Batai

Auliniai batai

Auliniai batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Modeliai
 2. Prekiniai ženklai
 3. Ką dėvėti?

Jūs turite būti girdėję batų batų pavadinimą - burkas. Už šio neprotingo žodžio yra praktiškas, šiltas ir labai gražus batas.

Modeliai

Auliniai batai vystosi taip greitai, kad sunku sekti visus naujus modelius, kurie pasirodo kas dabar. Iš visų šios įvairovės patraukliausių yra šie modeliai:

 • Batai, kurie yra batai, nėra tokie šilti kaip analogai, bet jie atrodo labai patrauklūs.
 • Vaikiški žieminiai batai idealiai tinka mažiems priedams. Dėl natūralios medžiagos vaiko koja nesišvepia aktyviu judėjimu ir nesustabdys sunkių šalnų metu.
 • Veltinio modeliai nesukuriami naudojant veltinio šveitimo techniką. Jie yra siuvami, o tai šiek tiek sumažina jų gebėjimą išlaikyti šilumą, bet atveria beveik neribotas galimybes dizaineriams kurti naujus modelius.
 • Kombinuoti batai batai puikiai tinka Rusijos žiemos sąlygoms. Tokiuose modeliuose vilna / veltinys gali būti derinamas su milžinišku medžiagų kiekiu, pasižyminčiu puikia tekstūra. Gali būti derinamos ne tik medžiagos, bet ir spalvos.
 • Išpūstas modelis puikiai apsaugo nuo žiemos oro, jie gali būti dėvimi esant dideliam drėgnumui, jie tinka lietpalties drabužiams.
 • Batai tapo tokie populiarūs ir mylimi, kad netgi pakeitė šlepetes. Dabar kiekvienas nori turėti batus namams, kurie žiemos vakare šildys savo kojas ir suteiks komfortą.

Prekiniai ženklai

Keddo

Tai buvo Keddo, kuris sugebėjo sukurti populiariausius iš visų esančių batų. Kaip rodo daug teigiamų atsiliepimų iš patenkintų klientų. Skiriamasis bruožas, būdingas šio prekės ženklo batus, yra matinis blizgučiai.

Kuoma

Ypač gerbiami įmonės „Kuoma“ Suomijos batai. Šis batas išsiskiria įvairiais būdais. Pavyzdžiui, padas su izoliacinėmis ir smūgio sugeriančiomis savybėmis arba specialus apdorojimas, kuriam veltinys patenka.

Umka

Gamintojo batai "Umka" - Dar vienas tinkamas šiltos, žiemos batų variantas, kuris bus patogus ir saugus. Avalynė sukurta tik iš natūralaus veltinio, vilnos pamušalas ir megztas pagrindas yra naudojami kaip pamušalas.

Ką dėvėti?

Viena vertus, batai-batai nėra absoliuti naujiena, nes tokie batai pasirodė seniai, ir, kita vertus, daugelis madingų moterų nežino, ką dėvėti su tokiais batais.

 • Stilius „a la rus“ ir batai, skirti vieni kitiems. Drabužiai ateina su rusų tradiciniais motyvais. Tai gali būti Khokhloma, gėlės, Gzhel, atspausdinti raštai.
 • Kailiniai batai, pagaminti iš natūralių kailių, puikiai papildo batus. Pirmenybė teikiama audinėms, astrachanėms, sabalei, lapėms. Jei nėra kailio, galite apsiriboti kailio priedais, avikailio kailis arba kailis su kailio apvadu.
 • Drabužiai, pagaminti iš lietpalties audinio, džinsinio audinio ir lygios odos, yra visiškai netinkami veltinio batus. Tikrai reikalinga zomša arba kitos rūšies raugintos odos.
 • Jei reikia batų batų viduje, bet be viršutinių drabužių, būtina pasirinkti megztas šiltas minkštas sukneles ar megztinius su plačiomis trumpomis sijomis / siauromis kelnėmis. Jei negalite padaryti be džinsų, leidžiami tik juodi arba pilki variantai.
 • Skandinaviškas stilius puikiai atrodo su veltinio batus.
 • Pėdkelnės turi būti pasirinktos stora, pageidautina iš vilnos.

Būtų naudinga žinoti, ką šie batai yra visiškai neįmanoma dėvėti: lakuoti daiktai, plonos medžiagos, klasikinio stiliaus dalykai, tiesūs ir ilgi sijonai, spalvingi daiktai, iškilmingi, vakariniai dalykai.

 • Kalbant apie priedų pasirinkimą, reikia pabandyti surasti veltinį, veltinį, odą (ne lygią, bet šiurkštų ir raugintą) arba kailį.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys