Batai

„Hogl“ batai

„Hogl“ batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kokybės komforto istorija
  2. „Hogl“ batų pasirinkimas ir savybės
  3. „Hogl“ batai
  4. Apžvalgos

Norite pajusti Europą su savo kojomis? Tiesiog statykite Europos batus. Renkantis batus savo mėgstamoms kojoms, atkreipkite dėmesį į Austrijos gamintoją - „Hogl“.

Kokybės komforto istorija

Visame pasaulyje žinomo batų prekės ženklo atsiradimo, formavimo ir vystymosi procesas visiškai skiriasi nuo panašių talentingų mados dizainerių istorijų apie savo asmeninį „ekonominį stebuklą“. Josef Högel - vienas iš daugelio vargšų austrų vaikų - 14 metų amžiaus nuvyko į savo pirmąjį darbą. Jis tapo mokiniu, kuris gyveno šalia durų.

Sužinojęs apie pagrindus, Juozapas negalėjo sustoti. Šis laivas įsiskverbė giliai į paauglio sielą ir įdėjo į savo verslo viltį. Tačiau netrukus tai nebuvo įmanoma pradėti. Tęsdamas mokytis visų dailininkų profesijos subtilybių, Högel keliavo po šalį, dirbo įvairiose batų parduotuvėse, mokydamasis iš patirties, tobulindamas savo įgūdžius ir ieškodamas savo stiliaus.

1935 m. Högel įsigijo nedidelį namą, kuriame jis organizuoja savo produkciją. Jis pasamdė keletą darbuotojų, kad padėtų sau, ir pradėjo rankiniu būdu siūti moteriškus batus. Pasak Jo paties, tik iš talentingiausių ir kūrybiškiausių asmenybių iš visos Austrijos, kurie nesugebėjo sulaikyti savo šlovės gabalo, bet labai norėjo tai padaryti, su juo dirbo.

Palaipsniui gamyba padidėjo. Batai nupirkti ir populiarėja siaurose Austrijos provincijos apskrityse.

Antrojo pasaulinio karo metu į kariuomenę buvo sudarytas talentingas menininkas. Jis sugebėjo tęsti savo meistriškumą tik 1943 m., Grįžęs iš priekio. Tuomet prasidėjo tikrasis „Hogl“ markės laimėjimas ir asmeninis „ekonominis stebuklas“.

Atsargumas, atkaklumas ir troškimas tobulėti. Maža namų dirbtuvės pradėjo augti palaipsniui ir beveik pasiekė provincijos gamyklos dydį, įmonėje dirbo apie 150 žmonių.

„Hogl“ batų pasirinkimas ir savybės

Austrijos prekės ženklas gali būti laikomas šeimos verslu, nes talentingas jo tėvo sūnus Richardas Högelas turėjo sėkmę. Jis atnešė prekės ženklą į pasaulinį lygį, įsiskverbdamas į Europos, Amerikos ir net Sovietų Sąjungos rinkas.

Šiandien gamykla gamina apie 8000 porų batų per dieną, o firminiai produktai yra atstovaujami daugiau nei 30 pasaulio šalių. Moterų batų asortimentas suskirstytas į 5 pagrindinius modelius pagal sezoną, funkcinę apkrovą ir net fiziologines savybes:

  • Sandalai.
  • Baleto butai
  • Šlepetės.
  • Pusė batai.
  • Batai.

Lengvas ir lankstus padas, atkartojantis pėdos formą vaikščiojant, patogus batas ir funkcinis pritaikymas, suteikia ne tik kitoms drabužių spintos pėdoms, bet ir suteikia savininkui daug malonų pojūčių.

Tarp „Hogl“ batų yra tokių savybių, kaip natūralių viršaus ir vidinio paviršiaus medžiagų naudojimas. „Hogl“ darbai nejaučiami, nesmulkina, netrinkite, net jei visą dieną praleidžiate ant kojų.

„Hogl“ batai

Moteriški batai - tai visa visata su savo taisyklėmis, tendencijomis ir galimybėmis. Hogl šio tipo modelius skirsto į dvi kategorijas:

Ruduo

Odos ir suede demi sezono batai Austrijos gamyboje - tai grožis, stilius, aukštųjų technologijų medžiagos. Visi šio sezoninio laikotarpio modeliai gaminami naudojant gore-tex membranų technologiją. Kolekcijoje galite rasti batus ant lygaus pado, aukštų stabilių kulnų, smeigių ir pleištų. Viršų aukštis svyruoja nuo vidutinio (iki kelio) iki didžiausio (batai ir batai, kojinės);

Žiema

Šiltais modeliais yra optimali forma, pastovus, patogus kulnas, nuimamas vidpadis. Vienintelis paprastumas pabrėžia tvirtą austrų stilių ir suteikia maksimalų malonumą dėvint. Žiemos Hogl batai yra būtini, net jei po kojomis yra slydimo ir slydimo. Visų žieminių batų metu naudojamas tas pats funkcinės technologijos gore-tex, kaip rudens modeliuose.

Nepaisant ekonomiškos kainos, šeimos prekės ženklas „Högel“ siūlo batus ir kitus aukštos kokybės avalynes. Austrija visada siejama su klasikine muzika, siauromis tvarkingomis gatvėmis.

Batai gali ginčytis tik su antruoju - kilmės šalies kokybe, nes visi moteriški batai yra skirti nuolatiniam nusidėvėjimui. Jie yra vienodai patogūs kaip siauros kojos ir plati. Ir kai jūsų kojos patampa sunkios dienos pabaigoje, „Hogl“ batai gali atrodyti ne tik kaip dangus, bet ir visiškai minkšti, atpalaiduojantys batai.

Apžvalgos

Klientai yra ypač patenkinti plačiu mastu nuo 35 iki 42 dydžių. Ir tai, kad jie visi atitinka tikrovę. Net jei perkate per internetines parduotuves, kurios dabar populiarėja, visi yra 100% fiziologinių parametrų.

Moterų rudens ir žiemos batų komfortas, atsparumas vandeniui, modelių svorio kategorija, panaši į vasaros batų svorį, džiugina net pačius išrankiausius ir principingiausius pirkėjus.

Vienintelis šio bato trūkumas yra kainų kategorija. Taip, galite ir turite mokėti už kokybę. Tačiau kai kurios šiuolaikinės mados moterys stengiasi ieškoti (ir nejausti) stilingai, skubėdami įsigyti akivaizdžių klastotių už daug mažesnę kainą. Nuo šiol Austrijos gamintojo atsiliepimuose, kurie, be abejo, neturi nieko bendro su „Hogl“ prekių ženklu, yra nedidelis neigiamas procentas.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys