Batai

Suknelė su batus

Suknelė su batus

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kaip suderinti suknelę su batus?
  2. Kaip dėvėti skirtingais metų laikais?
  3. Apsvarstykite ilgį
  4. Mes deriname spalvas
  5. Stiliai

Batai yra tie batai, be kurių neįmanoma įsivaizduoti pilnos ir stilingos šiandienos fashionista spintos.

Įvairių stilių ir tendencijų įvairovė gali paversti tikroviškiausius stilistų fantazijas, o tie, kurie mėgsta nustebinti ir džiaugtis tais, kurie yra su savo išvaizda, tai madinga gausa suteikia dar didesnį pasirinkimą išreikšti save.

Straipsnyje aptarsime, kaip sukurti darnesnį įvaizdį, naudojant batus + suknelę, kaip tinkamai pasirinkti šių drabužių stilių ir spalvą, kad tandemas taptų moteriškas ir stilingas.

Kaip suderinti suknelę su batus?

Pirmiausia reikia pasiimti suknelę į batus, atsižvelgiant į stilių, kuriuo šis batas yra sukurtas.

Jei įdėjote griežtą verslo suknelę ir ją papildysite gabaliukais ar kaubojaus stiliaus batus, tada šis vaizdas, švelniai tariant, sukels painiavą tarp jūsų kolegų ir viršininkų. Siekiant išvengti tokios juokingos situacijos, verta apsvarstyti daugiau demokratinių batų pasirinkimo galimybių, pvz., Klasikinis modelis, turintis vidutinio aukščio kulnus (ne daugiau kaip 6 cm).

Su plokščiais bateliais galite sukurti didžiausią skaičių laimėjusių ansamblių, nes tokie modeliai gali būti visiškai skirtingi. Pažvelkime į kai kuriuos iš jų:

Dutiki.

Sporto stiliaus suknelės, kurios nėra ilgesnės nei šlaunies vidurys, tiesiai supjaustytos arba šiek tiek pritvirtintos, bus tokie neformalūs batai.

Spaudiniai gali būti sporto klubo emblema arba intriguojantis užrašas, ir labai naudinga ieškoti, ar ant suknelės esančios spalvos spalva ir detalės ant šoninių skydų sutaps.

Kaubojus

Šie plati batai su Vakarų Amerikos Vakarų amerikiečių šiuolaikine forma labai mėgsta boho ir grunge stilių gerbėjus.

Tokia pora gali būti lengvai sujungta su močiutės krūtinės suknelė, dėvima ją kartu su tinkama kepurėle - plačia briauna, skrybėlę ar kepurėlį. Papildykite ganytojo drobės maišelio vaizdą ant peties - ir jūsų moteriškas ir nepaprastas vaizdas yra pasiruošęs nustebinti tuos, kurie yra aplink jus!

Klasikinis.

Batai, pagaminti iš kietos juodos odos, pagamintos iš odos, galite saugiai apsilankyti biure.

Sėkmingas jų derinys su verslo drabužiais aktyviai naudojamas, kad būtų laikomasi griežtų aprangos kodų, nes jie visiškai atitinka „juodos apatinės baltos spalvos viršų“ taisyklę. Suderinkite tokius juodus batus, pagamintus iš natūralios odos su suknelėmis, ir papildykite lanką su griežta kontrastingos spalvos švarku, o jūsų išvaizda ir požiūris į darbą bus vertinami valdžios institucijų.

Taip pat reikėtų pažymėti, kad kai kurių rūšių suknelės turėtų būti labai atsargiai susijusios su batų derinimu.

Pavyzdžiui, vakaro tualetas gali atrodyti harmoningas su batų modeliais ant aukštų plonų kulnų. Aukšta kojelė, tvirtai prigludusi prie kojų, palankiai pabrėžia jų harmoniją, o kulnas prideda keletą centimetrų augimo, todėl siluetas taps šiek tiek labiau ištemptas ir įtemptas.

Suknelės marškinėliai, dėvimi su batus ar batus, atrodo labai gyvi ir laisvi.

Ir batai gali būti ir ant kulno, ir ant kieto pagrindo. Šio ansamblio kulnų pranašumai vertins mažas mergaites, kurios tiesiog turi būti šiek tiek didesnės, taip pat tiems, kurie jaučiasi pernelyg patogūs dėl mažos padangos.Batai be kulnų tinka tiems, kurie negali įsivaizduoti save be patogių ir patogių batų, suteikdami galimybę būti labai mobiliems.

Kaip dėvėti skirtingais metų laikais?

Nuo šiandienos batai kuriami visais metų laikais, ir net vasarą verta apsvarstyti galimybę pasirinkti, ar suknelė yra batai. Svarbiausia taisyklė yra sujungti tekstilės ir tankio audinius, galų gale sutinkate, kad kailių uniformos ir šifono vasaros suknelė atrodys netinkama.

Žiema

Žieminiai batai su suknelėmis - derinys, galintis įvairinti nuobodu žiemos ansamblius, tarp kurių didžioji dalis yra su kelnėmis ir izoliuotomis kelnėmis. Su tinkamu deriniu galite gauti labai minkštus ir jaukius vaizdus, ​​kurie bus šilti ir patogūs net ir esant neigiamai temperatūrai už lango ribų.

Švelnus ir jaukus žvilgsnis kartu su žiemos ugnimis ir kitais patogiais batų sukneliais su populiariais skandinaviškais atspaudais - elniais, snaigėmis ir panašiais vaizdais. Suknelės ilgis gali būti beveik bet koks - nuo mini iki pailgos midi, jei atstumas nuo batų viršutinio krašto iki suknelės krašto yra mažiausiai 15 cm. Šis ansamblis yra verta rinkti storas vilnonis pėdkelnes iš angoros ar kašmyro, o tada šiame paveikslėlyje galite saugiai vaikščioti žiemos miesto sniego danga.

Pavasaris / ruduo

„Demi-season“ modeliai pasižymi įvairesniais batų modeliais, o tai leidžia sukurti daug daugiau nuotraukų su suknelėmis.

Pavyzdžiui, pabandykite išbandyti ekstravagantiškus batus, pagamintus iš neįprastos spalvos odos (pvz., Raudonos arba raudonos spalvos), turėdami nedidelę suknelę, kuri yra griežtai supjaustyta, ir užbaigti ansamblį su lengvu tranšėjos keliu. Šis drabužis parodys stilių paprastumo ir moteriškumo, kuris visada lydi drabužių, pavyzdžiui, suknelės, fone.

Pavasario mėnesiais aš tikrai noriu atsikratyti erzinančių šiltų drabužių ir išmesti papildomą drabužių sluoksnį. Šiltuosius žieminius batus pakeisite lengvu pasirinkimu ir juos papildant, be suknelės, su ryškiais aksesuarais, jums ir aplinkiniams yra garantuota gera nuotaika. Stenkitės naudoti saulėtas spalvas - geltonos, citrinos, apelsinų, taip pat šiltų žalios ir mėlynos spalvos.

Vasara

Vasaros batai - nebėra mados pasaulio naujovė.

Šio tipo avalynės unikali savybė pabrėžti moterų kojų grožį ir silueto plonumą vasaros mėnesiams negalėjo palikti mados dizainerių, todėl atsirado batų modeliai, kuriuose kojos nesijaučia diskomforto karštuoju metų laiku. Odos modeliuose tai pasiekiama perforuojant visą bato paviršių ir atidarant bato kulną ir pirštą. Be to, gana dažnai pradėjo atsirasti visiškai megzti modeliai, kuriuose tik dugnas lieka tankus.

Vasariniai batai sujungiami su beveik visomis lengvosios suknelės rūšimis - nesvarbu, ar tai yra verslo biuro patalpa, ar vasaros dirželis be rankų. Bet ką mes galime pasakyti, kai kurie megztiniai batų modeliai atrodo gana tinkami paplūdimyje, kur jie puikiai papildo maudymosi kostiumėlį.

Apsvarstykite ilgį

Labai aktualus klausimas, dėl kurio šiandien susidomėjo daug mados - su kokiais batai turėtų dėvėti suknelę žemiau kelio?

Stilistai čia nesutiko. Kai kurie pataria pasirinkti modelius, kurių viršutinis kraštas bus paslėptas po sijono apačia. Šiuo atveju svarbu pasirinkti tinkamą suknelės stilių - puikiai tinka užsiliepsnoję arba plisuoti modeliai, kurie vystosi su vėjo gūžiais ir šiek tiek atviromis kojomis.

Trumpas suknelė šiuo atžvilgiu suteikia daugiau galimybių vaizduotei, nes su tokiu ilgiu batai gali būti derinami su absoliučiu kojų aukščiu.

Su tinkamais modelių sukneliais atrodo puikūs batai. Atstumas, kuris turėtų būti tarp viršutinio bato krašto ir apatinės suknelės, šiuo atveju neturi būti didesnis kaip 10 centimetrų. kitaip jūs rizikuojate būti vulgariu asmeniu.Tas pats pasakytina ir apie spalvingus aksesuarus ir makiažą - šis rinkinys neapima daiktų ir ryškių lūpų dažų, kurie pritraukia dėmesį.

Mes deriname spalvas

Dažniausia batų spalva yra juoda. Tai nėra be priežasties, kad ji laikoma universalia, nes versijoje su sukneliu ji tinka beveik bet kokiam stiliui.

Tokius batus galima saugiai suderinti su verslo vaizdu, papildančiu klasikinius suknelių ir pieštukų sijonų modelius. Apvalkalo suknelę galima dėvėti su juodais kulniukais, o biuro suknelė atrodys labai miela, o juodos pusinės batai ant aukšto stiletinio kulno.

Rudi batai sugrįžo į įžymybių vaizdus ne taip seniai, tačiau jie sukūrė tikrą pojūtį.

Šie batai bus puikiai derinami su suknelėmis, kurios yra laisvos miesto stiliaus. Stenkitės dėvėti džinsinio suknelę su paprastais rudais batus ir tuoj pat gausite labai jaukią ir stilingą ansamblį.

Įdomu ieškoti rudų batų su storu kulnais su kulkšnies surinkimu.

Šis modelis, kaip jis buvo, nuveda mus atgal prieš dvidešimt metų, iki 80-ųjų pabaigos, kai įvyko triumfuojantis grįžimas į vietinius mini sijonus. Labai gerai, šie batai gali būti sujungti į retro stiliaus vaizdus - pridėti juos prie tos pačios rudos pėdkelnės, suknelės metų ir keleto priedų - platus šalikas, didelės apimties portfelio krepšys arba pirštinės, pagamintos iš šviesios odos.

Jei galvojate, kokių batų dėvėti baltą suknelę, viskas priklauso nuo to, kur planuojate pasirodyti šiame paveikslėlyje.

Atsitiktinis baltos spalvos suknelė yra gana drąsus pasirinkimas, todėl rekomenduojama jį derinti su šviesios spalvos batus - pvz., Pilka arba smėlio spalvos. Nerekomenduojama sujungti juodus batus su balta suknelė, nes toks rinkinys atrodo skonus.

Šaltojo sezono metu baltos spalvos batai ir balta suknelė puikiai atrodys.

Bet jūs turite nedelsiant padaryti rezervaciją. kad jums reikia pasirinkti tinkamus batus - puošmena rhinestones ir nėrinių pavidalu bus labai naudinga.

Šviesiai raudonos, mėlynos, rožinės ir žalios spalvos atspalvių suknelės atrodo gana padorios su tais pačiais universaliais juodais batus.

Jei tokia galimybė jums nepriimtina ir norite išsiskirti iš įprastos sistemos, galite pasirinkti spalvas, tinkančias batų spalvai, tik nepamirškite, kad šiltos spalvos derinamos su šiltomis ir šaltomis spalvomis su šalta.

Atskirai reikia pasakyti apie pėdkelnes.

Jų spalva pasirenkama pagal batų spalvą, o ne suknelę. Pavyzdžiui, juodi batai beveik visada gerai atrodo su juodomis pėdkelnėmis. Vienintelės išimtys yra ansambliai, kuriuose suknelė yra pakankamai lengva ir šilti tonai - smėlio spalvos, ochros, khaki. Šios spalvos rekomenduojamos dėvėti minkštų pėdkelnių, kurie neskatina dėmesio.

Jei esate šokiruojančio ir meilės rėmėjas, nustebinkite kitus savo išvaizda, pažvelkite į ryškias pėdkelnių spalvas. Netgi dėvėdami juos su gana neutraliais tonais, jūs tikrai išsiskirs nuo pilkosios masės ir atkreipsite dėmesį į savo asmenį.

Stiliai

Norėdami sukurti madingą išvaizdą tam tikru stiliumi, pažiūrėkite į keletą čia pateiktų pavyzdžių.

Žinoma, iš šios veislės galite rasti kažką, kas atitinka jūsų ypatingą charakterį ir nuotaiką. Sujunkite, derinkite nesuderinamus. Naudokite drąsus priedus - tada jūs tikrai galėsite sukurti savo unikalų stilių, kuris išskirs jus nuo kitų ir leis jums išreikšti savo individualumą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys