Sandalai

Kotofey sandalai

Kotofey sandalai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Privalumai
 2. Modeliai
 3. Spalva
 4. Apžvalgos

Privalumai

„Kotofey“ prekės ženklas yra lyderis gaminant vaikiškus batus. Daugelis tėvų pasirenka šį prekės ženklą savo vaikams. Tad kodėl tiksliai „Kotofey“?

Gaminant šio prekės ženklo batus, laikomasi visų ortopedinių chirurgų reikalavimų ir rekomendacijų, stebimos vaikų kojų amžiaus charakteristikos. Pažymėtina, kad šio prekės ženklo batai nėra ortopediniai. Jis sukurtas patologijų prevencijai ir sudaro tinkamą vaiko kojų lanką.

Gamintojai teigia, kad tėvai turi žinoti, kad ortopediniai batai skirti vaikams, turintiems pėdų vystymosi patologijas. Be to, tai gaminama pagal individualų užsakymą iš vaiko kojos. Prevenciniai batai, skirti vaikų sveikatai išsaugoti. Tačiau ne visi batai, kurie dabar gaminami, gali būti laikomi prevenciniais.

Oficialiajame Kotofey prekės ženklo tinklalapyje yra tinkamų vaikų avalynės reikalavimų:

 • Visų pirma - tai tinkamas viryklės aukštis ir vieta.
 • Kietas ir aukštas kulnas kojų tvirtinimui.
 • Medžiagos paprastumas ir kokybė. Ideali, natūrali oda.
 • Išplėstas nosis.
 • Anatominis vidpadis.
 • Storas padas.
 • Nėriniai, kurie pritvirtins pėdą.

Modeliai

Modelių asortimentas pateikiamas labai plačiai. Yra batai, skirti pirmiesiems žingsniams ir iki paauglystės.

Batų gamybai prekės ženklas „Kotofey“ taikomas ne tik natūraliai odai, bet ir naujos kartos sintetinėms medžiagoms, tokioms kaip polivinilchloridas, poliuretanas, termoplastinis elastomeras. Jie naudojami padams gaminti.

Viršutinei batų daliai naudoju daugiausia natūralią ir dirbtinę odą, tekstilę, gumą ir aukštųjų technologijų sintetines medžiagas, kaip pavyzdį, naudojamą gaminant batų membraną.

Vienas iš pageidaujamų TM "Kotofey" modelių - tai batai su tekstilės viršumi. Ne daugelis gamintojų gali pasigirti savo kokybe ir funkcionalumu. Pagrindinis šio prekės ženklo tekstilės batų skirtumas yra tas, kad jis visiškai kvėpuoja. Technologijos dėka tekstilės ir pamušalo sujungimo nėra klijų plėvelių, kurios leidžia tekstilės sugerti ir išgaruoti drėgmę.

Gamyboje yra batų tiems, kurie tik mokosi vaikščioti. Ši kolekcija vadinama „Pirmais žingsniais“. Tikrosios odos gamybai naudojama ši kolekcija. Kai kuriuose modeliuose yra termopoliuretano įdėklai, todėl padas neslysta. Taip pat ant šios kolekcijos batų yra mažas kulnas, leidžiantis tinkamai vystytis kūdikio pėdai.

Spalva

Vaikų avalynės gamyboje yra labai svarbios spalvos. Jie turėtų būti ryškūs, prisotinti. Berniukams tai yra standartinės „vyriškos“ spalvos - ruda, mėlyna, žalia.

Mergaitėms pasirinkimas yra didesnis - baltos, rožinės, smėlio ir kitos princesės spalvos. Be subtilių spalvų, vasaros bateliai ir sandalai mergaitėms dekoruoti gėlėmis ir karoliukais.

Matydami tokių spalvų įvairovę, dauguma tėvų turi klausimą apie batų praktiškumą. Vaikų avalynė labai greitai purvina, ypač jei spalva yra balta. Tačiau šio prekės ženklo avalynė yra lengvai valoma ir greitai džiūsta, nes ji pagaminta iš etileno-vinilo acetato.

Apžvalgos

Jei kreipiatės į internetą ieškodami atsiliepimų apie prekės ženklą "Kotofey", prieštaringos nuomonės nerandamos. Dauguma tėvų susitaria dėl kainos ir kokybės santykio. Taip pat atkreipkite dėmesį į komfortą, praktiškumą, dizainą, medžiagą, iš kurios gaminami batai. Daugelis motinų rašo, kad vienas svarbiausių privalumų, palyginti su kitais prekių ženklais, yra natūrali oda.

Antrasis šio bato pliusas yra tai, kad sandalai ir vasaros batai yra minkšti, lengvi, patogūs, vaikiškos kojos nėra prakaituojamos ir nekreipia dėmesio į žaidimus. Be to, visi produktai yra labai susiuvami, gražiai, o svarbiausia, jie gerai dera ant kojos. Pasirodo, kad visi nurodyti reikalavimai yra teisingi ir TM "Kotofey" gali būti laikomas vienu iš pirmaujančių vaikų avalynės gamyboje.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys