Batai

Cooper batai

Cooper batai

prisijungti prie diskusijos

 

„Cooper“ batai yra populiarūs Rusijos prekių ženklai. Prekinis ženklas buvo įkurtas 2004 m. Ir tapo žinomas dėl aukšto lygio darbo.

Savybės ir privalumai

  • Produktų kūrime prekės ženklo dizaineriai naudoja natūralius ingredientus: odą, kailius, zomšas, veliūrą ir vilną. Dutiki pagamintas iš vandeniui atsparios sintetinės medžiagos.
  • Kiekvienoje išleistoje kolekcijoje yra linijos su ortopediniu nuolydžiu ir anatominiu padu. Patogus dizainas turi teigiamą poveikį kojoms, nesulaužant pėdų ir stuburo.
  • Modeliai skirti šalies klimato sąlygoms. Be gumos variantų, kolekcijos yra izoliuotos natūraliu kailiu. Tokie produktai yra labai šilti ir patikimai pašildo kojas šaltame.
  • Vidaus prekės ženklo produktai turi porėtą pagrindą. Dėl šios priežasties įmonės batai yra lengvi ir nepadaro kojas sunkesni.
  • Batų dizaino plėtra vyksta dalyvaujant užsienio mados namams (Daniel & Co, Marcontoni, Maurizio). Dizainas apjungia tradicinius rusų, prancūzų, italų motyvus.

Spalvoti sprendimai

Sezono spalvų paletė yra ryški ir įvairi. Klasikiniai prekės ženklo atspalviai yra universalūs ir puikiai derinami su skirtingais drabužiais. Tendencijos, juodos, rudos, pilkos ir smėlio batai yra labiausiai paklausūs tarp prekės ženklo gerbėjų.

Šį sezoną į spalvų paletę buvo pridėta kitų spalvų: raudona, dūminė mėlyna, oranžinė, balta, plyta, mėlyna ir mėlyna.

Dažnai yra ryškių modelių su spauda, ​​jis gali būti labai įvairus: nuo vasaros kompozicijų su drugeliais iki gyvatės ir abstrakčių modelių. Kai kurie produktai dekoruoti dideliu gėlių piešiniu. Deriniuose su intriguojančiu abstrakčiu spausdinimu yra daug ryškių atspalvių. Tokie gaminiai, pagaminti iš gumos, puikiai tinka nešiotis. Jie yra atsparūs slydimui ir atrodo nepaprastai.

Modeliai

Moteriškos prekės ženklo kolekcijos skiriasi nuo originalios sąskaitos ir dizaino. Guminiai ir veltiniai yra ne mažesni nei odos ir zomšos batai. Bendrovės dizaineriai juos puošia įvairiomis dekoracijomis: pakraštyje, juostelėmis, lankais, nėriniais, metalo detalėmis, akmenimis ir dekoratyvinėmis aplikacijomis.

Prekių ženklų kolekcijoms būdingi modeliai su skirtingais padais su mažu kulnu. Dauguma modelių turi platformą su reljefu ir platų kulną.

Pleištų modeliai yra papuošti ant veleno su ilgais kailio kailiais. Jie yra pagaminti iš jų aksominio zomšos. Kaip paskutinį prisilietimą, mados dizaineriai papuošia tokius batus su lanku su metaliniais rhinestones.

Moteriški batai dažnai atliekami tamsiame natūralios odos atspalvyje. Stilius turi storą platformą su giliu protektoriu ir vidutiniu veleno aukščiu. Be šiltinimo viduje, modelis puošia trumpus kailius ir diržus aplink viršūnes. Kailiai gali būti tonuoti su produktu arba su juo kontrastuoti. Sustiprintas nugarėlis patikimai pritvirtina koja teisinga padėtimi, išskyrus deformaciją ir stumdymą.

Veltinio batai yra paprastos formos ir vidutinis pado storis. Jie gaminami pagal minimalizmo stilių ir gali būti papuošti nedideliu kailio apdaila ant viršaus ar dekoratyvinės sagties.

Trumpi batai dažnai puošiami viršutiniu brūkšniuotu modeliu ir rhinestones. Gražios poros, kurių aukštis yra 4-6 cm, yra labai patogios ir atsparios.

Atletiški batai turi kontrastingą tvirtinimą prie metalinių žiedų ir pado su traktoriaus protektoriu. Platformos storis dažnai siekia 3-4 cm, šiuo atveju vienintelis yra apvalios formos, todėl juda judant. Toe forma yra apvali, optimali laisvė pirštams. Modelis gali turėti sustiprintus įdėklus priekinėje ir kulno dalyje - tai padidina jo ilgaamžiškumą.

Apžvalgos

Vidaus gamintojas gauna skirtingas apžvalgas. Tarp patenkintų prekės ženklo gerbėjų yra daug pastabų apie žiemos ir žiemos batų kokybę ir patogumą. Tuo pačiu metu graži pusė žmonijos nepamiršo pabrėžti dabartinį ir madingą gaminių dizainą, jų praktiškumą ir priimtinas išlaidas. Moterys atkreipia dėmesį į pado stiprumą, kulno stabilumą ir gerą vidaus apdailą.

Trūkumai, pastebėti atsakymuose, madingos moterys kai kuriuose modeliuose pažymėjo slidžią. Kartais moterys sako, kad modeliai su plonu padu yra užšaldyti. Prekės ženklas bando atsižvelgti į visus savo gerbėjų komentarus ir gerina savo gaminius su kiekviena nauja kolekcija.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys