Sabot

Kas yra sabo

Kas yra sabo

prisijungti prie diskusijos

 

Kas yra sabo?

Šiandien klumpės yra stilingi vasaros batai, kuriuos bet kokio amžiaus moterys naudojasi maloniai. Tarp šių neįprastų sandalų gerbėjų yra net žvaigždės, kurios išdidžiai demonstruoja keletą tūkstančių dolerių vertės dizainerių modelius. Bet saboto istorija prasidėjo ilgai prieš mūsų dienas, ir originalas buvo šiek tiek panašus į tuos lengvus ir patogius sandalus, kuriuos matome dabar.

Senovės Romoje, kaliniai, kurie yra specialiai sukrauti dideliais gabaritais, kad jie negalėtų pabėgti. 10-ajame amžiuje japonai dėvėjo geta batus su mediniu padu mažo stendo pavidalu. Ardeno kalnuose buvo pradėta nešioti daugiau ar mažiau šiuolaikinius modelius atitinkančius klumpes. Šis masyvas tęsiasi į kelių Europos valstybių teritoriją: Belgiją, Prancūziją ir Liuksemburgą. Neturtingi valstiečiai dėvėjo dviejų rūšių batus. Prancūzai buvo pagaminti tik iš medžio, o olandų (klumpės) turėjo viršutinę odą arba suede.

Vėliau šių batų mados išplito visoje Europoje. XVI a. Olandų amatininkų gildija užsikimšė ant srovės. Nyderlanduose, pagaminti kaip paprasti, pigūs variantai ir dažyti, iškilmingoms progoms. Iki XIX a. Pabaigos mediniai batai buvo dėvimi netgi kilmingomis prancūzų moterimis. Vėliau XIX a. Jie užkariavo Angliją.

Laikui bėgant, sabotas spaudė kitų rūšių batus ir jie vis dažniau buvo priminti. 1969 m. Olandų dizaineris Jan Jansen pradėjo užmiršti užkardas. Prasidėjo mados dainininkas Janis Joplin ir hipis stiliaus gerbėjai. Daugeliui madingų moterų patiko „kamštienos“ ir poliuretano platformos variantai dėl jų lengvumo ir prieinamumo.

Privalumai

Kodėl sabotai neprarado aktualumo mūsų dienomis? Yra daug priežasčių:

 1. Patogumas. Storoji platforma leidžia klumpių savininkams vaikščioti bet kuriuo keliu ir nepatirti diskomforto.
 2. Aukštis Dauguma modelių leis jums kelis colius aukštesnius. Jei taip pat pasirenkate smėlio uodegos, kojos taps vizualiai ilgesnės ir plonesnės.
 3. Universalumas. Kaip ir senais laikais, klumpės gali būti dėvimos karštu oru ir vėsioje vietoje, o kai kurie dizaineriai netgi gamina žiemos modelius.
 4. Dizainas kiekvienam skoniui. Šie batai suteikia daug įvairių spalvų ir dekoro.

Koks skirtumas tarp saboto ir mulų?

Šių dviejų rūšių batus vienija išorinis panašumas, todėl daugelis jų nemato skirtumo tarp jų. Kaip jie skiriasi vienas nuo kito?

Klumpės reiškia patogumą ir komfortą, jie negali bijoti nukristi, nes jie turi didžiulę kamštieną, medinę padusę ar padusį ant manų kruopos ir dažnai uždarą viršūnę. Net jei jūsų pirštai yra atviri, jūsų kojos užrakintos. Tai leidžia jums kasdien dėvėti plaktukus.

Mules turi daug elegantiškesnį kulną. Šio bato kulnas visada atidarytas, viršutinė dalis gali būti suapvalinta, smaili arba be kojinės. Jie gali būti ant diržų ir turi dekoratyvines skyles. Jie puikiai papildo griežtus klasikinius vaizdus. Netgi modeliai su žemu kulniumi, labiau susiję su gydymo stiliu, atrodo moteriški.

Tipai ir modeliai

Klasikiniai klumpės be kulno modeliai tampa vis retesni. Jie buvo pakeisti moderniomis variacijomis, turinčiomis storą kulną ir platformą. Viršutinė batų dalis gali būti pagaminta iš įvairių medžiagų: oda, zomšas, tekstilė, netgi modeliai su kailiais. Dekoravimui dažnai naudojamas kniedijimas, mažiau sagčių, spynų, grandinių. Dėl specialios vidpadžio į juos neslysta pėdos. Jei prieš juos dėvėjo tiek vyrai, tiek moterys, dabar jie tapo moteriški batai.

Kokie „mediniai batai“ šiandien egzistuoja?

 • Plokščias padas - Geras pasirinkimas vasaros atostogoms. Jie gali pamatyti lankytinas vietas arba eiti į jūrą, todėl tai yra gražūs paplūdimio batai. Labai lengvi sporto sabotai puikiai tinka ilgiems pasivaikščiojimams mieste, ypač ant kamštienos. Vykstant atostogoms, kiekvienas turėtų nusipirkti patogių sabotų pora ant plokščio važiavimo.
 • Ant kulno - elegantiški modeliai, tinkami bet kuriai vasaros suknelei ir kai kuriems rinkiniams su kelnėmis. Kai kurie modeliai yra puikūs draugai su vakarinėmis suknelėmis. Pavyzdžiui, užsikimšę kulniukai. Bet batai yra uždaryti, su didžiuliu nosimi ir plačiu kulnu, o ne moteriškiausiu pasirinkimu, todėl su juo turėtumėte būti atsargūs. Jie vizualiai svėrė koją.
 • Pleištai - būtent tai reikalinga moteriškumo ir komforto mėgėjams. Taip pat galite paleisti, jei vėluojate, ir šokti vasaros kavinėje. Šiandien dizaineriai daro skaidrius ir per padėklus. Eksperimentuokite su pado forma: jie gaminami trikampio, trapecijos, ovalo formos, rombo formos.

Vyriški klumpės

Su jais viskas yra daug paprastesnė, nes vyriški batai nereiškia spalvų riaušių ir įvairių stilių. Dar stipresnės lyties atstovai taip pat turi daug pasirinkimo galimybių. Yra keli pagrindiniai šių batų tipai.

Dirbdami gatvėje ar sode, dizaineriai siūlo užtvarus su storomis padais ir uždaromis viršūnėmis, kurios neleidžia drėgmei pereiti. Yra modeliai su slydimo elementais. Jie gali būti saugiai dėvimi lietaus metu.

Vyriškų klumpių spalvos yra tradicinės: tai įvairūs pilkos, juodos, mėlynos, rudos ir žalios spalvos atspalviai. Tas pats pasakytina ir apie intarpų spalvą, ir dekoratyvines kontrastines linijas.

Paprastai vyriški modeliai yra pagaminti iš natūralios odos, kozhzamo, nubuko, veliūro ir dviračių.. Pastaruoju metu gumos ir polimerų sabotai tapo labai populiarūs - jie nuspaudė įprastas gumines šlepetes.

Vyrai gali nešioti plaktukus bet kur, išskyrus verslo susitikimus. ir kitus oficialius renginius. Atostogų metu jūs negalite daryti be jų. Atviro kulno dėka šis batas kvėpuoja ir išlaiko pėdas nuo pavargimo, o vasaros metu jis tampa tiesiog nepakeičiamas.

Kartais šie batai tampa darbo drabužių dalimi. Pavyzdžiui, yra modelių gydytojams, virėjams ir kitiems specialistams, kurie turi daug laiko praleisti ant kojų. Tada padas neturi būti guma, bet iš kietos medžiagos.

Medžiaga

Visiškai mediniai batai nešioti ilgą laiką, net ir medienos gamybai, paprastai ne mediena, o pakaitalai. Vietoj klasikinių batų atėjo įvairių modelių. Šiuolaikiniai gamintojai savo gamybai naudoja šias medžiagas:

 • oda;
 • zomšas;
 • odos pakaitalas;
 • kamštienos tekstūros;
 • audinys;
 • plastikas.

Gamtinės medžiagos trunka ilgiau, tačiau yra daug brangesnės nei dirbtinės medžiagos. Jau daugelį metų visam laikui dėvėsite gerą odos porą iš žinomo prekės ženklo su aukštos kokybės batu. Jei perkate batus darbui šalyje, tai galima padaryti su pigiais batus. Tada jis nebus sužeistas, jei ji patirs tik vieną sezoną.

Spalva

Juoda, ruda ir smėlio spalvos spalvos tapo klasikinėmis. Jei platforma yra pagaminta iš medžio arba imituoja ją, šviesos atspalviai laikomi universalesniais. Tačiau batai su tamsiais mediniais padais padeda sukurti labiau spalvingus vaizdus, ​​eksperimentuodami su neįprastais stiliais.

Dizaineriai siūlo skirtingų spalvų mados modelius. Spaudiniai gali papuošti tiek viršutinę batų dalį, tiek ir padą. Tai lengva pasiekti, nes šiandien batai yra pagaminti iš dirbtinių medžiagų. Juostos, žirniai, gėlės ir kiti piešiniai yra labai populiarūs, ypač jaunimo modeliuose. Dėl to klumpės tampa vasaros drabužių spinta. Tai ypač pasakytina apie modelius su pusiau atvira arba perforuota viršuje.

Patarimas: geriau nešioti vaizdą, kad dėvėtumėte taškuotus sabotus su ramesnių spalvų drabužiais. Krepšys yra geriau pasirinkti atspalvius, kurie yra batų spalvose.

Prekiniai ženklai

 • Gioie italiane specializuojasi visų pirma „sabot“, o tai reiškia, kad šie dizaineriai yra šio tipo batų ekspertai. Eminent italai drąsiai naudoja odos aplikacijas, derina įvairių tekstūrų medžiagas ir papuošia batus su akmenimis ir plunksnomis. Gioie Italiane visada yra natūralios medžiagos ir įvairūs stiliai.

 • Vitacci - tai yra mūsų prekės ženklas, kuris išleido „Auksinę kolekciją“. Kiekviena jo kopija turi brangiųjų metalų spalvą. Modeliuose dirbo ne tik Rusijos dizaineriai, bet ir jų kolegos iš Prancūzijos ir Italijos.

 • Calipso. Labai populiarus prekės ženklas, gaminantis biuro ir vakaro užkandžius. Minimalizmas ir lakoninė elegancija - tai šios etiketės batų išskirtiniai bruožai.

 • Italų kalba Baldinini - paprastas, lengvas ir šviesus, turi patogų batų. Dėl šios priežasties kojos neveikia visą darbo dieną, o dėl kokybiškų medžiagų batai tęsis daugelį metų ir nepraranda tvarkingos išvaizdos.

 • Sabot Casadei Madingos moterys mylėjo jas savo sudėtingais ryškių spalvų modeliais, kuriuose galite saugiai išeiti ir dalyvauti iškilmingame renginyje. Jie atneš klasikos elementus į jų savininko įvaizdį.

 • Tamaris ir Ugg siūlo daugiau jaunimo modelių su didelėmis padais, kniedėmis ir įvairių spalvų viršūnėmis.

Ką dėvėti?

„Win-win“ yra dėvėti plaktukus su „boho“ ir „hipi“ dalykais. Šiems batams sukuriami pjaustyti džinsai, raištelių sijonas, paprastas marškinėliai ir trumpas odos ar džinsinio striukė, batai ir masyvi papuošalai. Taip pat galima sukurti puikų komplektą su dujų chifono suknelėmis, sijonais. Puikus draugo sabotas ir moteriškos kelnės, įtemptos ar išsipūtusios.

Dabar mes pasakysime, ką įdėti į konkrečius saboto modelius.

Uždarytas nosis ant kulno. Spalva arba šviesa ant mažos ar vidutinės kulno, priglunda prie suknelės su etninio stiliaus elementais, juoda ir ruda su neapdorotomis detalėmis - su suknelėmis karinio stiliaus ar safari. Tokie mediniai batai su šortais taip pat yra geri. Tačiau šiuos vaizdus neturėtų išbandyti mažos pilnos merginos, nes žiaurios išvaizdos sabotas daro sunkesnę koja. Labiau tikslinga pasirinkti tokią ploną merginą.

Užsikimškite pleištą uždaromis nosimis. Pleištas yra elegantiškesnė platformos versija, tuo tarpu daug patogiau vaikščioti, nei ant kulno. Jie sukurs gerą tandemą su plačiais ar blizgančiais džinsais, sutrumpintais liesais (arba susuktais) arba kelnėmis, „cigaretėmis“. Jei kelnės atsiveria kulkšnėms, tada šiek tiek didelių gabaritų batai tik pabrėžia jo savininko malonę.

Plokštelėje užsikimšęs uždaras nosis. Yra modelių apie eismą, putas ir medieną. Jie papildo tokius drabužius kaip kelnės, ilgos sundresses ir grindų ilgio sijonai.

Szabo kulniukai. Pažiūrėkite gerai su daugeliu komplektų. Vienas iš sėkmingiausių variantų, kuriuos galite sukurti su plaukiojančiomis mini suknelėmis ar įtemptais džinsais.

 • Sabot ant reljefo traktoriaus pado. Dažniausiai šie batai yra uždaryti. Kartais juos papildo pastovus kulnas. Jie skirti garderobų stiliui, tačiau kai kurios beviltiškos mados moterys gali su jais sukurti ekstravagantišką vakaro išvaizdą.

Kaip pasirinkti

Jei saboto nosis yra uždarytas, atkreipkite ypatingą dėmesį į medžiagą, iš kurios jis yra pagamintas. Vasarą, karštu oru, odiniai batai greičiausiai bus karšti, o tai reiškia, kad geriau nusipirkti audinio batų porą. Jei norite gauti tik odą, geriau sustabdyti batų pasirinkimą ant dekoratyvinių perforacijų arba su puse atviro viršaus.

Atsižvelgiant į spalvų pasirinkimą, vasarą tinkamiausias šviesios spalvos ar ryškių spalvų modelis. Jei nenorite dalyvauti rudenį su sabotu, tada juodieji, terakotos ir rudi batai bus labai sveikintini. Ne sezono metu suede modelis su kailio apdaila. Beje, šiuolaikiniai kailiniai batai yra labai svarbūs ir tai taikoma ne tik sabotui.

Nepriklausomai nuo modelio, kurį įsigijote, jis neabejotinai taps jūsų drabužių spinta.Klumpės harmoningai prisitaiko prie bet kokio net ekstravagantiškiausio atvaizdo ir suteikia komforto, būtino jūsų kojoms.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys