Batai

Rieker batai

Rieker batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Batai su vokiečių kokybe
 2. Batai - visoms progoms
 3. Batai bet kokiam orui
 4. Ką dėvėti?
 5. Klientų apžvalgos

Rieker yra žinomas vokiečių prekės ženklas. Bendrovė įgijo šlovę, naudodama tik originalios aukštos kokybės odos odą, taip pat dėl ​​specialios pado gamybos, kuri yra kaip pėdos forma ir leidžia nešioti kuo malonesnę. Kokybė, patogumas ir stilius - tai lemia šio prekės ženklo batus.

Batai su vokiečių kokybe

Visi „Rieker“ batai vadinami sportiniais ortopediniais batais.. Tai reiškia, kad tokie batai tinka kasdieniam drabužiui ir turi specialius apgalvotus elementus, kurie padidina komforto lygį. Be to, šio prekės ženklo batai nešlifuos jūsų kojos, nesukels jokių diskomforto dėvėję, net tinka ir pagyvenusiems žmonėms.

Ši speciali avalynė žmonėms su kojomis. Šie batai puikiai tinka kasdieniam drabužiui. Jis nesukelia kojos žalos, nes jis yra ortopedinis. Tokiuose batuose galite vaikščioti visą dieną ir tuo pačiu metu kojos nebus pavargusios.

Batai - visoms progoms

Būdami nuolat kojomis, jūs tikrai norite rasti batus „patogiau“, tada Rieker batai ateina į gelbėjimą. Jie leidžia kojoms kvėpuoti ir praktiškai nesijaučia juos vaikščiojant, apgaubia kojas kaip antroji oda. Tokie batai yra lengvi, su mažiausiu siūlių skaičiumi ir vieninteliais lenkimais visomis kryptimis.

Dėl specialios streso sistemos, kuri naudojama kiekvienai batų porai gaminti, daug patogiau dėvėti tokius batus nei įprastiniai batai. „Rieker Antistress“ batai turi specialų padą, skirtą pėdos dydžiui per dieną keisti. Tai labai naudinga, nes vakare asmens pėdos ilgis ir plotis didėja apie pusantrų centimetrų. „Rieker Antistress“ batai leidžia jums jaustis nuostabiu lengvumu ir komfortu vaikščiojant, taip pat neįtikėtiną lankstumą.

Yra 5 parametrai, pagal kuriuos „Rieker“ batai yra pranašesni už kitus prekės ženklus:

 • lankstumas;
 • stilius;
 • komfortas;
 • stiprumas;
 • dalykų.

Kalbant apie paskutinį parametrą, galime pasakyti, kad „Rieker“ batai gaminami tik iš natūralių medžiagų.

Visi žmonės gali rasti modelį sau. Jis tinka tiek žmonėms, vedantiems aktyvų gyvenimo būdą, tiek vyresnio amžiaus žmonėms. Ne apeiti šį tvirtą klausimą ir vaikų batus. Vaikiškų batų pasirinkimas yra gana mažas, tačiau, jei norite, rasite būtiną modelį.

Puikus pasirinkimas yra zomšiniai batai su tekstilės vandeniui atspariais įdėklais rudens orui arba žiemos modeliui su vilnos įdėklu. Tokiuose batuose, pavyzdžiui, patogu važiuoti per sniegą, nes jie yra labai lengvi ir patogūs. Be to, aukštos kokybės išorinė padanga užtikrina, kad šie batai yra patvarūs, ir jūs galite būti tikri: perkant vaikų batus iš „Rieker“, ilgą laiką pamiršsite apie batų problemą.

Bendrovė nepamiršo savo pagrindinių klientų - moterų. „Rieker“ siūlo puikius moterų batus, kiekviena mergaitė pati suras tinkamiausią modelį. Kiekviename modelyje yra nuosaikūs pastovūs kulniukai. Vienintelis, net jei jis atrodo masinis, iš tikrųjų yra labai lengvas.

Platus asortimentas leidžia pasiimti batų porą beveik bet kokioje kojoje ir taip pat gali patenkinti bet kokias moteriškas užgaidas. Be abejo, didelis „Rieker“ moterų batų privalumas yra priimtina kaina.

Vyrų „Rieker“ batai jau seniai įgijo didelį populiarumą, o paslaptis yra paprasta: vyriškų batų avalynė nėra susiaurinta. Taigi, tai bus patogu, jei visi pirštai lenkiasi ir atsilaisvins.Tokiu atveju modeliuose, kuriuose virš nykščio yra šiek tiek pakelta, jums bus dar patogiau. Be to, vyriškų batų gamybai naudojamas lengvasis padas, todėl vaikščiojant batai beveik nejaučiami. Pagrindinė vyriškų avalynės modelių izoliacija yra natūrali avių vilna.

Batai bet kokiam orui

Batų pirkimas atrodo labai paprastas dalykas, tačiau turėtumėte atsižvelgti į daugelį parametrų, ypač kai kalbama apie rudens ar žiemos batus. „Rieker“ yra pasirengusi tiek rudens, tiek žiemos batus:

 • Ruduo. Tokiems batus yra daug reikalavimų. Pora šalto ir lietingo laikotarpio turėtų būti ne tik graži, bet ir šilta ir vandeniui atspari. Atsparumas drėgmei yra svarbiausia rudens batų funkcija. Tačiau visai nereikia pirkti guminių batų, kad išgelbėtumėte kojas nuo drėgmės. Batų gamintojai sugalvojo kitą būdą, kaip išlaikyti kojas ir leisti jiems kvėpuoti.
 • Lietingu laikotarpiu rekomenduojama pirkti batus su membrana „tex“. „Rieker“ yra pasirengęs pasiūlyti tokius batus, kad jūsų kojos būtų sausos net lietingiausiu oru, kad jie galėtų kvėpuoti ir išlaikyti jautrumą.

Jei neturite galimybės įsigyti batų iš natūralių medžiagų, galite nusipirkti batus, pagamintus iš dirbtinių medžiagų su odos ar zomšiniu pamušalu. Riekerio rudens batų padas yra storas, todėl batas gali būti šiltas, tačiau tokie batai nėra sunkūs.

 • Žiema Ypač šaltu oru yra batai su vilna arba kailiu, ant stabilesnio kulno arba ant platformos. Poliuretano pleištiniai batai palieka temperatūrą iki -50 ° C, taip pat jaustis labiau pasitikintys slidžiais žiemos keliais. Net tokiems orams, kaip ledas, yra savo batai.

„Rieker“ gamina unikalius batus su „apledėjimo padais“, tokius batus jūs eisite ant ledo kaip ant asfalto. Batų ypatybė nuo ledo yra šuolių buvimas. Idėja yra ta, kad šuoliai yra „pasodinti“ ne ant pado, bet ant specialios petnešos, esančios ant pado paviršiaus. Keičiasi laikiklio padėtis, tai yra, jei reikia, galite jį pasukti ir smaigalys bus paslėptos.

Specialus polimerų mechanizmas ir savybės leidžia laikikliui atsispirti šalčiui. Šuoliai patys yra pagaminti iš specialaus grūdinto plieno. Avalynėje „antigololed“ galite saugiai vaikščioti įprastomis grindimis, nepažeidžiant jų.

„Rieker“ batai įgijo populiarumą ne tik dėl savo grožio, bet ir dėl įvairių modelių pasirinkimo. Pavyzdžiui, moteriški batai turi įvairių razinų: dirželiai, rankogaliai, akordeonas, pufai, užtrauktukai, užtrauktukai. Galite pasirinkti aukštos batus - batus ar batus.

Kitas aukštų batų bruožas yra platus batai, tokiuose batuose kojos atrodo plonesni. Rieker batų dizainas sukurtas atsižvelgiant į visas naujausias mados tendencijas ir atrodo labai stilingas ir modernus. Įvairūs „Rieker“ batų modeliai leidžia kiekvienam klientui išlikti modernus, stilingas ir modernus.

Ką dėvėti?

Platus labai skirtingų spalvų pasirinkimas leidžia pasirinkti tam tikro vaizdo batus. Pavyzdžiui, balti batai simbolizuoja prabangą ir malonę, jiems labiausiai tinka balti, juodi ar raudoni apranga. Juoda batai - tai klasika, čia drabužių pasirinkimas yra neįtikėtinai platus, natūraliai, idealus derinys su juodais batus bus laikomas verslo stiliaus drabužiais. Suknelė puikiai derinama su batus. Yra stilių, kuriuose neegzistuoja suknelė be batų.

Klientų apžvalgos

Dauguma pirkėjų yra patenkinti „Rieker“ batai.

Didelis pliusas yra batų ilgaamžiškumas. Pirkėjai sako, kad dėvėti batus kelis sezonus. Dėl patogumo daugelis batų su šlepetėmis palygina, nes tiesa yra tai, kad batai skirti ilgoms kojinėms ir beveik nesijaučia pėsčiomis. Apskritai, atsiliepimai yra teigiami, bet kaip tai galėtų būti kitaip? Galų gale, „Rieker“ batai yra stiliaus, patogumo ir ilgaamžiškumo!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys