Sabot

Sabotas ant kulno

Sabotas ant kulno

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas tai?
 2. Įdomūs faktai
 3. Rūšis
 4. Ką dėvėti?

Klumpės turi daugiau nei šimtmečio istoriją ir yra laikomos vienu iš patogiausių batų tipų. Prancūzijoje pasirodę XV a., Jie vis dar išlieka populiarūs visame pasaulyje, besikeičiantys po pripažinimo, tačiau vis dar išlaiko pagrindines savybes - patikimumą ir patogumą.

Kas tai?

Būdingas sabo bruožas yra kondensuotas padas su kulnu. Tai suteikia didesnį struktūrinį stiprumą ir pašalina sulaužyto kulno padėtį. Šiandien padas gaminamas ne tik iš medienos ir kamštienos, bet ir iš sintetinių medžiagų, pavyzdžiui, poliuretano. Viršutinė dalis atliekama su atviru nosimi ir uždaru nosimi.

Įdomūs faktai

 • Po saboto atsiradimo šis batas buvo dėvėtas visur, nes jis pasirodė esąs labai stiprus ir patvarus modelis, atsparus nešvarumams ir drėgmei.
 • Pavadinimas „sabot“ iš prancūzų kalbos reiškia „kanopą, batų, batų“.
 • Anksčiau panaudoto medžio beržo ir gluosnio gamybai.
 • Pirmą kartą 2009 m. Gali būti matomi kulkšnių kulnai Viktorijos ir Rolfo kolekcijoje. Šį modelį pagaliau mados namų dizaineriai „Chanel“ ir „Louis Vuitton“ galiausiai atnešė į madą.
 • Chanel klumpės laikomos klasikinėmis.

Rūšis

Klumpės

Šio bato viršus yra pritvirtintas prie pagrindo su metaliniais kniedėmis aplink perimetrą arba sukuriama ši imitacija. Paprastai vienintelis atrodo gana masyvus, todėl apskritai šis stilius labiau tinka atsitiktiniams rinkiniams.

Mühli

Madingas modelis su atviru kulnu, kuris ant kojos remiasi tik vampo sąskaita. Kojinės gali būti atviros ir uždarytos. Kulnas yra tikrai elegantiškas. Jo pavadinimas, išverstas kaip „mąstytojas“, yra įpareigotas romėnų bajorui, kuris būtinai studijavo filosofiją ir garbino tokius batus.

Šiandienos mada siūlo skirtingą aukščio ir formos kulną, skirtą mului: nuo mažų iki modelių su aukštais kulnais. Kaip ir kitokia forma, dekoruota įvairiomis dekoracijomis: nuo įrišimo iki rhinestones.

Pleištai

Puiki alternatyva kulniukams. Stabilus, lengvas ir patogus modelis, kuriame platformos storis padidėja nuo kojų iki kulno. Geriausias iš šio stiliaus atrodo su kelnėmis.

Namų

Gali būti originaliausias. Paprastai jie turi mažą kulną ir puokštes, su pūkais arba karoliukais.

Ką dėvėti?

Šis avalynės stilius yra universalus, piešiant vaizdus:

 1. Įdomu tai, kad jūros tema gali atrodyti visiškai. Pavyzdžiui, džinsai, liemenė, griežta striukė ir žemas kulnas.
 2. Klumpės, kur vampas jungiasi su metaliniais kniedėmis, papuošia etninį stilių.
 3. Pleištai ant pleišto idealiai tinka ilgiems sundressams ir sijonams, taip pat skirtingo stiliaus kelnėms.

Maksimaliai uždarytas helix mulos variantas gali efektyviai pabrėžti vakarą ar kokteilį. Stiliai, turintys masyvesnį, stabilesnį kulną ir minimalų apdailą, gali būti verslo stiliaus akcentas. Ir neformalus tokių batų priedų stilius harmoningai įsitaisys į atsitiktinę išvaizdą.

Moterų sabotai, kuriuos mėgsta laikrodžiai, ne tik grožio ir patikimumo, bet ir patogumo labui. Galų gale, jų kojos vasaros sezono metu neišlaiko nuo diržų ir sagčių. Galbūt jūs galite pateikti tik vieną įspėjimą - pernelyg dideli klumpių modeliai nerekomenduojami mergaitėms, turinčioms patrauklų figūrą, nes jie gali padaryti vaizdą sunkesnį. Priešingu atveju tokių batų įvairovė ir universalumas leidžia eksperimentuoti be jokių ypatingų problemų.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys