Marškiniai

Anglų marškiniai

Anglų marškiniai

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
  1. Klasikinio marškinėliai anglų kalba
  2. Prekiniai ženklai
  3. Ką dėvėti?

Britai visada renkasi atsargų griežtą suknelės stilių. Kad atrodytų prabangus ir elegantiškas, verta papildyti savo garderobą su klasikiniais pagrindiniais dalykais anglų kalba. Verslo moterys renkasi sudėtingus ir griežtus marškinius, kuriuos gamina geriausios britų įmonės.

Klasikinio marškinėliai anglų kalba

Visi marškiniai, pagaminti iš klasikinio anglų stiliaus, yra pagaminti iš aukštos kokybės audinių, kurie yra paprasti, nes juose nėra Lurex ar Lycra. Toks marškinėliai yra patvarūs. Gražus modelio išvaizda yra garantuotas net po daugelio plovimų.

Anglų stiliaus marškiniai pateikiami tauriųjų spalvų. Vyrauja pilki, balti ir juodi modeliai, nors yra ir pastelinių spalvų versijos.

Skirtingas anglų stiliaus bruožas yra paprasti stiliai. Dizaineriai atkreipia dėmesį į kiekvieną detalę, kuri yra apipjauta specialiais siūlais. Jie siūlo tiesius ir pusiau supjaustytus stilius. Visi modeliai pasižymi daugybe mygtukų, kurie eina į apykaklę, ir ilgomis rankovėmis.

Siuvant angliškus marškinius, naudojami natūralūs medvilniniai arba trikotažiniai audiniai. Švelniai atspalvių modeliai puikiai derinami su kostiumais narve ir laisvalaikiu. Toks marškinėliai nėra dekoruoti dekoratyviniais elementais. Galima naudoti tik kartais pleistro kišenes ar elegantiškus, neįprastus mygtukus.

Prekiniai ženklai

Hawes ir Curtis

Šiuos aukštos kokybės britų marškinius siūlo gerai žinoma kompanija „Hawes“ ir „Curtis“, kuri egzistavo daugiau nei 100 metų. Didžiausi anglų visuomenės sluoksniai renkasi tik šio prekės ženklo produktus, nes jų marškiniai yra skonio ir stiliaus įsikūnijimas.

„Hawes“ ir „Curtis“ siūlo platų stilingų moterų marškinių asortimentą įvairiais stiliais ir stiliais.

Labai populiarūs modeliai narve, juostelėje, taip pat dekoruoti geometriniais ar originaliais piešiniais su turkų agurkais.

Šis prekės ženklas yra novatoriškas kuriant angliškų moterų marškinių modelius. Pavyzdžiui, daugelis merginų patiko marškinėlį su apykakle, kuri yra susieta su „Windsor“ mazgu.

Lewin

„Lewin“ prekės ženklas gamina aukščiausios klasės marškinius, stilingus aksesuarus ir verslo drabužius jau daugiau nei šimtą metų. Šiandien jis besąlygiškai yra verslo drabužių gamybos lyderis, diktuoja dabartines tendencijas ir yra aukštos kokybės simbolis.

Iš pradžių „Lewin“ gamino išskirtinai marškinius, ypatingą dėmesį skiriant kiekvienai detalei, bet palaipsniui išplėtė savo gaminių asortimentą. Šiandien pagal šį prekės ženklą galite įsigyti tradicinių marškinių klasikiniu stiliumi, pritaikytų stilių. Ypač populiarūs yra moteriški marškiniai, pagaminti technologijos „Non Iron“. Jie išlaiko savo pradinę išvaizdą ir nereikalauja lyginimo.

Visi marškiniai siuvami iš geriausių medvilninių audinių, kurie pasižymi dviem audiniais. Ši medžiaga atrodo geriau nei viena austi medvilnė. Audinys yra ryškesnis ir šilkesnis. Marškinių elegancija ir aukštas stiprumas tapo labai žinomu.

Moteriškų marškinių iš Lewin ypatybė yra dvigubas apykaklė. Dėl specialių įdėklų jis turi vienodą formą ir puikiai tinka gaminiui.

Charles Tyrwhitt

„Charles Tyrwhitt“ kompanija siūlo moterų verslo drabužius klasikinio Londono biuro stiliaus.Nors prekės ženklas pasirodė tik 1986 m., Jis jau laimėjo sąžiningos lyties širdis visame pasaulyje. Etiketė yra puiki kokybė ir britų stilius.

Moteriški marškiniai iš Charles Tyrwhitt yra geriausi pasaulyje. Jie pagaminti iš brangių, aukštos kokybės medžiagų.

Kompanija siūlo moterišką klasikinio stiliaus palaidinę, kurios yra puikios pjovimo, sunkumo ir neužkraunamos įvairiais dekoratyviniais elementais.

Stilingi „Charles Tyrwhitt“ marškiniai tinka verslo ar „gatvės“ įvaizdžiui. Visi modeliai pateikiami švelniai, romantiškai. Moterų modelių įvairovė leidžia pasiimti palaidines konservatyviu ar moderniu dizainu.

Charles Tyrwhitt marškinėliai yra pastovus elegancijos ir puikaus skonio simbolis, nepaisant mados švelnumo.

Harvie hudson

„Elite English“ prekės ženklas „Harvie Hudson“ sukuria nuostabius aukštos kokybės marškinius klasikiniu stiliumi. Merginos gali nusipirkti kietos aukštos kokybės medvilnės modelius, kurie padės sukurti elegantišką, verslišką lanką.

Kiekvienas detalumas yra svarbus, todėl visi modelio komponentai yra atidžiai stebimi. Brangūs audiniai užtikrina puikią kokybę.

Įvairių stilių ir spalvų dėka kiekviena mados moteris gali pasirinkti geriausią variantą verslo įkūnijimui, elegantiškam ir nepamirštam lankui.

Burberry

Moteriški marškiniai iš anglų markės Burberry yra visame pasaulyje žinomi dėl savo unikalaus elegancijos, suvaržymo ir nepriekaištingo stiliaus. Įmonė buvo įsteigta prieš 150 metų, tačiau vis dar nepraranda savo patikimumo.

Moteriškų marškinių ypatumas yra tai, kad jie pagaminti iš gabardino - tankus audinys, sukurtas linų pagrindu. Ši medžiaga turi vėjo ir vandens atsparumo savybes. Tamsusis modelis yra prekės ženklo akcentas. Smėlio spalvos marškiniai puošia raudonos, baltos arba juodos spalvos ląsteles. Ši spalva naudojama gaminant priedus ir krepšius.

Kiekvienas „Burberry“ marškinėliai - tai nesenstantis klasika, aukšta kokybė ir nepriekaištinga reputacija. Griežti modeliai idealiai tinka sukurti unikalų verslo ar miesto stiliaus lanką.

Ką dėvėti?

Klasikinė versija yra balta anglų marškinėliai, tinka rafinuoto verslo išvaizdai. Šis marškinėliai turėtų turėti kiekvieną mergaitę, nes ji gali būti derinama su skirtingais drabužių spintos elementais.

Klasikinio pjaustymo marškinėliai tinka absoliučiai visai sąžiningai lytei. Baltos spalvos modelis gali būti naudojamas ne tik biuro lankui, bet ir kasdieniam drabužiui.

Puikus ansamblis yra baltas marškinėliai su klasikiniu pjaustymu ir džinsais. Klasikų mėgėjai tinka pritaikyto pjaustymo palaidiniui su striukės apykakle, tačiau drąsūs grožiai turėtų atkreipti dėmesį į vyriško stiliaus marškinius.

Nemokami nestandartinio pjovimo modeliai šiandien populiarumo viršūnėje.

Norėdami įsivaizduoti verslo įvaizdį, angliškus marškinius galima dėvėti su pieštuku arba kelnėmis. Kasdieniame gyvenime jie gali būti derinami su džinsais, sijonais, šortais ar kitais drabužiais.

Parašykite komentarą
Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti.Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

Mada

Grožis

Ryšys