Batai

Batai-mėnuliai

Batai-mėnuliai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pagrindinės funkcijos
 2. Kai kurios ypatybės
 3. Modeliai
 4. Apžvalgos
 5. Skirtumai nuo dutik
 6. Skirtumas nuo kitų prekių ženklų
 7. Keletas stiliaus patarimų

Boots-moon rovers - taip populiariai vadinamas specialiu žiemos batų modeliu. Šių batų išvaizda yra artima batų, kurie buvo ant amerikiečių astronautų kojų, per jų judėjimą mėnulio paviršiuje. Italų dizaineris Giancarlo Zanatta sukūrė batų-mėnulio vairuotojus, įkvėptas žiūrėti vaizdo įrašą apie žmogų, kuris nusileido ant mėnulio. „Moon Boot“ prekės ženklas pasirodė 70-ųjų pradžioje ir vis dar labai populiarus šiandien, o mėnulio batai („Tecnica“ mėnulio batai) vertinami dėl jų gebėjimo išlaikyti šilumą žemoje temperatūroje ir kitose savybėse, kurios yra vienodai naudingos žiemos sąlygomis.

Pagrindinės funkcijos

Leiskite batų mėnulio važiavimui ir nėra skirtos vaikščioti kosmose, bet tampa būtinomis lauke lauke šaltuoju metų laiku. Iš kitų žieminių batų, mėnulio vairuotojų arba munbuts („Moon Boot“ prekės ženklo) išsiskiria:

 • išorinio paviršiaus atsparumas vandeniui, tokie batai niekada nešlapi kojų;
 • vidinis munbutovo sluoksnis savaime nesulaiko drėgmės, todėl pėdos nebus prakaito;
 • Mėnulio batai turi didžiulę išvaizdą, tačiau jų „įdaru“ (specialia kojinių izoliacija ir vidpadis) atsižvelgia į pėdos anatomines savybes, prisitaiko prie jos formos ir turi amortizuojančias savybes. Šis batas suteikia komforto jausmą;
 • batai išlaiko šilumą. Mėnulio batai skirti temperatūrai iki -35 ° C;
 • batų mėnulio vairuotojai yra pagaminti iš itin lengvų sintetinių medžiagų.

Kai kurios ypatybės

Visų praktiškumo „Moon Rover“ („Tecnica Moon Boot“) originalas „kosminis“ išvaizda ir keletas būdingesnių savybių:

 • poroje nėra kairiosios arba dešinės kojos įkrovos, kiekviena bagažinė yra universali;
 • nedidelis dydžio asortimentas, nes vienas „munbut“ dydis tinka trims standartiniams, todėl tokius batus galima nusipirkti nuotoliniu būdu, nebijodami būti klaidinami su dydžiu;
 • Batas turi įrišimą, kuris yra perduodamas per trikampio formos metalinius elementus.

Modeliai

Šiuo metu daugelis moterų, kurios gyvena aktyviai, galvoja apie batų pirkimą žiemai, pasirenka sau batus, nors „Moon Boot“ prekės ženklas neturi moterų žiemos modelių: šis batas tinka tiek vyrams, tiek moterims. Pasirinkta, sutelkiant dėmesį į bato spalvą, dydį ir išvaizdą. Juodasis „Tecnica Moon Boot“ laikomas labiausiai universaliu variantu.

Moon Boot modeliai ir vaikai taip pat yra: mergaitei ar berniukui galite nusipirkti tokius batus skaitydami jo spalvą ir dydį. Didelis įvairių spalvų pasirinkimas leidžia pasirinkti „mėnulio važiuokles“ beveik bet kokiam tinkamo stiliaus žiemos drabužiui.

„Mėnulio batai“ modelis šiuo metu yra atstovaujamas kitų prekių ženklų kolekcijose, kuriose pateikiami jų batų variantai „kosmoso tema“. Mes matome mėnulio roverius įvairiose, kartais visiškai skirtingose ​​nuo jų prototipų įsikūnijimų. Parduodami „Dior moon“ batai, o „Chiara Ferragni Flirting moon rovers“ yra pagaminti iš lakinės odos ir kailio.

Dėl daugelio šiandienos rinkoje esančių modelių ir prekių ženklų galite pasirinkti „mėnulio batus“ bet kuriai žiemos spintai: megztiniams, striukėms, kailiams, avikailių kailiams arba avių kailiams.

Apžvalgos

Kai kurie mūsų piliečiai jau aktyviai naudojasi „Tecnica“ bendrove. Apžvalgos, kuriose rašoma apie šį batą, dažniausiai yra teigiamos. Žmonės sako, kad šiame bate yra tikrai labai šiltas net itin šaltuoju metu, o po juo tiesiog pakankamai plonos kojinės dėvėti, munbuty puikiai tinka lauko veiklai.

Vidpadis yra kojos forma, suteikiantis neaiškios komforto pojūtį, o padas neslysta, nes suteikia stabilumo ir leidžia jaustis pasitikėjęs net ir ledinėmis sąlygomis. O vartotojai rašo, kad „kosmoso“ batai nešlapia nei iš vidaus, nei iš išorės, garantuoja sausas pėdas ir šluostę bei šiltą kambarį.

Kai kurie naudotojai nurodo, kad jie iš pradžių nenorėjo pirkti munbuty, nes išoriškai šie batai neatitiko jų įprastinio stiliaus, atrodė pernelyg sudėtingi, bet po visų abejonių dėl Mėnulio vairuotojų būtinybės buvo nuplaunami.

Vartotojai sako, kad šį batų yra labai lengva prižiūrėti, tiesiog nuvalykite jį servetėlėmis. Dauguma teigia, kad šie batai-mėnulio roveriai yra labai aukštos kokybės ir išsaugo gerą išvaizdą ir savybes po kelių aktyvaus naudojimo sezonų.

Apžvalgų autoriai nurodo, kad šie batai yra gana brangūs, ypač jei perkate juos per tarpininkus, tačiau firminiai batai-mėnulio vairuotojai pateisina tokią kainą ir yra nepakeičiami mūsų oro sąlygomis.

Skirtumai nuo dutik

Žmonės, kurie nėra susipažinę su firminių batų ir mėnulio vairuotojų gamybos sunkumais, gali pastebėti, kad tai yra viena iš draugų, žinomų visiems nuo 1980 m., Tačiau tokia nuomonė yra klaidinga.

Paaiškinkime skirtumą tarp kvotų ir „Tecnica Moon Boot moon rover“:

 • Pagrindinis skirtumas yra naudojamų medžiagų kokybė ir savybės, kurios „Lunokhod“ suteikia nepralaidumą ir visas pirmiau išvardytas savybes. Štai kodėl dutik nėra toks patogus ir oras, kuris gali būti vadinamas tikrais batai.
 • „Dutiki“ neturi vidpadžių, kurios prisitaiko prie kojos savybių ir pasižymi smūgiams sugeriančiomis savybėmis, neturi vidinės membranos tarp vidinės izoliacijos ir išorinės bagažinės dalies. Ši membrana apsaugo koją nuo drėgmės, neleidžia vandeniui prasiskverbti į bagažo vidų ir tuo pačiu metu gali išleisti drėgmę, kuri išsiskiria iš prakaito. Kojinės izoliacija munbutoje yra kojos forma, sukurianti ypatingą patogumą, kuris nėra dutikoje. Dešinieji ir kairieji batai tampa tokie jau dėvimi, iš pradžių nėra dviejų vieno pora batų.
 • Išorinis bagažinės vežimėlio dangtelis yra pagamintas iš specialios medžiagos, vadinamos kordura - tanki, vandeniui atspari medžiaga, paremta nailonu. Tai yra pagrindiniai, bet ne visi, „munbuts“ skirtumai nuo dytik.

Skirtumas nuo kitų prekių ženklų

Šiuo metu daugelis prekių ženklų gamina tokius žieminių batų modelius, kurie yra populiariai vadinami batai-mėnulio sportininkai. Šių pavadinimų batai daugiausia buvo gauti dėl būdingos išvaizdos. Modelio „Mėnulio batai“ pasiūlymas, įskaitant Bognerį, Keddo, Puma, Lacoste. Gucci ir Dior kolekcijose rasite „Mėnulio roverius“. Dabartiniu sezonu batai-mėnulio vairuotojai yra įvairių prekių ženklų.

Būtina atskirti batų mėnulio roverius kaip batų modelį iš „Mėnulio batų“ („Moon Boot“), kuriuos gamina italų kompanija „Tecnica“.

Platus įvairių tipų batų-mėnulio vairuotojų pasirinkimas leidžia kiekvienam pasirinkti žiemos avalynės porą, sutelkiant dėmesį į įvairius atrankos kriterijus: kainą, dizainą ir kitas vartotojų savybes.

Keletas stiliaus patarimų

„Boots-moon rovers“ puikiai dera į sportinį stilių, būtų tinkama naudoti lauko veikloje, tačiau daugelis komforto mėgėjų nėra pasirengę dalyvauti tokiuose bateliuose miesto aplinkoje, manydami, kad jie yra patogi galimybė vaikščioti per žiemos gatves.

Jei manote, kad batų mėnulio važiavimai yra pernelyg gausūs ir sudėtingi miestui, atkreipkite dėmesį į sutrumpintus modelius. Šviesus apatinis švarkas, tūrio megztas skara ir nedidelis tinkamo atspalvio maišas suteiks nuostabų rinkinį kartu su „Mėnulio roveriais“. Nesivaržykite įsigyti „Mėnulio roverius“, jei jūsų garderoboje yra parkas.

Megzti priedai bus labai tinkami, jei dėvėsite batus.Atkreipkite dėmesį į megztus viršutinius drabužius, kurie taip pat bus „objekte“. Puikiai derina tokius batus su siaurais džinsais arba vilnonėmis kelnėmis, kurios yra įdėtos į batus. „Mėnulio roveriai“ su kailio apdaila gali būti derinami su avių kailiais.

Daugybė įvairių batų-mėnulio vairuotojų pasirinkimų leidžia jums pasirinkti savo batų porą ir viename vaizde suderinti patogumą, stilių ir originalumą.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys