Flip flops

Lacoste šiferis

Lacoste šiferis

prisijungti prie diskusijos

 

Pasirinkdami batus, norime rasti kompromisą tarp patogumo ir stiliaus. Jei norite rasti patogų ir madingą skalūną, tada Lacoste pora bus puikus pasirinkimas.

Apie prekės ženklą

Prancūzų prekės ženklas „Lacoste“ daugeliui pažįstamas dėl neįprasto ir įsimintino logotipo - krokodilo. Bendrovė teisėtai tapo viena iš lyderių gaminant ne tik avalynę, bet ir drabužius, parfumeriją ir aksesuarus. Ji buvo įkurta 1933 m. Teniso žaidėju Rene Lacoste. Nepaisant neįvykdytų laimėjimų sporto srityje, jis pasirodė esąs nusiteikęs į istoriją pirmiausia kaip mados ženklo kūrėjas.

Pirmasis dalykas, kurį prekės ženklas tapo populiarus šiandienos polo marškinėliai, tai sukėlė sportinių drabužių pasaulį. Jį papuošęs simbolis buvo sukurtas Reno argumentu su Australijos varžovu. Jis su juo statė, o pergalės atveju jam teko duoti krokodilo odos maišelį, kurį patiko Rene. Lacoste prarado, bet slapyvardis „aligatorius“ įstrigo jam.

Šio prekės ženklo drabužiai orientuoti į tuos, kurie vertina aktyvų gyvenimo būdą, ir yra pasirengę mokėti už kokybę ir komfortą virš vidutinių kainų. Jo gamyboje naudojamos natūralios arba aukštųjų technologijų medžiagos.

Šiferis

Daugeliui modelių naudojamas tankus polimeras. Atramos padas neleidžia pėdoms nuslysti, o tai ypač patogu vaikščioti ant drėgno paviršiaus. Labai gerai įrodyta medžiaga Eva. Jis greitai džiūsta, o vienintelė pusė, esanti šalia pėdos, padengta gumos sluoksniu. Tai suteikia dar daugiau patogumo ir patogumo. Paprastai prekės ženklo skalūnai turi dviejų centimetrų bazę.

Svarbus privalumas yra paprastas skalūnų Lacoste priežiūros būdas, jie nešvaro ir lengvai nuplauna. Gamyba vykdoma tokiose šalyse kaip Vietnamas, Indonezija, Tailandas. Šiuo atveju visada stebima darbo kokybė, kuri neleidžia pažeisti žinomų batų kūrimo technologijos.

Dizainas

„Lacoste“ skalūnų kolekcija pasižymi klasikinėmis vyriškomis spalvomis: juoda, mėlyna, raudona ir balta. Daugiau spalvotų odos modelių su audinio įdėklais idealiai tinka miesto pasivaikščiojimams. Jų pamušalas yra pagamintas iš dirbtinės odos su drobėmis. Batts be separatoriaus tarp poliuretano pirštų turi ryškesnes spalvas. Jie turi didelę paklausą batų laisvalaikio rinkoje.

Atkreipkite dėmesį, kad šviesos modeliai puikiai papildo drabužių rinkinį lankydamiesi baseine, bet tamsūs yra labiau universalūs.

Moterys

Nepaisant to, kad dažniausiai galite rasti šio prekės ženklo vyrų drabužius ir avalynę, bendrovė taip pat siūlo originalias moterų linijas. Šių modelių paletė turi daugiau atspalvių: juoda, mėlyna, balta, raudona, violetinė, koralas, citrina, alyvinė, mėtos.

Taip pat yra odos variantai. Tokie batai su storomis padais yra su dviem dirželiais. Perforacija viename iš jų daro modelį originalesnį ir rafinuotesnį. Jų kaina yra didesnė nei paplūdimio parinkčių.

Kaip pasirinkti?

Šiose skiltyse kojos pirmiausia turi būti poilsio, o tai reiškia, kad, renkantis juos, reikia atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  • pirkimo tikslas (ar norite juos nuvykti į kurortą, prie baseino ir pan.);
  • atitinka dydį;
  • šiurkščių dalių, trenkančių koją, nebuvimas;
  • atleidimas nuo dirvožemio, nes jis neleidžia paslysti baseine ar gatvėse lietingu oru;
  • kaina (ji negali būti mažesnė nei 1500, paprastai svyruoja 5000 rublių).

Galite pasilikti stilingai atostogauti. Svarbiausia yra pasirinkti tinkamus prekinius ženklus, o Lacoste yra vienas geriausių sprendimų! Šis batas tęsis daugiau nei vieną sezoną, išlaikydamas stiprybę ir pamažu tampant pėdomis.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys