Sabot

Baltais klumpės

Baltais klumpės

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Faktai iš istorijos
 2. Kas tai?
 3. Faktiniai modeliai
 4. Ką dėvėti?
 5. Kaip pasirinkti?
 6. Apžvalgos

Faktai iš istorijos

Iš pradžių tiek vyrai, tiek moterys galėjo dėvėti klumpas. Šis batas buvo laikomas veikiančiu. Jie buvo pagaminti iš medžio, o kai kurių žmonių finansinė padėtis leido ją papuošti drožyba. Gaminant porą sabotų, vienas dalykas buvo tikrai naudojamas - dėl to buvo galima išvengti įtrūkimų. Norėdami išlaikyti, kad batų kojos būtų sužeistos, įdėta pjuvenų arba šiaudų.

Net senovės Graikijoje šie produktai buvo naudojami. Taip pat buvo rasta senų sabotų Olandijoje. Jų kūrimas tęsiasi XIII a. XIX a. Auštant šie batai nustojo tapti išskirtinai valstiečiams ir persikėlė į didžiųjų miestų gatves. Dizaineriai sabotui suteikė moteriškumą, kad turtingų žmonių dvaruose įvykusiame renginyje šiame produktu būtų galima pamatyti moterį.

XX a. Viduryje klumpės pagaliau pasiekė populiarumo viršūnę. Dabar jie turi plaukus ir pleištus.

Kas tai?

Klumpės gaminamos iš kietos medžio dalies, kad pleištas būtų neatsiejamas nuo modelio pagrindo. Dažniausiai batai yra įrėminti juodos arba rudos spalvos, tačiau tai tik klasikinis variantas. Nepaprastų vaizdų mėgėjams yra daug įvairių produktų, prisotintų ryškiomis spalvomis ir dekoratyviniais intarpais, pradedant nuo metalo kniedėmis ir baigiant lankais.

Klumpės ant pleišto, tinkamos įvairioms situacijoms. Dauguma mergaičių juos naudoja žygiams paplūdimyje ir vaikščioti po miestą vasaros sezono metu, o kai kurie (greičiausiai moterys) juos naudoja sodo darbams.

Faktiniai modeliai

 • Klumpės puoštos dekoratyvinėmis gėlėmis. Gėlės yra pagamintos iš odos arba tekstilės.
 • Pleištas su modeliu. Gyvūniški ir geometriniai atspaudai pridės sudėtingumą.
 • Tamsus pleišto užtvaras, kuris kontrastuoja su lengvu viršutiniu ir velcro tvirtinimu.
 • Klumpės su diržais ir lankais. Smulkių lankų vieta yra tiesiai virš pirštų. Šis žingsnis suteikia kojai ypatingą žavesį.

Ką dėvėti?

Pleišto užtvaras suteikia mergaitėms galimybę fantazuoti, planuojant patrauklią išvaizdą. Gali būti daug galimybių.

 • Įvairių stilių kelnės puikiai suderinamos su klumpėmis. Fit and skinny džinsai ir blizgantis modelis. Jei kelnių ir batų spalva sutampa, kojos atrodys plonesnės.
 • Jūs galite sukurti šiek tiek naivų, bet flirtuoti išvaizdą su pleištais, bermuda šortais ir baltais kojiniais. Šortai gali būti pagaminti iš džinsinio audinio.
 • Stilingi šifono kombinezonai pateks į puikią simbiozę su sabotu, kurio pleištas yra pagamintas iš medžio.
 • Būsite tikra košetė, jei dėvėsite trumpą tekančią suknelę ar ilgą sundress. Klumpės turėtų būti papuoštos rhinestones arba netgi šuoliais. Jei suknelė išsiskiria ryškiais raštais, rekomenduojama pasirinkti monofoninius batus.

Kaip pasirinkti?

Nepaisant to, kad uždaros nosies klumpės yra sukurtos šiltam sezonui, prastos kokybės produktas jums sukels diskomfortą iš šilumos. Geriausias įsigijimas bus sabotas su tinkleliu arba formos perforavimu. Baltos ir smėlio spalvos sabotai puikiai atrodys vasaros atmosferoje.

„Sabot“ derinys ant platformos su uždaromis kepurėmis ir džinsų vamzdžiais atrodys laimėjęs. Šio bato išvaizda stebėtinai sujungia eleganciją ir masyvumą. Dėl antrojo požymio neturėtumėte dėvėti kažkokio didelio kiekio: svogūnai pasirodys šiurkščiai ir be skonio.

Apžvalgos

Nėra nė vienos mergaitės, kuri nebūtų vertinusi nesuskaičiuojamų sabotų privalumų pleištuose ir ant platformos. Ši avalynė suteikia precedento neturinčius komforto pojūčius.„Fashionistas“ be jokių problemų sugebėjo sukurti puikią išvaizdą, iš kurios nei draugai, nei pažįstami vyrai, nei paprasti praeiviai negalėjo nuplėšti žavisi žvilgsniai.

Klientai skambina užsikimšusius universalius batus, kurie tikrai turėtų būti kiekvienos save gerbiančios ponios spintoje. Svarbus pranašumas yra maža kaina net ir modeliams, kurių kokybė neaiški.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys