Batai

„Timberland“ batai

„Timberland“ batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Prekių ženklų istorijos kelionė
 2. Daug naudos
 3. Rekomendacijos atrankai
 4. Produktų veislės žiemai
 5. Spalvų paletė
 6. Analoginis ar originalus?
 7. Apžvalgos

„Timberland“ batai jau daugelį metų atkreipė dėmesį į vyrus ir moteris, kurie laikosi laiko ir nori visada būti dėmesio centre dėl apsvaiginimo. Kokie yra šio bato privalumai laimėti pirkėjų širdis iš viso pasaulio?

Prekių ženklų istorijos kelionė

„Timberland“ avalynės gamyba siekė XX a. Vidurio. Masyvūs, patvarūs batai įgijo milžinišką populiarumą tarp vyrų. Produktus daugiausia nupirko miško kirtėjai, sunkvežimių krautuvai, gamyklos darbuotojai ir statybininkai - juos žavėjo „Timberland“ produktų praktiškumas.

Jie pasižymėjo aukščiausiu ilgaamžiškumu - be oro sąlygų ir intensyvaus fizinio aktyvumo šiurkštūs modeliai negalėjo pakenkti.

Daugelį metų pirkėjai galėjo dėvėti batus, nepastebėdami mažiausio deformacijos pasireiškimo ir maksimalaus komforto. Iš anksto išsaugota Amerikos kompanijos produktų kokybė vis dar išlieka!

Iš pradžių batai negalėjo pasigirti patraukliais dizaino sprendimais, todėl moterys jas išvengė. Tačiau po tam tikro laiko, kai modeliai pasiekė didžiausią populiarumo lygį, mergaitės patiko, kad „Timberlands“ dėka įvaizdis pasirodo vaizduotėje, o batai tvirtai įsitraukė į pažįstamą gražių ponių spintą.

Daug naudos

Moterų žiemos modelių „Timberland“ savininkai pažymi daugybę privalumų.

 • Naujoviškos technologijos naudojamos kuriant batus, kurie visiškai apsaugo juos nuo neigiamo drėgmės ir purvo poveikio. Kiekvienam pirkėjui bus prašoma operatyvaus darbo termino.
 • Produktai idealiai tinka rimtai Rusijos žiemai. Patvarios medžiagos išlaiko jūsų kojas šilta, todėl net ir pačia šalčiausią dieną jūs negalėsite užsikimšti šalčio.
 • Padas, pagamintas iš gumos, daro batus tinkamus naudoti lede, nes jis neslysta. Bet kokiu oru galite pasitikėti, nebijoti patekti į kitus.
 • Produkto viduje yra kailiai, dažniausiai avys. Ši dalis yra atsakinga už šildymą. Taip pat įrengta medžio viršutinė ir apatinė Timberlando dalis.

Rekomendacijos atrankai

Nepaisant malonių žiemos „Timberland“ produktų savybių, jos netinka visoms mergaitėms. Švelnus, erdvus stiliaus, kuris apima nešioti sukneles, klasikinius sijonus ir palaidines, mėgėjai išliks abejingi žiauriems batus. Ir gatvės lankų, atsitiktinių ir „grunge“, gerbėjai mielai suknelės batus, kurie sudaro unikalų triukšmingų Amerikos miestų atmosferą.

Modeliai yra naudingi tiems, kurie praleidžia daug laiko gatvėje. Grįžę namo, nesijausite diskomforto kojose, nes „Timberland“ produktai atitinka pėdos anatomines savybes.

Produktų veislės žiemai

 • Dėl dirbtinio kailio. Šie moteriški batai yra specialiai skirti tiems, kurie nepritaria gyvūnų kailių naudojimui, manydami, kad jie yra nežmoniški. Modeliai atrodo įspūdingi, tačiau kokybė nėra prastesnė už batus su natūraliomis medžiagomis.
 • Dėl natūralių kailių. „Classic Timberlands“ sukurs elegantišką išvaizdą, kuri ilgai išliks jūsų aplinkos atmintyje.
 • Ant pleišto. Šie batai skiriasi nuo kitų gerai apibrėžtų moteriškumo veislių. Jie prisideda prie elegantiško, elegantiško lanko, tinkančio ne tik vaikščioti, bet ir į kavinę su jaunu žmogumi.
 • Ant užsegimų. Tradiciniai žiemos „Timberland“ batai buvo pritvirtinti, bet ne taip seniai produktai su užtrauktukais pasirodė parduotuvių lentynose, o tai reikalinga tiek didesniam komfortui, tiek apdailai.

Įmonės dizaineriai tikrai rūpinasi savo klientais, todėl jie sukūrė labai įvairaus asortimento, nes žino, kad kiekviena mergaitė nori pasirinkti tinkamiausią žiemos modelį, kuris gali pabrėžti individualias savybes.

Spalvų paletė

Bato atspalvis nustato viso vaizdo toną. Kokios spalvos yra tinkamiausios?

 • Mėlynuose batuose kūrybingi menininkai pasirenka ramus, o ne pastebimi tonai. Jie turi būti dėvimi arba su apšviestomis striukėmis, arba su trumpu juodu apsiaustu.
 • Rožinė versija daro lanką šviesią ir įspūdingą.

Merginos, atimtos iš kompleksų, įvertins mielus modelius, pateks į tobulą simbiozę su beveik visais dalykais - ilgomis megztomis megztinėmis, megztinėmis, storomis juodomis kelnėmis.

 • „Black Timberlands“ yra universalus. Jie suderinti su žiemos suknelėmis, bet kokio stiliaus džinsais, pledais marškinėliais ir bet kokiais priedais. Įvairios spalvos skrybėlės ir kuprinės su originaliais atspaudais atrodo žavingai.

Analoginis ar originalus?

Nesąžiningi gamintojai stengiasi išgauti daugelio prekių ženklų populiarumą. Kaip ne patekti į savo apgauti ir pirkti nekilnojamojo Timberland prekes?

 • Originalūs batai dekoruoti ramiomis, giliomis spalvomis, bet ne pernelyg ryškūs, todėl, jei matote per daug turtingų batų - praeiti, tai yra suklastotas.
 • Visų pirma atkreipkite dėmesį į išlaidas. Šie modeliai negali būti parduodami už denara.
 • Dėl klastotės visada galite aptikti išorinius defektus.

Apžvalgos

Klientų atsiliepimai apie „Timberland“ žiemos modelius padės tiems, kurie dar nenusprendė, ar išleisti pinigus į bendrovės produktus. Merginos rašo, kad nerado vieno patikimų, gražių batų, tinkamų bet kokiai gyvenimo situacijai, trūkumo. Kaina yra šimtu procentų, atitinkanti kokybę.

Dėl batų priežiūros nereikia daug pastangų. Ilgą laiką produktai atrodo taip, lyg jie būtų nupirkti tik vakar. Kailis nesukelia, o atlošo paviršius apsaugo nuo sužeidimų ant ledo. „Winter Timberlands“ - puikus sprendimas visiems!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys