Batai

Vokiški batai

Vokiški batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Marschstiefel bėgimo batai
 2. Filzstiebel
 3. Šiuolaikiniai modeliai
 4. Ką dėvėti?

Kiekvienas pirkėjas nori pirkti aukštos kokybės batus, kurie truks ilgai ir tuo pat metu išsaugos patrauklią išvaizdą. Žinomi Vokietijos prekės ženklai iš Vokietijos puikiai susidoroja su tokiais reikalavimais. Kokie buvo Antrojo pasaulinio karo vokiški batai ir kokie modeliai yra šiandien? Apsvarstykite daugiau.

Marschstiefel bėgimo batai

Per II pasaulinį karą vokiečių kareiviai Marschstiefel žygiuojančius batus naudojo. Šis batas buvo pagamintas iš tvirtos karvės odos, kuris buvo nudažytas juodu. Produktai buvo įrengti aukštos viršūnėmis ir dvigubomis padais, sustiprinti nagais.

Batų bruožas buvo metalinis pasagas. Ši detalė buvo ant išorinio kulno krašto. Pasagos buvo pritvirtintos keliais nagais, kurie vėliau buvo padengti odos ar sintetikos.

Po kurio laiko batų gamyba tapo žymiai pigesnė. Pirma, viršūnių viršūnės buvo sumažintos, tada septynių pusių nagai pakeitė karšto štampavimo būdu pagamintas dalis.

Filzstiebel

Kareivių batai Filzstiebel pagaminti iš natūralios odos ir veltinio. Batų išvaizda labai panaši į paprastus batus. Padai buvo įrengti specialiomis dalimis, kurios neleidžia batus nuslysti ant slidžių paviršių.

Pareigūno batai turėjo ilgą nosį ir aukštas viršūnes. Batai buvo pagaminti iš natūralios odos ir turėjo mažą plačią kulną. Tokie modeliai taip pat vadinami kavalerija.

Šiandien tokie batai įsigyti jojimo sporto ar istorinių rekonstrukcijų.

Vokiški batai, paprasti ar nepatvirtinti pareigūnai buvo pagaminti iš natūralios odos ir buvo labai minkšti. Padai buvo įrengti specialiais šuoliais. Kai kurie produktai rasti popieriaus vidpadžių. Batai turėjo nedidelį augimą ir pastovią kulną.

Gebirgsjager

Gebirgsjager buvo Vokietijos kalnų medžiotojų įstatyminiai batai. Parengė juos Wehrmacht ir SS kariams. Tokios avalynės buvo sukurtos sudėtingoms oro sąlygoms ir buvo panaudotos tarp kalnų šautuvų karių. Batai buvo pagaminti iš natūralios odos, metalo kraštas buvo vienintelis ir patikimas lenkimas.

Jie priėmė savo batus su specialiais kreminiais dažais. Šis įrankis buvo pagamintas ryškiame langelyje su nacių simboliais. Šis dažai buvo naudojami iki 1943 m. Gamyba buvo sustabdyta, kai buvo leista nešioti juoduosius batus.

Šiuolaikiniai modeliai

Modernūs batų gamintojai iš Vokietijos gamina įdomius modelius paprastiems pirkėjams. Vokietijos prekės ženklai siūlo vartotojams stilingus ir patogius batus. Aukštos kokybės ir madingi batai gali prisitaikyti prie daugelio moterų ir vyrų vaizdų.

Hogl

Vokietijos prekės ženklas Hogl siūlo moterims nuostabų gražių ir elegantiškų moterų batų pasirinkimą. Visi modeliai pagaminti iš natūralios odos, ekologiškos odos ir aukštos kokybės tekstilės. Ypač įspūdingi ir moteriški aukšti modeliai su smailiu nosimi ir nedideliu elegantišku kulnu.

Gabor

Vokietijos kompanija „Gabor“ siūlo moterims glaustus batus su plačiu kulnais. Prekės ženklo batai yra pagaminti iš natūralios odos arba zomšos ir turi vidpadį ir subtilų tekstilės pamušalą su trumpu krūva. Aukštos kokybės produktai yra įrengti tiesiu arba plačiu velenu.

Siauresni modeliai turi elastingą įdėklą.

Caprice

Gamintojas Caprice suteikia moterims apsvaiginančius produktus ant mažo kulno su elastingu ir įspaustu atgal.Originalūs modeliai yra papuošti mažu dirželiu šone. Patogūs ir gražūs „Caprice“ prekės ženklai puikiai tinka drąsiam ir pasitikinčiam mados menininkui.

Riker

Pasaulyje garsus vokiečių prekės ženklas „Rieker“ gamina aukštos kokybės batus, pagamintus iš natūralios odos. Žiemos firminiai modeliai moterims yra aprūpinti stulbinančiu natūralaus kailio ir reljefo padėklu. „Rieker“ batuose pėdos niekada neiššaldys ir netrukus po ilgos vaikščiojimo pavargs.

Tamaris

Kiekviena fashionista galės pasirinkti stilingą porą iš „Tamaris“ prekės ženklo. Bendrovė siūlo moterims platų produktų asortimentą visiškai skirtingais stiliais. Idealius batus galima pasirinkti, kad būtų sukurta elegantiška išvaizda ir kasdieniai pasivaikščiojimai.

Batai iš natūralių medžiagų. Moterys galės paimti lakonišką modelį ant plokščio vienodo paviršiaus arba flirtuojančios poros ant žaismingo kulno.

Eber klaus

Vokiečių prekės ženklas „Eber Klaus“ gamina nuostabius vyriškus batus, pagamintus iš minkštos natūralios odos. Žiemos aukštuose modeliuose yra natūralių kailių ir reljefo izoliacija. Kokybiški Vokietijos prekės ženklo produktai atrodo brangūs ir stilingi.

Shoibeg

„Shoibeg“ gamina labai patogius vyriškus batus, pagamintus iš natūralios odos. Labai populiarūs yra griežti modeliai ant mažo pleišto ir su užtrauktukais. „Relief“ padas užtikrina pasitikėjimą kiekvienu žingsniu, net jei jis yra šlapias ir slidus.

Josef seibel

Aukštos kokybės ir gražūs batai iš šio vokiško prekės ženklo bus puikus sprendimas stilingam madininkui, mėgstančiam tikrai madingus ir originalius dalykus. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas firminiams batus su aukštais viršūnėmis ir aksominiu veliūro paviršiumi.

Gražūs modeliai su kontrastingais siūlais yra izoliuoti vilnoniu pamušalu.

Provocante

Garsus prekės ženklas „Provocante“ gamina stilingus vyriškus modelius iš aukštos kokybės nubuko, zomšos ir natūralios odos. Tamsus batų paviršius tikrai pritrauks kitų dėmesį.

Gražūs produktai atrodo labai brangūs ir kieti. Batai yra aprūpinti užtrauktukais, užsegimais ir metalizuotais dekoro elementais.

Salamandras

Pasaulyje garsus prekės ženklas Salamander yra teisėtai pripažintas vienu populiariausių. Įmonė gamina gražius vyriškus batus, pagamintus iš natūralios odos. Modelių asortimentą sudaro batai ant kulno, mažas pleištas ir patogus plokščias padas.

Šaltai žiemai prekės ženklas gamina kailinius modelius su aukštos viršūnėmis. Aukštos kokybės rankena su reljefu ir protektoriaus padais.

Ką dėvėti?

Avalynė iš Vokietijos pasižymi griežtu ir glaustu dizainu. Firminiai produktai puikiai tinka bet kokio amžiaus vyrams ir moterims.

Aukštos kokybės ir griežti batai puikiai tinka:

 • tiesūs ilgai sluoksniai ir vidutinio ilgio modeliai;
 • odiniai vyriški lietpalčiai;
 • džinsai ir tiesios moteriškos kelnės;
 • sandarūs arba tiesūs sijonai;
 • verslo vyrų kostiumai tamsioms spalvoms;
 • ilgos striukės ir tiesios striukės;
 • dygsniuotos moteriškos striukės ir apsiaustai;
 • Vyriškos ir moteriškos odinės striukės. Pjovimas gali būti laisvas arba tiesus;
 • avių kailiai su kailio apykakle;
 • vyrų kelnės.
Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys