Batai

Italijos batai

Italijos batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Įvykiai
 2. Originalus ar netikras?
 3. Kiti pasirinktini veiksniai
 4. Vasaros modeliai
 5. Įspūdingi vaizdai
 6. Prekiniai ženklai: Vero Cuoio ir Kelton
 7. Kaip rūpintis?
 8. Kaip ir kur laikyti?
 9. Apžvalgos

Įvykiai

Italija iš tiesų yra puiki moterų batų gamintoja. Visame pasaulyje jie pripažįsta, kad itališki batai turi visas būtinas savybes, kad jaustųsi patrauklūs ir patogūs. Originalumas, kartu su seniai tradiciniais prisilietimais, yra pageidautinas ryškioms, pasitikinčioms merginoms, ieškančioms grožio net ir mažuose dalykuose.

Be abejo, italų batai yra tai, kad moterys gali pasirinkti batus, kurie gali pabrėžti individualias jų temperamento savybes. Talentingiausių Italijos dizainerių modeliai pasižymi įvairiomis dekoracijomis - dekoratyviniais metalo intarpais, išgalvotais ornamentais.

Ir klasikinių variantų šalininkai, ir tie, kurie mėgsta šokinėti su madingomis naujovėmis, lengvai suras kažką savo skoniui ir gauna tikrą estetinį malonumą iš gražių batų.

Originalus ar netikras?

Klientai vis dažniau tampa sukčiavimo aukomis. Sunku atskirti egzempliorių nuo originalo, nes nesąžiningi gamintojai sugeba kopijuoti ne tik odą ir raštus ant jo paviršiaus, bet ir netinkamą medžiagą, taip pat būdingą odos produktų kvapą. Yra keletas būdų, kaip bus galima investuoti pinigus į tikrąjį italų batų modelį, o ne tapti apgavikų auka.

 • Batai turi būti matuojami. Jei pagalvėlės yra gerai ant kojų, priešais jus nėra suklastotas.
 • Aukštos kokybės odinių batų gamybai reikalingos geriausios technologijos ir medžiagos, kurios yra labai brangios, todėl tikri italų moteriški batai a priori negali turėti pigios kainos.
 • Tarp natūralios odos savybių yra elastingumas.
 • Modelio batai ir padas iš odos. Suklastoti batai yra pagaminti iš gumos ir gumos.
 • Jei įdėsite ranką į viršų, natūrali oda perduoda šilumą iš kūno ir grąžins jį, o pakaitalas visada lieka kietas.
 • Paprasčiausias sprendimas yra paprašyti pardavėjo pateikti sertifikatą. Jame išvardytos medžiagos, naudojamos kuriant gražius batus.

Kiti pasirinktini veiksniai

Renkantis moteriškus batus, turite suprasti, kad su šiais batais turės būti stilingi vaizdai. Šiame versle būtina vadovautis drabužių pasirinkimais.

 • Jei drabužių spinta daugiausia susideda iš liesų džinsų ir tvirtų kelnių, tinkamiausias variantas bus rudens batai su aukštais viršūnėmis.
 • Merginos, kurios mėgsta švelnias sukneles ir mielas sijonas, nieko geriau nei miniatiūriniai batai su puošniais kailiais.
 • Siekiant sukurti griežtą sėkmingo verslo moters įvaizdį, klasikiniai juodi batai yra tinkami kartu su kelnių kostiumu.
 • Svarbus rudens batų šildymo savybėms. Batai su užtrauktuku nugaroje, uždaryti pamušaliniai audiniai neleis užšaldyti šaltuoju metų laiku.
 • Jei turite pilnus veršelius, geras sprendimas būtų pamušti batus, kurie leistų lengvai reguliuoti kojų tankį prie kojų.
 • Modeliai su aukštais viršukalniais atrodys harmoningi su plokščiu padu. Pleištas skleidžia žavingas kojas. Tai daug stabilesnė nei kulniukai.

Vasaros modeliai

Prieš kelerius metus mados dizaineriai pradėjo ginčytis: ar teisinga, kad moteriški batai yra malonūs naudoti tik su šaltu oru? Verta pažvelgti į mados žurnalų nuotraukas, kad suprastumėte - ne, ne teisingai!

Vasara - tai laikas, kai mergaitės turi galimybę parodyti save savo šlovėje, o batai padeda jiems.Vasaros batai atlieka sandalų funkciją, todėl jūs galite nešioti juos bet kur, ar tai būtų pėsčiomis sode ar pasivaikščioti kavinėje. Jei ketinate dirbti su batus, užsidarykite uždaroje versijoje, bet su atviru pirštu. Už vakarėlį tinka aukštas kulnas.

 • Didžiausias aktualumas yra trumpi ryškios spalvos modeliai su dideliu užšalimu. Jei batai yra aukšti, šaltas šuo turi būti siauras, bet ne įtrūkti į odą - gali kilti problemų dėl kraujotakos ir skausmingų raudonų atspaudų ant veršelio.
 • Populiarumo viršuje yra modeliai-gladiatoriai, kurie atrodo kaip senovės Romos sandalai.

Įspūdingi vaizdai

 • Romantiniam susitikimui su žmogumi tinka pusiau batų su pilkomis tamsomis spalvomis (pilka, smėlio, ruda, juoda) su sijonais, midi suknelėmis ir marškinėliais simbioze. Išvaizda bus moteriškas, kuklus ir elegantiškas.
 • Batai su plokščiu viršūniu su aukštais viršukalniais, sušildytu mini sijonu, dideliu ryškiu džemperiu arba pončo, sudaro linksmą, stilingą jaunos merginos išvaizdą. Batai turėtų pasirinkti raudoną arba rudą. Svarbiausia yra sujungti su pončo. Priedai turėtų būti parenkami nešiojamos odinės pirštinės, nedidelė rankinė ir Fedora kepurė.
 • Griežtas sijonas, modernus, bet griežtas kailis ir batai sukurs lanką, tinkantį biuro darbui. Geriausi spalvų variantai - rudi ir pilki tonai.
 • Ryškūs raudoni trumpi batai su džinsais - labiausiai rudenį! Vaizdas bus suderintas su aplinka.

Prekiniai ženklai: Vero Cuoio ir Kelton

„Vero Cuoio“ ir „Kelton“ yra populiarūs itališki prekių ženklai, garsūs rankų darbo batai. Jau daugelį metų Europos mados moterys džiaugiasi, kad šie prekės ženklai yra be galo aukštos kokybės.

Gamintojo dizaineriai žino savo daiktus! Kiekvieno modelio gamybai jie yra individualiai pritaikyti atsižvelgiant į milijardų moterų pobūdį. Jie eksperimentuoja, nepamiršdami Italijos tradicijų. Šio derinio dėka „Vero Cuoio“ ir „Kelton“ produktai visada lieka didingiausiu ir yra labai paklausūs visame pasaulyje.

Kaip rūpintis?

Kadangi itališki batai yra pagaminti iš subtilių, natūralių medžiagų, būtina juos rūpintis švelniu būdu, kad oda neprarastų blizgesio ir nebūtų deformuojama.

 • Jei batas yra labai nešvarus, jį reikia nuplauti vėsiu vandeniu, užtikrinant, kad skystis nepatektų į vidų. Karštu vandeniu rekomenduojama apeiti - dėl odos gaminių gali atsirasti raukšlių.
 • Suede batai turi specialius šepečius su minkštu napu. Atsikratęs dulkių su pagalba, batus reikia nuvalyti flaneliniu audiniu.

Kremo naudojimas

Byla nėra be priežiūros kremo. Jis pasirenkamas atsižvelgiant į atspalvio atitiktį. Priemonė leis batus kuo ilgiau išlaikyti originalią spalvą, šviežumą ir blizgesį.

Po valymo batus ir įsitikinkite, kad jis yra sausas, jums reikia įdėti kremą kempine arba šepečiu. Po to rekomenduojama vaikščioti batus su šilko audiniu, kad atkurtumėte blizgesį.

Sklandžiai itališkai odai reikia kremo, kuriame yra daugiausia emulsijų. Lakuotų batų atveju naudinga tik vazelinas. Suede batai turi būti valomi po kiekvieno grįžimo iš gatvės.

Kaip ir kur laikyti?

 • Puiki galimybė laikyti itališkus žieminius batus - drobės maišus.
 • Vasaros batams reikia specialių vilnonių maišelių.

Apžvalgos

Mergaitės yra tikros, kad gražūs batai ir ypač tikri itališki batai yra raktas į sėkmę šiuolaikiniame pasaulyje. Madingi batai, pagaminti iš natūralios odos, sukuria elegantišką vaizdą, nuo kurio neįmanoma nuplėšti jūsų akių. Remiantis savininkų atsiliepimais, daugybė aksesuarų ir drabužių tinka batus iš Italijos, kad kiekvienas galėtų sukurti lankus kiekvienam sezonui.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys