Batai

„Crocs“ guminiai batai

„Crocs“ guminiai batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Gamintojo istorija
 2. Savybės
 3. Papildoma informacija
 4. Kai kurios įdomios savybės
 5. Moterų modeliai
 6. Vaikų modeliai
 7. Apžvalgos

Ne sezono metu, kai prasideda sūdantis ir lietingas oras, jei keliaujate daug pėsčiomis ar mėgstate išeiti iš miesto, klausimas, kaip apsaugoti kojas nuo šlapimo, tampa ypač svarbus.

Standartinis ir logiškas sprendimas visada buvo guminių batų pirkimas. Šiuo metu rinkoje yra vandeniui atsparių batų modeliai, kurie turi daug privalumų, įskaitant „Crocs“ guminius batus.

Gamintojo istorija

„Crocs“ istorija prasidėjo, kai trys panašūs žmonės nusprendė sukurti batus, tinkamus buriavimui ir buriavimui. Tai turėjo padaryti tokius batus, kurie neleistų kojoms nuslysti ant laivo šlapio denio.

Pakeliui į šį tikslą sunkiausias žingsnis buvo rasti medžiagą, tinkamą batų kūrimui. Dėl to buvo rasta medžiaga ir ją gaminanti įmonė, o 2002 m. Įmonė buvo įkurta ir įregistruotas prekės ženklas, pavadintas „Crocs“.

Pirmieji du šimtai sabotų porų buvo išparduoti vos per kelias valandas Floridos laivų parodoje. „Crocs“ laukė sėkmės, nes šie batai buvo paklausūs ne tik buriavimo mėgėjams.

Jau 2005 m. „Crocs“ pradėjo prekiauti Europoje.

Savybės

Visi sezono batai iš Amerikos markės „Crocs“ iš tikrųjų nėra pagaminti iš gumos, bet iš specialios polimerinės medžiagos „Croslite“.

Naudojant šią medžiagą:

 • Lengvi batai;
 • Šviesos pėdos;
 • Užkerta kelią nemaloniam batų kvapui;
 • Užtikrina greitą batų džiovinimą.

Papildoma informacija

 • „Crocs“ guminiai batai taip pat pasižymi guminiais įdėklais ant pado, kurie neleidžia nuslysti.
 • Dauguma modelių turi specialias angas arba rankeną kilpų viršuje (šonuose arba gale), kad būtų lengviau prikabinti, taip pat dizaino elementas.
 • Kitas „Crocs“ batų dizaino bruožas yra gebėjimas papuošti dekoratyviniais elementais - „Jibbitz“ („Jibbitts“). Tai nedideli sijų tipai su specialiu tvirtinimu, tinkami Crocs modeliams, kuriuose yra skylių. Specialios Jibbitz angos gaminamos netgi sezono batus - viršutinėje viršutinėje dalyje, ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Kai kurios įdomios savybės

Kūno temperatūros įtakoje „Croslite“ medžiaga, iš kurios gaminami „Crocs“ batai, gali šiek tiek suminkštinti, verčiant batus „prisitaikyti“ prie kojos formos. Dėl medžiagos jautrumo karščiui batai turi būti apsaugoti nuo aukštos temperatūros.

Dėl medžiagos savybių, užkertančių kelią bakterijų augimui, batai neparodo nemalonaus kvapo. Croslite taip pat turi šilumos ekranavimo savybes. Kad jaustumėte visus šiuos patogumus pėsčiomis, labai svarbu pasirinkti tinkamą batų dydį.

Medžiagos, iš kurios gaminami crocs, savybės leidžia jas dėvėti net ant pliko kojos. Jei reikia, batai gali dėvėti norimą tankį.

Moterų modeliai

Parduodant galite rasti keletą „Crocs“ guminių batų moterų modelių:

 • Su apvaliomis skylutėmis viršūnių viršuje, apjuostomis vieninteliais, išlieti ir visiškai nepralaidūs vandeniui, yra specialios juvelyrikos „Jibbitz“ skylės.
 • Su batviršiu, pagamintu iš elastinės medžiagos, vidpadžių ir tekstilės įdėklų viršuje, viršutinėje pusėje su specialiomis rankenomis, kilpomis ant šonų, vandeniui atsparus apatinei batų daliai.
 • Iš viršaus puoštas lankas, pagamintas iš Croslite, su specialios medžiagos vidpadžiu.

Moteriškus modelius atspindi daug spalvų ir atspalvių: juoda, mėlyna, raudona, geltona, žalia, rožinė, bordo, raudona.

Vaikų modeliai

Pateikiami „Crocs“ batai ir vaikų modeliai, kurie turi skirtingą dizainą:

 • Viena skylė ausies gale viršutinėje dalyje, pado viduje yra masažo linijos su taškais, kurie turėtų paskatinti kraujotaką.
 • Su dviem ausų rankenėlėmis viršūnių šonuose, vidinė dalis, liečianti koją, turi masažo linijas, o ant kulno yra atspindintis elementas su logotipu. Skylės papuošalams „Dzhibbitts“, esančios prieš veleną.
 • Su apvaliomis skylutėmis nuo viršutinės dalies viršūnių šonuose, su specialiomis skylutėmis ant firminių juvelyrinių dirbinių, su apvadu prie pado ir veleno.
 • Modeliai skirti skirtingiems pėdų aukščiams ir taip pat skiriasi: tinka pėdoms, pusiau prilipusi ir laisva, tik trys modelių modeliai.

Vaikų modeliai pateikiami ne tik monochromatinėmis spalvomis, yra batai su įvairiais modeliais.

Apžvalgos

Atsiliepimai apie vaikų tėvų modelių batus dažniausiai yra labai teigiami. Jie rašo apie tai, kad batai yra labai lengvi, jie gerai išlaiko koją, vaikams patogu įdėti šiuos batus ir pakilti. Jų kojos prakaituoja daug mažiau nei įprastiniuose gumos bateliuose, o viduje nėra nemalonaus kvapo. Jei pasirenkate reikiamą dydį, batai nešlifuoja pėdų. Batai lengvai valomi šepečiu ir muiluotu vandeniu, yra stiprūs ir patvarūs.

Moteriškų batų modelių Crocs apžvalgos taip pat yra labai teigiamos. Klientai atkreipia dėmesį į tai, kad persvarstė savo požiūrį į vandeniui atsparius batus, kurie, prieš pirkdami crocs, jiems atrodė labiau tinkami vasaros namams ir sodui. Dauguma teigiamų atsakymų paliekami ant modelio su lanksčia gumine medžiaga. Klientai sako, kad šis batas atrodo labai tvarkingas ir stilingas, jis puikiai dera su įprastu drabužių spinta, spalvos ir dizainas leidžia dėvėti šiuos batus dirbti.

Jie rašo, kad krokai tikrai nesuteikia šlapių pėdų, nes jie turi lietų padą, batai labai lengvi ir lengvai prižiūrimi, juos lengva įdėti.

Pirkėjai nurodo, kad vandeniui atsparūs guminiai batai turėtų būti dėvimi - krekai turi būti ne žemesnėje kaip –5 ° С aplinkos temperatūroje.

Kai kurie pirkėjai, įsigiję „Crocs“ batus, pagamintus tik iš „Croslite“ medžiagos, atkreipkite dėmesį, kad šie batai truputį sulenkia, o tai sukelia šiek tiek nepatogumų vaikščiojant ir vairuojant automobilį.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys