Moterų apranga ir avalynė

Kepurės paaugliams

Kepurės paaugliams

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Populiariausi modeliai

Be skrybėlės neįmanoma įsivaizduoti žiemos. Tam tikru momentu tapo madinga vaikščioti žiemą be šios svarbios detalės, bet pasikeitus laikams. Tai tampa madinga stebėti savo išvaizdą, sveikatą ir sveiką gyvenimo būdą. Dabar kažką įprasto, neįdomaus ir netgi erzinančio skrybėlę paverčia madingu drabužinės elementu, į tam tikrą mėsą.

Noras išsiskirti, pasirodyti teisingoje šviesoje, atkreipti kitų dėmesį į save su tinkamų detalių pagalba, kaip paauglys, kaip niekada anksčiau. Tačiau dėvėti skrybėlę taip pat naudinga sveikatai! „Laikykitės savo kojų ir galvos šiltai“ - jie papasakojo mums visą vaikystę, ir mes tai padarėme teisingai, todėl šiame straipsnyje mes jums pasakysime, kaip rasti tinkamiausią skrybėlę ir tuo pačiu metu neatsilikti nuo laikų.

Dabar dangtelis yra įspūdingas priedas, kuris papildo bendrą vaizdą ir sukuria norimą ryškų akcentą. Tūrinis, laisvas, ekstravagantiškas, geometrinis. Akys išsklaidomos, bet vis tiek reikia pasirinkti tinkamą spalvą, sutelkiant dėmesį į savo pageidavimus.

Populiariausi modeliai

Taigi, leiskite apibrėžti ir analizuoti keletą pagrindinių tendencijų.

Megzti

Nepaprastai mielas, jaukus ir subtilus galvos apdangalas. Klasikinės, sportinės ar tiesiog įspūdingos spalvos. Pavyzdžiui, didelės megztos didelės nertos kepurės jums jaustis patogiai ir stilingai.

Vienas iš reikšmingų trūkumų yra tai, kad vėjuotas oras yra gana kietas. Mezgant didelę nėrimo skrybėlę, yra daug skylių, per kurias šalta. Turėkite tai omenyje perkant.

Su pomponais

Šios kepurės jau keletą metų laikosi populiaraus sezono viršūnėje. Tai buvo šviesios detalės „Acne Studios“, „Tommy Hilfiger“ ir „Hunter“ originalios mados kolekcijose.

Šią skrybėlę galima pasirinkti bet kuriam aprangai, ar tai yra džemperis, tinka vaikščioti, ar griežtai su klasikiniu paltu.

Be to, jei žiūrite į praeivius gatvėje, šios skrybėlės nebėra susijusios su amžiumi. Jie dėvimi kaip jaunos mergaitės ir moterys. Svarbiausia - turėti galimybę pasirinkti norimą stilių ir spalvą.

„Kitties“

Šį sezoną vis dažniau gatvėse atsirado kačių ar voverės ausų panašios skrybėlės. Jie atrodo labai mieli, žvalūs ir stilingi. Jie tinka tiek paaugliams, tiek suaugusiems.

Bini

Tokios skrybėlės kažkada buvo vidurinės klasės galvos apdangalai, sunkiems darbininkams. Bet kai jie buvo paaugliai, jie gana sėkmingai tapo svarbiu to laiko stiliaus elementu. Jie mėgsta savo garderobą ir įžymybes. Ir svarbiausia - jie turi didžiulę vaizduotę.

Tai vienas iš tų kepurių stilių, kuriuos galima dėvėti su apatiniais švarkais ir paltu. Taigi eikite į priekį, eksperimentuokite, sujunkite!

Beretki

Mūsų močiutės buvo laikomos madingomis ir praktiškomis. Mada grįžta! Šis galvos apdangalas matomas ne tik mados parduotuvių languose, bet ir parodose Paryžiuje.

Jie pristato tiek klasikinę beretę, tiek dosniai puošia ryškias detales (sagės, rhinestones, plunksnas ir, beje, net pomponus). Spalvos taip pat tinka kiekvienam skoniui - klasikinės juodos spalvos, paryškintos geltonos, ryškiai raudonos, šokolado, pilkos, khaki (labai madinga paskutinių metų spalva).

Puikus vaizdas gali būti sukurtas klasikiniu 60-ojo amžiaus stiliaus paltu. Gucci, Luisa Beccaria, Desigual ir John Galliano prisipažįsta savo meilę beretėms. Autoritetingas, tiesa?

Kojinės

Susipažinimas su šiuo kūriniu prasidėjo hip-hop atlikėjų, bmikserovo ir grafistų kepurėmis. Tarp paauglių mergaičių jie tapo populiarūs maždaug prieš 3 metus. „Swag“ stiliaus gerbėjai sujungia šį priedą su palaidais marškinėliais, megztiniais ir plačiais džinsais.

Kapoto gaubtas

Įsivaizduokite, kad lauke yra labai šalta ir šalta, ir jūs esate supakuoti į šiltą, ilgą ir jaukią gaubtą ant galvos. Juos galite derinti su paltu ir paltais, bet kokio tipo veido ir akių spalva.

Šalmai

Šilta, patogi, neslysta bet kur, dažniausiai iš natūralių medžiagų. Iš svarbiausių privalumų galima pastebėti, kad jie uždengia kaklą ir ausis gana tvirtai.

Tokie dangteliai gali būti šilti ir gana stori, pavyzdžiui, iš vilnos. Jie puikiai tinka, jei, pavyzdžiui, mėgstate žaisti sportą žiemą.

Turbanas

Kas būtų pagalvojęs, bet jie vėl įsiveržė į madą. Vakarų selebretas nori juos išpjauti iš šifono ar aksomo. Kasdieniai drabužiai gali būti pagaminti iš bet kokio norimo audinio. Jie labai domisi jaunais mados dizaineriais, o ne taip retai randami įvairių mados salonų instagramse.

Kailis

Čia yra dar vienas dangtelio tipas, kuris niekada nepraranda populiarumo. Renkantis, vadovaukitės stiliaus, spalvos ir aukščiausios kokybės tinkamumu. Skonis ir spalva yra mados, natūralių kailių dangteliai ir dirbtiniai (didžiulis tokių dangtelių pasirinkimas yra H & M).

Iš ryškiausių privalumų pastebime, kad jie yra labai šilti ir tęsis vienerius metus, jei pasirinksite natūralų kailį.

Ausinės

Tokios kepurės yra gana tinkamos aktyvios, linksmos ir linksmos asmenybės. Šiluma bus suteikta, jūsų ausys bus apsaugotos, atrodo neįprasta.

Kepurės

Nuo praėjusių metų pavasario kepurės pasirodė beveik visose mados parduotuvėse. Juos skatina Armani ir Donna Karan. Kepurės yra tikrai madingos.

Su ausimis

Rihanna ir Miley Cyrus įvaizdis pasirodo jaunų madų akyse. Būtent šios įžymybės yra labai mėgstamos tokio tipo kepurėmis ir jas naudoja tiek kasdieniame gyvenime, tiek pasibaisėtinus vaizdus.

Jockey

Šis neįprastas šalmas dažnai užsidegė mados savaitėmis. Emilio Pucci, Anna Sui ir Lanvin tokiems skrybėlėms pasisako.

Kepurės

Jei kalbame apie tendencijas, tada viršutinio viršutinio dangtelio ir antakių linijos vėžio populiarumo viršūnėje.

Šeima

Jei esate labai draugiškas ir norite būti panašūs vienas į kitą, tada kita tendencija drabužiais neseniai tapo tomis pačiomis aplinkybėmis tėvams ir jų vaikams. Tai gali būti visiškai identiškos skrybėlės arba skrybėlės su užrašais (pvz., Pavarde) arba tiesiog „geriausia motina“ arba „geriausia dukra“. Šiek tiek išsamesnė informacija, kuri leis jums dar labiau priartėti.

Ausinės arba ausinės

Ir čia vėl su mumis yra 60-ųjų mados. Dizaineriai nuolat atveria naujas idėjas ir siūlo mums daugiasluoksnę, odinę, puoštą priedais arba tiesiog siuvami iš plonos siūlės.

Ši parinktis tinka tiems, kuriems nepatinka šiltos, didelės apimties kepurės ar bijo sugadinti plaukus. Galima derinti apatinius pamušalus ir odines striukes. Paprastai jie nesiskiria didelėmis kainomis, todėl galima lengvai pasirinkti įvairius vaizdus ir įvykius.

Kepurės su šydu

Cap su žavesiu - taip galite trumpai apibūdinti. Ši versija yra originali, pateikiama beveik bet kokio tipo asmeniui ir neturi amžiaus ribos. Puikus aksesuaras romantiškoms ir šiek tiek vėjuotoms moterims, kurios mėgsta būti kitokia nei kitų, ir vaizduoja savo paslaptį.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys