Sandalai

Gladiatorių sandalai

Gladiatorių sandalai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Kas tai?
  2. Žemas
  3. Aukšti kulniukai
  4. Kas neturėtų dėvėti?

Daugelis mados moterų Niujorke, Paryžiuje, Milane ir Maskvoje pirmenybę teikia sandalai-gladiatoriams. Be to, šie batai yra populiarūs garsenybių, kurios kasdieniame gyvenime dėvi sandalus, ir su dideliu malonumu papildo savo raudonojo kilimo vakarinius ansamblius.

Kas tai?

Gladiatoriai vadina batus su įvairiais odos diržais (plačiais ar siaurais), kurie tęsiasi nuo pado ir pereina per viršutinę pėdos dalį. Šios juostos gali apvynioti kulkšnį ir net pasiekti kelio viršūnę. Gladiatoriai taip pat vadinami romėnų sandalais.

Šis pavadinimas pasakoja apie batų kilmę. Toks mados atėjo iš senovės Romos. Panašūs sandalai taip pat buvo dėvimi senovės Graikijoje ir rytuose.

Kino filmai ir tokie pasaulinio garso filmai kaip „Gladiatorius“, „Aleksandras“ ir „Trojas“, po daugelio šimtmečių išlieka madingi gladiatoriai. Išleidus šiuos filmus, dizaineriai vis dar įkvėpti antikvarinio stiliaus ir sukuria gražius mados batus.

Gladiatorių sandalai skirstomi į tris tipus: aukštus modelius, žemus modelius ir kulnus. Ką reikia dėvėti?

Tai vienas iš klasikinių sandalų tipų romėnų stiliaus - kelio ilgio ir plokščios juostos.Šis batas ypač tinka mergaitėms, pageidaujančioms aktyviai ir šiek tiek žiauriai apsiprasti drabužius.

Geriausia dėvėti juos su sijonais, suknelėmis, šortais ir trumpais drabužiais, pagamintais iš lengvų audinių, ir nemokamai, įskaitant etninius motyvus ar safari stilių. Ši avalynė nėra skirta biuro drabužiams ir joje nėra viršutinių drabužių, išskyrus šviesius kepurėlius, švarkus ir ilgus megztinius.

Atkreipkite dėmesį, kad aukšti modeliai gali pabrėžti privalumus ir išryškinti moterų kojų trūkumus. Todėl prieš atidėdami juos atidžiai apgalvokite vaizdą.

Žemas

Dažnai tokie modeliai yra apvalūs ir dekoruoti įvairiomis kniedėmis ir sagtimis. Mažai augantys romėniški sandalai tinka beveik kiekvienai mergaitei. Tai puiki galimybė tiems, kurie nori pakeisti savo kulnais tam tikrą laiką, bet tuo pat metu labai stilingi ir patrauklūs batai.

Jie gerai derinami su džinsu. Tai gali būti ir džinsai, šortai ar sijonai. Viršutiniame aukšte, geriau dėvėti trumpas, laisvai iškirptas viršūnes, sportinius megztinius, erdvias tunines, papuoštas pakraštyje, arba marškinius. Iš priedų tinka įvairūs etniniai papuošalai (leidžiama daug). Negalima perkrauti vaizdo masiniais maišais. Geriau rinktis mažus maišus virš peties.

Labai dažnai mergaitės daro klaidą dėvėdamos gladiatorius su džinsais, nesukeldamos kojų kraštų. Džinsai, skirti išleidimui iš tokių sandalų derinio, pirma, „pavogia“ centimetrus aukščio ir, antra, paslėpti sandalų viršutinę dalį. Su suvyniotais džinsais toks ansamblis atrodys harmoningiausiu ir vizualiai padarys merginą aukštesnę.

Aukšti kulniukai

Dizaineriai nusprendė įvairinti romėnų sandalų variantus, pridedant jiems kulną - būtiną atributą kiekvienos moters drabužinėje. Švelnūs gladiatoriai - tai šiuolaikinės sandalų išvaizdos, atitinkančios miesto stilių. Kulnai ar pleištai tapo elegantiškesni ir moteriškesni. Tačiau šie batai yra mažiau patogūs, skirtingai nuo plokščių sandalų.

Tačiau dauguma madų suteikia jiems pirmenybę. Tokie sandalai gali būti derinami su bet kokio ilgio drabužiais. Jie idealiai tinka kasdieniam drabužiui, vakarėliams ir kitiems socialiniams renginiams.

Kas neturėtų dėvėti?

Gladiatoriai yra batai, kurie netinka visoms mergaitėms. Geriau, jei visiškai kojos savininkai atsisakytų tokių avalynės, nes jis jiems atrodys nepelningas ir tik akcentuos trūkumus. Išimtis gali būti mažo aukščio stiliai. Ir su aukštais modeliais geriau eksperimentuoti.

Prieš pirkdami sandalus, turite kruopščiai galvoti ir išbandyti skirtingus modelius. Iš esmės šie batai skirti moterims, turinčioms lieknas kojas bet kokio aukščio.

Taip pat verta prisiminti, kad plokšti batai, nors ir patogūs, ne visada saugūs jūsų kojų sveikatai. Dažnai tai sukelia problemų. Būtent - į plokščiakalnio išvaizdą.

Pėsčiomis vienintelis gladiatorių dizainas paskirsto kojas nelygiai, daugiausia veršeliams, dėl to pagrindinės apkrovos srityje atsiranda skausmingų pojūčių.

Tačiau tai nereiškia, kad visi tu turėtų nedelsiant atsisakyti savo mėgstamų romėnų sandalų. Pakanka vadovautis paprastomis taisyklėmis ir laikyti jas saikingai - būtent ne daugiau kaip keturias valandas per dieną.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys