Batai

Kuoma batai

Kuoma batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Funkcija ir privalumai
 2. Modeliai
 3. Spalva
 4. Kaip pasirinkti ir dėvėti?
 5. Kaip atskirti realius batus nuo padirbtų?
 6. Kaip plauti?
 7. Dydžio diagrama
 8. Apžvalgos
 9. Vaizdai

Atėjo žiema - už šalto lango, pūčio, blogo oro. Ir kaip norite šilumos ir komforto. Kaip šiuo metu svarbu nešaldyti ir visada laikyti kojas šilta, ar ne? Kojos šiltuose jaukiuose batuose, kurie nebijo šalčio ar atšildymo - būtent tai mums reikia. Ir kad jie būtų stilingi!

Šiandien mes pasakysime apie prekės ženklą, kuris, mūsų nuomone, nusipelno dėmesio. Galų gale, mes kalbame apie Suomijos batus, ir ji visada naudojosi Rusijoje ir turi didelį populiarumą. Kodėl Kadangi Suomijoje žiema yra tokia pati, kaip ir pagrindinėje Rusijos dalyje. Todėl suomiai, kaip ir niekas kitas, nežino, kokių batų mums reikia. Ir todėl, kad suomiai įsitvirtino kaip kokybiškų batų gamintojai.

Funkcija ir privalumai

Taigi, „Kuoma“ prekės ženklas buvo žinomas nuo praėjusio amžiaus 20-ojo dešimtmečio pabaigos. Ir dabar, beveik šimtą metų, gaminame žiemos moterų, vaikų ir vyrų batus.

Kokie yra šio batų ženklo požymiai?

 • Pirmas dalykas, kuris pagauna jūsų akis, yra specialus padas. Jo specialus būdas yra išliejamas tiesiai ant batų, todėl jis yra neatsiejamas nuo bagažinės, nesandarus, nenusidėvėjęs, yra labai patikimas, turi puikią amortizaciją. Pėdos tokiuose batuose nėra pavargusios. Be to, jis lenkiasi puikiai, visai neslysta. Jūs galite lengvai vaikščioti pasitikėdami labai slidžiu paviršiumi, nekeliant pavojaus.
 • Batai turi patogų anatominį padą. Tai dar vienas šio prekės ženklo pliusas.
 • Batų viršuje yra tekstilė, po to - antrasis sluoksnis - šilumos izoliacija, ir tada šiltas pamušalas, jis gaminamas kaip saulė. Tekstilinė viršutinė dalis nepalieka vandens ir drėgmės, nes ji yra impregnuota specialiu vandeniui atspariu junginiu. Trigubas viršutinis audinys yra skirtas sunkiems šalčiams, todėl kojos visada bus šiltos. Be to, batai turi vidpadžius, juos galima pakeisti.
 • Šio prekės ženklo žinios: batai gali būti plaunami rašomoje mašinoje! Šiuo atveju batų spalvos, forma ir išvaizda lieka nepakitę. Tai labai patogu, ypač vaikiškų batų.
 • Pamušalo sudėtis - dirbtinis kailis, labai tankus ir šiltas. Jis skirtas sunkiems šalčiams. Jūs galite dėvėti temperatūroje, viršijančioje nulį, atšildyme, tačiau kojos bus karštos.
 • Modeliai yra stilingi, šviesūs, patogūs. Dėl vaikų modelių, „Velcro“ leidžia greitai išdirbti ir nusirengti. Vaikas lengvai susidoros su šiomis profesijomis.
 • Kai kuriuose modeliuose yra specialių įdėklų, atspindinčių šviesą. Patogiai, kaip batai su jais, kaip taisyklė, sportas. Jūs neabejotinai neteksite žiemos žygio į alkūnę.
 • Suomijos prekės ženklo batai tinka bet kuriai kojai, kadangi jie turi savitą utyazhki: arba nugarėlę nugarą, arba specialų laikiklį viršuje.
 • Visi modeliai yra šviesūs. Jie gali atrodyti brutaliai, kruopščiai, bet jūs neturėsite svorio ant kojų. Batai yra lengvi ir patogūs.
 • Kitas svarbus šio prekės ženklo privalumas - biudžeto kainas.

Modeliai

Šio prekės ženklo modeliai yra neįprasti, jie niekam nepaliks abejingi. Prekės ženklas ilgą laiką tapo žinomas dėl savo brendžio. Yra vaikų, moterų žiemos modeliai su dirbtiniais šiltais kailiais.

Kūdikis

Puikus liejimo padas. Storas kailis viduje. Velcro modelis, leidžiantis greitai jį įdėti į vaiką be tėvų pagalbos. Šio modelio spalvos gali būti skirtingos - monofoninės ir spalvotos.

Vaikų modeliai gali būti pagaminti skirtingais modeliais: su pelėdomis, elniais, žydinčiais, snaigėmis.

Moterys

Pagaminta iš šviežios kepto pieno.Baltas dirbtinis kailis. Galima dėvėti su rankogaliais arba be jų. Turėkite nuostabų liejimo sluoksnį, vandeniui atsparų viršų. Labai lengvas.

Moteris „Gloria“ modelis. Stilingi batai. Mėgaukitės sėkme su jaunais žmonėmis. Šilta. Turėkite lieknėjimo laidą. Batų paviršius yra lengvai plaunamas. Jie nešlapia.

Dėl atšiaurios žiemos buvo sukurtas batų modelis. Jie yra šviesūs, įsimintini. Jie džiaugiasi galėdami dėvėti vaikus ir suaugusiuosius. Jie susiuvami iš realaus veltinio. Tai natūralus, vilnonis. Padas išliejamas. Kojos jose nebus šlapios.

Spalva

Prekės ženklas garsėja įvairiomis spalvomis. Čia rasite juodą klasikinę, bordo, mėlyną, rožinę, geltoną, smėlio spalvą, raštuotą ir paprastą, megztą viršūnę su odos įdėklais arba lygiu. Dėl kiekvieno skonio ir spalvos.

Taip, anksčiau šis prekinis ženklas pirmenybę teikė tamsių atspalvių batų siuvimui, tačiau gamintojai klausėsi pirkėjų nuomonės ir dabar rasite ryškių spalvų batus

Kaip pasirinkti ir dėvėti?

Kad nebūtų nusivylęs pirkimu, užduokite sau klausimą: kokia temperatūra jūs perkate šio prekės ženklo batus? Taip, batai yra skirti kietoms šalčioms, snieginėms žiemoms ir slydimui. Jis skirtas naudoti nuo lapkričio iki balandžio.

Batų viršus yra pagamintas iš tekstilės, jis gali būti šlapias. Tačiau pėdos visada išliks sausos, nes drėgmė nepraeis po viršutiniu sluoksniu.

Svarbi detalė: ant šių batų dėvėkite reguliarias medvilnines kojines ar frotines kojines. Norint išvengti kojų perkaitimo, jums nereikia šiltos vilnos. Žinoma, šaltoji riba yra skirtinga visiems, tačiau dauguma pirkėjų sutinka su nuomone, kad vilnos kojinės yra nereikalingos.

Kaip atskirti realius batus nuo padirbtų?

Deja, batai yra suklastoti. Ir, kaip taisyklė, netikras nėra geriausia kokybė. Pirkėjas, kuris pirmą kartą užima patinkančio prekės ženklo avalynę ir susiduria su padirbtais, yra nusivylęs ir nebėra pasitikėjęs kompanija. Todėl svarbu nedelsiant rasti „tinkamą“ parduotuvę su aukštos kokybės prekės ženklu.

Visa tai taikoma „Kuoma“ prekės ženklui. Kaip ne gauti netikrą?

 • Pirkite batus tik įmonės parduotuvėse ar oficialiuose platintojuose, kurie galės pateikti jums visus batų dokumentus. Jauskitės laisvai. Pardavėjai privalo juos pateikti jums, ar jūsų noras.
 • Šio prekės ženklo avalynė yra suomių ir gaminama tik ten, Suomijoje. Ne Kinijoje, bet kurioje kitoje šalyje. Tik ten. Batų viduje visada rasite Suomijos batų kokybės ženklą. Žinoma, dėžutė taip pat yra firminė, o ne paprasta balta.
 • Batai neturėtų kvapo cheminių medžiagų. Tai tiesiog neįmanoma Suomijos batų.
 • Nėra jokių išsikišusių siūlų. Kaip ir netolygios linijos.
 • Atkreipkite dėmesį į padas. Tai originalus. Tai tik prekės ženklas. Jei kyla abejonių, prieš išvykdami į parduotuvę išnagrinėkite gamintojo tinklalapyje pateiktus modelius, apsvarstykite išsamią informaciją: kas yra vienintelis, pirštas, kulnas ir ar jie yra susiuvami. Kas yra viršuje, kokią medžiagą jis gamina

Kaip plauti?

Rūpinimasis šio prekės ženklo avalyne yra labai paprastas. Jei įsigijote batus su blizgančiu viršumi, pakanka jį nuvalyti drėgnu skudurėliu. Rimtesnė tarša taip pat gali būti valoma namuose. Batai gali būti plaunami mašinoje ne aukštesnėje kaip 40 laipsnių temperatūroje arba subtiliame plovimo režime. Arba „Sportiniai bateliai“ režimu, jei yra automobilyje.

Nereikia išdžiovinti batų ant akumuliatoriaus, kad jis nesumažėtų ir neprarastų formos. Palikite jį išdžiūti kambario temperatūroje. Galite užpildyti popierių, kurį reikia reguliariai keisti, kai batai džiovinami.

Po plovimo ir džiovinimo turėsite atkurti vandeniui atsparų audinio poveikį specialiu aerozoliu. Jis parduodamas batų parduotuvėse. Deja, plaunant vandenį atstumiantis efektas prarandamas.

Nėra nieko sunku rūpintis. Suomių batai jums tarnaus daugiau nei vienerius metus. Sutinku, labai patogu, kad nereikėtų reguliariai duoti produkto cheminiam valymui.

Dydžio diagrama

Šio prekės ženklo matmenų tinklelis šiek tiek skiriasi nuo rusų. Čia pateikiame ženklą, kurio dydis yra nuo 20 iki 44.

Batai turėtų būti perkami mažai. Pusantro centimetro pakanka, kad kojos pojūtis jaustųsi patogiai, atkreipkite dėmesį į tai, kad lentelėje pateikiamas pėdos ir vidpadžio ilgio santykis. Tai ypač svarbu, kai pasirinksite vaikiškus batus be kūdikio, tik išilgai pėdos.

Kai pasirenkate kūdikio dydį, įdėkite jo batus, leiskite jam šiek tiek panašiai kaip parduotuvė. Paspauskite pirštu ant jo bagažo nosies. Vaiko pirštai jokiu būdu neturėtų būti ant kojinių.

Apžvalgos

Pirkėjai yra patenkinti. Nedelsiant atkreipkite dėmesį į puikią Suomijos kokybę, vandeniui atsparią anatominę batus.

Pavyzdžiui, tėvai pažymėjo, kad šiuose batuose gamintojai yra gerai apgalvoti. Jie yra batų ir guminių batų mišinys. Merginos sako, kad viršūnėje yra odinis įdėklas, jis padeda kojoms ne prakaituoti, tarsi visa viršutinė dalis būtų pagaminta tik iš gumos. Jie taip pat atkreipia dėmesį į puikų aukštą tvirtą foną, puikiai susidorojantį su kojų palaikymo funkcija.

Tėvai pastebi, kad batų padas yra tik puikus. Ji ne visai nešioja. Tai reiškia, kad vaiko pėdų nustatymas visada bus teisingas. Jis gaus gerą pasivaikščiojimą. Ir protektoriaus padas taip pat neslysta. Be to, prie įėjimo į šiltą kambarį, vanduo lengvai patenka iš tokios pado, ir į kambarį neteksite purvo.

Batus lengva įdėti. Ir vaikas gali tai padaryti patys, be tėvų pagalbos. Mama rašo, kad taip, šiltoje kojoje tokių batų nereikia, kojos neužšąla įprastoje medvilnėje, o jūs galite ilgai vaikščioti, apie 4–5 valandas.

Vidpadžiai batai yra jaučiami, natūralūs, o dirbtiniai kailiai yra siuvami visur. Keista, kad jis buvo labai šiltas ir jokiu būdu ne prastesnės kokybės nei natūralus kailis.

Kūdikių motinos rašo, kad batai neišnyko po dviejų metų kojinių, ir jie netgi buvo perduoti jaunesniems broliams ir seserims.

Laimingi „Gloria“ serijos savininkai teigia, kad šie batai yra minkšti, lengvi, padas yra lankstus, o batas yra patogus. Kai temperatūra viršija nulį, jose yra karšta.

Klientai yra patenkinti batus ir mielai perka naujus modelius sau ir vaikui. Nėra nusivylimų.

Vaizdai

Pažiūrėkite, kaip atrodo elegantiški batai vaikams.

Rožiniams batus galite pasiimti skrybėlę ar šaliką, net jei striukė yra niūrios spalvos. Apskritai vaizdai pasirodė įdomūs. Vaikams patinka.

Ir tai yra moters įvaizdis. Kuoma batai su įdėklais ir kailių rankogaliais puikiai tinka šiltai striukei su natūraliu kailiu. Ir verta pažymėti, kad kailių kailiai yra dirbtiniai, tačiau beveik neįmanoma atskirti nuo natūralaus striukės.

Smėlio spalvos nėrinių batai puikiai dera į naminius megztinius. Odinės kelnės papildo išvaizdą.

Smėlio spalvos nėrinių batai puikiai dera į naminius megztinius. Odinės kelnės papildo vaizdą, o smėlio nėrinių batai puikiai dera prie namų megztinio megztinio. Odinės kelnės papildo vaizdą, o smėlio nėrinių batai puikiai dera prie namų megztinio megztinio. Odinės kelnės papildo vaizdą, o smėlio nėrinių batai puikiai dera prie namų megztinio megztinio. Odinės kelnės papildo vaizdą, o smėlio nėrinių batai puikiai dera prie namų megztinio megztinio. Odinės kelnės papildo vaizdą, o smėlio nėrinių batai puikiai dera prie namų megztinio megztinio. Odinės kelnės papildo išvaizdą.

Pažvelkite į šią nuotrauką. Kaip iš pradžių, mergina mušė savo aprangą - ji tiesiog pakeitė nėrinius ir iškart parodė, kad vaizdas yra pilnas.

Taigi, mes jums pasakėme apie prekės ženklą, apie kurį tikriausiai nieko nežinojote. Dabar žinote apie visus šio bato privalumus. Linkime Jums laimingų pirkinių!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys