Flip flops

Vaikų skalūnai

Vaikų skalūnai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Išvaizdos istorija
  2. Savybės
  3. Modeliai
  4. Kaip pasirinkti?

Viskas, kas yra susijusi su vaikų batų pasirinkimu, yra ypatingas tėvų dėmesys. Net jei kalbama apie įprastą paplūdimio skalę. Uolėtos upės apačios, karšto paplūdimio smėlio, slidžios baseino plytelės - visa tai gali sukelti vaiko nepatogumus. Štai kodėl šviesios, stiprios skalutės yra neatsiejama vaikų drabužių spinta. Jų išvaizda, modeliai ir bruožai bus aptarti mūsų straipsnyje.

Išvaizdos istorija

Shales pasirodė gana neseniai. Anksčiau žmonės naudojo paprastus sandalus, o tik Japonijoje ir kitose Azijos šalyse dėvėjo batus, labai primenančius šiuolaikinius skalūnus.

Praėjusio amžiaus viduryje skalūnas buvo populiarus ir populiarus. Beveik tuo pačiu metu, kaip ir kiti pasaulio gamintojai TSRS, jie pradėjo gaminti savo gumines šlepetes. Jų gamybos įmonė buvo įsikūrusi Slantsy mieste, iš kurio buvo kilęs jų vardas.

Šiandien skalūnai gaminami ne tik iš gumos, bet ir iš plastiko bei kitų medžiagų. Jie turi savo populiarumą dėl neprilygstamo lengvumo, praktiškumo ir patogumo. Jie puikiai papildo visus paplūdimio drabužius, jie gali būti dėvimi karštą vasaros dieną ir atsitiktine spinta. Jie dėvimi mieste ir šalyje, gamtoje ir baseine.

Savybės

Šiferis - tai avalynė, skirta vaikščioti ant smėlio ar žvyro, todėl iš esmės jie gali būti patenkinti paplūdimyje. Tačiau šviesos, neslidžios skalutės yra neatsiejama baseino drabužių dalis. Galų gale jie gali būti dėvimi vietoj šlepetių namuose.

Skirtingas šio bato bruožas yra jų lengvumas. Štai kodėl guma, poliuretanas, oda ir kitos itin mažos masės medžiagos dažniausiai naudojamos skalūnų gamybai.

Paprastai jie yra dėvimi ant jų pliko kojos, jie nėra karšti, atviriausias stilius suteikia komforto pėdai ir neleidžia prakaituoti. Juos lengva įdėti ir pakilti. Jie puikiai tinka skirtingo amžiaus vaikams.

Sugerti skalūnai nėra deformuoti, todėl jūs galite vaikščioti ne tik pakrantėje, bet ir šlapioje žolėje arba rezervuaro apačioje. Plytelės yra labai praktiškos: joms nereikia ypatingos priežiūros ar specialių valiklių ir ploviklių naudojimo. Ilgą laiką skalūnai išlaiko savo pradinę išvaizdą be jokių spalvų ar formos pokyčių.

Modeliai

Klasikiniai skalūnai turi glaustą dizainą - plokščias padas su kojelėliu, laikančiu pėdą. Dažniausiai skalūnai yra pagaminti iš gumos, tačiau taip pat yra kombinuoti modeliai su plastiko, tekstilės, silikono ir kt. Džemperis gali turėti skirtingą formą, ilgį ir storį.

Plytelės patys yra labai patogios, bet nėra skirtos nuolatiniam nusidėvėjimui, bėgimui, šokinėjimui ir pan. Pėdos jose beveik nėra pritvirtintos, todėl sužalojimai galimi su aktyviais judesiais, ypač jei pėdos yra šlapios.

Moteriškesni ir elegantiškesni modeliai yra pagaminti iš odos ar zomšos. Jie gali turėti mažą kulną ar platformą, gali būti pagaminti gražiais spalvų deriniais, papuošti įvairiais atspaudais ir dekoratyviniais elementais.

Mergaitėms skirtoje skalėje pirmiausia skiriasi spalvos. Paprastai tai šviesesnė. Tai gali būti raudonos, rožinės, oranžinės, mėlynos, žalios, violetinės, geltonos ir kitos spalvos ir jų deriniai.

Kaip dekoracijos naudojamos dirbtinės gėlės, kontrastingos spalvų spalvos, aplikacijos, rhinestones, įvairūs audiniai, karoliukai ir kt. Ir pats skalūnų dizainas gali būti elegantiškesnis.

Berniukai berniukams gaminami atsipalaidavusioje, suvaržytoje spalvų juostoje (mėlyna, juoda, pilka, violetinė ir pan.). Kaip apdaila, spauda ar aplikacija su animacinio herojaus vaizdu, pasakos personažu, mėgstamiausiu žaislu, naudojamas gyvūnas.

Kita vieta, kur būtina skalūnas, yra baseinas. Slidžios plytelės, kaip taisyklė, turi grubų, neslidų paviršių, tačiau reikalingas skalūnas baseine.

Galų gale, tai tik higieniškumas. Baseino modelis gali būti paprasčiausias, turintis ramią spalvą ir papildyti dekoratyviniais elementais.

Kaip pasirinkti?

Nepaisant to, kad skalūnai nenaudojami nuolat, tačiau kartais jų pasirinkimas turėtų būti vertinamas taip pat atidžiai, kaip ir kitų vaikų batų pasirinkimas.

  • Medžiaga. Guminiai skalūnai, žinoma, labai patogūs. Tačiau šiandien galite pasiimti modelius, pagamintus iš net lengvesnių medžiagų. Ir vaikas kiekvienam papildomam gramui drabužių ar avalynės, žinoma, yra svarbus. Geriausia atkreipti dėmesį į poliuretano skalūną. Medžiaga yra labai lengva, saugi, netoksiška, nebijo vandens, patvari, patvari, atspari trinčiai.
  • Kitas variantas: kombinuotas modelis. Pavyzdžiui, padas gali būti poliuretanas, o viršutinė dalis - oda arba tekstilė. Tokie skalūnai atrodo elegantiškesni, primindami gana atvirus sandalus.
  • Užsegimas. Mažiems vaikams geriausia pasirinkti modelius su fiksavimu. Tai gali būti kablio ir kilpos uždarymas arba plokštės su specialia elastine juosta.
  • Dydis Nepamirškite, kad skalės - batai yra labai nepatikimi kojos tvirtinimo požiūriu. Todėl dydis turėtų būti kuo tiksliau pasirinktas pagal vaiko koją. Per siauras pjauna ir sukelia nepatogumų, pernelyg platus - tiesiog nuplėškite kojų.

Geriausia pirkti skalūnus, kaip ir kitus vaikų batus, specializuotose parduotuvėse, pvz., Sporto.

Tai suteiks kokybišką slaptų medžiagų kokybę, medžiagos, iš kurios jie pagaminti, saugumą, ilgaamžiškumą ir patogumą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys