Batai

Detiki Demar

Detiki Demar

prisijungti prie diskusijos

 

Pradedant žiemos sezoną, kyla daug klausimų, renkantis šiltą, praktišką ir tuo pačiu metu gražius batus. Dumar Demar bus tinkamas pasirinkimas tiems, kurie vertina komfortą ir kokybę. Lenkijos prekės ženklas gamina moterų, vaikų ir vyrų žiemos batus už prieinamą kainą.

Apie prekės ženklą

XX a. Pabaigoje Lenkijoje buvo įkurta drabužių ir batų gamybos įmonė. Iš pradžių gamyba buvo skirta kariuomenės batų gamybai. Tačiau per metus bendrovės gaminių asortimentas išaugo iki darbuotojų drabužių ir avalynės, žvejybai ir lauko veiklai.

Šiandien Demar, kaip pačioje pradžioje, aprūpina armiją ne tik Lenkijai, bet ir kitoms šalims. Vis dėlto pagrindinis įmonės dėmesys skiriamas šiltai žiemai visai šeimai.

Gamintojas savo produktus priskiria aukštos kokybės ir žemų kainų santykiui. Antys yra tinkamos žemai temperatūrai ir aukštai drėgmei.

Savybės

  • Pagrindinis „Demar Dutik“ bruožas yra komfortas ir kokybė už gana mažą kainą. Jie atsparūs šalčiui iki 25 laipsnių ir išlaiko šilumą.
  • Nepaisant to, kad tai yra biudžeto pirkimas, tai bus gera investicija žiemą. Dutiki yra universalus ir tinka tiems, kurie ilgai praleidžia gatvėje. Pavyzdžiui, jaunos motinos, vaikščiojančios su vaikais. Negalima ilgai stovėti odos batus, kol vaikas vaikšto gatvėje. Ir kvotos bus puikus pasirinkimas.
  • Jie tinka tiems, kurie mėgsta ilgus žiemos pasivaikščiojimus ir veda aktyvų gyvenimo būdą. Ir tiesiog stovėti autobusų stotelėje ir laukite, kol autobusas jose bus daug patogesnis nei mados batai.
  • Vairuotojai taip pat galės pasirinkti, ar tai patogūs batai. Dėl savo lengvumo vairavimo metu jis nesukels diskomforto.

Populiariausi modeliai

Pareigos neatrodo moteriškos ar madingos. Bendrovė „Demar“ orientuojasi į kokybę ir funkcionalumą, tačiau jų moterų linijose yra modelių, kurie pritraukia jų dizainą.

Demar pasisekė

Žiemos moterų dutik nuo nusidėvėjimui atsparios nešukuotos tekstilės su rišimu. Padas yra pagamintas iš termoplastinės gumos, kuri yra lanksti net ir esant sunkiam šalčiui.

Modelio viduje yra nuimamas dviejų sluoksnių veltinis. Tarp folijos įdėklo sluoksnių, atspindinčių šilumą ir todėl kojos neužšąla. Modelis pagamintas iš kelių spalvų: mėlyna, juoda, ruda.

Kryžius

Modelis tinka ne tik moterims, bet ir paaugliams. Panašiai kaip ir ankstesnis modelis, viršuje yra tekstilės ir puoštos įtvaromis. Viduje yra avių šildytuvas.

Apatinė batų dalis yra pagaminta iš gumos ir poliuretano, dėl to batai neslysta ir nesusilieja.

Pico

Demo sezonui „Demar“ siūlo vandenį atstumiančios medžiagos modelį, kuris atlaiko sūkurį ir lietų. Apatinė dalis vizualiai primena galoshes.

Modelis pagamintas iš tamsiai mėlynos spalvos ir palaikoma ne žemesnė kaip 10 laipsnių temperatūra.

Kaip pasirinkti?

Pagrindinė taisyklė renkantis batus yra tinkamo dydžio pasirinkimas.

Demar siūlo didelį dydžių diapazoną, kurį lemia pėdos ilgis. Kad teisingai nustatytumėte savo dydį, turite apvalyti pėdos kontūrą ant popieriaus ir išmatuoti ilgį pagal kraštutinius taškus ir palyginti jį su gamintojo matmenų tinkleliu.

Paprastai, perkant žieminius batus, vartotojai prideda keletą centimetrų, tikėdamiesi piršto ar šilto vidpadžio. Demar gaminant batus atsižvelgta į šiuos veiksnius, todėl jų batai yra geriau pirkti.

Apžvalgos

Peržiūrėdami atsiliepimus prieš perkant „Demar“ kainas, matote, kad jie dažniausiai skiriasi. Yra grupė vartotojų, kurie yra patenkinti pirkimu, tačiau yra ir tų, kurie nusivylė šiuo batu.

Pagrindinis šio bato trūkumas, pasak klientų, tampa šlapias pėdas ir kvėpavimo trūkumas. Olandų kojos kvėpuoja.

Galbūt tokie atsiliepimai pasirodo, nes klientai neatsižvelgia - daugeliu atvejų šie batai nėra suprojektuoti. Todėl renkantis batus svarbu ištirti jų charakteristikas.

Jei kalbame apie teigiamas apžvalgas, dauguma vartotojų sutinka dėl demokratinės kainos, laikydami jį pagrindiniu pranašumu prieš kitus prekinius ženklus.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys