Moterų apranga ir avalynė

Vaikiškos kepurės mergaitėms

Vaikiškos kepurės mergaitėms

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Tipai ir modeliai
 2. Mados tendencijos [Y]
 3. Naujagimiams
 4. Paauglys
 5. Medžiaga ir izoliacija
 6. Spalva ir spausdinimas
 7. Prekiniai ženklai
 8. Kaip pasirinkti?
 9. Ką dėvėti?
 10. Gražūs vaizdai

Vaikai yra gyvos gėlės, tėvai - tai sodininkai, auginantys tas pačias gėles. Ir labai svarbu, kad jūsų maža „gėlė“ visada šypsotis, jaustųsi patogi ir laiminga.

Žiemą ypač svarbu apsaugoti vaiką nuo šalčio, o mergaitei taip pat reikia atrodyti gražiai, todėl net mažos detalės turėtų būti atrenkamos ypatingu dėmesiu, šilumu ir priežiūra.

Pavyzdžiui, skrybėlę, modelio diapazoną, kuris yra toks didelis, kad jis painioja ne tik kūdikį, bet ir tėvą.

Šiame straipsnyje galite susipažinti su populiariausiais dangtelių modeliais, dabartiniais spalvų sprendimais ir neįprastais spaudinių variantais.

Tipai ir modeliai

Tarp vaikų modelių yra daug kepurių, turinčių tam tikrus panašumus su suaugusiais, bet taip pat turi savitų savybių. Apsvarstykite išsamiau kiekvieno iš jų privalumus.

Kapoto gaubtas, pavyzdžiui, atrodo kaip gaubtas, tačiau jis yra tvirtinamas prie smakro ir apsaugo nuo sniego ir vėjo. Produktas turi pailgos apačios, kuri leidžia uždaryti kaklą.

Kepuraitė - labai įdomus modelis su šiek tiek smailiu vainiku ir pailgos šoninėmis dalimis. Kepuraitė atrodo kaip riterio šalmas, o mezginės dalys šonuose leidžia uždengti ausis ir kaklo dalį.

Kūdikių modeliai dažnai dekoruoti įvairių gyvūnų ausimispavyzdžiui, katė, pelėda, panda. Yra kepurės su ilgomis, triušio ausimis, kurios atrodo labai mielos ir vaikiškos.

Dėl stiprių žiemos šalnų skrybėlės su ausinėmiskurie turi ausų dangą. Kad šios dalys nereikalingai neveiktų, jos gali būti pritvirtintos už galvos.

Cap - tarpas yra gera, nes ji apima ir galvos, ir kaklo, ir kaukė leidžia paslėpti nuo šalčio, net ir mažų kūdikių skruostų. Kapoto gaubtas panašiai, bet galvos srityje jis yra laisvesnis.

Kepurė Tai ilgas modelis su susiaurėjusiu galu. Šis gaminys yra nešiojamas nugaroje, o tai sukuria daugiasluoksnį jausmą.

Labai dažnai produktas gali būti dekoruotas pomponas, ir viduje yra apdaila kailio pamušalu. Mezgimo technika, pavyzdžiui, nerijos, taip pat yra dekoratyvinis elementas.

Cool modeliai vaikams taip pat dažnai puošiami užrašais su jų atitinkamų savininkų pavadinimais, taip pat Kalėdų Senelio skrybėlę kaip karnavalinio kostiumo dalį.

Atrodo įdomus kepurėkurio galas yra trikampio formos. Produktas gali būti pagamintas iš megztų ir vilnonių audinių.

Šiltos kepurės su storu pamušalu yra geros žiemai, demi sezonui, plonesni pamušalai, tinkami rudenį ir pavasarį, o plonos kepurės yra geros vasarą.

Platinami ir kiti su sportine veikla susiję modeliai - plaukimas. Plaukimo kepurės sukurta iš elastingos, vandeniui atsparios medžiagos, todėl mergaitės gali ramiai linksmintis vandenyje, nebijodamos plaukti.

Megzti modeliai gali turėti tam tikrų skiriamųjų bruožų, pavyzdžiui, dėl mezgimo metodų - klasikinių, nerijos, neteisingų, perlų, išilginių ar skersinių.

Be to, išskirtiniai bruožai gali būti medžiagos, iš kurių gaminami verpalai. Jis gali būti plonas arba storas vilnos verpalas, medžiaga su vasaros pavadinimu - „žolė“, mohairas ar net sintetiniai pluoštai.

Dažniausiai kūdikiams apsauginiai dangteliaiskirtas žirgams ir dviračiams važiuoti. Dažnai šios skrybėlės atrodo kaip šalmas ir turi smūgį.

Mados tendencijos 2019 m

Mados tendencijos keičiasi su žaibo greičiu, todėl mados pasauliui atsiranda vis neįprastų ir naujų modelių, tačiau kažkas iš klasikos išlieka stilinga. Pavyzdžiui gyvūnų spausdinimas, kartu su tamsiais daiktais, visada atrodys neįprastas ir gražus, taip pat bus ypatingas atvaizdas.

Tinka mergaitėms puoštos mažos lanko puoštos kepurės. Tokio lanko centras gali būti papuoštas gražiu mygtuku, dekoratyviniu akmeniu ar karoliukais.

Populiarios kepurės su akmenimis ir rhinestones. Akmenys dažniausiai išdėstyti tam tikro modelio pavidalu, o mažų rhinestones išdėstymas gali būti sudarytas į trumpą užrašą.

Kailiniai produktai tampa vis populiaresni, o neseniai atsirado net kailių maišeliai.

Be to, skrybėlės su modeliu - nerijos, kurių spalvų diapazonas gaminamas gradiento technikoje, atrodo labai aktualios ir gražios.

Naujagimiams

Labai svarbu, kad naujagimių dangtelis būtų ne tik patogus ir šilta, bet ir pagal visas taisykles.

Visų pirma kūdikiams skirtos kepurės turėtų turėti išorines siūles, tačiau tai nereiškia, kad jie gali būti siuvami bet kuriuo atveju, priešingai, išorinis siūlas turėtų būti dar labiau atsargus ir tolygus.

Naujagimių dangteliai turi vieną konkrečią formą - dangtelį, kuris uždaro ausis, galvos galą ir yra pritvirtintas po kūdikio smakru.

Dangtelis gali būti megztas, kailis, bolonevogo arba pagamintas iš kitų medžiagų. Pagrindinė sąlyga yra minkštas pamušalas, apsaugantis vaiko galvą tiek nuo šalčio, tiek nuo sužeidimų.

Paauglys

Paauglių mergaičiai gali būti sunku pasirinkti skrybėlę, nes dėl perėjimo amžiaus kai kurie charakterio bruožai gali pablogėti, o noras atrodyti vyresni tampa ryškesnis.

Jei 12 - 14 metų mergaitės vis dar patinka stilingi kepurių modeliai su ausimis, gyvūnų veidų įvaizdis, o taip pat ir gyvūnų odos spalvos spauda.

15–17 metų mergaitės mėgsta daugiau suaugusiųjų ir jaunimo kolekcijų, monofoninių arba su atspalviais, turinčiais gradiento stilių. Dekoratyviniai elementai yra įvairios sagės, kailio apdaila arba pūkuotas pomponas.

Medžiaga ir izoliacija

Vaikiškoms skrybėlėms svarbiausias veiksnys yra aukštas atsparumas šalčiui ir geros izoliacijos funkcijos. Todėl taip pat svarbu, kokią medžiagą gamina dangtelis ir kokią pamušalą ji turi.

Dažniausios kailio kepurės, kurios yra visiškai pateisinamos, nes kailis yra šilčiausia medžiaga, atspari šaltajam vėjui.

Kailiniai modeliai gali turėti keletą veislių, kurių kiekviena turi tam tikrų išorinių savybių.

 1. Mouton - tai avių odos rūšis, gauta naudojant specialų padažą. Oda yra labai minkšta ir aksominė ir turi tam tikrų panašumų su tokiomis medžiagomis kaip veliūras, zomšas, aksomas.
 2. Sovietmečiu dažniausiai buvo iš triušių pagamintos kepurės, dažniausiai pilkos. Tik laikui bėgant buvo pradėta naudoti kitų spalvų gyvūnų odos, o tada pradėjo taikyti tapybos metodus.
 3. Audinės skrybėlė yra prabanga, kuri nėra prieinama kiekvienam klientui. Vaikų modelis yra brangiai kainuoja, bet skiriasi nuo kitų tik nedidelėmis detalėmis, todėl jis neturi ypatingos sėkmės vaikų mados pasaulyje.
 4. Arktinių lapių skrybėlės turi daug mažesnes išlaidas nei audinių produktai, todėl vartotojai yra labai populiarūs. Pūkuotas kailis yra labai šiltas, o kartu su pamušalu, pagamintu iš poliesterio, yra geriausias variantas net ir stipriems šalčiams.

Yra populiarūs pūkinės kepurėspagamintas iš angoros vilnos.Paprastai tokie produktai yra pagaminti iš baltos ir pilkos spalvos.

Megztos kepurės šiltą sezoną lengva atvėsti. Ypač dažni trikotažo modeliai mažiesiems.

Fleece naudojami ne tik šilto įdėklų gamybai, bet ir nepriklausomiems gaminiams pritaikyti. Fleece skrybėlės yra geros, jei vaikas užsiima gatvės žiemos sportu.

Populiariausias vaikų skrybėlių modelis yra vilna. Tiksliau sakant, tokios kepurės yra megztos iš verpalų, gautų perdirbant įvairių gyvūnų vilną.

Dažniausiai avių modeliai, nes tai yra avių vilna, turinti didžiausią atsparumą šalčiui. Laimėjo sėkmę ir Merino vilnos skrybėlėskuri taip pat yra avių veislė.

Mohair CapsNors jie nėra tokie šilti kaip avių vilna, jie vis dar turi savo privalumų. Pavyzdžiui, patraukli išvaizda, taip pat neįprastas pūkuotas trumpas krūva.

Tigek dangtelio modeliai. Toks neįprastas pavadinimas paprastai vadinamas nulupta ir dažyta avių ar ožkų oda, kuri atrodo kaip pliušinė medžiaga.

Bolonyevy kepurėsPaprastai jie turi žemyn arba sinteponovy užpildą, taip pat natūralaus ar dirbtinio kailio vidinį pamušalą.

Be klasikinės vilnos ir sinteponovogo izoliacijos aktyviai naudojama isosoft- žymi geriausius pluoštus, pritvirtintus tarp dviejų audinio sluoksnių ir užtikrinantį aukštą šilumos išsaugojimo laipsnį.

Spalva ir spausdinimas

Dėl savo amžiaus ir būdingo vaikų gyvybingumo jie renkasi ryškių spalvų drabužius su visais neįprastais atspaudais ir dekoratyviniais elementais.

Smulkios mergaitės su ryškia, sprogia raiška, mėgsta apelsinų ir geltonų skrybėlių, primenančių vasaros saulės spalvą. Šie atspalviai yra ypač tinka raudonoms ir šviesoms merginoms, kurių veidas yra gana strazdanos.

Raudonos ir bordo kepurės tinka tamsiai trumpaplaukėms mergaitėms su gera oda. Tai yra tie tonai, kurie bus naudingi, kad atspindėtų jį, vizualiai sukuriant šviesą.

Baltos kepurės taip pat atrodo gerai, taip pat įvairių spalvų atspalvių modeliai - pieniškas, kreminis, šampanas ir dramblio kaulas.

Romantiškesni ir svajingesni žmonės mėgsta rausvos, šviesiai mėlynos ir alyvinės spalvos skrybėlę. Ryškesnis, bet vis dar panašus tonas yra violetinis.

Šviesiai žalios kepurės atrodo nuostabios ir neįprastos, tamsiai žalios, smaragdas ir turkis atrodo gražiai. Visi šie atspalviai palankiai pabrėžia ryškias akis.

Kalbant apie spaudinius, juodos kepurės atrodo labai stilingos su įvairių gyvūnų vaizdu - elnias, pelėda, kačiukas, šuniukas ir daugelis kitų. Šį sezoną taip pat aktualus gėlių atspaudas, o taip pat gyvūnų spausdinimas - leopardas ir tigro spalvos.

Nauja tendencija mados pasaulyje tapo gradientu - sklandus perėjimas iš vienos spalvos į kitą. Ši mados tendencija neišlaikė vaikų skrybėlių.

Prekiniai ženklai

Tarp vaikų skrybėlių gamintojų gali būti nesąžiningi žmonės, kurie gamina žemos kokybės produktus, naudodami žemos kokybės audinius, kurie gali sukelti alerginę reakciją vaikui.

Tačiau renkantis lenkų, italų ir suomių produktus, galite būti ramus, nes šios šalys - gamintojai yra aukštos kokybės. Tarp suomių gamintojų yra žymiausias prekės ženklas „Reim“, kurio kolekcijose yra kepurių modeliai tiek jauniausiems, tiek paaugliams.

Tokie prekiniai ženklai kaip „Tavitta“, „Montclair“, „Nicola Barbaras“ ir „Chobi“ išsiskiria produktų kokybe ir įvairiais skirtingais stiliais.

Kaip pasirinkti?

Geros skrybėlės pasirinkimas neturėtų būti traktuojamas nerūpestingai, nes kepurė neturėtų turėti tik šiluminių funkcijų, ji turėtų suteikti patogumą ir komfortą savininkui.

Štai kodėl sintetinių pluoštų naudojimas yra nepriimtinas - toks dangtelis bus nepatogus prisilietimui ir, sukurdamas tam tikrą „krūvį“ ant pirštų, atneš tam tikrų nepatogių pojūčių.

Taip pat svarbu, kad dangtelio dydis atitiktų vaiko galvutės skersmenį. Kiekvienas dydis atitinka tam tikrus standartus ir, jei neįmanoma išbandyti produkto, būtina iš anksto įvertinti merginos galvą.

Labai jaunoms mergaitėms, 1–3 metų amžiaus, geriau rinktis skrybėlę pagal jų asmeninius pageidavimus, naudojant šiam aukštui būdingą spalvų spektrą.

5-7 metų mergaitėms labai svarbu bendrauti su tėvais, todėl net ir tokiu nedideliu klausimu reikia atsižvelgti į vaiko nuomonę ir norus.

9–10 metų amžius pasižymi tuo, kad vaikai nori būti savarankiškesni, todėl stengiasi parodyti savo individualumą ir tam tikras specifines savybes pasirenkant drabužius. Paprastai, šiame amžiuje, vaikai pirmenybę teikia skrybėlėms su spauda, ​​ypač jei jame vaizduojamas jų mėgstamiausias animacinis herojus.

Ką dėvėti?

Vaikiškos skrybėlės yra tai, ką paprasčiausiai neįmanoma sugadinti, todėl galite saugiai sujungti juos su bet kokiu dalyku, svarbiausia yra pasirinkti ir derinti spalvas.

Labai dažnai skrybėlės parduodamos su šalikomis, šiuo atveju būtinybė pasirinkti spalvų derinius išnyksta savaime.

Kitais atvejais, kaip skara, galite pasirinkti stilingą kepurėlį, neįprastą ryškią snoodę, kuri kai kuriais atvejais gali būti naudojama kaip kepurė, reguliariai skara arba švelnus, bet šiltas voratinklis.

Viršutiniai drabužiai tinka kailis, apatinis paminklas, striukė, paltai arba avikailio paltai - čia pasirinkimas nėra toks svarbus, nes vaikų drabužiai jau puikiai derinami tarpusavyje.

Kalbant apie batus, absoliučiai bet kokia pora darys, svarbiausia, kad ji mėgsta mergaitę ir yra pakankamai šilta, kad būtų sunkios šalnos.

Gražūs vaizdai

 • Kepurė su Mickey Mouse ausimis ir dekoratyvinis lankas juodos ir rožinės spalvos.
 • Klasikinė tamsiai mėlyna vaikų skrybėlė puošia dramblio kaulo mygtukų eilės.
 • Kepurė, kapučino spalvos gaubtas, turi apvalias ausis ir didelį medinį mygtuką, naudojamą kaip dekorą.
 • Ruda kepurė, kurią papildo didelė balta verpalų gėlė, atrodo labai švelni ir graži.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys