Batai

Batai pagal audinės paltą

Batai pagal audinės paltą

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kas tinka?
  2. Ilgis
  3. Spalva
  4. Mados deriniai

Audinės paltai yra viršutiniai drabužiai, kurie reikalauja, kad jo savininkas imtųsi rimto požiūrio kuriant vaizdą. Ne kiekvienas batas dėvės brangius kailinius drabužius. Netinkamai pasirinkus batus, net ir brangiausias kailis bus juokingas.

Pelkės kailis - elitas, brangi medžiaga, šalia kurios gali būti tinkami batai. Batai turėtų būti atrenkami tik iš odos ar zomšinių, jokių pakaitalų ir kitų pigių medžiagų. Pigūs avalynė gali paneigti turtingą kailių tekstūrą, todėl audinės paltai atrodys pigiai ir neblogai. Jei batų medžiaga yra daugiau ar mažiau aiški, bet stiliaus, dizaino, vienintelio tipo, aukščio ir kitų savybių, situacija yra daug sudėtingesnė.

Kas tinka?

Iš visų įvairiausių žieminių batų reikia pasirinkti tuos, kurie gali papildyti audinės kailį ir sukurti harmoningą vaizdą.

Batai su klasikiniu kulno - universalus variantas, atitinkantis bet kokį kailių drabužių stilių. Jei kyla abejonių dėl batų ir kailių paltų derinio, tikrai verta rinktis batus su klasikiniu kulniuku.

Batai su kulnais gali būti derinami su bet kokio ilgio audiniu. Naudodami tokius batus galite vizualiai ištiesti figūrą, pridėti plonumą ir padaryti vaizdą tvirtą ir grakštų. Tačiau batai su aukštais viršūnėmis turėtų būti dėvimi ilgomis kailinėmis ir trumpais sijonais / suknelėmis. Šie batai gali būti odiniai arba zomšiniai, tačiau vaizdas bus prašmatnus.

Jei derinate batus su audinės kailiu, jie turi būti siauri ir stori. Naudojant tokius batus, galima pridėti šiek tiek aukščio, ištiesti kojas, suteikti tinkamo ir lengvo vaizdo.

Batai su žemu viršumi labai blogai derinami su ilgais ūdų kailiais. Trumpesnis batų ilgis sumažins kailio turtingumą. Tačiau drabužiai su vidutiniu ilgiu gali egzistuoti kartu su panašiais batais. Tokiu atveju bus matomos plonos kojos, o kailio blizgesys spindės visame šlovėje. Kalbant apie stilių, tačiau geriausias variantas būtų tiesus pjovimas ir griežtas stilius, nors ir priimtinas mažas blyksnis.

Negalima dėvėti ilgų kailio batų, nes vaizdas yra nesuderinamas: batai yra sunkūs ir drabužiai yra lengvi ir švelni. Vienintelė galimybė būtų derinti kulkšnies batus ir trumpą, palaidų kailį, turintį mažą juosmenį, ir klubų atramą.

Kailiai kailiniai batai gali būti derinami su audiniais iš audinių kailio. Šiuo atveju geriau pasirinkti sutrumpintą kailį. Atrodo geri vaizdai, kuriuose yra kailių nesutarimai.

Batai „su akordeonu“ gali būti derinami su audinių kailiais kelio lygyje arba šiek tiek mažesni. Turėtų atrodyti, kad kailio kailis sklandžiai patektų į batus.

Dėl storos monolitinės dangos pado batų dizainas yra sunkus, tačiau šie batai gali būti derinami su įvairaus ilgio kailiais. Daug svarbiau yra drabužių stilius. Privalumas yra suteikti plačius kailinius paltus su švelnumu. Tokiu atveju batų sunkumas bus praskiestas kailių patvarumu.

Batai su kulnais, ant kurių yra lizdai, puikiai atrodo su kailiniais kailiais, pagamintais iš kailių. Tokie vaizdai visada stulbina, jie pritraukia drąsos ir žavingo dėmesio. Batai įsibrovė į madą ir vėl yra beveik populiarumo viršūnėje. Drąsios mados moterys, kurios yra pripratusios eksperimentuoti ir derinti nesuderinamą dėvėjimąsi su audinių paltais, bet tik trumpomis.Tokiu būdu jums yra skirtas dėmesio centras ir sužavėti žvilgsnius iš kitų.

Geriau ne sujungti batus su brangiais kailiais. Ekstremaliais atvejais galite pasiimti trumpą kailių kailį.

Ilgis

Batų pasirinkimas priklauso nuo kailio ilgio. Netinkamai derindami, galite sugadinti vaizdą ir pabrėžti paveikslo trūkumus. Tačiau mums reikia visiškai kitokio poveikio. Batų aukštis vaidina svarbų vaidmenį formuojant harmoningą ir stilingą išvaizdą. Klasikinis variantas yra batai, kurie baigiasi veršelio viduryje arba šiek tiek virš jo. Šie batai gali būti su ilgais kailiais arba kelio ilgio modeliu.

Jei esate laimingas, kad taptumėte ilgos kailio savininku, tuomet turite turėti aukštų batų porą su vidutiniu kulno ar švariu pusbrangiu batu. Tačiau šalia tokių drabužių batai ir kulkšnies batai neturi nieko daryti. Taip pat būtina įtraukti batus su kailio apdaila ir modelius su plokščiu padu.

Kailių kailių kailis, turintis kelio ilgio kailį, bus puiki su batus ar kulkšniais, visuomet su aukštu kulnu. Žiemą kiekvieną dieną tokiuose batuose jums nepatinka, todėl kasdien galite įsigyti batus ant platformos. Batai neturėtų ryžtingai išsiskirti nuo kailio ir pritraukti dėmesį, todėl galite pasirinkti batus, kad jie atitiktų kailio spalvą arba sustotų prie juodojo modelio.

Kalbant apie įkrovą, jis gali būti tiek įtemptas, tiek laisvas. Batų stilius turėtų būti paprastas, be blizgančio dekoro ir putojančių elementų. Anksčiau dizaineriai net nesvarstė galimybės derinti kailinius kailius, tačiau tokie vaizdai vis dar naudojami. Tai su kailiu į kelio, kad gali būti dėvimi ugg batai, kurie gali būti atliekami klasikinėje versijoje arba turintys kailių apvadą. Tačiau trumpi batai, turintys vaizdą su tokiu kailiu, neturi nieko bendro, nes net ilgos kojos atrodo trumpos.

Pagal trumpą ūdų kailį, paprasčiausias būdas yra pasiimti batus, nes šalia tokių drabužių gali būti batai, batai su mažu bėgimu, su kulnais ir pleištais. Netgi čiurnos batus, kurie yra įrengti visur „raudona šviesa“, galima sujungti su trumpais kailiniais kailiais.

Spalva

Spalvoti batai, kad pasiektų kailį, turėtų būti labai atsargūs, kitaip vaizdas būtų absurdiškas. Šie batai gali būti derinami su kompleksiniais pjaustymo kailiais. Yra leidžiama sujungti batus su spalvotu velenu su sluoksniais, turinčiais kontrastingų medžiagų įdėklus arba simetrišką apatinę liniją.

Ne visi batų spalvos bus tinkamos viename vaizde su kailių gaminiu, bet su tinkamu batų pasirinkimu vaizdas bus vidutiniškai suvaržytas, išraiškingas ir unikalus.

Turėtumėte būti labai atsargūs su papuoštais batais. Kailis turėtų būti dėmesio centre ir blizgūs elementai ant batų, išraiškingų įtvarų ar metalinių kojinių - tai bus per daug. Prestižas, blizgesys ir prašmatnus kailio vaizdas išnyks į foną, o tai labai nepageidaujama.

Lengviausia sukurti vaizdus su juodu kailiu. Dėl spalvos universalumo ir santykio su klasika, negalite apsiriboti pasirinkdami batų spalvą. Tačiau batai turi pasiimti kitus vaizdo elementus (maišą, skrybėlę, šaliką ar diržą).

Šį universalumą apibūdina kavos ir šokolado atspalviai, kurie prieš mados moterį atsiveria daug galimybių derinti skirtingas spalvas viename paveiksle. Balta, raudona ir ruda kailiniai kailiai bus naudingi šalia brangių rudos spalvos batų, netoli brendžio, kavos ar kakavos spalvos. Pirštinės ir maišelis parenkami panašiais atspalviais.

Trumpiems leopardų kailiams turite pasirinkti kulkšnies batus bordo ar vyšnių atspalviuose. Spalvingas, ryškus kailis, apjungiantis keletą akį traukiančių atspalvių, geriausiai derinamas su juodais, taip paprasti, kaip įmanoma batai.

Baltoji audinė yra kilniausia kailė ir reikalauja specialaus požiūrio ne tik į batus, bet ir į visus kitus priedus.Baltos spalvos kailiams galite pasiimti kreminius batus, šviesiai rudus, juodus ir net raudonus.

Mėlynos spalvos paltai atrodo labai originalūs, ypač kai jie sujungiami su juodais batus. Jūs galite įkūnyti atspalvių žaidimą viename vaizde, pasirinkdami tamsesnius ar lengvesnius batus į mėlyną kailį.

Dūminis, bet koks baltos, smėlio ar melsvos spalvos kailio atspalvis turi būti derinamas su pilkais arba rudais batus.

Mados deriniai

Geras, paprastas, bet ne mažiau įdomus vaizdas. Juodasis, šiek tiek užsikimšęs minkštas kailis, skersai sujungtas su juodais odiniais batus. Įjungus visą spalvą, šį vaizdą galima išvengti naudojant ryškių spalvų priedus (pvz., Skara ar rankinė). Norėčiau atkreipti dėmesį į gerai pasirinktą batų ir kailio ilgį. Nedelsiant ir nesuprantamai, kur baigiasi kailio kailis ir prasideda batai, perėjimo ribos nėra neryškios, todėl vaizdas yra tvirtas ir apgalvotas.

Ir čia yra tauriųjų audinių kailis, kurio pagrindu sukurta kasdienė išvaizda. Pilkos spalvos batai yra gerai išstumti iš kailio spalvos, o paprastas stilius, būdingas batus, sukuria palankų kontrastą su kilniais kailiais. Toks kailis su sutrumpintomis rankovėmis gali būti lengvai įsivaizduojamas su sudėtingesniais batus, pavyzdžiui, batus su kulnais.

Ir čia yra tauriųjų audinių kailis, kurio pagrindu sukurta kasdienė išvaizda. Raudoni batai gerai pabrėžia kailio spalvą, o paprastas stilius, būdingas uggam, sukuria palankų kontrastą su kilniais kailiais. Tokį kailį galima lengvai įsivaizduoti naudojant sudėtingesnius batus, pavyzdžiui, mažai žemus batus ar aukštus batus su kulnais.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys