Batai

Ką dėvėti moterų antklodės?

Ką dėvėti moterų antklodės?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Tinkamų drabužių variantai
  2. Mes deriname spalvas
  3. Kaip sujungti su viršutiniais drabužiais?
  4. Priedų pasirinkimas

Mados tendencijos nuo sezono iki sezono prisitaikyti prie šiuolaikinių madų poreikių, stengdamiesi ne tik stilingai ir gražiai, bet ir kuo patogiau kurti naujus drabužių ir avalynės modelius. Galima sakyti, kad vienas iš šių elementų yra batai, turintys patrauklų pavadinimą „dygsniuotas“, kurį jie gavo dėl nestandartinės išvaizdos. Iš šono atrodo, kad batai yra pripučiami iš vidaus, nors iš tikrųjų oras jose pakeičiamas izoliacija.

Įgiję tokius nuostabius ir patogius batus, daugelis stebisi: ką dėvėti tokius madingus batus, kad ansamblis pasirodytų ne tik patogus, bet ir stilingas? Pabandykime kartu atsakyti į šį klausimą.

Tinkamų drabužių variantai

Kadangi daugelis žmonių šiandien pirmenybę teikia paprastumui ir skubumui drabužiuose, kur visų pirma dėmesys skiriamas patogumui, likusius drabužius lengva sujungti su mažais. Pavyzdžiui, paprasčiausias ir prieinamiausias variantas yra džinsai. Pabandykite pasirinkti paprastus klasikinius tiesaus pjaustymo ar lieso lieso modelius. Batų apimtis akcentuos kojų plonumą ir padarys visus lenkimus pastebesnius, o patogūs ir patogūs vaizdų deriniai padarys šį ansamblį puikia galimybe aplankyti daugybę vietų ir renginių, kur nereikalaujama griežtai laikytis taisyklių ir nėra verslo aprangos.

Jei pageidaujate, kad džinsai būtų kelnės, verta paminėti, kad tik tvirtai priglundantys modeliai turėtų būti derinami su batus, kurie bus įsriegti batų viduje. Renkantis volumetrinį kelnės stilių yra tikėtina, kad bus klausimas, kaip juos dėvėti mažomis antimis, nes viršūnių tūris ne visada gali būti sėkmingai paslėptas už kojos pločio. Išoriškai šis derinys atrodys švelniai ir absurdiškai.

Tačiau kelnės, kurios yra slidinėjimo kostiumo ar kombinezono dalis, yra puiki galimybė sujungti su pripūstais batus. Netgi traukdami savo kelnes virš batų, neatrasite kvailas, bet, priešingai, sukursite patogiausias sąlygas kojoms, pašalinsite jų šlapias ir peršalimo orą per viršų.

Ansambliai, kuriuose yra staigus kontrastas stilių atžvilgiu, atrodo labai stilingi ir įdomūs. Toks tandemas gali būti sukurtas dėvint dutiką su sijonu. Jei pasirinksite klasikinį tiesų midi ilgio modelį, gausite gana patogų vaizdą, kuriame galite aplankyti filmus ar kitas pramogų vietas.

Nestandartinių drabužių stilių mėgėjai, pvz., Didinga boho, gali lengvai sujungti batus su grindų ilgio sijonais, dekoruotais langeliais, siuvinėjimais, pakraščiais ir panašiais skiriamojo stiliaus elementais.

Graži žmonijos pusė, pirmenybę teikianti garnuotais drabužiais, įvertins galimybę sujungti dygsniuotas striukes su dėvimais džinsais ir odiniais striukiais. Tokie batai nepažeis bendro tokio stiliaus stiliaus, bet tik išryškins jūsų gamtos priešglaminę nuotaiką bendrame fone.

Norėčiau pasakyti keletą žodžių apie batų derinį su perdėtu velenu su suknelėmis. Dauguma stilių neatrodo labai patrauklūs, tačiau tai yra šiuolaikinio ir madingo įvaizdžio kūrimo paslaptis - nesuderinama, galite gauti labai įdomių ir stilingų variantų, turinčių teisę egzistuoti.

Mes deriname spalvas

Žinoma, daug žmonių žino, kad norint sukurti harmoningą įvaizdį, nepakanka pasirinkti tinkamą stilių ir derinti drabužius stiliaus. Vienas iš pagrindinių patrauklaus lanko aspektų yra kompetentingas spalvų derinys, kurio pagalba galite sujungti skirtingų stilių daiktus viename ansamblyje, kuris, atrodo, nevyksta viename paveiksle.

Kadangi duetiniai batai yra gana demokratiški batai, daugelio jos modelių spalvos yra tinkamos. Šiuose batuose jūs tiesiog nebus ignoruojami, nes jų ryškios spalvos pritrauks kitų nuomonę. Būtų malonu jį naudoti savo mados tikslams, sukuriant harmoningą vaizdą iš tinkamo atspalvių derinio.

Renkantis ryškių batų atspalvius (geltonos, raudonos, raudonos, šviesiai žalios ir pan.), Nepamirškite, kad likusiuose drabužiuose turi būti ta pati spalva. Ji neturi būti striukė ar striukė, pakanka tik mažos detalės - pavyzdžiui, raudonus batus galima derinti su juoda striukė, kurioje yra raudona kišenė.

Baltas dutikas atrodo labai moteriškas. Nepaisant to, kad tokie batai reikalauja daug dėmesio priežiūros srityje, jie puikiai derinami su beveik visomis spalvomis ir tipais viršutiniais drabužiais - ar tai būtų striukė. apatinė striukė arba slidinėjimo kostiumas. Be to, priešingai nei spalvoti batai, nereikia suderinti detalių su baltuoju dutikais, nes tokia pora yra savarankiškas drabužis. Vienintelis dalykas, į kurį reikia atsižvelgti rengiant spalvų rinkinį, yra trijų spalvų taisyklė - nenaudokite daugiau nei trijų atspalvių, tuo pačiu metu, kad neatrodytų „papūga“. Tada jūs tikriausiai atrodys labai ryškus ir modernus, netgi sukeldami drabužius įvairiais stiliais ir spalvomis.

Kaip sujungti su viršutiniais drabužiais?

Klasikinis ansamblio su duetu pavyzdys yra sportinis stilius. Šis rinkinys tinka sportui ir aktyviems lauko žaidimams. Kasdieniame gyvenime dutiki ir striukės bus labai patogios, kai turėsite daug judėti mieste - jais jaustis pakankamai patogiai ir atrodys stilingas, neprarandant judumo.

Šiandien labai populiarus atsitiktinis stilius, kuris pastaraisiais metais rado didžiulį jaunų mergaičių moterų gerbėjų skaičių, kiekvienais naujais sezonais laimėjo mados takus. Užpildyti batai į jį įeina taip pat gerai, nes jie atrodo gana stilingi ir tenkina klientų, kurie vertina komfortą ir patogumą, poreikius.

Norint sukurti įspūdingą atsitiktinį vaizdą su gabaliukais, stilistai rekomenduoja juos derinti ansamblyje su negabaritiniu paltu, o negabaritinis viršus su liesais džinsais ir didelio dydžio batai atrodo gana švieži ir neįprasti, bet nepraranda apeliacijos.

Daugelis klausimų kelia tai, ar galima derinti dutiką su kailiu. Stilistai neabejotinai atsako - taip! Atlikę tekstūrų ir stilių kontrastą, galite sukurti stebuklingą įvaizdį, kuris bus patrauklus daugeliui madingų moterų, nenorinčių atsisakyti prabangos dėl patogumo.

Priedų pasirinkimas

Kad lankas su dutikamiu atrodytų harmoningiausias, nedvejodami įtraukite priedus į jį, nes, kaip žinote, jie nurodo bendrą vaizdo stilių. Šalikai, pirštinės, krepšiai ir skėčiai yra esminiai stilingo aprangos bruožai, kurie gali ne tik pabrėžti jo savininko rafinuotumą ir stiliaus jausmą, bet ir padėti paslėpti pažeidžiamas vietas nuo smalsių akių, sutelkiant dėmesį į detales, į kurias verta atkreipti dėmesį.

Sporto pareigos su plataus viršaus, dekoruotos kontrastingomis horizontaliomis juostelėmis su užrašu, tarsi jie nėra kito stiliaus objektas šiame paveikslėlyje. Juodai antblauzdžiai, skrybėlę ir tos pačios spalvos paltai atrodo nuostabiai harmoningi. Pilka pilka kailio kailis čia atlieka ne tik estetinę funkciją, bet ir, jei reikia, lengvai šildo šį gana jaukų ansamblį.

Kaip jau minėta, šiandien beveik nėra tabu, skirtą dutikinių batų derinimui.Pateiktoje nuotraukoje yra ryškus pavyzdys. Juodasis kailis ir juodos kelnės nesuteikia blogo skonio įspūdžio ir atrodo gana įspūdingos. Tokiame ansamblyje jausitės labai patogiai, nes natūralus kailis yra vienas iš šilčiausių viršutinių drabužių tipų. Pridėjus praktiniam dutikamiui, šis ansamblis taps universaliu rinkiniu šaltuoju metų laiku.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys