių savininko pasitikėjimo savo patrauklumu.

Todėl renkantis modelį, verta pasimėgauti artimu draugu su tuo, koks stiliaus jausmas nėra skundų. Žvelgiant iš išorės visada galima apsvarstyti niuansus - tiek teigiamus, tiek neigiamus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys