Suknelės stiliai ir modeliai

Ką galiu dėvėti midi suknelę?

Ką galiu dėvėti midi suknelę?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Tiesioginis
 2. Išsipūsti
 3. Megztos ilgos rankovės
 4. Montavimas
 5. Laced
 6. Užjūrio
 7. Viršutiniai drabužiai
 8. Kokius batus dėvėti?

Midi suknelės yra populiariausios, nes jos puikiai tinka bet kuriam skaičiui, bet kokiam amžiui ir bet kokiai progai. Midi suknelės baigiasi tarp kulkšnies ir kelio. Tai puikus ilgis biuro aprangos kodui, vakarėliui, romantiškai.

Trumpai tariant, kuo daugiau midi ilgio suknelės jūsų drabužinėje, tuo geriau. Ir jaustis, kad jis visada yra patogus ir patogus, jums reikia išmokti tinkamai dėvėti.

Tiesioginis

Jei ieškote savo „mažos juodos spalvos suknelės“, pirmenybė teikiama midi ilgiui.

Pasirinkite glaustą modelį, su kuriuo galite eksperimentuoti, derinant juos su diržais, krepšiais ir stoliais, taip pat batus (valtimis, šiurkščiais batais, sportiniais batais, sandalais ir batus).

Išsipūsti

„A-line“ suknelė puikiai pabrėžia kojų grožį, o kulno bateliai ją dar labiau sustiprina.

Megztos ilgos rankovės

Megztos arba vilnonės suknelės su ilgomis rankovėmis puikiai tinka tiek sportiniams, tiek klasikiniams batus. Norėdami sukurti atsitiktinę išvaizdą, dėvėkite jį su slydimais ar sportbačiais.

Jei pasirenkate batus verslo susitikimui, pirmenybę teikkite ant kulno esantiems siurbliams, pabrėždami juosmenį su plonu dirželiu, kad atitiktų batus.

Boho išvaizdai pridėti aukštakulniai batai ir plačia briaunos skrybėlę. Juvelyriniai dirbiniai - plonos ilgos grandinės, žiedai ir apyrankės. Ant kaklo galite susieti tūrio šaliką.

Kaip ir viršutiniai drabužiai, geriausias megztos suknelės derinys su apkarpytomis striukėmis arba juoda oda. Atkreipkite dėmesį į stilingą bombonešio striukę, kuri dabar yra populiariausioje vietoje. Pirmenybė teikiama neįprastų spalvų modeliui su gražia spauda ar siuvinėjimu.

Montavimas

Suknelė, tvirtai prigludusi prie formos, geriausia dėvėti su aukštakulniais bateliais, pasiimti ją pagal metų laiką.

Žemas kulnas yra priimtinas labai plonoms mergaitėms su ilgomis kojomis. Tačiau moterys, turinčios kreivų formų, turėtų vengti to, kad jūsų figūra nebūtų pernelyg pritūpusi.

Siaura suknelė puikiai tinka vakare. Jį galima papildyti tvarkinga sankaba ir lengva skara arba padėklu. Kiekvieną dieną tinka ir striukė, ir jaukus megztinis bet kokio ilgio.

Laced

Nėriniai suknelė yra moteriškumo ir švelnumo įsikūnijimas. Tuo pačiu metu esamos tendencijos suteikia jums galimybę eksperimentuoti, pasirenkant įvairius nėrinių batus ir aksesuarus.

Romantiškos mergaitės gali dėvėti jį su aukštakulniais siurbliais, nedideliu sankaba, elegantiškais papuošalais. O jei einate į socialinį renginį ir norite ieškoti prabangaus, mesti stilingą kailį.

Norite žaisti kontrastuose? Tada šiurkštus, beveik vyriški batai, odinė striukė ir šiurkštūs, žiaurūs papuošalai. Ši parinktis tinka kiekvienai dienai, jei tikrai norite nešioti nėrinių suknelę, o iškilminga proga dar nenumatoma.

Užjūrio

Kitas geras pasirinkimas kiekvienai dienai yra midi dress-oversize. Tai idealiai tinka lieknoms mergaitėms, nes tai leidžia pabrėžti jų trapumą ir rafinuotumą. Tai geriau dėvėti jį su batai ant plokščio pado: slip-ons, sportbačiai, sportbačiai. Daug gerai žinomų drabužių prekių ženklų, įskaitant masinę rinką, gamina specialiai suknelėms skirtus sportinius batelius. Ši išvaizda, papildyta skara ir dideliu maišu, atrodo labai stilinga!

Viršutiniai drabužiai

Pavasaris ateina, todėl jūs tikriausiai norite pakeisti erzinančius džinsus stilinga suknelė. Ir norint neužšaldyti, galima pasirinkti tokias galimybes iš viršutinių drabužių:

 • nupjauta odinė striukė;
 • šiltas švarkas arba švarkas;
 • megztas megztinis;
 • Įrengtas paltas su tiesiu pjūviu.

Kokius batus dėvėti?

Midi suknelės batai turėtų būti parenkami atsižvelgiant į jo stilių ir renginio iškilmingumą. Prabangioje vakarinėje suknelėje reikalingos tinkamos avalynės: aukštakulniai batai, siurbliai, kulkšnies batai arba gražūs sandalai.

Biuro suknelės kodas siūlo diskretišką stilių, todėl batai taip pat turėtų būti kuo glaustesni. Neleidžiama gausiai dekoruoti rhinestones, Swarovski akmenimis ir kitomis pertekliomis. Geriausia iš visų, jei tai bus juodos arba smėlio spalvos laivai.

Kiekvieną dieną jūs galite pasiimti bet kokius norimus batus, nesirūpindami savo stiliumi. Vasarą patogu nešioti baleto butus ar sandalus ant lygaus pagrindo, žiemą - batus ar batus ant platformos. Ir sezono metu, tai gali būti kepurys, oxfords, slipons, brogues, sportbačiai arba sportbačiai. Pasirinkimas yra didžiulis!

Dažnai merginos teikia pirmenybę batų batus. Būkite atsargūs, nes jie vizualiai "iškirpti" kojas, todėl trumpesnis.. Kad išvengtumėte šio efekto, dėvėkite juos su įtemptomis pėdomis, kad atitiktų batus.

„Midi“ - tai idealus ilgis, nes nenuostabu, kad anglų karalienė Elžbieta II mėgsta visą gyvenimą. Trumpa suknelė gali atrodyti pernelyg įžūlus, ilga suknelė paslėps jūsų kojų grožį. Midi suknelėje visada atrodys elegantiškas, stilingas ir skoningas!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys