Sandalai

„Crocs“ sandalai

„Crocs“ sandalai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Įmonės istorija
  2. Savybės
  3. Apžvalgos

Sandalai yra patogus vasaros batų tipas, kuris visada ir visur padeda. Jie yra absoliučiai aktualūs paplūdimyje, mieste, namuose ir net name - sode. Ir jei jie taip pat yra pagaminti iš šviesios, elastingos medžiagos, iš kurios kojos nėra prakaituojamos ir nesijaučia, tada jie nusipelno didesnio dėmesio. Patogių sandalų gamybos naujovė yra amerikietiškas prekės ženklas „Crocs“.

Įmonės istorija

Šie unikalūs sandalai turi savo išvaizdą trims artimiems Kolorado draugams, kurie kažkada galvojo apie naujo tipo batų kūrimą.

Visi jie buvo linksmi buriuotojai, turintys nuomonę apie universalių valčių batų išradimą, kurie atitiktų šiuos prašymus:

  • stiprus;
  • neslidus;
  • plaučiai;
  • patogus;
  • nepalieka ženklų ant denio.

Kanadoje atsitiktinai draugai susirado gamyklą, gaminančią polimerinę medžiagą - putų dervą, kuri turėjo visas dominančias savybes. Pirkę teises į gamybą, vyrai pradėjo pirmąją bandomąją jachtų batų partiją.

Jau 2002 m. Gimė įmonė, pavadinta „Crocs“, sutrumpinta nuo krokodilo, nes pirmasis modelis turėjo savo natūralaus analogo profilį. Laivų batų gamintojai daugiausia dėmesio skyrė patogumui ir patogumui, nes jie labai lengvai pritaikyti prie kojų ir apskritai nešlifavo.

Po kurio laiko draugai suprato, kaip svarbus ir ekonomiškas jų staigus atradimas. Pasipuošę aukso kasyklai, vyrai nusipirko pačią Kanados putų dervos įmonę ir pradėjo aktyviai plėtoti kasdienius batus. 2005 m. „Crocs“ greitai įsiveržė į Europos rinką, skatindama savo batų laisvę ir unikalumą. 2008 m. Buvo tikimasi, kad jie įsikurs Maskvoje. Šiandien prekės ženklas gamina vyriškus, moteriškus ir vaikiškus batus, užkandžius, papuošalus, sandalus, guminius batus ir net batus.

Savybės

Žinoma, svarbiausias šio prekės ženklo sandalų bruožas ir svarbiausias privalumas yra medžiaga, iš kurios jie pagaminti.

Kadangi pirmoji „Crocs“ moterų sandalų partija buvo tiesiogiai pabrėžta aplinkai nekenksmingos kilmės ir paprasto naudojimo, gamintojai labai mažai dėmesio skyrė išoriniam dizainui. Todėl šiuolaikinės moterys nėra įspūdingos.

Tokia pat sėkme buvo galima juos surasti kaip unisex modelius, nes jie skyrėsi nuo vyrų tik dydžio ir spalvos. Kuo daugiau gamintojų stebėjo paklausą, tuo labiau jie suprato, kad reikalingos kūrybinės infuzijos.

Šiandien kompanijos parduotuvėse galima rasti platų amerikietiškų kompanijų vasaros batų pasirinkimą: sandalai, sandalai, klumpės ir papuošalai didelėms ir mažoms mergaitėms ir berniukams. Kadangi vyrai yra mažiau pasiturintys žmonės, jų modeliai buvo tokie patys, kaip ir ankstyvosiose gamybos stadijose, bet su maloniais niuansais ir papildymais.

JIBBITZ (jibbits) tapo „Crocs“ savimi - originaliais ir ryškiais apdailos paveikslais, tokiais kaip pakabukai, kurie iškeliami ir išimami iš batų. Yra visos teminės kolekcijos: smurfai, minions, automobiliai, super-herojai ir kiti.

„Crocs“ sandalai pasižymi patogiu užsegimu, parašu ir paraštėmis. Jie pagaminti iš formuoto putų dervos, kuri puikiai sugeria ir prisitaiko prie žmogaus kojos.

Apžvalgos

Krokų medžiagos ir dizaino ypatumai (kaip juos vadina išradingi rusai) nėra jų pagrindinis bruožas.Rusijos vartotojai tiksliai žino, ko jiems reikia.

Pavyzdžiui, „Crocs Cleo“ modelis, atsižvelgiant į klientų atsiliepimus, turi malonų, be ženklinimo smėlio rudos spalvos. Patogiai sėdi ant kojų ir yra tvirtai pritvirtintas prie diržo, kurį galima uždėti ant kulno. Idealiai tinka tyrinėti miestą, parkus ir žaidimų aikšteles.

Vasaros bateliuose vaikams tėvai vertina praktiškumą, lengvumą ir patogumą. Vaikiškų mergaičių sandalų modelis, pagal pažangių mumijų komentarus, idealiai tinka smėlio jūros pakrantei, praktiškai nežudoma ir patogi forma besivystančiai kūdikiui.

Daug pirkėjų skundžiasi, kad Rusijos Federacijos teritorijoje labai sunku rasti originalių kreklių, todėl dažniausiai jie užsakomi iš užsienio svetainių. Patyrę vartotojai rekomenduoja atkreipti dėmesį į prekių kainą.

Remiantis atsiliepimais, originalus produktas būsimam savininkui kainuos padorų sumą - ne mažiau kaip 1500 rublių pora slapukų su dviem juostelėmis. O jei kalbame apie sudėtingesnius modelius: sandalus, sandalus ar užkandžius, tada 2-3 tūkst. Rublių kaina nebus didžiausia.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys