Batai

Pelkės

Pelkės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Pelkės batai: stilingi, atsparūs orui
 2. Sėkmės paslapties bruožai
 3. Modelių įvairovė
 4. Batų patarimai
 5. Apžvalgos

Ar abejojate, ar guminiai batai gali būti praktiški, stilingi ir patogūs? Unikalūs savo batų batai „Bogs“ padeda išspręsti šias abejones kartą ir visiems laikams!

Jie sunaikina esamus stereotipus apie gumos gaminius, derindami visas šias savybes.

Pelkės batai: stilingi, atsparūs orui

Tėvynės prekės ženklas tapo pagrindiniu Amerikos valstijos Oregono - Eugeno miestu. Būtent čia gyveno versliškas susituokęs pora, kurią pavadino „Comb“, kuris išrado batus, tinkančius blogiausiam orui, ir įkūnijo daugelio žmonių svajonę apie tobulus „drabužius“ kojoms.

Turėdama didelę patirtį batų pramonėje, „Comb“ šeima nustatė tikslą: sukurti modelius, kurie sujungtų komfortą ir komfortą, vandenį atstumiančias savybes, grožį ir estetiką. Ir netrukus jie gavo savo kelią!

Pirmieji prekės ženklo produktai buvo batų poros, skirtos ūkininkams, kuriems reikalingi vandeniui atsparūs, patvarūs, patogūs batai, kurie nelaikė nešvarumais, todėl sunku dirbti ir judėti.

Palaipsniui įmonė plečiasi ir padidėjo prekių asortimentas. Vėliau pagal prekės ženklą „Bogs“ pradėjo gaminti vaikų liniją, o vėliau moterį.

2007 m. Bendrovės dizaineriai pristatė kitą modelio batų su patogiomis angomis liniją - rankenėlės šonuose.

Šiandien šie rašikliai - vienas iš prekės ženklo „chips“ ženklų.

Sėkmės paslapties bruožai

Pirmąją produktų kokybę įvertino medžiotojai ir žvejai, o po to jie „paragavo“ naujumą ir likusią dalį. Lietus, sniegas, slydimas, šalta, nešvarumai - amerikietiškos įmonės batai nieko baisu.

Bet kokiu blogu oru ir bet kurioje vietovėje (net ir lauko sąlygomis) jie bus sausi, šilti ir patogūs. Be to, nei pagrindo, nei paviršiaus nebus prilipusios prie purvo, kuris labai palengvins judėjimą.

Tarp pelkių:

 • Patogus batas, kurio dėka batai neveikia ant kojų, o kojos netrūksta net ir pėsčiomis.
 • 100% atsparus vandeniui.
 • Puiki oro cirkuliacija, leidžianti orui nejudėti.
 • Patogių rašiklių buvimas (ypač svarbu vaikams).
 • Išvalykite visas sąlygas.
 • Visiškas saugumas net ant slidžių paviršių.

Visa tai pasiekiama naudojant naujoviškas technologijas ir naudojant šiuolaikines naujas medžiagas. Taigi, gaminant naudojamas: sintetinės gumos natūra - neoprenas, speciali membrana ir ne drėgna guma.

Be to, gamintojas taiko:

 • Max-Wick danga, kuri leidžia atstumti drėgmę ir nešvarumus.
 • Durafresh biotechnologija, kuri sugeria nemalonius kvapus ir neleidžia jiems vėl atsirasti.
 • Dvigubas vidpadis su antimikrobiniu junginiu „Aegis“ taip pat apsaugo nuo nemalonių kvapų ir neleidžia pelėsiui daugintis.
 • Elastinis nailono padas „Rebound“, esantis ant pado, kulno srityje, kuri palaiko kojas ir neleidžia jiems padangų.
 • Elastinė medžiaga Neo-tech, kurios storis gali svyruoti nuo 2 iki 7 mm. Jis turi galimybę ištiesti įvairiomis kryptimis, o tai padeda gaminiui pažodžiui paimti bet kokios kojos formą ir sandariai užsegti jį, apsaugant jį nuo drėgmės, šalčio ir slydimo.

Modelių įvairovė

Be kokybės ir funkcionalumo, „Bogs“ produktai pasižymi originaliu dizainu ir platų modelių pasirinkimu, kuris kasmet papildomas ir atnaujinamas.

Tarp modelių įvairovės yra galimybių ne sezono metu, kai visur yra purvo ir balų, taip pat šaltuoju metų laiku.Apskritai, šio gamintojo batai gali būti dėvimi +25 ° C temperatūroje ir iki -35 laipsnių temperatūroje. Jis bus aktualus net vasarą lietingą dieną.

Vienas iš populiariausių valdovų yra vaikų guminiai batai.

Kiekvienas tėvas žino, kad mėgstama vaikų rudenį-pavasarį veikla yra vaikščioti po balais. Tokių pramogų pasekmės nėra paslaptis: šlapios ar kietos vaikų kojos, kurios sukelia peršalimą.

Bet ne Amerikos batų kompanijos gumos gaminiuose! Juose kūdikiai gali „išmatuoti aplinkinių baseinų gylį“ tiek, kiek jiems patinka be rizikos užšalti, susikaupti ir susirgti. Vidinė izoliacija patikimai apsaugo kūdikio kojas nuo šalčio, o vandeniui atsparus paviršius bus apsaugotas nuo drėgmės.

Taip pat tyliai, beprasmiški tyrinėtojai gali užkariauti net didžiausius žiemos sezonus - dėka specialių nėrinių ir įtemptų kojų pirštų, sniegas nepatenka į vidų.

Taip pat svarbu, kad tokiose avalynei vaikiškos kojos netrūktų net atšilimo laikotarpiu ir esant skirtumams temperatūros skirtumais sezono metu.

Gamintojo asortimente galite rasti visų spalvų ir dydžių vaikų poras, su įvairiais piešiniais, vaizduojančiais mėgstamų animacinių filmų personažus, populiarius kompiuterinius žaidimus, kurie gali būti naudingi tiek vaikams, tiek jų tėvams.

Ne mažiau plačiai atstovaujama moterų modeliams.

Pažymėtina, kad kuriant produktus moterims, didelis dėmesys skiriamas grožiui ir net malonei. Galų gale, moteris turi būti graži, netgi vaikščiodama per miško purvą!

Moteriški batai gali būti iškloti kailiu arba vilna viduje - priklausomai nuo sezono, kuriam buvo sukurtas modelis, su papildomais priedais.

Daug dėmesio skiriama batai, nes moterų kojų sveikata labai priklauso nuo jo patogumo.

Batų patarimai

Paimkite porą, kuri tinka spalvai ir stiliui, nes sunku dėl įvairių modelių. Tai tas pats su stiliumi - asortimente yra paprastas „klasikinis“ ir modernus su visomis spaudomis.

Kalbant apie dydį, pavyzdžiui, amerikietis 6 dydis atitinka 37 europiečius (23,6 cm). Kaip ir Europoje, amerikiečiai naudoja tik pilnus dydžius. Todėl, jei įprastas batų dydis yra pusė, ekspertai pataria nusipirkti batus, kurių dydis yra artimiausias (aukštyn).

Medžiotojams ir vasaros gyventojams bendrovė sukūrė specialią „Bogs Work Series“ kolekciją. Ji taip pat apima produktus, kurie gali būti naudojami turizmo, pramonės ir kitose specifinėse srityse.

Visi kolekcijos modeliai yra papildomai apsaugoti nuo:

 1. Mechaniniai smūgiai;
 2. Gyvatės įkandimai;
 3. Cheminių medžiagų poveikis;
 4. Elektros smūgis.

Apžvalgos

Apie pagamintas avalynes, tarp visų atsakymų, vyrauja teigiami ir netgi skubūs atsiliepimai.

Jaunos moterys ir paaugliai dažnai pastebi modelių originalumą ir išvaizdą, vyresnio amžiaus žmones - patogumą ir komfortą, pėsčiųjų mėgėjus - praktiškumą. Tačiau dauguma iš tėvų, kurie nusipirko amerikietiškus batus, peržiūrėjo savo vaikus.

Jie yra entuziastingi dėl hidroizoliacijos, šildymo ir batų komforto, pažymėdami, kad galima vaikščioti už daug ilgesnio laiko ir visiškai bet kokiu oru.

Tarp privalumų taip pat yra specifinio „gumos“ kvapo ir plataus asortimento trūkumas.

Trumpai tariant, amerikietiško prekės ženklo produktai reikalauja iš naujo apsvarstyti savo nuomonę apie guminius batus, kurie yra to paties tipo ir nuobodu. Su „Bogs“ guminiais batus gyvenimas bus šviesesnis ir įdomesnis!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys