Pavydas

Ar turėčiau savo vyrą pavydėti?

Ar turėčiau savo vyrą pavydėti?

prisijungti prie diskusijos

 
Turinys
 1. Kas yra pavydas?
 2. Ką daryti?
 3. Kaip padaryti pavydus buvęs vyras?
 4. Psichologo patarimai

Vyrai iš esmės yra pelningi. Tai buvo papročiai nuo seniausių laikų, ir nieko apie tai negalima padaryti. Norint jaustis geriausiu, joms reikia jaudulio ir konkurencijos visose gyvenimo srityse, įskaitant meilę. Todėl moteris, kuri bus mylima, neturėtų būti lengvai prieinama. Tada ji visada bus laukiama ir vienintelė medžiotojui.

Kas yra pavydas?

Pradėkime nuo fakto, kad pavydas yra jausmas, kuris sukelia žmoniškus instinktus. Jei objektas yra labai brangus žmogui, tada „šis“ bando įgyti galios. Tas, kuris myli, visada bus pavydus, jei jis jaučia, kad jis gali prarasti savo neribotos aistros objektą. Apskritai, niekam nereikia pavydo, nes tai sukelia labai stiprią emocinę patirtį. Bet net ir be to, meilė bus visiškai beprasmiška.

  Pagal jos poveikį asmeniui pavydas yra suskirstytas į kelias formas.

  • Užsispyrę ir despotiški žmonės kenčia nuo tironiško pavydo.
  • Jei asmuo turi nerimą keliantį įtartiną pobūdį, ir visi jo amžinai atrodo, jis gali „susirgti“ su pavydu dėl pasididžiavimo.
  • Kai žmogus pats nėra labai ištikimas savo kitai pusei, jis pradeda įtarti, kad yra ta pati nuodėmė. Ši forma vadinama konvertuojamu pavydu.
  • Lengvai įkvėpti žmonės kuria vakcinuotą pavydą.
  • Žmonės, kenčiantys nuo obsesinių minčių, patologiškai pavydi aplinkinius žmones.

  Moterys dažnai skundžiasi, kad jų vyrai ilgainiui praranda susidomėjimą jais. Tai gana suprantama. Artimas draugas įsijungia į gyvenimą, nustoja dėvėti madingus drabužius ir taikyti ryškią makiažą. Pasirinktai moteriai ji tampa beveik tuo, ką jis kada nors įsigijo, priprato prie jos, ir dabar ji tiki, kad ji visada turi būti.

  Tokiais atvejais būtina, kad žmogus pažvelgtų į jus „nauju būdu“. Taigi, sakykite, supurtykite ir parodykite, kad nesiruošiate tokiam požiūriui į save.

  Turime įsitikinti, kad jis visada bijo prarasti tave ir savo šeimą. Tada galite paversti kančių jausmą į ginklą, kuris aktyviai padės jums kovoti už meilės sugrįžimą.

  Ką daryti?

  Prieš pradėdami veikti, gerai apgalvokite viską. Atminkite, kad pavydas gali padaryti jūsų partnerio pagrindinius jausmus. Viskas priklauso nuo žmogaus temperamento. Jei jis yra tinkamas ir jo charakteris yra ramus, galbūt jis pradės būti šiek tiek pavydus. Iš to jis pažadins naujus jausmus, o jūsų santykiai taps stipresni. Tačiau tai dar nėra faktas, kad toks „tylus“ taps paklusnus, ir visi jūsų planai išsipildys. Nenuspėjama situacija gali baigtis tokia nuosavybės prasme, kad jūs net nesuvokėte, kad atsibundosite pasirinktame. Geriausiu atveju jis viską skleis ir tik tada jis šiek tiek nurims. Blogiausiu atveju jis baigsis skyrybomis.

  Dar daugiau atsargumo reikia, jei žinote savo žmogaus sprogstamąjį pobūdį. Dėl to pavydėti - tai tarsi vaikščiojimas per lauko blauzdą.

  Jūs nežinote, kur žengsite kasykloje, ir kaip situacija baigsis. Todėl čia darytina išvada - mes elgiamės, remdamiesi moterų intuicija. Galvokite apie kiekvieną veiksmą gerai prieš pradėdami jį įgyvendinti. Galėsite sustoti laiku. Pabandykite į sūkurio vaidmenį: elgtis atsargiai. Sukurti pavydą žmogui yra gana paprasta, tačiau keletas patarimų padės jums tai padaryti teisingai.Galite sugalvoti neegzistuojančią ventiliatorių. Šiuolaikiniuose telefonuose įdiegtos įvairios funkcijos. Jų pagalba galite suskirstyti ją taip, tarsi kažkas jus nuolat kviečia.

  Išeiti iš kambario ir apsimesti, kad turite svarbų pokalbį. Tiesiog nepamirškite, kad žmogus pašaukė jus. Priešingu atveju jūs nustosite visą planą. Jis gali pasiimti telefoną ir pamatyti, kas iš tikrųjų vadino. Taigi viskas pasirodys, ir jūs pateksite į nepatogią padėtį. Jūs turite įsitikinti, kad jūsų vyras pats sugalvojo savo išdavystę ir pavydą. Jis pradės išsiaiškinti kažką, bet jūs esate čia. Iš tiesų nėra jokio ventiliatoriaus, kuris pašaukė - todėl mergina jau buvo išsekusi su savo problemomis. Taip atsitinka ir ši situacija. Žmona yra motinystės atostogų, o vyras eina dirbti visą laiką. Ji ateina namo ir žiūri į savo ištikimą, kaip tuščią vietą. Nereikia galvoti, kad jis nustojo jus mylėti. Galbūt tiesiog nuliūdo plečiantis nuovargis. Tiesiog atnaujinkite juos.

  Norint, kad jis pavydėtų jus, turite šiek tiek palikti namus.

  Pavyzdžiui, mamai. Lankydamiesi dažnai neskambinkite savo vyru. Palikite vaiką su močiute ir eikite su geriausiu draugu kavinėje. Natūralu, gražiai suknelė, padarykite priežastį. Sėdėkite, vystykitės ramioje aplinkoje. Įsitikinkite, kad esate su savimi prieš spalvingą interjerą. Įdėkite į socialinio tinklo puslapį. Vyras tikrai matys šią nuotrauką - jis pradės pavydėti nuo atstumo, paskambins. Ir jūs vėl neturite nieko bendro su juo. Buvo su draugu. Ir tada leiskite jam kankinti klausimu: „Ar tavo žmona buvo flirtuojanti ant šono ar ne?“

  Jūs galite mokyti savo vyrą kitu protingu būdu. Jei dažnai lankotės įvairiuose prekybos centruose ar perpildytose vietose, jūs dažnai matėte, kad kai kurie verslininkai siūlo savo paslaugas. Jie tai daro su vizitinėmis kortelėmis. Neleiskite pasiūlyti lankstinuko. Įveskite keletą iš jų. Be abejo, tarp jų yra tas, kur bus gražaus žmogaus įvaizdis. Paimkite juos didesnius ir įdėkite į savo maišelį.

  Vakare, kai jūsų vyras grįžta iš darbo, atsitiktinai lašas prie jo spalvingas vizitines korteles. Jis neabejotinai paklaus: „Kur iš jų yra tiek daug?“ Ir jūs man sakote, kad vienas gražus jaunas žmogus iš karto juos perdavė jums kelis gabalus ir pasiūlė, kad visada kreipkitės į jį pagalbos. Rezultatas nėra ilgas. Vyras kankina tyrimus, ir jūs tik šypsosi švelniai atsakydami.

  Jei šiek tiek paleidžiate savo išvaizdą, įsitikinkite, kad dirbate su savo transformacija. Eikite į kirpyklą, atlikite manikiūrą ir makiažą.

  Nepakanka pinigų, todėl nesvarbu. Tikra moteris turėtų sugebėti daryti viską. Pirkite plaukų dažus, dažykite plaukus kitokia spalva. Pavyzdžiui, pasukite nuo blondinės į brunetę. Susukite garbanos ir likite darbe. Šis metodas būtinai veiks.

  Važiuokite vakare. Tai padės jums išlaikyti ir transformuoti paveikslą. Tuo pačiu metu nustokite atkreipti dėmesį į savo ištikimus žmones. Būkite abejingi. Šis metodas veikia be uždegimo. Sužeistas savigarba kelia daug klausimų, įskaitant pavydą. Vyrai, jei kalbama apie pavydą, kuris tik patys neišrado. Vyras išreiškia savo prielaidas ir, atsakydamas, tiesiog šypsosi ir sako: „Esu graži ir vertinga mergina. Nedaug žmonių žvelgia į mane. “

  Pirkite sau ir atneškite gražų puokštę. Jei vyras klausia: „Kur yra gėlės?“, Sakykite, kad jie buvo duoti visoms moterims, kurios dirba su jumis. Įdėkite puokštę į svarbią vietą ir visą laiką ištaisykite puokštę. Šie veiksmai sukels įtarimą, taip pat jūsų vyro pavydą.

  Kaip padaryti pavydus buvęs vyras?

  Bet ką daryti, jei visuomenės ląstelė jau žlugo arba netruks, ir jūs nenorite dalyvauti su savo buvusiu meilužiu? Žmogus, kuris nebeturi jokių teisių į jus, vis dar pavydus, jei jis turi jausmų. Su savo pagalba galite grąžinti savo santykius.Nereikia verkti ir nusiminusi, bet, priešingai, būtina parodyti savo proto ir savarankiškumo charakterį. Leiskite kiekvienam apsižvalgyti į jus, o vyrai paguodos.

  Pakeiskite savo vaizdą radikaliai ir švieskite kaip saulę. Tada naudokite ekspertų patarimus, kurie padės jums pavydėti savo buvusį vyrą.

  Daug būdų, jums reikės pasirinkti tik tą, kuri jums tinka. Tačiau būkite atsargūs ir nepersistenkite.

  Jei jūs ir jūsų buvę draugai yra draugiški, sėkmė yra lengviausia. Pasirodykite vienoje iš šalių, kurias nuspręsite organizuoti su jais visiškai kitaip. Prieš tai pakeiskite savo įvaizdį nepripažįstant (žinoma, padorumo ribose vulgarumas ir blogas skonis niekam nepadėjo). Būkite savarankiškai tarp draugų ir visiškai nepamirškite savo buvusio pasirinkto. Negalima laukti, kol visi išsisklaidys ir paliks šiek tiek anksčiau. Tuo pačiu metu pasistenkite ir apsimeta, kad kažkas laukia jūsų gatvėje. Nenuostabu, kad jūsų ex bus jums sekti.

  Nerodyti blogos nuotaikos, jei atsitiks su buvusiu vyru gatvėje. Būkite tikri. Praneškite, kad nepastebėsite. Jūs galite pasveikinti, o „įdėti“ laimingą šypseną ant veido. Praneškite, kad nesate kenčia, bet priešingai, jūsų gyvenime vyksta pokyčiai.

  Naudokite socialinių tinklų paslaugas.

  Labiausiai tikėtina, kad jūsų ex dažnai atrodo į jūsų puslapį. Kiekvieną dieną atidengkite „crazy“ nuotraukas, kuriose jūs vaizduojate laimingą šypseną naujų draugų ir merginų kompanijoje. Eikite į profesionalų fotografiją. Specialistas padės jums sukurti keletą portretų, kuriuose atrodys patrauklus. Beveik kiekvieną dieną eksponuokite savo menines nuotraukas. Nepamirškite gražių puokštės nuotraukų. Žinoma, žiūrėję šią medžiagą, jūsų „vakar“ vyras patirs pavydą. Ir pavydas ir meilė vyksta kartu.

  Jei susitinkate gatvėje ir bandote pasikalbėti su jumis, nesitraukite į save, bet pradėkite dialogą. Tuo pačiu metu elgtis savarankiškai ir apsimeta, kad laukiate svarbaus skambučio. Savo klausimu: „Ar turėjote ką nors?“ Atsakydami vengiamai, bet nesakykite, kad jūs patys esate naujas draugas, kitaip jūs prarasite meilę visiškai.

  Psichologo patarimai

  Moteris turi suprasti, kaip išlaikyti savo vyrą ir įsitikinti, kad jis bijo prarasti visą laiką. Ekspertų patarimai čia nebus nereikalingi. Pirkite sau gražų apatinius drabužius (kelis komplektus). Nešvenkite ryte, kad jūsų vyras matytųsi. Sukite prieš veidrodį, tarsi žiūrint į save iš šono. tada kitą ir pamėginkite dirbti porą kartų. Jei jūs ir tavo vyras yra viešoje vietoje, ir jie duos jums pagarbą, nedvejodami ir nebūkite drovūs. Pradėkite flirtuoti atvirai su vyru. Tiesiog viskas viskas padorumo ribose ir atlikite komišką formą. Priešingu atveju negalima išvengti skandalo.

  Pirkite sau keletą naujų komplektų ir pakeiskite savo vaizdą.

  Būkite paslaptingai, ypač kai telefonas skamba. Palikite kambarį dažniau arba pasikalbėkite su savo draugu dėl nusileidimo. Šis žaidimas padės jūsų vyrui šiek tiek pavydėti. Pirkite vyrų Kelną parduotuvėje. Paslėpkite jį darbe. Palikite namus, purškite kvepalus. Naujasis kvapas pritrauks jūsų vyro dėmesį, o atsakydamas man papasakok man, kad turite naują darbuotoją darbe. Jis mėgsta juo kvapą. Smarkiai skundžiasi, kad visas skyrius jau kvapo šį kvapą.

  Nebijokite eksperimentuoti. Kovojant už laimę visos priemonės bus geros. Protinga ir graži moteris visada yra viršuje, o vyrams patinka. Iš to niekas nepaliks. Ir jei ji bandys, ji labai apgailestauja.

  Kaip padaryti, kad žmogus pavydi, žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą.

  Parašykite komentarą
  Informacija pateikiama referenciniais tikslais. Negalima savarankiškai gydyti. Dėl sveikatos visada konsultuotis su specialistu.

  Mada

  Grožis

  Ryšys