Suknelių spalvos

Ką dėvėti su balta suknelė ir kokie priedai pasirinkti?

Ką dėvėti su balta suknelė ir kokie priedai pasirinkti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Baltas ir juodas
  2. Balta ir mėlyna
  3. Laced
  4. Ilgas
  5. Trumpas
  6. Kokios pėdkelnės dėvėti
  7. Batai ir kiti batai
  8. Priedai ir rankinės
  9. Viršutiniai drabužiai

Visi turime baltą suknelę, susijusią su romantišku ir paprastu būdu. Jis ilgą laiką ėmėsi tvirtos pozicijos pasaulio bėgių takuose ir tampa stipriu varžovu mažai juodai suknelei.

Baltas ir juodas

Monochrominė suknelė - glausta, griežta ir visada aktuali. Nebijokite žaisti su spalva. Vaivorykštinis šalikas arba raudoni batai yra puiki galimybė šiam aprangai.

Neutralios spalvos juodos ir baltos spalvos lengvai derinamos su likusiais atspalviais, kurie yra jūsų drabužių spinta. Norėdami sukurti klasikinę ir austrią išvaizdą, baltos arba juodos spalvos priedai padės jums. Pavyzdžiui, sagė, perlai iš perlų ir juodas odinis diržas.

Ryškus vaizdas gali būti lengvai ir labai sėkmingai sukurtas naudojant pastelinius tonus - šviesiai rausvos, dangiškos, mėtų ir šviesiai geltonos spalvos atspalviai bus labai švieži ir ryškiai derinami su juoda ir balta suknelė.

Balta ir mėlyna

Mėlyna suknelė baltuose žirniuose, narve ar abstrakcijoje, suteiks jums romantišką, švelną ir lengvą išvaizdą.

Ją galite atskiesti karoliukais arba karoliuku. Svarbiausia, kad priedai buvo paprasti.

Sandalai ant pastovaus švelnaus persiko ar geltonojo atspalvio kulno puikiai priartės prie vasaros suknelės juostelėje.

Labai pasisekė laimingi baltos ir mėlynos spalvos juostos suknelės savininkai. Su juo galite lengvai sukurti jūrinį vasaros vaizdą. Jis bus harmoningai derinamas su priedais, pagamintais iš medienos ir jūros kriauklių.

Ir jei norite sukurti daugiau vakaro išvaizdos, nedvejodami dėvėkite juodos, baltos ar šviesios terakotos batus pagal baltą ir mėlyną suknelę.

Laced

Ypatingas dėmesys skiriamas baltai nėrinių suknelei. Keli sezonai iš eilės balta nėriniai ir toliau laimėjo gražiosios žmonijos pusės širdis.

Užtenka pridėti džinsinio striukės ar kailio į atvaizdą, batus su pastoviais kulnais ir maišelį su pakraštyje - jūsų dienos ir vakaro vaizdas yra baigtas.

Kaip papuošalai, tada apriboti save karoliukai ar auskarai, kad atitiktų suknelę.

Auksiniu diržu galima pabrėžti nėrinių baltumą ir grožį.

Verta pažymėti, kad balta nėrinių suknelė labai gerai dera su ryškiais batus. Ir jei pridėsite juodą arba tamsiai rudą striukę, gausite puikų vakarėlių rinkinį.

Ilgas

Ilga balta suknelė atrodo prabangiai ir be abejo tinka šventinėms progoms. Jei jums reikia daugiau atsitiktinio žvilgsnio, nedvejodami nusipirkite baltą ilgą laisvo tamponą. Jis gali būti lengvai derinamas su džinsiniais ir odiniais švarkais.

Sukursite iškilmingesnį vaizdą, pridėdami sidabro ir aukso apyrankes, grandines ir žiedus. Tačiau nesirenkite papuošalų, pasirinkite nedidelį ir glaustą.

Kaip batai, baltos arba smėlio spalvos sandalai ir batai bei sidabro ar baltoji sankaba pateks į kelią.

Trumpas

Ką dėvėti trumpą baltą suknelę? Šis klausimas kelia nerimą daugeliui mūsų. Per parą pasivaikščiokite po parką, dėvėkite baltą suknelę kartu su ryškiais diržais, šaliais ir rankinėmis.

Jei nuspręsite dėvėti jį darbui, tada viršuje geriau dėvėti juodą striukę ar švarką ir tuos pačius spalvinius batus. Šiuo atveju maišas gali būti tiek ryškios, tiek neutralios spalvos.

Dėl šventinės patalpos geriau atvaizdą atskiesti aukso ar sidabro sankaba, ir pasirinkti batus su smėliu arba šviesiu karamelės spalva. Išryškinkite juosmens ploną diržą, atitinkantį batų spalvą.

Kokios pėdkelnės dėvėti

Labai svarbu pasirinkti baltą suknelę tinkamas pėdkelnes ar kojines. Jie turėtų būti neutralūs atspalviai, kad atitiktų batus. Jokiu būdu negalima sujungti baltos pėdkelnės su juodais batais.

Klasikinis baltos spalvos suknelės derinys su smėlio pėdkelnėmis, kietos ir lengvos kavos atspalviais visada bus aktualus.

Norėdami gauti ryškesnį vaizdą, galite pasirinkti prisotintų spalvų pėdkelnes.

Batai ir kiti batai

Su laisva balta marškinėlių suknelė, galite dėvėti didelius batus su šiltais megztiniais sukneliais ir kulkšniais, o vasaros baltomis suknelėmis galite saugiai dėvėti siurblius, pleištinius sandalus ir net mokasinus.

Šiuo atveju klasikinės batų spalvos yra juodos, pilkos ir smėlio spalvos. Dėl atsitiktinės išvaizdos galite sujungti juodus batus, juodą dirželį ir nedidelę to paties atspalvio rankinę.

Iš ryškių atspalvių, raudonos, rožinės, dangaus, šviesiai geltonos spalvos batai yra puikūs.

Priedai ir rankinės

Dėl lengvos baltos suknelės puikus draugas bus maža sankaba grandinėje. Tai ideali, jei dėl ryškaus atspalvio ji išsiskirs nuo baltos suknelės fono.

Ypač naudinga bus raudona. Tačiau tokiu atveju turėtumėte išskirti bet kokias didžiules dekoracijas, nes kitaip jums atrodys perkrautas ir beprasmis.

Be to, pagal baltą suknelę tinka ir dideli maišeliai.

Geriausias variantas būtų plonos apyrankės, auskarai ir dirželiai. Jei pageidaujate didesnių papuošalų, tada karoliukai ir žiedai su natūraliais akmenimis bus labai sveikintini.

Šalikai, kepurės ir diržai taip pat gali būti puikus papildymas jūsų išvaizdai.

Viršutiniai drabužiai

Jei jis yra vėsus už lango, o metų laikas neleidžia vaikščioti tik vienoje suknelėje, galite lengvai pasirinkti savo suknelės viršų.

Rudenį ir pavasarį galite dėvėti trumpą odinę striukę su sodrią baltą suknelę. Ilga ir tvirta suknelė tinka pailgos tamsios odos tranšėjos paltui ar švarkui. Puiki galimybė būtų pailga liemenė.

Žiemą galite dėvėti apmušalus iš apvalkalo, ilgą kailį arba kailį. Jei suknelė yra vidutinio ilgio, pageidautina, kad kailis būtų kelio ilgis.

Visi žino, kad kiekvienos mergaitės spinta turėtų būti maža juoda suknelė. Tačiau šiandien, visiškai pasitikėdami, galime pasakyti, kad šalia mažos juodos suknelės turėtų būti pakabinta balta suknelė. Įtraukite visą savo vaizduotę, eksperimentuokite su spalvomis, atgaivinkite save ir visada būsi nenugalimas!

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys