Flip flops

Nike batts

Nike batts

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Medžiagos
  2. Stiliai
  3. Ką dėvėti su tokiais batais?
  4. Klientų apžvalgos

Šiferis - paprasti guminiai batai su pirštu arba viena ar daugiau džemperių aplink viršutinę pėdos dalį. Šis batas yra geras, nes jis ne prakaito kojas ir nešlifuoja kukurūzų. Šiferis - puiki galimybė vasaros sezonui.

Gerai žinomas sporto batelių „Nike“ prekės ženklas sukuria ne tik įvairius sportinių batelių ir sportinių batelių modelius, bet ir aptaria lengvesnius batus. Šiuo atveju yra skalūnų, kurie yra pristatomi įvairiuose stiliuose ir įvairiose medžiagose.

Medžiagos

Šio bato padas daugiausia yra guma arba pagamintas iš specialios lengvos putų dirbtinės medžiagos, vadinamos Phylon. Be to, kompanijos gamintojai pristatė vieną naujovę skalūnų kūrime - tai vienintelis vienintelis oras, kurio viduje yra oro pagalvė, kaip ir žinomuose Air Max serijos bėgimo bateliuose.

Tokių šlepetių vidpadis yra griovelis. Tai daroma siekiant užtikrinti, kad pėdos, jei jos yra šlapios, neslystų. Yra keletas tipų masažo vidpadžių su mažais minkštais guminiais šuoliais. Minkšto tekstilės vidpadžių medžiaga, kuri, vaikščiojant, yra pėdos forma.

Nike skalūnų viršūnės yra kelių rūšių:

  • Oda;
  • Guma;
  • Dirbtinė oda;
  • Iš tekstilės.

Dėka medžiagos, iš kurios „Nike“ gamina šiuos lengvus batus, galite dėvėti plyteles, kuriomis galima važiuoti baseine arba paplūdimyje. Šis batas nėra siaubingas vanduo, ir jūs negalite nerimauti, kad jis kažkaip sugadins jūsų mėgstamas šlepetes.

Stiliai

„Nike“ gamina dviejų tipų šlepetės:

  1. Per pirštą.
  2. Su vienu ar daugiau pirštų pirštų.

Rinkinyje yra sportinių skalūnų su storesniais padais ir plačiomis membranomis, pavyzdžiui, „Nike Solarsoft Slide“ arba „Nike Getasandal“, taip pat lengvesni ir romantiškesni modeliai, dažniausiai moteriški modeliai.

Didelė skalūnų spalvų įvairovė mėgsta pirkėjus. Galite rasti kiekvieno skonio modelį. Apribotos klasikinės juodos ir baltos spalvos, ryškios rūgšties atspalviai, diskretiškos šiltos ir vėsios spalvos, su įvairiais atspaudais ir tt

Be to, pirkėjas yra patenkintas Nike skalūnų kaina. Kadangi tai yra priimtina beveik kiekvienai piniginei, o svarbiausia, „Nike“ visada reaguoja į puikią savo batų kokybę ir ilgaamžiškumą. Todėl sezono metu neturite kelis kartus keisti skalūnų.

Ką dėvėti su tokiais batais?

Šiandien yra įvairių formų ir modelių derinys madoje, todėl nebus jokių problemų dėl drabužių, skirtų lengvam ir patogiam skalūnui, atrankos.

Žinoma, pirmasis susivienijimas, kuris ateina į žodį skalūnas, yra paplūdimys. Iš tiesų, viena vieta, kurioje galite dėvėti tokius batus, yra paplūdimys. Todėl skalūnai bus puikiai derinami su maudymosi kostiumėliais, pareos, paplūdimio oro suknelėmis, tekančiomis tunikomis, marškinėliais, marškinėliais ir džinsinio šortu.

Be to, skalūnai yra ideali vieta apsipirkti, aplankyti kiną ar pasivaikščioti po miestą. Šlepetėse jūsų kojos jaustis patogios ir nesulauks labai pavargusios. Nesivaržykite dėvėti savo mėgstamus džinsus ar kapris arba šviesią vasaros suknelę. Geriausiai tinka viršūnės, lengvi marškinėliai, marškinėliai ar marškinėliai.

Dabar labai dažnai galima pastebėti įžymybes flip-flops į sporto treniruotes. Tai labai patogūs batai, einantys į sporto salę. Ir svarbiausia - tai nereikalauja daug laiko padažu. Tai verta visų moterų, dalyvaujančių sporto salėje, atkreipkite dėmesį į šią idėją. Vos per kelias sekundes apšlakstysite šlepetes nuo kojų, antklodės ir po kelių minučių jūs būsite pasirengę mokymui. Ir jei pratimai nesusiję su batų buvimu, skalūnai jums sutaupys didžiulį laiką.

Kalbant apie priedus, galite pasiimti kuprinę arba bet kokį maišelį, skirtą skalūnams. Papildykite ansamblį su saulės akiniais ir tada jūsų vaizdas bus harmoningas kaip ir vasarą.

Klientų apžvalgos

Nike skalūnų savininkų atsiliepimai yra labai teigiami. Šis prekės ženklas labai gerai pasirodė ne tik Rusijos rinkoje, bet ir visame pasaulyje. Todėl jie pasitiki ja, jie nori pirkti savo produktus.

Savininkai pastebi, kad „Nike“ yra patvarus ir dėvėti daugiau nei vieną sezoną. Nenaudokite kojų, pažymėdami, kad ant viršutinės šlepetės viršutinės pusės yra specialus pamušalas. Pasigrožėkite ir suprojektuokite modelius. Kiekvienas „Nike“ kolekcijoje ras tiksliai savo skalūnus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys