Sandalai

„Wrangler“ sandalai

„Wrangler“ sandalai

prisijungti prie diskusijos

 

Bendrovė „Wrangler“ yra visame pasaulyje žinoma ir užsiima džinsinio drabužių ir batų gamyba. Kompanija buvo įkurta devintojo amžiaus pabaigoje. Hudsonas. Sumažinus tekstilės įmonę, jaunuolis nusprendė, kad jis turi pakankamai žinių ir įgūdžių siuvimo srityje ir atidarė savo darbo drabužių gamybą.

Bendrovė, kurią ji įkūrė, buvo pavadinta jos įkūrėjo Hudsono apskritai. Dėl ambicingo vaikino talento ir kruopštumo jau 1919 m. Jis atidarė pirmąją gamyklą išorinių darbo drabužių gamybai. Tais pačiais metais bendrovė buvo pervadinta „Blue Bell“, kuri verčia „Blue Bell“.

Šis vardas nebuvo pasirinktas atsitiktinai. Pasak legendos, Hudsono sukurta forma buvo tokia kokybiška, kad darbininkai perdavė didelį varpą savininkui kaip pagarbos ir dėkingumo ženklą, kurį jis savo ruožtu pakabino savo gamykloje. Pasak legendos, po kurio laiko varpas buvo padengtas mėlynomis dulkėmis nuo gamybos ir įsigijo ryškiai mėlyną atspalvį.

„Hudson“ pradėjo gaminti džinsinius kelnes, panašias į kitą „Levi“ įmonę. Tačiau nustačiusi, kad po plovimo šis audinys yra labai įtemptas, Hudson sukūrė unikalią apdorojimo sistemą, kurios dėka sumažėjo susitraukimo procentas tik iki 1%. Todėl džinsai tapo beprotiškai populiarūs cowboys. 1943 m. Buvo nuspręsta pervadinti įmonę į Wrangler, kuris reiškė „laukinį, neribotą“ ir po tam tikrų pakeitimų bei koregavimų, kad būtų pagaminti specialūs cowboys džinsai.

Nauji produktai susprogdino rinką ne tik JAV, bet ir Europoje. Todėl, norėdami papildyti džinsinio drabužių kolekciją, gamintojai nusprendė atidaryti liniją tų pačių stilingų batų gamybai. Dizainerių prielaida buvo sukurti tokį dizainą, kuris būtų puikiai derinamas su bet kuriuo džinsų modeliu. Pagrindinė batų kolekcijos idėja yra patogumas, praktiškumas, kokybė!

Batų linijos veidas tapo geltonais batus, kuriuos mylėjo pirkėjai visame pasaulyje.

Moterų batų asortimente ypatinga vieta yra „Wrangler“ sandalai.

Sandalai kaip batai visoms progoms, jau seniai buvo mylimi sąžiningos lyties. Ir likti abejingais Wrangler sandalais yra tiesiog neįmanoma. Nepatenkinta kokybė, įvairūs modeliai, patogumas dėvėti ir ilgaamžiškumas - visa tai pritraukia moteris prie šio prekės ženklo produktų.

„Wrangler“ visuose modeliuose naudoja tik kokybiškas medžiagas. Populiariausios yra nubukas, zomšas, oda, tekstilė. Padas pagamintas iš gumos arba poliuretano, todėl batai yra stiprūs ir patvarūs.

Be to, natūralios medžiagos neleidžia pėdoms prakaituoti ir apsaugoti batus nuo trina. Siekiant patikimai pritvirtinti koją, naudojami stiprūs dirželiai ir jungiamosios detalės. Jaunimo modeliuose gamintojai naudoja įvairius papuošalus, spaudinius, kniedijimą, karoliukus, siuvinėjimus.

Sandalai gaminami tiek ant plokščiosios, tiek nuo pleišto. Tačiau specialiai suprojektuotos pagalvėlės, atsižvelgiant į visas struktūrines moterų kojos savybes, daro batus netgi dideliais pleištais neįtikėtinai patogiai ir patogiai.

Dizainerių Wrangler meistriškumas leidžia pasirinkti beveik bet kurio vaizdo modelį. „Wrangler“ sandalai padės jums atrodyti taip pat gerai paplūdimio suknelėje, jaunimo blyksnėse ar džinsuose, taip pat moteriškame ilgame amžiuje ir netgi ramus biuro stilius.

Bendrovės kainų politika visiškai tenkina didžiausią pirkėjų dalį. Atsižvelgiant į batų kokybę, kaina gali būti laikoma gana prieinama. Galų gale, perkant produktus iš „Wrangler“, galite būti tikri, kad jis tarnaus jums keletą metų. Ir visą laiką naudodamiesi šiuo batu jūs pajusite stilingą ir modernų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys