Batai

Betsy batai

Betsy batai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės ir privalumai
  2. Modeliai
  3. Apžvalgos

Betsy batai, skirti jaunimui. Jie turi šviesų, ypatingą dizainą ir patogumą.

Nuo pat įmonės įkūrimo prekės ženklo produktai buvo labai sėkmingi. Šiandien kolekcijų kūrime dalyvauja garsūs JAV, Italijos, Didžiosios Britanijos ir Nyderlandų dizaineriai. Betsy batai yra atpažįstami ir pageidautini kiekvienoje įspūdingos mados garderoboje.

Savybės ir privalumai

Įmonės dydis yra gana platus ir skirtas įvairaus amžiaus žmonėms. Dydžiai nuo 32 iki 41 leidžia įsigyti mados batus paaugliams ir moterims.

Prekės ženklas orientuotas į jaunimo auditoriją. Nėra paslapties, kad vaikui kaip paaugliui nėra lengva pasiimti batus. Jei dydis yra tinkamas, diapazonas dažnai yra minimalus. Todėl kompanija yra tikras atradimas jauniems madiniams.

Produktai, skirti patenkinti augančių kojų savybes. Kiekvienai amžiaus grupei bendrovė kuria įvairius batus, aukštį, pado ir kulno formą.

Kiekviena naujos kolekcijos linija pasižymi išskirtiniu dizainu.

Demi sezono ir žiemos modeliai yra pagaminti iš odos, zomšinių ir vandeniui atsparių tekstilės gaminių. Jie yra izoliuoti natūraliu kailiu, kuris patikimai šildo kojas nuo šalčio ir vėjo.

Modeliai

Gamintojas gamina įvairius batų stilius. Jie atliekami daugiausia tamsiuose atspalviuose ir sujungiami su visais drabužiais. Be juodos, rudos ir pilkos spalvos tonų, kartais kolekcijose yra daiktų, pagamintų iš pelkės, mėlynos, raudonos, plytos ir raudonos spalvos.

Paauglių valdikliai turi mažą kojų, minimalų, platų kulną ir padą su traktoriaus protektoriaus.

Dugno storis (2 - 4 cm) neleidžia kojoms užšalti, o reljefas neleidžia nuslysti ant ledo paviršiaus. Tokioje avalynei slydimas ir sniegas nėra baisi.

7 nuotrauka

Moterų žiemos batų sezonas patenkintas įvairiais stiliais. Kai kurie klasikiniai modeliai, turintys ploną kirpiklį, turi laisvą vidutinio aukščio pirštą. Jie pagaminti minimalizmo stiliaus, skiriasi mažesniu atlošu. Dažnai dizaineriai puošia savo batus su medžiagų, metalo logotipų arba kontrastingos elastingos įtraukos, esančios užpakalinėje ašies dalyje, deriniu. Žiedo storis yra arti pastovaus kulno.

Labiausiai ieškomi stiliai, turintys storą kulną. Viršų aukštis skiriasi.

Ypač populiarūs mados yra batai virš kelio, tvirtos kojos. Kulno aukštis ir pado forma yra įvairūs. Viršus galima surinkti „akordeone“, dygsniuoti arba be dekoro.

Padas dažnai yra prekės ženklo batų dekoras. Tai gali būti ne tik reljefas ar lygus. Jaunų žmonių modeliai gali turėti kombinuotą platformą su skirtingomis vietomis. Pavyzdžiui, lygaus kulno ir gilaus traktoriaus paviršius padengia pado priekį. Dažnai padas gaminamas priešingai nei produkto viršuje.

Sniego batų, pagamintų iš vandeniui atsparaus tekstilės, eilės gali turėti kontrastingą plokščiąją plokštę su gausiai išsklaidytų raidžių spauda. Toks dizainas skiedžia banalus tamsų batų viršaus foną. Siekiant didesnio patvarumo, couturiers sujungia medžiagų tekstūrą, naudodami odos įdėklus, kad sustiprintų kulną ir kojines.

Bendrovės pripūstos batai yra labai lengvi ir patogūs. Jie neturi svorio kojoms ir neleidžia dėvėti ilgai.

Be vienintelio, kompanijos mados dizaineriai papuošia moterų žieminius batus su linijomis, kontrastingais įdėklais, įstrižais užtrauktukais, plonomis elastingomis nėrinėmis, apsaugančiomis viršūnes. Dažnai modelių dekoras yra metalinės detalės, sagtys, diržai, šepečiai, spausdinimas.

Viršų viršūnių kailių apdaila suteikia papildomą apsaugą moterų kojoms nuo šalčio ir atrodo įspūdingai ir stilingai.

Apžvalgos

Gamintojas gauna daug teigiamų atsiliepimų. Dėl dėmesio jaunimui, bendrovė leidžia lengvai rasti stilingus batus, pagamintus pagal mados tendencijas. Tiek jaunos mergaitės, tiek moterys mėgsta prekės ženklo batų kokybę, jų dizainą ir puikią vietą kojoje. Be to, mados moterys pasižymi geromis prekės ženklo produktų atšilimo savybėmis. „Betsy“ batai yra ryškūs, o jie yra praktiški ir patogūs.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys