Batai

„Timberland Kids Boots“

„Timberland Kids Boots“

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Teigiamos savybės
 2. Dizainas
 3. Technologijos
 4. Produkto kokybė
 5. Veikimas
 6. Nusidėvėjimas
 7. Medžiagos
 8. Šilumos charakteristikos
 9. Populiariausi modeliai
 10. Nubukas
 11. Winterfest
 12. Tekstilė

Jau daugelį metų garsus amerikietiškas prekės ženklas Timberland džiaugėsi visų amžiaus grupių vartotojais, turinčiais aukštos kokybės ir stilingus batus. Iki šiol žiemos ir demi sezono modeliai yra neįtikėtinai populiarūs ir atpažįstami. Be pasaulinio garso batų, „Timberland“ gamina nuostabius vaikų batus.

Teigiamos savybės

Firminiai produktai „Timberland“ turi šiuos privalumus:

 1. Jie yra patvarūs.
 2. Negalima prarasti formos.
 3. Turėkite platų matmenų tinklelį.
 4. Pagaminta iš natūralių medžiagų.
 5. Jie turi ryškų ir korporatyvinį dizainą, kurio negalima supainioti su kitų prekių ženklais.
 6. Sėdėkite ant kojos.
 7. Tinka ne tik paprastiems pasivaikščiojimams, bet ir lauko užsiėmimams.
 8. Pateikta pagal įvairiausių spalvų modelių asortimentą.
 9. Atsparus drėgmei.
 10. Batai visada išlieka šilti ir sausi.

Dizainas

Aukštos kokybės batai iš amerikiečių prekės ženklo gali pasigirti įspūdingu dizainu. Aukšti modeliai:

 • įrengtas klasikinis įrišimas, kuris tęsiasi visą viršūnę;
 • vaikų gaminiai yra aprūpinti kilpomis ir Velcro;
 • ant viršutinės veleno dalies yra kontrastingos spalvos odos įdėklai;
 • gali būti dažytos ne tik klasikinėse, bet ir originaliose spalvose;
 • paprastai jie yra aprūpinti minkštais padais iš smėlio spalvos;
 • papildytas įmonės logotipu arba prekės ženklu.

Technologijos

Nathan Schwartz pirmą kartą naudojo specialią kokybiškų batų gamybos technologiją. Dėl šios unikalios technologijos „Timberland“ gaminiai gaminami naudojant besiūlių odos ir pado sujungimo metodą. Tokiems produktams būdingas didelis atsparumas drėgmei ir patvarumas.

Produkto kokybė

Pigūs žemos kokybės batai gali rimtai pakenkti vaikų sveikatai. Ekspertai rekomenduoja įsigyti tik aukštos kokybės produktus vaikams ir paaugliams. Amerikietiško prekės ženklo batai, sukurti su augančių kojų struktūra. „Timberland“ batai pagaminti iš aukštos kokybės ir natūralių medžiagų, leidžiančių kvėpuoti kojų odai.

Veikimas

Aukštos kokybės vaikiški batai bus puikus pasirinkimas šiek tiek pamišimui. Visi vaikai mėgsta lauko žaidimus ir pramogas, todėl amerikietiško ženklo batai skirti aktyviam ir energingam naudojimui.

Nusidėvėjimas

Žiemos ir demi sezono modeliuose įrengta speciali nusidėvėjimo sistema, kuri suteikia patogiausias sąlygas kaulų ir sąnarių auginimui. Toks funkcinis papildymas yra būtinas aktyvių žaidimų, bėgimo ir šokinėjimo metu.

Medžiagos

Firminių batų padai pagaminti iš specialių neslystančių medžiagų. Viršutinė produktų dalis yra pagaminta iš drėgmei atsparių medžiagų, kurios net praranda savo formą net po kelių metų laikų.

Šilumos charakteristikos

Vaikų avalynę iš prekės ženklo galima įsigyti su specialiu izoliaciniu pluoštu. Ši medžiaga ne tik suteikia kojoms šilumą, bet ir palengvina batus.

Populiariausi modeliai

„Timberland“ gamina puikius vaikų ir paauglių batus, kurie suteiks vaikui daug malonių pojūčių. Tokie batai nekenkia augančiam stuburui ir sąnariams, netgi ilgų pasivaikščiojimų metu. Apsvarstykite išsamiau populiariausius modelius.

Nubukas

Nubuko aukštos batai vaikams atrodo labai stilingi ir jaukūs. Tokie produktai nėra drėgni, nes gamybos metu jie buvo specialiai apdoroti. Vilnos pamušalas ir storas padas suteikia didžiules šilumines savybes. Tokie modeliai bus puikus sprendimas sniego žiemai ar sūdančiam orui.

Winterfest

„Timberland“ „Winterfest“ vaikų batai turi kombinuotą viršutinę dalį ir ortolitines vidpadžius. Toks vidpadis užtikrina puikų kvėpavimą ir neleidžia vystytis mikrobams. Patogūs aukšti batai pasižymi nuostabiomis smūgio sugeriančiomis savybėmis ir atsparumu vandeniui.

Tekstilė

Patogūs vaikų batai su tekstiliniu velenu ir zomšiniu nosimi turi puikias šilumines savybes. Visos batų medžiagos yra atsparios vandeniui. Vidpadis yra pagamintas iš nailono ir suteikia daug malonių pojūčių vaikščiojant.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys