Marškiniai

Įrengtas marškinėliai

Įrengtas marškinėliai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Savybės
  2. Modeliai
  3. Spalva ir spausdinimas
  4. Ką dėvėti?

Kiekvienos šiuolaikinės moters ir mergaitės spintoje yra marškinėliai ir kartais netgi vienas. Visi sutinka, kad šis dalykas yra tikrai universalus ir tinkamas beveik visur ir visada. Su neprilygstamu Coco Chanel pagalba vyrų marškinėliai tvirtai įsitvirtino moterų drabužių spintoje, nes niekas negali aiškiai atskirti gražiosios žmonijos pusiausvyros nei drabužiai "iš kažkieno peties".

Dizaineriai modifikavo vyrišką marškinėlį į įrengtą moterų marškinėlį, taip sukurdami visiškai naują drabužių tipą, kurio dėka galima sėkmingai paslėpti trūkumus ir pabrėžti paveikslo orumą.

Savybės

Skirtingi ploni marškiniai pasižymi:

  • Simetriniai duomenys;
  • Užsegimas "po gerklėmis";
  • Paprastai rankovė baigiasi rankogaliu (marškinėliai su trumpomis rankovėmis, be rankogalių);
  • Stovėjimo apykaklė;
  • Įrengtas siluetas;
  • Įrengtas marškinėliai gali būti dėvimi bet kur ir su visais - tai pagrindinis šio tipo drabužių bruožas.

Modeliai

Šiuo metu yra daug pritaikytų marškinių modelių ir stilių, tačiau šiandien svarbiausi yra:

Klasikinis marškinėliai - baltos, juodos, mėlynos, mėlynos arba pilkos spalvos su ilgomis rankovėmis.

Pastaruoju metu modelis tapo tinkamas. su trumpomis rankovėmis. Šis marškinėliai idealiai tinka vasarą, tačiau jis gali būti naudojamas ir likusiais metais.

Deniminiai marškiniai jau seniai tapo klasika. Jie dėvimi tiesiai su džinsais, jie taip pat atrodo originalūs su sijonais ir kelnėmis, jie atrodo gerai kaip viršutiniai drabužiai.

Trumpi marškiniai tinka neformaliai aplinkai, kurioje nėra prielaida, kad biuras yra sunkus.

Madingi vyrų modeliai įrengti siluetą jie pabrėžia figūrą, todėl jie idealiai sėdi ant sportinio išvaizdos ar plonos kūno. Audinių spalva ir struktūra kasmet keičiasi, tačiau per pastaruosius metus pjūvis išlieka toks pats. Vyriški marškinėliai nepraranda savo reikšmės, nes jis prideda vyriškumą vaizdui ir pabrėžia pečius. Neabejotinas šio modelio pranašumas yra tas, kad kai perkate marškinėlį, jis neišsikiša nuo kelnių.

Mes neturėtume pamiršti apie medžiagą, iš kurios pagamintas marškinėliai. Medvilninis arba matinis audinys tinka verslui, šilkui ar satinui - už oficialią suknelę. Atostogų metu vasarą linai ar medvilnė yra tobula. Spalvoto marškinio atspalviai parenkami atsižvelgiant į išvaizdos tipą.

Spalva ir spausdinimas

Tendencijoje visos spalvos ir spalvos - nuo griežto juodos ir baltos iki drąsių neonų rožinių, oranžinių ar žalių. Atitinkamas visų dydžių langelis, horizontalios juostos, vertikalios arba įstrižinės, žirniai. Spausdinimas gali būti visiškai bet koks - gyvulinis, gėlių, etninis.

Ką dėvėti?

Klasikinis monochromatinis marškinėlis, įklijuotas į sijoną ar kelnes, sukurs biuro ponia įvaizdį. Šis modelis pabrėžs moteriškumą biure, nepažeidžiant priimto aprangos kodo. Bet koks įrengtas modelis atrodys ekologiškas su kelnėmis ir sijonais, nors apačioje geriau pasirinkti tą patį stilių, kaip ir viršuje.

Klasikiniai paprastieji džinsai ar šortai yra universalus pagrindas beveik bet kokiam marškiniui, nepriklausomai nuo jo spalvos ir ilgio.

Dažnai marškinėliai yra naudojami kaip viršutiniai drabužiai - jis dedamas ant marškinėliai, viršūnės, marškinėliai ar suknelės, sukuriant šiek tiek huligano sporto stilių. Šilko violetinė marškinėliai būtų tinkami ieškoti pieštuko sijono ar švytintos sijono. Papildydami įvairių priedų vaizdą, galite sukurti tiek dienos, tiek vakaro rinkinį.

Šviesus trumpomis rankovėmis marškinėliai kartu su kelnėmis tinka eiti į klubą ar datą.

Kiekvienos formos tipui turi savo marškinių pasirinkimo taisykles, kurios padės padaryti vaizdą dar geresnį. Vizualiai sumažinkite klubus, kad modelis galėtų būti viduryje šlaunies su plačiu diržu. Vizualiai, kad padidintumėte pečius ir mažas krūtis, galite naudoti marškinėlį su originalia junga.

Verslo stiliaus dėka vyriški marškinėliai įsišakoja į kelnės, formalesniems ar iškilmingesniems rankogalių segtukams ir kaklaraiščiai naudojami kaip priedai. Manoma, kad su kostiumu jums reikia dėvėti marškinius su ilgomis rankovėmis, tačiau pastarosios mados tendencijos sunaikina šį stereotipą ir siūlo įvairius įdomius variantus.

Įrengtas marškinėlis sėkmingai pabrėžia moterų ir vyrų skaičiaus orumą ir sukuria unikalų įvaizdį tiek oficialiose aplinkose, tiek kasdieniame gyvenime.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys