Batai

Kolumbijos batai

Kolumbijos batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kolumbija: batai, kurie keičia pasaulį
  2. Privalumai
  3. Modeliai
  4. Medžiagos ir technologijos
  5. Apžvalgos
  6. Ką dėvėti?

Kolumbija: batai, kurie keičia pasaulį

Šaltoji žiema ir drėgnas ne sezonas nėra geriausias laikas ilgiems maloniems pasivaikščiojimams gryname ore. Ir aš noriu tiek, kiek nenoriu atsisakyti sau malonumo gyventi aktyvų gyvenimą su draugais, šeima, vaikais! Tačiau dažnai mes esame priversti likti namuose dėl baimės perpildyti ir susirgti. Toks elgesys yra suprantamas, žinoma, jei neturite šiltų ir patikimų batų. Pasaulio garsaus prekės ženklo „Columbia“ batai - geriausias variantas, kaip atgaivinti tiek darbo dienas, tiek atostogas. Jie keičia savo savininko gyvenimą - realybė yra padalyta į „prieš Kolumbiją“ ir „po. Vieną kartą kritus, daugelis jau negalėjo atsisakyti tęsti.

Privalumai

Patikimumas

Batai Columbia patikimi, patogūs ir gražūs. Tiesa, ypatingas grožis yra gudrus ir minimalistinis. Juose nėra nieko nereikalingo. Nėra spalvingų kraštų, rhinestones ir dekoratyvinių elementų. Viskas yra glausta ir praktiška. Tai yra pagrindinis privalumas.

Patvarumas

Batai „Columbia“ panašūs į gerą visureigį: bus visur, ir jūs beveik nesijaučiate diskomforto. Tie, kurie jau turi Kolumbiją, matė, kaip pelninga ir patogi ne pirkti naują porą kas du sezonus. Didelių miestų gyventojai turi keisti savo batus ir batus dar dažniau - galų gale, druskos mišiniai ir chemikalai, kurie blogais orais dosniai išpilti ir užpilti komunalines paslaugas keliuose, tiesiog „valgo“ odą, gumą, gumą. Batai tokiais ekstremaliomis sąlygomis nebus ilgai. Bet ne Kolumbija.

Lengva priežiūra

Siekiant išlaikyti reprezentatyvią pora išvaizdą, nereikia pirkti brangių batų priežiūros produktų. „Columbia“ batai yra lengvai valomi, plaunami ir išdžiovinami, o paslaptis yra kruopščiai apdorotose medžiagose, turinčiose specialias kompozicijas.

Kainodaros politika

Gana lanksti. Paprastai poros kaina prasideda nuo 6-8 tūkst. Rublių, bet jūs galite nusipirkti „Columbia“ daug pigiau. Faktas yra tai, kad prekės ženklas yra plačiai atstovaujamas pirmaujančiose federacinėse mažmeninės prekybos grandinėse. Ir jie mėgsta organizuoti dosnus pardavimus ir akcijas. Daugelyje Rusijos miestų „Columbia“ batų nuolaidos naujojo 2017 m. Išvakarėse pasiekė 60%.

Modeliai

COLUMBIA daro viską, kad vyrai liktų bet kokioje situacijoje.

COLUMBIA BUGABOOT II - Tai puiki galimybė vaikščioti ir nuvykti į kalnus su sniegu. Jie neslysta, puikiai izoliuoti ir nepralaidūs vandeniui.

COLUMBIA HEAVENLY yra specialiai sukurtos moterims. Patogus, stilingas, pagamintas naudojant visas „Columbia“ patentuotas technologijas geriausiose kompanijos tradicijose - nedideli nepažymėti tonai, patogios padai.

COLUMBIA MINX MID II OH skirtas moterims, kurios gyvena aktyviai. Tiems, kurie ne matuoja kulno aukščio grožį ir visų pirma vertina komfortą, šis modelis nustebins savo praktiškumu.

Dangaus Omni-Heat Organza - prašome spalvų sprendimų. Nesakydamas, kad Kolumbija buvo turtinga spalvų riaušėmis, tačiau jose nėra jokių griežtų pastelinių spalvų. Šie batai skirti drąsioms ir ryžtingoms moterims.

COLUMBIA MINX SLIP II- atrodo paprastas ir paprastas. Tačiau funkcionalumo požiūriu jie nėra prastesni už kitus modelius. Visi tie patys, būdingi prekės ženklo patikimumai ir komfortas.

Ypatingas dėmesys skiriamas vaikų modeliams. Čia gamintojas nesilpnino linijų ryškumo, apvalumo ir lygumo. Į COLUMBIA YOUTH MINX, COLUMBIA MINX mergaitė bus šilta, ir niekas nepaveiks augančios kojos.

Izoliuoti batai COLUMBIA BUGABOOT nusipelno atskiros diskusijos. Jie puikiai tinka šlapiam klimatui, nes specialus gumos galosas apsaugo jus nuo drėgmės. Jis nėra panašus į galosh įprastąja prasme, bet atrodo kaip elegantiška aukšto pado dalis.

Medžiagos ir technologijos

Svarbiausias dalykas „Columbia“ batai yra kokybė. Tai nėra pačios biudžetinės poros, tačiau jos tikrai verta. Visos medžiagos yra natūralios ir ekologiškos. Tvirtos ir patikimos tvirtinimo detalės ir spynos. Pastarasis, beje, yra aprūpintas apsauga nuo sniego užsikimšimo. Batai yra šilti, tačiau jie netrukdo normaliam kojos reguliavimui. Kitaip tariant, jose esančios kojos nėra prakaituojamos ir nesusilieja, nesvarbu, koks blogas oras už lango. Tai pasiekiama vandeniui atspari danga išorėje ir specialios „protingos“ membranos.

Dėl atšiaurių klimato ir švelnių kojų Kolumbija padarė neįmanomą: tai, kas anksčiau buvo manoma, kad mokslinės fantastikos rašytojai yra grožinė literatūra, tapo realybe - taip pasirodė šildomi batai. Erdvus ličio akumuliatorius leidžia vaikščioti patogiai, be jokio triukšmo ar skubėjimo, bet kurioje Tolimųjų Šiaurės šalių vietoje iki 8 valandų.

Žiemos modeliuose naudojami šiuolaikiniai šildytuvai - Tinusleit. Jis tolygiai paskirstomas batų viduje ir taip gerai šildo pirštus ir kulkšnį. „Omni-Heat“ atlaiko itin žemą temperatūrą ir efektyviai išlaiko šilumą.

Kad „Columbia“ kojos liktų ne tik sausos, bet ir sveikos, gamintojai rūpinosi ortopedinės padėties buvimu, kuris „prisitaiko“ prie jūsų kojų savybių, ją pataiso, sugeria ir palaiko. Tai ypač pasakytina apie aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjus, tiems, kurie daug laiko praleidžia gatvėje, eikite į sporto laukus, vaikščioti su vaikais ir vaikščioti daug.

Žiemą svarbu, kad batai neslystų. Visuose modeliuose „Columbia“ padas gaminamas naudojant „Omni-Grip“ technologiją. Įvairaus tankio ir sudėtingo protektoriaus guma puikiai sąveikauja, užtikrina puikų sukibimą, ir jūs neprarasite veido bet kokiu oru.

Kolumbija gali būti teisingai vadinama avalynės pramonės revoliucija, nes ji turi išskirtinę technologiją. Jų pavadinimai bent kartą, bet visi girdėjo.

OMNI-HEAT REFLECTIVE išlaiko šilumą. Žmogaus kūnas gamina savo šiluminę energiją, o vadinamieji „magiški sidabro taškai“ ant audinio jį atspindi ir iškelia. Tai paprasta - be perpildymo ir perkaitimo.

OMNI-DRY suteikia sausumą. Vėdinama ir tuo pat metu apsaugoma nuo vandens. Medžiagoje dirbo šimtai fizikos, chemijos ir biologijos specialistų.

TECHLITE garantuoja pėdų sveikatą, o šia technologija sukuriamos kojinės ir vidpadžiai. Vienintelis stoikiškai priima smūgius, pakilimus kelyje ir apkrovas, apsaugo pėdą. Vidpadžiai nepriima kvapų, ir tai svarbu žiemos avalynei, be to, jie yra impregnuoti antimikrobine kompozicija, kuri neleidžia atsirasti ir vystytis grybams ir kitoms nemalonių pėdų ligoms.

OMNI-GRIP yra saugumas. Technologija apima neįtikėtiną kelių rūšių gumos derinį batų gamybai. Daugiakryptė apsauga su protingu medžiagų pasirinkimu daro batus neslystančius, net ir ant ledo.

Visa tai yra daugelio dešimtmečių trukusio įmonės bandymų ir klaidų rezultatas (ir jis veikia nuo 1937 m.). Po kurio laiko tai buvo tik „Columbia“ technologija, kuri savo gaminiais tapo vienu iš sporto drabužių rinkos lyderių, o dabar ne tik sportiniai bateliai, o „Columbia“ tapo oficialia „Lilliammer“ olimpiados rėmėja. Sočyje vykusiuose žaidimuose kompanija sukūrė drabužius ir batus laisvalaikio slidininkams Rusijos nacionalinei komandai, taip pat Amerikos ir Kanados sportininkams. Nėra abejonių, kas išbandyta ekstremaliomis profesinės sporto sąlygomis.

Apžvalgos

Yra prekių ženklų, kuriems nereikia specialaus pristatymo. Daugybė nuomonių apie „Columbia“ batus internete yra teigiami. Pažymėtina, kad paprastieji pirkėjai, kurie nežino, kokie yra geresni avalynės gamybos taškai, žino gamybos bendrovės „OMNI-HEAT“, „OMNI-TECH“ ir kt. „Firminių žetonų“ pavadinimus. Ir jie mielai iššifruoti šias sąvokas, apibūdindami jų įspūdžius nuo vandeniui atsparių ir neslidusių padų. Kolumbijos batai yra populiarūs moterims, turinčioms aktyvų gyvenimo būdą, jaunoms motinoms, sportininkams, kurie yra aistringi turizmui ir automobilioms kelionėms.

Vyresnio amžiaus moterys atkreipia dėmesį į tai, kad batai tinka kojoms su plačiu kėlimo mechanizmu, todėl patogu vaikščioti tam tikroms apatinių galūnių ligoms. Pavyzdžiui, ortopedinis padas ir švelnus „Columbia“ padas palengvina kulno atotrūkio, pirštų chondrozės diskomfortą, su užaugintais nagais. Ėjimas su tokiomis diagnozėmis kartais tampa nepakeliamas žmonėms. Kolumbijos batai iš dalies išsprendžia šią problemą.

Iš trūkumų akcentuojama tik palyginti didelė kaina, bet ji susijusi su tais, kurie nepatyrė pirmiau minėtos lanksčios kainų politikos poveikio.

Dažnai tokių batų savininkai nėra drovūs pripažinti, kad jie yra tingūs - jie vargu ar rūpinasi savo „bėgikais“, bet jų batai ilgą laiką išvaizda, neliečia ir neplydo, nesilieja ir neprieštarauja jų savininkams.

Ką dėvėti?

Kolumbijos batai turėtų būti dėvimi optimizmo ir malonumo dėka. Tai yra pagrindinis dalykas. Likusią dalį nustato jūs. Su tokiais batais būtų malonu žiūrėti sporto įrangą ir drabužius atsitiktiniu stiliumi. Šis batas yra universalus, todėl lengviau atsakyti į klausimą, ką dėvėti Columbia: su klasikiniais formaliais kostiumais, vakarinėmis suknelėmis ir romantiškomis suknelėmis Provanso stiliaus. Visa kita priklauso nuo jūsų. Batus galima saugiai suderinti su apatinėmis striukėmis, bet kokio ilgio izoliacinėmis striukėmis.

Šalikai yra sveikintini, ir čia galite parodyti vaizduotę ir papildyti ryškių spalvų trūkumą batuose su savo gyvenimo vizija. Šalikas gali būti bet koks, net ir neįtikėtinas, spalvos, skirtingo ilgio. Kepurės taip pat tinka visų rūšių kailiams, odai, megztoms. Su ir be pom-poms.

Pagrindinis dalykas yra ne paneigti sau nieko, nes žiemą yra tiek daug įdomių dalykų už buto! Eikite į sniegą dengtą mišką, skulptūruokite sniego lazdas arba žaiskite sniego gniūžtę su vaikais, vaikščiokite, keliaukite, užkariaukite savo smailes. Tokios akimirkos ir mūsų gyvenimas turtingas ir pilnas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys