Flip flops

„Adidas“ užsikabina

„Adidas“ užsikabina

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Savybės
 2. Modeliai
 3. Kaip pasirinkti?
 4. Ką dėvėti?
 5. Stilingi vaizdai

Rengdamiesi vasarai, daugelis iš įpročių primena „Adidas“ sporto kryptį. Tai ne tik sportbačiai. „Adidas“ plytelės užtikrintai užima lyderio poziciją. Tokių batų tinkamumas ir patogumas.

Padas neslysta, vaikščiojant, nešyla, batai dėvimi ilgą laiką ir nepraranda savo pradinių savybių. Tokiuose skalūnuose saugu eiti į paplūdimį, į teismą ar į baseiną - kojos yra saugiai apsaugotos. Be to, „Adidas“ atspalviai - madingas vasaros drabužių spintos elementas.

Šiandien galite pasiimti įvairius šio bato variantus. Į modelių asortimentą įeina prastos, klasikinės, romantiškos ir avangardinės batų versijos vasarą. Parduodant yra modeliai vaikams ir suaugusiems. „Adidas“ moterų bateliai gali būti papuošti papildomais priedais.

Šiuolaikiniai skalūnų modeliai pasižymi tuo, kad jie yra specialiai sukurti skirtingų klientų poreikiams, atsižvelgiant į pėdos savybes ir dydžius.

Savybės

Visame pasaulyje žinomas amerikietis „Adidas“ yra produkto masė ir kokybiškas produktas. Tai paaiškina savo neįtikėtiną populiarumą tarp kelių kartos sportininkų ir atsitiktinio stiliaus stiliaus drabužių.

Adidas batai, kaip ir kiti šio prekės ženklo batai, buvo sukurti atsižvelgiant į sportininkų batų ypatumus, pvz., Plaukikų.

Gamintojas Adidas jau seniai sėkmingai pereina nuo profesionalios įrangos kategorijos vartotojų nišoje. Šis pasaulinės rinkos milžinas apima visas šiuolaikinio gyvenimo sritis, įskaitant darbą ir laisvalaikį. Tuo pačiu metu avalynė išlaiko pradines savybes - patogumą, dėvėjimą, patikimumą, stilių.

„Adidas“ skalūnai yra daugiau šiuolaikinio sporto, atsitiktinio ar jaunimo mados. Šiandien galite rasti visą šio lengvo bato kolekciją. Jis skirtas vasaros kojinėms bet kokiu oru. Tuo pačiu metu „adidas“ skalūnai matomi mados moterims tiek paplūdimyje, tiek miestų gatvėse.

Kelios tokių batų kolekcijos sukuriamos kaip atskira prekių linija. Šiuo atžvilgiu „Adidas“ dirba keliomis kryptimis. Pagrindinis skalūnų bruožas - jų pripažinimas, aktualumas, aktualumas ir universalumas.

„Adidas“ privalumai:

 • puikios kokybės batai, naudojant naujas technologijas;
 • atsparumas išorinėms oro sąlygoms (lietus, nešvarumai);
 • ilgaamžiškumas ir nepriekaištinga išvaizda;
 • ekologiškumas;
 • patogumas žmonėms su jautria kojų oda;
 • nereikia ypatingo batų priežiūros;
 • modernios medžiagos ir stilingas dizainas;
 • ryškūs atspalviai ir neutralūs tonai, kad būtų sukurtos mados lankai sportiniu stiliumi.

Modeliai

„Adidas“ bateliai dabar parduodami plačiausiai kiekvienam skoniui ir kiekvienam išėjimui.

Pažymime pagrindinį šių vasaros drabužių spintos elementų asortimentą.

 • Tarp moterų modelių mėgstamiausių yra „Adidas Originals“ atspalviai. Jie turi stilingą išvaizdą ir tinka miesto išvykoms. Jie taip pat yra neįtikėtinai patogūs dėvėti visą sezoną.

Šis prekės ženklas turi lakonišką formos formą, kurioje yra dekoratyvinių elementų dviejų klasikinių juostų pavidalu, kurios yra pritvirtintos vienoje vietoje (tarp didžiųjų ir antrųjų pirštų). Tokių avalynės pėdos yra kuo atviresnės, todėl vasarą skalūnas yra būtinas priedas. Padas pagamintas iš patvarių ir elastingų medžiagų.

Galite įsigyti lenteles įvairiomis spalvomis. Modelių diapazonas priskiriamas juodųjų skalūnų serijai su rausvais užrašais ir būdingais trefoil.

 • Modeliai „Adidas Neo“ visur matomi mados moterims. Išryškintas dizainas daro juos megapopularu jaunatviškoje aplinkoje.Patraukli yra ne tik ryškiausių atspalvių vasaros batų išvaizda.

Jo pagrindinis privalumas yra paprastumas, patogumas, gebėjimas naudoti kasdieniam drabužiui, vadovaujantis kombinatorinio, ryškaus ir atsipalaiduoto stiliaus taisyklėmis.

 • „Adidas Adissage“ yra visuotinio batų pavyzdys visam vasaros sezonui. Šiuos skalūnus arba slapus pasižymi būdingi guminiai iškyšos, kurios gerai stimuliuoja kraujotaką.

Daugelis jų myli savo masažo poveikį vaikščiojant. Ilgi pasivaikščiojimai tokioje skalėje - malonumas.

 • „Adidas Performance“ skalūnų modeliai - nauja stiliaus kryptis sporto batelių pasaulyje vasaros sezonui.

Verta paminėti pažangių technologijų ir stilingų dizaino produktų naudojimą. Plytelės patys nėra jaučiamos ant kojų, turinčios didelį nusidėvėjimą. Tai gali žymiai sumažinti kojų ir stuburo apkrovą ilgai judant.

Kaip pasirinkti?

Svarbu, renkantis tinkamą sportinių avalynės kryptį yra produkto konfigūracija, forma ir dydis. Yra modelių, kurie yra romantiškesni dizaino ir yra - su šviesos žiaurumu.

Kiekvienas modelis yra individualus. Todėl turėtumėte pabandyti ant batų, įvertinti jo išorines savybes kojoje, galimybę derinti su kitais drabužių ir aksesuarų rinkiniais.

Elegantiški, beveik nesvarūs „Adidas“ skalūnų modeliai bus puikus papildymas paplūdimyje kartu su atostogomis. Kelionės metu turėtumėte rūpintis kojų padėtimi, todėl skalūnai taps nepakeičiamu garderobos elementu.

Pasirenkant skalūnus, reikia atkreipti dėmesį į vienintelės medienos kokybę, jos reljefą. Plokščiasis padas tinka paplūdimiui, o dar labiau ištemptas - tyrinėti miestą. Taip pat verta išnagrinėti viršutinių skalūnų medžiagų kokybę.

Dėl tinkamo batų pasirinkimo kompanijoje „Adidas“ turi specialų matmenų tinklelį. Dabar skalūnas gali būti parinktas pagal Rusijos ir užsienio parametrus. Vertė turi pėdos ilgį (cm). Būtina pasirinkti skalūnus taip pat atsižvelgiant į pėdos lenkimą. Batai turi atitikti anatominę pėdos formą.

Ką dėvėti?

Keltuvuose galite pamatyti įvairius drabužių ir batų derinius, kurie ne visada taikomi realiame gyvenime. Todėl renkantis garsiuosius „Adidas“ skydus, turėtumėte pereiti nuo pirkimo tikslo. Jūs galite dėvėti šias „šlepetes“ įvairioms progoms, kurios lydi mus vasarą:

 • paplūdimio sezono metu, derinant su maudymosi kostiumėliu ir pareo, kad atitiktų;
 • su šortais, džinsais ir marškinėliais;
 • su lengva besivystančiomis suknelėmis;
 • su namų kostiumu.

„Adidas“ moterų skalūnai yra puikus pasirinkimas vasaros kelionėms. Jas galite sujungti su bet kuriais sporto drabužių modeliais. Prieš keisdami batus į skalūną, turėtumėte rūpintis gerai prižiūrėtomis kojomis.

Stilingi vaizdai

„Scarlet adidas batts“, pasižymintis išskirtiniu šampūnu ir raukšlėmis, puikiai tinka vasaros atostogoms. Jie gali nuvežti į paplūdimį ir pasivaikščioti po parką ar miesto aikštę.

Avalynė turi plokščią padą, beveik ant gofruotojo bangos. Tačiau tai neturi įtakos praktinėms batų savybėms.

„Adidas“ juodieji skalūnų modeliai turi šiek tiek griovelį ir yra skirti ilgiems pasivaikščiojimams. Elegantiškas vasaros batų dizainas leidžia sujungti jį su skirtingais drabužiais - su sukneliu, sijonu, džinsais. Jūs galite pasiimti talpos maišelį, kad atitiktų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys