Batai

Sorel batai

Sorel batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Modeliai
  3. Apžvalgos

„Sorel“ žiemos avalynės prekės ženklas buvo įkurtas 1962 m. Kanadoje, kuri dažnai susiduria su sniegu ir sunkiais šalčiais. Įvairūs modeliai leidžia pasirinkti tinkamą porą bet kurios lyties ir amžiaus žmonių.

Prekės ženklas pasižymi ypatingu atpažįstamu stiliumi, o garantuoja aukštą kokybę ir atsparumą šalčiui.

Savybės

Moteriški šio prekės ženklo batai neturi nieko bendra su sudėtingais kulnais, nes jų pagrindinis stilius yra sportiškas. Jie tinka tiems, kurie žiemą vykdo aktyvų sportą, vyksta dažnai pasivaikščiojantys ir nori šilumos ir komforto.

Šiurkščia, bet vis dar patraukli išvaizda visiškai kompensuojama nuo bet kokio oro sąlygų. Pasiekti ją naudodami panaudotas medžiagas - natūralią odą ant išorinės dalies, vilnos izoliaciją iš vidaus, gumines padangas. „Sorel“ batai atsparūs iki -75 ° C temperatūrai dėl jų gamybos technologijos. Jis yra uždengtas trijų sluoksnių įdėklais, kurie užtikrina drėgmės pašalinimą į išorinį paviršių, kūno šilumos atspindį ir jo išsaugojimą batuose.

Leiskite batus skirtingomis spalvomis: nuo klasikinės juodos iki gana rožinės spalvos. Kaip tvirtinimo detalės, naudokite raištelius, velcro. Batai neturi nereikalingų dekoratyvinių elementų, nes kalbame apie batus, kurie tinka net ekstremalioms sąlygoms. Tačiau pakabinimas, kailiai, spaudiniai veikia kaip papuošalai.

Modeliai

Prekės ženklas turi žieminius batus vyrams, moterims ir vaikams. Be to, asortimentą sudaro funkcionalumas, todėl, be miesto ir kasdienių modelių, galite rasti specializuotus batus, skirtus turizmui, medžioklei, žvejybai.

Pagrindinis modelis yra „Joan“ iš „Arctic Premium“, kuris kasmet tobulėja. Šie batai turi veltinio sluoksnį, kuris suteikia šilumą, o išorinė vandeniui atspari medžiaga leidžia vaikščioti tiesiai per slydimą ir balų.

Kitas klasikinis modelis yra „Winter Fancy Tall Boot“, pasižymintis dideliu drėgmei ir šilumos izoliacijos vertei. Skirtingas bruožas yra pastovus kulnas ir priekinis užtrauktukas.

Norint pereiti per gilius sniego sluoksnius, tinka lengvi Conquest Carly trumpi batai. Jie pagaminti iš odos, nailono ir turi guminį padą, kuri užtikrina sausumą bagažinės viduje.

Labiausiai šalčiui atsparus modelis, kurio temperatūra nėra iki -100 ° C, yra ledynas. Poliuretano danga neleidžia drėgmei ir šalčiui, o tvirtinimas ant pirštų neleidžia vėjui ir sniegui patekti į vidų.

Prekės ženklas turi vaiką ir paauglių liniją, pavyzdžiui, „Snow Commander“ sniego batus. Viršutinė viršutinė dalis yra pagaminta iš guminio suede arba membranos medžiagos, o avių, vilnos arba veltinio izoliacija. Šie batai gali atlaikyti iki - 30 ° C temperatūrą.

Tarp specializuotų modelių, tinkamų ne tik miestui, bet ir žiemos pomėgiams:

  • Pjūklas verpimui, kuris gali atlaikyti - 40 ° C temperatūrą;
  • Dominuoja visų rūšių žvejybai, net ir esant labai šalčiui;
  • Raudona, kai temperatūra yra ne mažesnė kaip - 10 ° C, todėl jie yra patogūs žvejybai rudenį arba žiemą nuo kranto;
  • „Caribou“ tinka temperatūrai, viršijančiai -25 ° C, ir sausam orui.

Apžvalgos

Nepaisant to, kad tai yra Kanados prekės ženklas, jis gerai žinomas Rusijos vartotojui. Jie perka savo batus aktyviam miesto gyvenimui, taip pat žiemos žvejybai ar medžioklei.

Kasdienių modelių apžvalgos, taip pat slidinėjimas ir snieglenčių sportas dažniausiai yra teigiami. Jie susiję su patogumu dėvėti ir tvirtinti, nes batai yra ne tik lengvi kilti ir dėvėti, bet ir neleisti šalčiui. Batai suteikia reikiamą šilumą, patogiai sėdėdami ant kojų dėl minkštos izoliacijos viduje.Ji gali dirbti kelerius metus, o tai patogu tiems, kurie nemėgsta būti atnaujinami kiekvieną sezoną.

Specializuotų modelių apžvalgos yra įvairios. Kaip termoreguliacija, viskas tinka klientams - batai susiduria su šilumos išsaugojimu ir neleidžia žvejų kojoms užšaldyti. Tačiau siūlių kokybė palieka daug pageidavimų, nes aktyvaus naudojimo metu batai greitai pradeda nutekėti. Pirkėjai žymi slidias padangas su Caribou. Laikui bėgant, kai kurie lenkimo vietose esantys batai pasirodė mikrokristalai.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys